Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Так, за перенос я знала, а от за склад сумнівалась, аж стидно чесно. Таки так, має два склади. Запитала у своєї вчительки, вона щиро здивувалась, що вчителі можуть так пояснювати (що я теж так думала, їй не зізналась )))) але ж я не вчу цьому дітей) ) А переноси у першому класі не вчать.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Переноси не вчать, вчать склади, але вчителька пояснювала таке своє розбивання на склади правилами переносу, коли її запитали чому А це всього лиш перший клас, перша чверть, очевидні речі, а що буде далі? А я це все до того, що треба дуже слідкувати, що розказують вчителі, і потрібно звертати увагу вчителям, бо інколи вони дуже в авторитеті у учнів і мама навіть не зможе переконати, що вчитель неправий
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) То точно на рахунок авторитету вчителя. Але не у всіх дітей так є (в похресниці слово мами - закон над всіма законами). От мій мене не дуже хоче чути, бо їм вчителька ТАК сказала, і то нічого, що може він власне вчительку не правильно зрозумів. Їм сказали, що як будуть креслити в зошиті, то переписуватимуть речення повністю, а значить малий тепер помилки свої не буде виправляти. Я йому показую: ти ж пропустив голосну букву, потрібно акуратно зверху її дописати і вчителька не буде підкреслювати червоним, а як так і залишиш, то обов'язково підкреслить, а він аж кричить, що нічого не можна виправляти - має бути з помилками... А зміст попередження вчительки то ж був, щоб старались і не робили помилок, щоб потім не приходилось креслити. А як можна знайдену помику не виправити, хіба ні? Слухайте, а які мій фантазер речення складає - я в ауті! "Моя любима іграшка - дзига" або "Моя перша кімната - ганок". То тре було зі словами дзига і ганок. І то фігня, що ганок - то не є кімната, тим більше перша дитяча, а слова любима в укр.мові немає. То так з татом укрмову писали обоє. Потім Сашка аж плакав, бо таке слово "любима" існує. І хоч ти трісни - речення не перепише... А ще було "Джерело - це водосховище"... Йой, виговорилась, бо голова обертом з тими уроками, не думала, що в 2 класі так різко стане важко!
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Дочиталась накінець, бо мене це мучило, це ж гуглпереклад з російської, слова на один склад глаз- око, ввод - введення, днепр - дніпро, отак всякі дурниці в мережі гуляють
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) з підручника мого другокласника мені ще запам"яталось таке: можна переносити як ляль-ка, так і ля-лька. Оце друге мене явно спантеличило... але перенос слів це однозначно другий клас, а не перший. Перший - звуковий аналіз та поділ на склади.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Робила вчора моя 5- класниця домашнє завдання з математики і кличе мене, бо щось не зрозуміла в задачі. Задача зовсім не складна: дано кут, з вершини якого проведено бісектрису і небхідно знайти якийсь інший кут. Питаю дитину, що їй не зрозуміло, відповідає: вона не знає що таке бісектриса. Дивлюсь в зошит - вони дійсно ще не вчили що таке бісектриса. Як можна задавати на домашнє таке, про що діти не мають зеленого поняття?
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Є у програмі 5 класу тема Кут і вимірювання кута.Там і є вчать,що таке бісектриса. Не знаю, за яким підручником йде ваша школа, у одному з рекомендованих МОН підручнику дійсно не дано означення бісектриси, то вчитель має дати його самостійно
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Повертаючись до розбивки на скалди слів "око" і "автобус". Казали, що це ніби в нашому класі так вчителька пояснювала. Так от, розбирали ми з моєю малечею слова на склади, то мала розбивала вірно - згідно кількості голосних ("око" - 2 склади, "автобус" - 3). Я вже не стала малу грузити питаннями, як саме їм пояснювала вчителька. Головне, що дитина знає, як вірно. Значить, то або не у нас, або та дитина якось мамі не так розповіла.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) то ж не дитина так пояснила, то ж перепитали у вчительки і вона це особисто мамі пояснила, чому дитина каже, що в слові автобус два склади
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Так, діти вчать кути і їх вимірювання транспортиром. Але ні в підручнику, ні в зошиті немає визначення що таке бісектриса. Скоріш за все вчитель не додивився, що дав задачу з бісектрисою на домашнє завдання. І ще, вони якось "скачуть" по тому підручнику: то розв'язували 300-соті номери, то тепер 170-ті.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Згідно програми діти мають знати, що таке бісектриса. Вчитель прохлопав( Підручник Тарасенкової?
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) мій в 5. Підручник Істера. На даному етапі вони ще не вчать, що таке бісектриса
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Дівчата, не можу втриматись, щоб не поділитись ще одним завданням для інтелектуального розвитку дитини: (вибачаюсь за якість фото) Шкода, що завдання вже з вирішенням. Як вам логіка?
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) А я не догнала, чому кіт)). Я б вибрала метелика, бо він не має хвоста)
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) тому що кіт - домашня тварина, а решту - типу дикі хоча, так як то намальовано - то певно мав бути тигрік
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Дитина пояснила, що котик живе дома. Ага, а метелик значить "дика" тварина Мені ідея хвостатості не прийшла в голову, вам 5 балів!
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) А чому не кит зайвий, він живе у воді, а всі решта на суші може так...
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Цікаво було б до дискусії залучити авторів навчального зошита