Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... ох, ну капець. нехай моя дитина з’їсть сухпайок (але я такого не чула), але в групі буде 1 дорослий на 5 дітей, а не 2 на 40, як в Україні. і, як казала Маруся-мама, все залежить від людини, в даному випадку від вихователя.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Мені особисто американська медицина дуже подобається. Людське відношення до пацієнтів і сервіс на вищому рівні. Не намагаються напхати ліків чим побільше. Хоча зіштовхувалась з тим, що багатьом вихідцям з країн СНД це якраз не подобається. Вони звикли, що лікар виписує багато ліків різних, а тут такого нема, і їм здається, що лікар їх погано лікує Ще дуже класно, що якщо в тебе щось несерйозне чи треба якоїсь поради щодо дитини, дзвониш в любий час дня чи ночі і черговий лікар завжди тебе проконсультує, порадить, їхати в лікарню чи, що вдома можна зробити, і просто щиро постарається тобі допомогти, бо це його робота. ---------- Додано в 20:05 ---------- Попередній допис був написаний в 20:00 ---------- Щодо садків, багато "наших" вважають дикістю, що діти сплять взуті і на якихось матрациках, а не нормальних ліжках. Але на це є причини, оскільки бувають ситуації, коли дітей терміново треба вивести на вулицю. Після нашого останнього землетрусу, я зрозуміла, що ті всі правила тут не просто так, що вони вироблені багаторічним досвідом і так має бути. Їжа в садках тут теж є різна, залежить від ціни садка ну і часто в християнських садочках їжа трохи інша, більш домашня, це з власних спостережень.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Так, всюди є свої нюанси, різний підхід, та ще дратує пропаганда гей-культури там. Якось так ненав'язливо це робиться, невже там всі з тим змирились? До речі, у Франції нещодавно офіційно узаконили усиновлення такими людьми дітей. І Канада, звичайно не пасе задніх)) А з іншого боку - їм би наші проблеми. Та все одно то не нормально, таке вражнення що скоро традиційні пари там будуть в меншості і головне там є потужне гейське "лоббі"((
Але і сімейні цінності теж припідносяться. Я маю на увазі традиційні сімейні цінності. І всі з повагою одне до одного відносяться чи ти гей, чи традиційної орієнтації. Це головне. А що ви пропонуєте з геями робити, якщо не змиритись? ---------- Додано в 22:42 ---------- Попередній допис був написаний в 22:41 ---------- То ви російських новин надивились?
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Та ні, не маю навіть їх каналів. В Вікіпедії є, і буквально вчора було в новинах радіо "Свобода". Ще сестра у Франції живе (то ще про наплив арабів негативно відгукується, особливо в Парижі), знайомі в Канаді на постійно, так що дещо розказують. Та ясно, що не все так однобоко, але тенденція така все ж є. Та навіть коли з чоловіком подорожували то бачили таких кадрів (просто там ніхто не ховається, і видно досить поширене це явище).
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Кхм, точно? У мене враження протилежні. Хоча, може, ми про різні сімейні цінності... Визнати, перш за все, що це психічна хвороба, а потім лікувати. А так, то тема відповідна є, там купа дискусії. Притримуюся думки, що ці люди не здорові психічно... Може, не так аж скоро будуть в меншості традиційні, але те, що геїв тут купа - то це правда. В Чикаго влітку був парад геїв, прийшло більше мільйона люду на то подивитися. Чоловікова фірма проспонсурувала весілля чотирьох одностатевих пар, зробила рекламний ролик крутий, отак пропагують по трохи геїв... а хтов тому не розбирається, думає, що круто якщо хоча б бути не геєм, то бісексуалом. Фє, аж верне, як пишу про то. Бліьше не буду. Мабуть, для християнства чи інших релігій це питання закрите, бо відповідь тут очевидна. Але так мені видається, що чим більше розвинена країна, тим менше в ній релігійних людей... і тим більше геїв і всякого такого.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... За податки, які я ми платим? Ні, дякую. Хай краще ті гроші підуть на інші речі, школи, наприклад, чи винайдення ліків від раку.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Стосовно садків, то залежить. У нас є садки, де дітей годують тим що дали батьки з дому, є де дають сухпайок, а є такі, де дають нормальний теплий обід. Так само зі спанням - десь діти сплять вдягнені і взуті, а десь перевдягають в піжами. Все залежить від ціни того садка. Більше платиш - більше отримуєш, усе просто
В мене склалось враження про те, що тут підтримують сімейні цінності, наприклад, через те, що тут дуже багато різних безкоштовних заходів для дітей з батьками. Ті ж сторі тайми в бібліотеках. І люди їх відвідують. Та й бачу, як американці всюди сім'ями вибираються, в різні походи, на велосипедах кататись. Ввечері на майданчиках не лише мами з дітьми, а вся сім'я. В багатьох родинах є щорічний реюніон, коли всі збираються в одному місці, розважаються разом, роблять сімейні фото. І для людей це важливо, вони з різних штатів прилітають на цю подію. Знову ж таки, як в лікарнях підтримують сімейні пологи. Як на роботі ставляться, коли ти йдеш в декрет. І багато інших маленьких прикладів. А чому у вас склалось протилежне враження, panikvarts?
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... То не осбисто до вас, але замітила, що багато людей, які емігрували в США, думають, що тут все найкраще, всі галузі просто розвинені на найкращому рівні і довіряють, довіряють і не перевіряють. Спершу політики стоврюють чи посилюють проблеми обдумано і необдумано, а потім намагються їх вирішити. То я про вакцинацію, рак, аутизм - довелося останнім часом трохи це питання тут грунтовніше вивчати, жахає. Так і з геями - звільнили їх від того, що це хвороба, надають їм всі можливі статуси, просувають всюди, пропагують їхній спосіб життя, але що буде потім - ніхто не думає. Як їх стане більше - як в них зявлятимуться діти? Ах, тоді людина придумає, що і дитину можна зачати не лише в пробірці, а й виростити... Та,та, то все хворі мої фантазії, тільки тепер мені з того не смішно, а страшно, бо ніхто за наслідки не думає, даючи тим геям право бути такою ж смією, як звичайним людям. ---------- Додано в 23:59 ---------- Попередній допис був написаний в 23:58 ---------- Ну та, то ж ненадовго, можна і поспівчувати, ой, ні - порадіти)))) Чому тут не пропагують, що мама має бути мамою і бути з дитиною і щоб не віддавати в 6 міс. дитятко в ясля? То хіба цінності сімейні пропагуються, коли жінку вважають таким же мужиком тільки без "горішків"?)))
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Хто має можливість, сидить вдома. Ніхто нікого не заставляє виходити на роботу після народження дитини. Я, наприклад, на роботу не вийшла. І сусідки мої теж сидять вдома з дітьми, організували домашній садок і займаються дитячим розвитком. Просто держава вам не буде платити за весь той час, що ви вдома сидите. І це нормально. Вам платять лише доки ви не працездатні
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Я знаю, що можливість сидіти вдома є в багатьох, але вони не сидять, бо суспільство пропагує рівність. Не пропагують мамі бути мамою, а татові татом. І тих кілька місяців декрету - це як пшик в лице.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Вперше таке чую, чесно а де саме таке пропагують? І ким тоді пропагують бути мамі з татом?
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Тут ще трохи і євтаназію легалізують. То треба знати натуру самих канадців, аби зрозуміти, чого вони то все приймають. (Ну, майже все.) Як тут один комік казав, канадці то такі sheeple. (поєднання слова вівця і люди) А чого дивуватися? Меншинам (будь-яким) легше просуватися по кар'єрній драбині, відповідне й лобі. Те, що дзвін голосний, ще не значить, що його багато. Мій Дарко був у двох таких. Там ще й під кожну дитину харчування підтасовують. Якщо дитина має алергію, то для неї будуть готувати щось інше. А в чому рівність? То ж відомий факт, що жіноча зарплата завжди нижча за чоловічу (при тих самих кваліфікаціях на тих самих посадах). Суспільство не пропагує рівність, а засуджує жінку, яка обирає бути вдома (сидіти, ага, щас), бо суспільству треба платник податків, що логічно, по ідеї. Та й фемінізм тут зробив трохи ведмежу послугу. Ну, і дітей суспільство вигідно виховувати для батьків, аби пропихати в дитячі голови свою ідеологію, що цілком логічно.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Я це мала на увазі, що рівність в тому, що обидвоє мають заробляти, працювати... обидвоє в дикрет можуть спокійно піти (але ж логічно, що маленькій дитині мама більше потрібна, хоча б фізично).
Ми, до речі, двоє ходили в декрет. І на роботі мої співробітники чоловіки теж ходили. Ніякого засудження ні від кого не було. Навпаки, всі всіх розуміють, у всіх є діти. Я тут ще жодного разу не зустрічала те, про що ви пишете.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Не ховайте голову в пісок. Тільки тому, що на вашому конкретному підприємстві обоє можуть піти в декретну відпустку, не означає що таке є всюди. За федеральним законом, що не дорівнює штатовий, бо тут кожен штат має свій закон, ви маєте право на певну кількість тижнів (знову ж все залежить від штату, і це може бути від 6 тижнів до 3 місяців, не зустрічала ні в яких законах можливості бути не на роботі рік при чому за вами зберігається ваше робоче місце) догляду за дитиною АЛЕ за свій рахунок. Це називається FMLA - Family Medical Leave Act. Цей закон дозволяє вам взяти відпустку за свій рахунок по догляду за дитиною після народження, якщо дитина хвора, якщо будь-хто в сім’ї хворий, якщо ви всиновили дитину. Отже бачимо, що конкретно щодо народження, аля декретна відпустка такого немає. Народження дитини прирівнюється законом до інвалідності. Отже якщо жінка народила дитину, то вона вважається інвалідом, непрацездатним або на шість або на вісім тижнів. щей як... Доречі, так до слова. Найбільшу "рівність" між статями пропагують дєрмократи, але саме вони найбільше недоплачують жінкам в порівнянні з чоловіками і висміюють жінку яка сидить вдома і виховує дітей. Скажете такого нема? А пригадайте но дорогенькі як висміювали і знущались демократи над жінкою кандидата в президенти Міта Ромні, бо вона жінок не розуміє, ібо сама ніколи не працювала а виховала п’ять синів. Якщо у когось є сумніви, то я пошукаю ті виступи. Але давайте не будемо далеко ходити. Чудовий новий приклад, як демократи шанують жінку. Новий мер Нью Йорку впровадив новий закон, тобто не дуже новий а сказав покращити закон про рівність прав жінок. І одне з положень у цьому новому законі говорить про те, що аборти тепер не повинен робити лікар а може зробити будь-хто. Люди!!! Ви тільки вдумайтесь! В першу чергу замість того щоб заборонити аборти яко таку, вбити дитину ставиться на рівень вибору жінки і жіночого здоров’я. То взагалі ідіотизм. А по-друге, тепер в будь-яких псевдо-клініках можуть дитині зробити аборт і ніяких наслідків, бо ж закон гласить - не обов’язково мед-персонал має це робити. А щодо інших цінностей, то я не говорю, що гоміків лікувати. Нехай собі живуть, але нехай не кричать на кожному кроці які вони бідні і нещасні. Доречі, через те, що вони себе поводять нагло зараз дуже збільшилось чисто нападів на людей нетрадиційної орієнтації на вулицях Нью Йорку. Я не за те, щоб людей переслідували чи били на вулицях, але просто коли одних вивищують над іншими озлоблення серед певної версти населення не уникнути. Думати треба! Наразі наші можновладці показують себе лишень як політиканів, тому якщо колись мене ображали твердження, що Америці вже недовго лишилось, то тепер я сама це розумію і бачу. Хоч мені дуже боляче, що це наша реальність. Во! Такий во трактат написала, мо хтось прочитає.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Ви десь читали, що ми були в декреті цілий рік? І робота, на жаль, нам не оплачувала декрету, лише штат. І в нас відрізняється залишання роботи по непрацездатності і по догляду за дитиною. В мене було і те, і інше. Перший з них неоподатковується. Такщо ви праві, у всіх штатах по-різному.
Відповідь: Ой, Америка, ой, Канада... Я взагалі не про вас особисто, а про закон загалом. За вашим декретом не слідкую Написала про рік, бо, для прикладу, в Канаді декретна відпустка рік. А в Америці навіть по-догляду за хворою особою не можеш собі взяти рік відпустки за свій рахунок, не те, що декрет. Чому рік, бо для прикладу в інших країнах декрет саме рік. Дівчата просто тут говорили про те, що догляд за дитиною не пропагується як щось позитивне для суспільства, чому це є один з доказів. Я все розумію і підтримую вільний ринок, бо так і повинно бути. Я вважаю, що капіталізм і демократія це найкраще, що може статись особі. Людина має право на вибір а не на те аби її обмежували постійно приправляючи це як - для мого власного добра, або для урівнювання прав. Соціалістично-настроєні американські демократи саме це і роблять. Комуністична партія заборонена, але комуністи викладають в університетах і школах. Нині вчитель пожартував з моєю дитиною, що вона не дбає про навколишнє оточення, бо її батьки відмовляються від щеплень проти ґрипи. Дитина це сприйняла як жарт, але для мене це показово.