проблеми зі спанням

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем duncan, 4 Серпень 2007.

  1. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: проблеми зі спанням


    А чому так пізно вкладаєте? Чому не о 8, наприклад?
     
  2. Gocka

    Gocka New Member

    Відповідь: проблеми зі спанням

    Бо для нас це нереально ) наш графік завжди був 9.30 купання і сон) і до 10.30 він вже спав, зараз все те саме, але швидше 11.30-12 не засинає ніяк (
     
  3. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: проблеми зі спанням

    Якщо на ГВ дивитися тільки з точки зору їжі, то напевно так. Мені такі теорії асоціюються не з Грудним Вигодовуванням, а з годуванням дитини грудним молоком. Психологічний фактор мало хто враховує, бо сучасній мамі то незручно.

    Коли старшій було рік і 5 місяців, а завагітніла молодшою. Годувати вночі стало м'яко кажучи некомфортно, вона була з тих дітей, які сплять з цицькою в роті і прокидаються, якщо відсунутися. Я вирішила забрати нічні і потрохи потім скорочувати денні годування. Забрати нічні було не дуже важко, не було якихось істерик чи плачів, похникала перші рази. Я пропонувала попити, обнімала її. Вона не стала спати краще ані на грам. Зараз їй 3 роки і 2 місяці, молодшій рік: молодша спить всю ніч з 10 до 7 ранку, останні 3 ночі не прокидається ані попісяти, ані посмоктати тих 2-3 хвилини, а старша досі встає попити-попісяти-похникати. Старша дуже емоційна дитина, вона легко зривається на сльози і сон в неї відповідний, спати всю ніч вона може 3 чи 4 ночі на місць. Молодша навпаки - дуже активна, шустра і зовсім не переймається невдачами чи заборонами, вона ніколи не плаче на рівному місці і заспокоєються на секунди. Тобто дивитися треба по своїй конкретній дитині, бо може бути таке, що нічними прикладаннями дитина заспокоює нервову систему після бурхливих денних емоцій. Заберете цицю - будете заспокоювати цілодобово іншими способами.
     
  4. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    Відповідь: проблеми зі спанням

    У моєму випадку ГВ ніц не мало до неспання і прокидання . Малому вже 2.3 , а просить їсти-пити вночі ще 3-4 рази . Спочатку вимагав тільки "моко" , а тепер вже "капотик" його повністю влаштовує . То все індивідуально . Про поради мені "досвідчених і всезнаючих" я краще промовчу .
     
  5. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    Відповідь: проблеми зі спанням

    а в нас зі сном зараз щось робиться незрозуміле. ще донедавна спала мала два рази на день-11та і 16та. сон тривав до 2-2,5 годин кожен.
    тоді мали(та і часом досі маємо)нічне неспання через зуби. тоді ранкове прокидання посунулося аж до 10ї, відповідно денний сон - година 15та і все, вже аж на ніч засинала 22-23.00.
    але проблема в тому, що коли вночі спить нормально, то знову прокидається рано - 8ма-пів9, але вже в 11й не ляже спати, а десь 12-1ша. спить до 3ї, а тоді їй важко дотягнути до хоча б 9ї вечора,щоб заснути наніч.
    і от дилема, посунути денний сон не дуже вдається, бо реально засинає на ходу, і ввечері деколи не витримує і відключається в 19й, поспить до 21ї, а тоді до першої ночі дуріє-бавиться...
    і я не розумію, чи то в неї перехід на новий режим з одним денним сном, чи то зуби нам того наробили клопоту.
     
  6. invisible

    invisible Well-Known Member

    Відповідь: проблеми зі спанням

    Khrystik, мені то виглядає на перехід до разового сну. Вік в принципі вже відповідний. Нам в перші дні переходу теж тяжко було, потім "втягнулися". Намагалася поволі посувати час денного сну, якось забавлялися, гуляли довше. На вечір теж гуляли, щоб не заснула. Ну але то вже була пізня весна і гуляти можна було ввечері довго. І в мене вона така, що сама не засне, тільки біля циці.
     
  7. Mylnyk

    Mylnyk Member

    Відповідь: проблеми зі спанням

    ну після хорошого сексу проблем із спанням значно меньше .
     
  8. domino

    domino Well-Known Member

    Відповідь: проблеми зі спанням

    Що робити, коли у малюка пропав режим? до 3 ,5 місяців він нормально засинав 9-10 вечора, а потім так само у певні години прокидався на годування. З 4 місяців він засинає пізно - 12 і далеко за 12, і відповідно спить до 10 ранку з прокиданням десь для годування десь біль 7. І лягаю з ним, і даю цицю, і співаю і колишу, а він все не спить. Вчора вимучив мене до 2 ночі, я встала і пішла на кухню робити чай, і там пила, За 5 хв його гудіння малий сам! заснув. Але ж то пізно, як налагодити режим?
    А взагалі його день виглядає так: 9-10 підйом. В 12-13 вже йдем гуляти, спить до 3-4, з 6 вечора ще з 2-3 рази по пів години спить, а потім починаю в 10 вкладати.
     
  9. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: проблеми зі спанням

    В малого останнім часом взагалі щось анріал з режимом ((( я вже мовчу що давно лягає 1-2 і спить до 11... То вже трохи звиклось, хоч мені і тяжко.
    На денний сон зазвичай лягав 2-3 дня,.спав від 1,5 до 2,5 годин (так тільки вдома, на вулиці 40 хв і баста).
    А тепер... То не спить вдень взагалі, то спить 3-4 години... Сьогодні поїхали гуляти в 12 і вже за 10 хв він спав у візку. Потім влігся близько 8 вечора і от ми вже годину з ним бавимся(( коли тепер вкладу поняття не маю...
     
  10. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: проблеми зі спанням

    перехід
    воно так і в нас виглядало: перший сон ще був рано, а на другий вже не вкладалась...
    і зараз в подруги таке саме, малій 1 рік
    у нас врегулювалось тоді, коли взагалі перестала "вкладати"
    тобто вона під час цицяння засинала, коли вже була геть змучена, і поступово сама собі зсунула денний сон на 13/14 годину (не за один день, в нас той перехід тривав зо три тижні)
     
  11. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Відповідь: проблеми зі спанням

    Ото описали моє маля, вкладаю спати в 22, а він може заснути, а може і ні. Як засне, то в 00 підйом в до 2-3 не може заснути: і колишу, і співаю, груди даю - вивертається, перевертається на живіт і повз-поповз, і хникає, позіхає, видно, що хтів би спати, а чогось не може.
    Вже як засне, то до 10-11. Далі надвір ідем з 12-13 на сон, спить гарно 2-3 год. Як в 15 встане, то вже через 2 год знов позіхає хоче спати, і то даю груди - засне, але як пробудиться, то вже годі вкласти: колиши не колиши, груди давай не давай - не засне. І так може марудитись до 7 год, потім теж біля грудей може заснути на 15-20 хв і далі встати. І не знаю, чого то так. Вроді ще маленький, мав би спати 2 чи навіть 3 рази вдень. Але мені б хоч те прокидання в 00 забрати якось, посунути хоча б до 22.
     
  12. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Відповідь: проблеми зі спанням

    Останні два дні це щось з чимось, вдень вкласти взагалі не можу ,таке враження, що відмовляється вже від денного сну, може таке бути? Вночі теж коломийки, зазвичай лягали в 21-00, тепер до 00-00 не можу вкласти ,далі як засне просинається кожну годину до 7 ранку. Але в нас лізуть 4 зуба одночасно.
     
  13. Isa

    Isa Well-Known Member

    Відповідь: проблеми зі спанням

    Дівчата,а розкажіть як у вас відбувається спання вдень...в нас так-на вулиці(гуляємо двічі на день)завжди засинає,може спати і до двох годин,а дома тільки з цицею,і то вона постійно має бути в ротику для посмоктування,так спимо десь годинку,розумію,що нема на що скаржитись,в декого гірша ситуація,але якось би хотілось навчитись перекладати малого,щоб міг сам поспати,чи як привчила сама так і маю?
     
  14. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: проблеми зі спанням

    то ви собі ставте пріоритети. ми спимо тільки вдома в слінгу. на вулиці може заснути і 15 хв поспати. мені вигідніше зараз, щоб дитина поспала 45-60 хв в слінгу і я в той час могла попрацювати. ніж перекладати її на ліжко і самій з нею постійно лежати, або щоб вона лише 20 хв поспала. так не буде ніякої роботи з мене.
    старшу почала відкладати від себе десь в 9 місяців. доволі швидко навчилась спати сама. в основному спала 45 хв, іноді з підкормом 1,5 год.
     
  15. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Відповідь: проблеми зі спанням

    То не "привчила", то є такі діти. :girl_yes2:
    Я свого малого змогла перекласти кудись спати тільки після 8 міс, до того ніяк не вдавалося - так і спав на руках чи в слінгу. Місяців до 10 перекладала його вдома тільки у візок - щоб можна було догойдати коли прокидався. Зараз у 80% випадків денний сон перші 40хв-1год спить в ліжечку, а потім "досипає" стільки ж все одно з цицькою в зубах. А в "погані дні" так і спить на руках.
     
  16. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Відповідь: проблеми зі спанням

    В нас аналогічно, надворі спить добре і довго, і то при тому, що я не качаю, каляска просто стоїть, а дома по кілька хв, або з підсосами з цицею в роті.
    Ісо, а в вас не вередує, як не доспить? Бо мій марудиться.
     
  17. DesperateHousewife

    DesperateHousewife Well-Known Member

    Відповідь: проблеми зі спанням

    Минуло 10 місяців і перекласти наразі неможливо. Тобто можливо, але то істерика і сну кінець. Спить на руках або поруч в ліжку. Все. На вулиці спати не хоче, ще хіба в машині може заснути.
     
  18. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Відповідь: проблеми зі спанням

    Цікавить мене, як то дітки сплять в слінгу, а мами щось роблять. А що саме ви робите з дитиною в слінгу, бо я щось мало уявляю, що можна зробити з дитиною. У мене май-слінг, синок в ньому засинає, і може спати, але ж я напевно нічого не зможу зробити, бо нахиляючись, наприклад посуд помити, його голова впаде. Та і шуміти буду. А що ви можете хатнього зробити з дитиною в слінгу?
     
  19. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: проблеми зі спанням

    Ну коли дитина у слінгу, то натягується дитині на голову полотно, відповідно вона вже нікуди не впаде. Можна і посуд мити і прибирати і їсти готувати

    Отправлено с моего SM-G900F через Tapatalk
     
  20. Amilada

    Amilada Well-Known Member

    Відповідь: проблеми зі спанням

    Дівчата, а нашо перекладаєте. Лягли поряд, дочекались, коли пустить цицю, тихенько рушили. Щоправда чекати і по 40 хв доводиться. Але ліпше так, чим недоспане маля.

    ---------- Додано в 11:41 ---------- Попередній допис був написаний в 11:36 ----------

    Власне до тиші діти дійсно звикають. Ліпше щоб навколо щосьшипило і шкварчало, головне щоб різко не гримало.
    От спереду в слінгу мені незручно щось робити. Примотую на спину, але там малий відмовляється спати.