Відповідь: Здоров"я дітей. В нас теж на уколи по двоє тримають, третій коле. Якісь аналізи- то катастрофа. До лікарів не знайомих - теж з криками. Нашу сімейну вже знає, і Гайдука. То до них тихенько. А так рота не відкриє, слухатися не буде .... Хоча антибіотики мабуть пили лише два рази при тих ларингітах за той час. І раз починалося з ларингіту, до йшло до обструктивного бронхіту, то там теж був курс. Просто вже ті ларингіти замучили її фізично, а нас морально. Не хочеться їй колоти ті гормони, антигістамінні часто давати. Без хворіб звісно не обійдеться, але якось би вже полегше... Ще питання до Флешки. Ви здається гомеопатією лікуєтеся, а що в цьому випадку Вам кажуть?
Відповідь: Здоров"я дітей. нема сил моїх більше якщо зранку Аня не покакає - дам, напевне, Дуфалак всюди пишуть - не лізти, якщо дитину то не мучить в нас реально мучить вечорами плаче і тужиться, до попи торкнутись не дає (коли підмиваю) пузик вже як в жучка в четвер ввечері трошечки в неї вийшло, але ж то за три дні і так трошки... вчора знову мучилась цілий вечір, і нічого воду вже даю чисту пити (не узвар, не ромашку), все, що радять їсти при закрепах, їмо обидві - толку 0 лізуть зуби, і, видно, в тому причина, бо більше я не знаю, на що грішити
Відповідь: Здоров"я дітей. а нам той дуфалак нічого не допомагає. От все чекала того прикорму і думала, що з ним все стане на свої місця і з каканням не буде проблем, ага щас аналогічно саме гірше, що я не знаю що з нею чи то зубки прорізуються чи животик турбує, чи то якийсь вірус до нас вчепився бідося така марудна, спатки не може , засне і за 20 хв будуться, плаче, нічку мали веселу , день не менш веселіший. buhgaltersha чи давали дитині якісь прибіотики , щоб якось покращити ту справу, біогаю чи лактомун ? чи це діє поки приймаєш , а далі ефекту нуль
Відповідь: Здоров"я дітей. нічого з медпрепаратів не давала в Ані відносно недавно така проблема, тому і пов*язую з зубами (бо полізли одночасно 3, один вже є, ще 2 в процесі) біогаю я давала колись раніше, Ані була неефективна а ще давала простий "йогурт" в капсулах, коли було загострення АД - отоді ніби кал нормалізувався (то рік тому було, але тоді переважно її проноси мучили) Дуфалак дав результат, давала вперше мені ще в карму одну штуку порадили, спробуємо (не ліки), тоді відпишусь
Відповідь: Здоров"я дітей. Моя мала десь з 4 місяці сама не какала, поки кабачкове пюре почала істи. Мучилися страше з тим і я, і мала. Чекала поки не почне тужитись і кричати, ставила трубочку, той корочок виходив, далі висажування і всьо виходило.
Відповідь: Здоров"я дітей. Що робити з сухим подразнюючим кашлем в дитини? Щось в неї таке дивне, тиждень тому почався нежить, але такий легкий, трошки водички і набряку не було, бо дихала цілодобово нормально. Я думаю, то від батарей. Але почала вчора покашлювати сухо і сьогодні вночі над ранок трохи кашляла. Чути, що то в горлі їй заважає.
Відповідь: Здоров"я дітей. Від батарей більше сухість, набряки. Легка водичка то швидше вірус. Кашель може бути від того, що по задній стінці стікає. Або горло. А можуть і зубчики вилазити і на велику кількість слони так реагувати . Як не може від кашляти, то багато пиття, тепле, лужне. Маєте небулайзер- подихайте Боржомі чи фізрозчином навіть. Ну і я б може дала сиропчик цибулі- і відкашлююче, і протизапальне і противірусне.
Відповідь: Здоров"я дітей. То старша, їй 3 рочки. Ну от я не в курсі, чи то можна при сухому кашлі. В нас просто як був кашель (а то було рази два за весь час), то був вологий, і тоді я давала Боржомі з молоком і дихати фізрозчином. Сухий то ж ніби як спазми? Боюся нашкодити.
Відповідь: Здоров"я дітей. Доліковуємо старшому кашель, починався з сухого по трохи, далі в надривний, потім у вологий. Давала тепле боржомі від самого початку. Ще цибулевий сік і різні чаї - малина, калина, ромашка почергово. Смоктав ісламоос. І кілька разів довелося на ніч дати но-шпу. Ну і шмарклі промивати.
Відповідь: Здоров"я дітей. Малий почав ходити на носочках. Спочатку так ніби підстрибував, стоячи на місці, відривав п'ятки від землі, а тепер коли пришвидшує ходу, стає на носки. Не знаю, чи то він так дурачиться, чи треба хвилюватись? Вдома ходить весь-час босий, зараз взула тапочки, чи не варто?
Відповідь: Здоров"я дітей. в тапочках стає на всю стопу? тоді, напевно, варто (чисто моя думка) бо моя косолапить у взутті ще більше (хоча взуття якісне, з ортопедичною устілкою), то я його назад зняла
Відповідь: Здоров"я дітей. От ми помаленько пробуємо вставати на ніжки, то вже треба якесь взуття ортопедичне для дому?
Відповідь: Здоров"я дітей. Тапочки ніби й не дають ставати на носок, я ще навіть добре не поспостерігала, бо тільки вчора почав. Я колись про то читала, то кожен по різному трактує, хтось йде до ортопеда, хтось каже, що переросте і не зважають. Ми в перший рік робили масаж, бо мали тонус, може то з тим пов'язано...
Відповідь: Здоров"я дітей. Навіть нам з нашими м'язами ортопедичне взуття казали одягати лише як почне ходити. Ортопедичне взагалі лише по показах лікаря одягають. Максимум якісь тапочки якісні для дому. Але я б вже таке давала, коли принаймні почне ходити біля опори. Якщо нема ніяких зауважень у ортопеда, найкраще взагалі босою.
Відповідь: Здоров"я дітей. Воно так і є, але тут треба дивитись на саму підошву взуття + луби + ну і зручність до того всього. Взагалі то ходіння на носках через ото і є Свого часу теж така проблема була, з свого досвіду- треба більш жорстке взуття (на босяка не варто, бо немає нога обмежень і буде так носкувати), може навіть і профілактично ортопедичне. Хоча можна і з звичайного підібрати таке більш жорстке, але за умови, що то є для профілактики лише, бо як вже треба лікувальне, то тоді лише останнє. Від себе : по хаті десь півроку (+- вже й забула трохи) ходили в ортоп. і виходились (всі виходжуються), але переконалась - треба швидко взувати, не зволікати. Я трохи вільно віднеслась, відповідно трохи нам то було довше. То нічого страшного нема. Поспостерігайте ще, може й відпаде питання. І ще от коли дитина понервується або там крик який, чи насварять - відразу встає на носки. Поспостерігайте за тим моментом, емоції-нерви-зриви-плачі-вставання на носки = мають зв"язок.
Відповідь: Здоров"я дітей. Без потреби (тобто без підтвердженого лікарем діагнозу) нема чого дитині давати в хаті взуття, тим більше з твердою підошвою. Маєте сумніви - ідіть на огляд. Хіба є діти, які в процесі навчання не ходили на пальчиках? Моя старша ходила, тепер молодша вчиться ходити і те саме. А ще - не водити за руку, не ставити в ходунки і т.п.
Відповідь: Здоров"я дітей. То йшла мова про тих дітей у котрих таке носкування через певні клопоти з"явились і так не проходить - з вправністю в ходінні + з порадою спеціаліста в тій галузі, як наслідок. До ін. я з вами згідна повністю. Тому треба дивитись і зважувати відповідно до власного випадку і ситуації. Може воно й мине, у мене не минуло (навіть трохи було усугубилось, але все одно подолали, тому й ділюсь).
Відповідь: Здоров"я дітей. Наша встає, то на носки, то на цілу стопу, дома у шкарпетках ,на дворі не ставлю, не воджу за руки.
Відповідь: Здоров"я дітей. Літо, осінь ходили в суперфітах, зараз теж маємо їхні зимові, але в хаті не взувала нічого, навіть шкарпеток. Дякую за відповіді, буду спостерігати, а ще подзвоню до нашої масажистки, може щось порадить. Так боюсь ходити по тих лікарях, особливо невропатологах( Ходунків не мали, за руку трошки ходить по вулиці.