Спільний сон з малятком

Discussion in 'Діти-квіти' started by Ірка-Шкірка, Sep 15, 2010.

  1. Dream-baby

    Dream-baby Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)


    І для мене розкіш поспати підряд 3-4 години))) але вона так ніжно вночі сопе коли їсть, що хай прокидається на ці 5 хвилинні перекуси)


    Sent from my iPhone using Tapatalk
     
  2. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    Ubuntik годування на вимогу це і на вимогу дитини і мами,якщо Ви відчуваєте що груди дуженабрали.то краще запропонувати дитинці посмоктати, вночі наприклад просто підсунути їй грудь якщо маля схоче їсти то і крізь сон буде смоктати.Ще по своїй доні дивлюсь,якщо вона вночі хоче їсти то спочатку починає крутитись,плямкати губами,кректати, тобто сон з міцного переходить в поверхневий,в той момент найкраще пропонувати груди, відразу присмоктується і їсть і спить далі. Так дитина їсть і не плаче.
    А взагалі ваше ГВ може змінюватись кожног о місяця а то й тижня, одтин час дитинка вночі їсть частіше, інший час рідше,якщо якась хвороба,лізуть зубки чи активний скачок росту то дитинка вночі частіше прикладається,може мінятись графік годування
     
  3. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    не всі діти беруть груди, коли не хочуть. в мене може крехтати-пісяти-переодягатись, але як не хоче їсти, то навіть не візьме груди. але я висипаааааааюсь. сьогодні - 7год неперервного сну (таке буває рідко, але буває)
     
  4. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    Дякую за відповіді! Раз все добре, то будемо тішитись, що ляля гарно гамцяє, а мама з татом добре сплять :girl_yes:.
     
  5. Raven

    Raven Мама малятка

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

     
  6. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    Ого, я би одразу сказала, що дитина спить коло мене, може вона просто думає, що ви засинаєте і забуваєте перенести? Моя мама так в сестри хотіла на себе ініціативу взяти, щоб типу сестра виспалась. Хоч я маму наполегливо переконувала, що то цілком нормально, що жінка не висипається, то є у всіх так, а мама так жаліла сестру, що навіть пропонувала спати в кімнаті з дитиною, а на годування приносити ім в іншу кімнату, в якій би вони з чоловіком спали...
    Як на мене такі ініціативи треба одразу присікати і просто пояснювати, що у вас все добре і вам зручно спати разом з дитиною
     
  8. Talya

    Talya Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    розкажу вам одну страшилку з історії подруги про мамину допомогу. коли мальоті був десь тиждень, бабуся вирішила не дивитися більше на змучену маму і запропонувала тій зцідити молочко в пляшечку і погодувати дитину серед ночі, а молоді батьки хай виспляться. баночку бабуся тримала в себе на грудях, щоб тепленьке було. назагал - тільки добрі наміри. погодувала бабуся, потім ще раз дитя до пляшечки було допущене. а потім мама мала такі тріщини і налагоджувала ще кілька місяців гв, що вже не рада була тим кільком годинам спокійного сну. мама - молодець, гв налагодила, годувала довше 2 р. але казала, що більше на таке не поведеться.
    я також була двома руками за те, щоб дитина спала в своєму ліжечку. і чоловік підтримував - сам її туди перекладав. а потім він змучився - я спала на тій стороні дивану, що під стіною, він - біля проходу, тому мусив вставати сам. забембався і сказав, що буде у нас спільний сон. витримав десь аж 2 тижні.
     
  9. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    підозрюю, що треба буде провести таке зі своїм чоловіком, бо він наразі як заведений мені тараторить, що в дитини повинно бути своє ліжечко (хіба може просто повинно бути, а спати де то вже інше :D)
     
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    та то багато хто через таке проходить:girl_haha:
    я ніколи не забуду очі чоловіка в ті перші тижні) очі людини, в якої закінчилося її зазвичай ангельське терпіння)))
    такщо на суперечки неварто витрачатися
    а ліжечко дійсно можна придбати, але вибирати таке, в якого знімається перекладина і по висоті щоб з вашим ліжком було на більш менш одному рівні (можна відкоригувати товщиною матрасика в дитяче ліжечко, є товсті, а є тонші (в ікеї бачила)
    його можна буде потім пристосувати до дорослого ліжка, коли дитина вночі почне перекочуватись і буде загроза падати з ліжка (в дитячому як на мене дитині навіть безпечніше, бо навіть якщо дитина спить між батьками, то або ліжко має бути біля стіни, або батькам вночі треба мінятися місцями, щоб дитина не залишилася зкраю)
    а окрім того то дасть можливість трохи краще виспатись, а годувати можна і не перекладаючи дитину до себе, а на межі, якщо ліжка добре припасовані (в нас біля стіни впритул стоїть ліжечко без перекладини, а потім наше двохспальне, відповідно я не переживаю, що дитяче ліжечко відсунеться якось вночі)
    а нема можливості чоловіку спати окремо і трохи відіспатися?
    мій спав десь до 8 місяців малого окремо, якщо не враховувати деколи плач малого і тд, прекрасно висипався... повернувся, коли малий почав падати з ліжка (навіть незважаючи на то припасоване дитяче ліжко, я прикладала до іншої груді і відрубувалася, а малий крізь сон котився собі і на край((( або просинався і просто ліз на край, а ще злізати з ліжка не вмів)
    зараз так як малий вже сам злазить то знов чоловіка відправляю відсипатися, але якось не було нагоди зорганізуватися
    кажуть що то не є добре спати подружжю на різних ліжках, але якщо парі добре, то кого хвилює інша думка:)
     
  12. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

     
  13. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2)

    І в нас ліжечко є ми його тільки от пару тижнів як приєднали до нашого, і то тільки тому, що я вже не мала сили перескладувати ті речі, які я вічно туди кидала!
    Тепер є ліжечко, як писала Багіра, буває, що перекочується на нього!
    Нехай чоловік попробує носити вночі на годування, коли будуть прстійні плачі!
    Якщо чесно, десь на 2тиждень після народження дитини в нас була та ліжкова криза, бо дитина плакала часто і різко, чоловік з непривички не знав як лягти, я з грудьми, які нестерпно боліли, вічно мерзла, прикладала лише в позі з під пахи, всю ніч не спала! Чоловік казав положити в ліжечко, яке було приєднане до нашого, але дитина і так багато будилась, і якось воно і забулось за те перекладання!
    Головне пережити період пристосування, тепер, якщо пробую малого пересувати збоку в ліжко, то свариться!
     
  14. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: Спільний сон з малятком

    Дитяче ліжко нам знадобилося уже після 2 років)))) так малий спав з нами, доки був га ГВ. Чоловік теж дуже пишався, що ми на ГВ і тепер всім рекомендує, але час від часу і його питання спільного сну трубувало і він жалівся. Зараз у нас ситуація така - ввечері ложу малого спати в його ліжечко, десь серед ночі чи під ранок він прокидається і досипає з нами) але вже є такі ночі, коли дитина сама спить у своєму ліжечку цілу ніч. ми до цього переселення у своє ліжко довго йшли і тільки, коли дитині вдалося пояснити, чому ти тепер маєш можливість спати у окремому ліжку (ти ж такий у нас великий і нам уже тісно у ліжку, а як то класно мати своє ліжечко і т.п) і він зрозумів, иільки тоді у нас щось вийшло)
     
  15. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Спільний сон з малятком

    о, я так і думала говорити (з часом) Ані
    а ще ненав*язливо показувати, що "оце - Аніне ліжечко, коли захочеш - можеш спати там", ніби це не я підштовхую, а вона сама прийме таке рішення
     
  16. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Спільний сон з малятком

    Лук'ян віднедавна вирішив собі сам переповзати в своє ліжечко, яке присунуте до нашого зі знятою боковинкою. Часом спить там всю ніч, якщо не підхарчовується вночі, часом як підхарчується - знову туди лягає сам. Напевно йому вже не зручно біля нас, а в ліжечку місця більше. Ніяк його того не вчила, не пояснювала. Ну і засинати почав сам - без циці, лягає собі і засинає.
     
  17. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Відповідь: Спільний сон з малятком

    Дівчата, а як вам вдалося навчити дітей засинати хоч інколи без циці, для мене це і досі нереально, є нечасті виключення, але то швидше від сильноі втоми. Я пробувала і гладити і книжку читати, так вона сама лізе до циці, заберу- просить, не даю далі- буде плакати. Досі комусь вкласти іі неможливо, бо просить маму і цицю. Не знаю, чи то така особливість дитини, чи я щось не так роблю? Про самостійний сон і мови не може йти зараз, та й ліжечка у мене дитячого нема, а купівлею окремого буду заморочуватися напевно не раніше, як через років 2-3
     
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Спільний сон з малятком

    якраз, коли моїй було 2 роки і 1 місяць, мені треба було на 4 дні поїхати з дому. думали-переживали, як то воно буде. навіть намагалися "тренуватися": я приїжджала з роботи, коли дитина мала би вже спати (її вкладав чоловік), але вона так і не спала. але коли я власне поїхала далеко на оті 4 дні, то чоловік її прекрасно вклав. діти відчувають, що мами насправді нема і вона не може приїхати. перші 2 рази вкладались трохи довго (але і зі мною тоді це була довга пісня - оте вкладання могло і 1,5 год тривати), кілька разів запитала, де мама. а наступні 2 вечори вже вкладалась нормально. ГВ було і до, і після поїздки моєї.
     
  19. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Спільний сон з малятком

    Якщо немає особливої потреби в засинанні без Вас, то краще не мучте себе і мацьопу.
    Наш Ромчик до трьох років ні одного разу без циці не засинав. Ніколи. Ні вдома, ні в калясці, ні люляючись, ні в ерго. Ніяк. Засинати став сам в 3 рочки коли вже дозрів до того. З того і почалось наше відлучення.
    Даруся ж повна протилежність. Засинає без циці запросто і всюди. В татка на руках, в колясці, в слінгу, на ліжку. Циця для сну їй як така не потрібна. Її вона вимагає тільки коли голодна.
    Різні особливості дітей.
     
  20. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Спільний сон з малятком

    Я не вчила його засинати самому, він одного разу сам довго цицявся, крутився, казочку слухати не хотів і ніяк не міг заснути. І тоді сам переповз в ліжечко, накрився ковдрочкою і повернувся до мене спиною. Ще кілька хвилин полежав, подригав руками -ногами і заснув. Я була шокована! А через тиждень чоловік без проблем вклав його під казочку спати, поки я щось робила на кухні, то при тому що чоловік ніколи раніше малого не вкладав наніч, на нічний сон Лук'ян засинав лише біля грудей. Напевно просто настав час.