Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Такс, маю з вчителькою непорозуміння. Вичитала мене при учнях і при кількох батьках за те, що я не прийшла на батьківські збори. При тому, що я за старшим завжди приходжу з малим, знає, що нема на кого лишити, питаюся-цікавлюся як учень регулярно. Збори тривали з 16.00 до 18.00. Я не можу лишити дитину на такий час, тим більше він спить, а спати без мене він не може. Отак вичитала мене, розвернулась і пішла, я навіть рота не встигла відкрити. Тепер думаю чи пояснювати їй щось, чи так і лишити?
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Пояснювати кому? Неадекватній учілці, яка не знає елементарно психології, що при людях принижувати чи сварити когось не можна. Ви готові так принижуватися? Всі ми люди, і треба вже й вчителям зрозуміти, що вони теж люди а не боги, і що інші люди мають часом поважні причини, чому й не приходять на збори. Я ще не була на зборах, де б не був відсутній хтось з батьків, тим не менше наша вчителька ніколи нікого не відчитувала. Це неадекватна людина, і раджу вам з обережністю спостерігати за її поведінкою, бо вона й на дітях може зриватися, наробити їм психологічних травм, то потім будете по психологах ходити. Вчителям так поводитися не можна!!! Запам'ятайте це, і не давайте принижувати ні себе, ні своїх дітей! Будьте вже нарешті зрілими, перестаньте на них дивитися як на вищих істот! Ніхто не має права кричати на вас і на ваших дітей!!!
Та власне я задумалась над її поведінкою, бо як виявилось вона "пригрозила" дітям, що їхня поведінка заставляє її мінятися не в кращу сторону. Вона їх так вишколила, що як дзвонить дзвінок, вони мовчки сидять, вони не ганяють, коли запізнюються - вона не пускає їх на урок... Хоч діти її люблять, але є в ній щось таке, що відштовхує. Хоча спеціаліст вона хороший. Але отакі заявочки, що діти неуправляємі, то швидше їй мінус, а не дітям.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) це не швидше за все, це мінус, і не тільки її, а всієї нашої системи освіти.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) О, етики спілкування нашим вчителям часом дуже бракує. А як вам таке: на зборах вчителька при всіх радить мамі звернутись до психолога з дитиною, бо дитина дуже нервова. Не розумію, невже такі речі не можна сам на сам з мамою обговорити? А в мене питання стосовно домашнього на вихідні. Наскільки знаю, на понеділок завдань не мали би задавати, з тої причини діти записують домашнє простим олівцем, щоб стерти в разі перевірки. Оскільки в нас є таке право не робити, то я дозволяю дитині користатись тим правом час від часу, коли є яксь цікавіші заняття на вихідні, але виявилось, що вчительці це не надто подобається, та і батьки не всі підтримують таку ідею. А як ви думаєте, варто дитині сидіти за уроками на вихідних чи ні?
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Ми сидимо над домашкою, коли протягом тижня чи п'ятниці не встиг зробити все, тобто має хвостик. На ці вихідні ми повторювали віршик англійською і робили Колосок. Друге за домашку не вважаю, бо дуже малий тим захопився і йому справді було дуже цікаво.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) як на мене, це маніпуляція на почутті провини - дуже небезпечне явище для дитячої психіки. Такий собі психологічний шантаж. Жах, одним слововм. Чесно кажучи, навіть не знаю, як тут краще вчинити. Я так розумію, ця стратегічна лінія "виховання" у вчительки вироблена роками - не так просто буде щось в ній змінити.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) У нас завжди було домашнє на вихідні. І то в повному обсязі. Навіть якщо в п'ятницю була контрольна, то домашнє на понеділок все рівно буде. А де то зазначено, що не повинно бути? ---------- Додано в 23:23 ---------- Попередній допис був написаний в 23:21 ---------- Так, і головне, що всі дуже захоплюються нею. Діти слухаються, випускники її дуже люблять.. А мене насторожує, і от думаю що робити з тим, ну бо заробляти авторитет у дітей через погрози і страх то не альо.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Меган, а просто людський фактор тут не може бути присутнiй? Тобто, коли людина з конкретною людиною не може спiльноi моави знайти. Хоча, те, що вона на вас накричала й виговорила, ще й на людях, честi iй не робить.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Маєте на увазі, що я з нею в контрах? Нє, є багато таких батьків, які думають як я, але всі мовчать, бо після неї сильні діти. Ну і кажуть потерпимо, бо це лише 4 роки.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) а в мене в 2 класі постало питання переводу дитини чи то в інший клас чи то в іншу школу. Наша вчителька чим далі, тим "краще".Бути настільки пофігісткою і не хотіти взагалі дітьми займатись, а батькам казати в обличчя, що в неї вже є 2 відмінники і по іншому не буде. Конфліктів в мене немає, але як так далі піде, то бажання в дитини щось вчити не буде зовсім. Тепер думаю, чи то лишити як є і самій з ним вчитись, чи все ж таки літом перевести в іншу школу ?
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) а чому аж літом? чекаєте поки вам остаточно травмують дитину? як бачите, що щось не те, то треба діяти. В таких малих на 99% навчання залежить від вчителя.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) бачу що треба рухатись, бо в дитини виробляється байдужість до навчання. Але хвилююсь, як в новому колективі?
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) гарантій не дасть ніхто. Але якщо не зробите цей крок для власної дитини, то досить чітко зараз зможете собі уявити чим це все закінчиться.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) а влітку , що зміниться? Адже там у вас по віку дитина все рівно прийде в третій клас у сформований колектив. Тобто, якщо прийняли рішення змінюваи школу, то спокійно можна зробити це за місяць зимових канікул. Я ще розумію, якби то був четвертий клас і можна було дотягнути ще півроку молодшої школи. А тут- що так, що так новий колектив.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) отак казали люди, які Леніна боялися: потерпимо, а потім прийшов Сталін, не буду перераховуати хто і як гнобив українців, історію знаєте, але оте коріння, росте саме з такого ставлення - потерпимо. Терпіть... Сталін прийде порядок наведе, зато порядок є, нє? Що означає сильні діти? Сильні в чому, в своєму вмінні коритися сильнішому? Знання отримані таким чином голови довго не тримаються, та й що взагалі в тих дітей зі школи залишається, ану себе запитайте, тільки чесно?
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Сильні знання після закінчення початкових класів, реально вчителі захоплюються тими дітьми. Все решта згідна. Але ж діти її люблять. Як? Не можу зрозуміти. Ну і один в полі не воїн. З'явились думки про іншу школу, хоч в нас нема з чого вибирати.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) На зборах взагалі не можна обговорювати когось з дітей персонально, обговорюються загальні речі, які стосуються цілого класу. Інша справа, що батьки йдуть на збори, щоб послухати про свою дитину, і не всі мають терпіння досидіти до кінця, щоб поговорити з вчителем персонально
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Розпитала я детальніше про цей табір. Опалення в школі таки не буде, просто буде обігрівач у тому класі, де будуть сидіти діти.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Стокгольмський синдром??) Розумію, звучить смішно, але... Пригадую, як я вчилася в школі, ми теж майже всім класом "любили" найстрогішу і найвимогливішу вчительку, яка і крейдою могла запустити, і психологічно "опустити нижче плінтуса". Я тоді ще зрозуміла, що ця "любов" - то більше показати самим собі, що ми її не боїмося. Можливо, мені було легше подивитися на це відсторонено, бо вчителька була з англійської, а я була найсильніша з цього предмету, тому й не боялася="не любила" її. Одним словом, дивиіться самі, придивіться-прислухайтеся до дитини. Може, дійсно, мамі виглядає гірше, ніж є насправді ))