Відповідь: Печу, печу хлібчик Пектин можна замовити через кідсстаф. Або купіть Желинку від Украси, там нормальний склад, або жельфікс. А ще пектин можна замінити агаром (бачила в Сільпо). Спробуєте робити варення в ХП і більше до традиційних способів не вернетися!
Відповідь: Печу, печу хлібчик Уже надивилась і я собі хлібопічку. Дозріла, як то кажуть Цікавить бездріжджовий хлібчик. Поділіться рецептом
Відповідь: Печу, печу хлібчик З подорожчанням хліба знову стало актуально пекти домашній хліб..у сільпо мука по 3.70 , хліб у магахині по 6-7 грн .. Сьогодні також були у магазині домашня пекарня, хотіли купити клейковину але від ціни 35 грн очі полізли на лоба .. Хоча якщо у них пакет 2 кг муки 19 грн який в магазині 11 , то дивного в тому ніц нема .. На сайті клейковина 24 грн .. Тут вже піднімли питання про спільні закупи, можливо вартує ще раз добре порахувати і організовувати раз в пів року, якраз термін придатності тих домішків. На одній тіки пачці клейковини можна зекономити 11 грн, якщо кожен замовить на 100 грн, десь 10 чол , то економія вийде 300 грн не рахуючи ще знижки .. Також варіант питатися на гуртовому шуварі, ряд з будками який йде по під лісом, там продають теж усілякі суміші але на гурт, можливо домашня пекарня звідтам і беруть і фасують у своі пакунки ..
Відповідь: Печу, печу хлібчик Пекли італійську чіабату: Для експерименту узяли три різні рецепти. Перший http://crucide.livejournal.com/180219.html Воду для нашого тіста взяли меньше як писав автор, одну чіабату пекли у чугунній гусятниці з кришкою, одночасно іншу у шкляній гусятниці з кришкою, під кришкою пекли 20 хв і 15 хв без кришки. Годину остуджували на підставці а далі у рушник. Результатом дуже задоволені, очікування виправдалися, хліб не є забитим а навпаки злегка вологим, присутня пористість і відчуття легкості, коринка хрустка, дуже смачно просто мокати у оливкову олію і мати самодостатню страву, чудово буде також брати з собою на роботу всередину поклавши скибку бекону і сиру. Якщо порівнювати чіабату і сихівський магазинний батон то це небо і земля по структурі чимось нагадує ашанівський багет але більші дирочки як у голандського сиру ну і вологість більша що дуже тішить. Великий плюс цієї випічки що вона готується без додавання клейковини і покращувальних сумішей, звичайна мука, живі дріжі які живуть у нас в морозилці, сіль і чиста вода Замість сухих дріжджів живі йдуть в пропорції 3/1. Важче всього в перші рази це перенесення тіста у ємності для випікання, головне під час зняття кришки вдягати рукавички аби вберегтися від опіків, не боятися що тісто зімнялося чи негарно виглядає, під час запікання все воно витягнеться і це надасть йому особливої природньої форми. другий рецепт, чіабата пеклася на камені, замість бритванки з водою кілька разів пшикали з водою з розприскувача для прасування одягу: http://crucide.livejournal.com/142352.html третій рецепт, одна чіабата була накрита чавунную гусятницею, інша була відкрита але внизу було деко з водою яка випаровується: http://gotuemo.com/ua/blog/vypichka/khlib--bulochky-ta-korzhyky/italijskyj-khlib-chiabatta.html і усі три чіабати разом: висновок, можна пекти і без каменю, можна тісто робити спрощене без пуліша чи закваски, яущо є чугунні форми мабуть це самий кращий варіант, ну і багато практики, тоді можна досягнути ідеальної коринки, форми. https://www.youtube.com/watch?v=13Ah9ES2yTU&feature=youtu.be Ще один перевіренний рецепт http://www.belonika.ru/friends/tvonaka/post/1353/
Відповідь: Печу, печу хлібчик Ви не врахували вартість доставки, Новою поштою 1кг тепер десь 25 грн коштує Єдиний варіант шукати фірми у Львові, а вони є, колись сама робила СП, але то ще треба час і терпіння мати, бо як згадаю як 50 кг солоду розсипала і що кухня ще довго той солод памятала, то простіше купити дорожче... Дуже гарний фотозвіт про чабатту, дуже люблю цей хлібчик. Печу по рецепту Людмили або Пітера Рейнхарта на камені, а внизу ємність з водою.
Відповідь: Печу, печу хлібчик ого шось дорого, прям як доставка з америки морем простіше купити або ще краще купити коли треба муку з м'яких сортів в яких вже є та кількість білків і клейковини .. один мінус у чіабати що вона швидко черствіє на другий день, одні радять у фольгу і у морозилку і перед подачею розігрівати, але краще свіже пекти ..
Відповідь: Печу, печу хлібчик у мене падає верхушка! за ті кілька днів, що є вланицею хлбопічки пекла 9 буханок, то тільки перші дві вдались, всі решта хоч і смачні, хоч і виростають, але верхівка падає... ну і трохи передісторії. Вирішила я купити хлібопічку. Коли мені щось встрілить в голову -- мушу то відразу зробити (хоча мені не раз казали, що з будь-якою ідеєю треба перше переспать, ну але то не про мене). взяла коляску -- і в фокстрот. там було аж 3 хлібопічки, дві "еленберг" -- за 900 і 1000 гривень, і одна забула яка але за 1500. вирішила пошукати ще. зайшла у маленький магазинчик із гордою назвою "євротехніка" а там лише одна хлібопіч -- MIRTA за 900 гривень. Ну, думаю, якась непонятка китайська... Але ж ні: український виробник (мене, патріотку, це заінтригувало) Причому, продавець казала, що всі хто купляв задоволені, повернень немає... Ну я і купила. Перші два хліба добре, а решта -- падають. І от тепер сижу і думаю, чи то я щось не так роблю, чи все ж таки український виробник мене підвів? Може хто має ту мірту?
Відповідь: Печу, печу хлібчик невже моя хлібопіч така ексклюзивна (чи допотопна), що ніхто такої не має?...
Відповідь: Печу, печу хлібчик В багатьох мулінекси і панасоніки. Про піч - спробуйте розпитати в магазині, де купували. Щодо верхівки - чи не забагато рідини. За яким рецептом печете, чим міряєте інгрідієнти, подробиці напишіть))
Відповідь: Печу, печу хлібчик Я мала і саму примітивну/найдешевшу. Kandya, справа, думаю, не в ХП, а в переписі та послідовності дій
Відповідь: Печу, печу хлібчик почала давати трохи менше, ніж в рецепті дріжджів -- і хліб не падає. Особливо виріс хліб на кислому молоці -- і то на режимі бистрий. вопшем. експериментую. І ще таке питання. До хлібопічки мені дали дві книжки: одна така кольорова, красива -- з рецептами. Інша -- звчиайна чорнобіла інструкція, але там теж є рецепти. Ну от рецепти відрізняються. По-перше, у кольоровій практично до всіх хлібів треба давати 2 ч. л. дріжджів, а в "інструкції" -- 1. Ну і ніби до однакових рецептів там різна кількість муки. Ну я взагалі-то не пекар, то все ж таки, в тісто краще муки більше, чи менше давати (я розумію, що потрібно давати стільки, скільки потрібно))), але все ж таки, із двох зол яке менше? -- коли муки забагато чи замало?
Відповідь: Печу, печу хлібчик Напишіть рецепти сумнівні ))) Звичайний пшеничний хліб даю 1 ч.л. сухих дріжджівна 400 г борошна, 1,5 ч.л. на 500 г, 2 ч.л. на 600 г.
Відповідь: Печу, печу хлібчик Кількість дріжджів залежить від кількості муки, а також від типу тіста, для здоби треба більше дріжджів ніж для "прісного" тіста навіть якщо однакова кількість муки. Щодо кількості муки. Кожна мука вбирає води по різному. Краще не додати муки, якщо тісто буде липке, то його легко довести до кондиції додаючи по трохи муки, ніж до тугого додавати води (буде дуже траскати і буде менш пухке, буде забите).
Відповідь: Печу, печу хлібчик Завжди муку досипаю вже при замішуванні, коли формується колобок, тоді ніколи не прогадаєш з кількістю муки)) в мене той колобок мусить бути гарненький...вже тоді бачу що досить
Відповідь: Печу, печу хлібчик Ще кількість дріжджів залежить від того, на якому режимі робите. Якщо, напр, швидкий, то дріжджів треба вдвічі більше
Відповідь: Печу, печу хлібчик мірти не маю, але в мене в моєму мулінексі час від часу таке буває, коли дам чуть забагато дріжджів. тобто спочатку сильно піднімаєтся, а потім падає верхушка... може в вас так само?
Відповідь: Печу, печу хлібчик потроху освоюю свою хлібопічку. вона у мене вже 10 днів то печу по три рази на день... Щось падає, щось ні. Ото щойно шоколадний торт витягла. Студиться. На вигляд ніби нічо, не впав) Але тепер ніц не можу попробувати (три дні тому поставила собі брекети. болить усе: рот, зуби, щоки, навіть... ногті на ногах..., але то, точно у іншу тему) ---------- Додано в 12:34 ---------- Попередній допис був написаний в 12:26 ---------- а то який? бо в мене один рідкий, інший твердий... Яка має бути консистенція? Як на вареники? Рідше, густіше? Чи знову таки від рецепта залежить? От вирішила я спекти звичайний хліб на режимі 1 -- "базовий". От там 2 рецепти -- один для хліба 900 г. інший для 700. У більший треба 3,65 стакана (стакан = 140 г), і води 360 г у менший 3 стакана муки і 270 г води. Олії, цукру, солі майже однаково. То більший вес час падає, а менший -- не росте.... А середнє арифметичне я шось вибрати не можу((( Інші хліби (ну я поки тільки білі печу) -- з маслом, молоком, кислим молоком, сметаною, кефіром -- добре вдаються. Але ж я хочу усовершенствовать найелементарніший рецепт -- вода-мука-олія-дріжджі (бо ж молочні продукти не завжди є в хаті) Дріжджів написано що в один, що в інший -- 1 ч.л. (хоча в іншій книжці до цієї ж хлібопічки майже до всіх рецептів на 3-4 стакани муки 2 ч.л дріжджів)
Відповідь: Печу, печу хлібчик До тих рецептів програма одна і та сама? ---------- Додано в 15:32 ---------- Попередній допис був написаний в 15:17 ---------- от вам і відповідь чому один виходить, а інший - ні ідеальний колобок https://www.youtube.com/watch?v=qCzhDJ0kb0E не полінуйтесь погуглити, а також переглянути трохи відео на ютюб