Відповідь: Спільний сон з малятком я також щось навіть не думала малу на подушку класти спати. А на рахунок ковдри, то дійсно страшно, мені також було. Але так само якось себе накривала, а малу ні. А зараз я собі взяла окрему ковдру, то вже вкриваюсь як хочу. Мала спить під іншою.
Відповідь: Спільний сон з малятком Дівчата, в мене малий спить в піжамці без ковдри, він завжди розкривається
Відповідь: Спільний сон з малятком Я малому маю теж ковдрочку легесеньку (то швидше покривальце дитяче) )) але також спить в піжамці бо постійно розкривається
Відповідь: Спільний сон з малятком Вчора перед сном ще почитувала блог Ольги Писарик і натрапила на цікаві факти. Для тих, хто ще сумнівається про користь спільного сну з малятком, зацитую з блогу: Більше про сон, ГВ і трохи до теми про ручну дитину тут
Відповідь: Спільний сон з малятком Мені навпаки не зручно під окремими ковдрами. Так ми трохи спали перший місяць. Малий спить під рукою, ротик на рівні циці, щоб ніхто з нас не будився дуже. Чоловік малятко окупантом називає, мусіли його в іншу кімнату вигнати щоб висипався.
Відповідь: Спільний сон з малятком мамусі, коли і як у вас відбувалось відселення в окреме ліжечко/ліжко? бо щось муж почав напрягатись від нашого спільного сну, мала вночі добряче так його топче ногами
Ми ще досі спимо "разом", чому в лапках, тому що дитяче ліжко присунене впритул до нашого і бильця немає, то получається продовження нашого, мала засинає в своєму ліжку, а просинається по-різному: буває що в себе, буває біля мене (спить з мого боку), буває наполовину в свому, наполовину в нашому... але чоловікові точно не заважає, так як спить з мого боку.
Відповідь: Спільний сон з малятком Мій чоловік від нас став усе частіше відселятися в іншу кімнату... Ну я й сама розумію - мала спить зірочкою, реально займає сама півліжка, воно в нас не дотягує по розміру до двуспального, тому реально трьом вміститися стало дуже тяжко. Але поки мала на ГВ, то відселити буде нереально, ще надто часто будиться за цицею.
Відповідь: Спільний сон з малятком а чого не знімете бильце з вашого? ліжечко до стінки,диваном притиснути і ніхто не впаде і тато з вами буде спати. та і класти її спат можна під стінк. там зірочка іба буде на мамі.
Відповідь: Спільний сон з малятком У нас хоч і двохспальне ліжко, але чоловік жалівся, що йому місця малувато (таааа, він любить реально 2/3 ліжка собою зайняти). Тому ми таки склали дитяче ліжечко, коли малому більше року виповнилось, і приставили до нашого. Так, в кімнаті тепер стало мало місця, і доводиться те ліжечко обходити (по інакшому не виходило), зато на "батьківському" ліжку місця достатньо. І малому подобається частіше сам туди перебирається і моститься ))) і як десь до нього випадково залізу, то буде відкопуватись (тому нам варіант *дитина під стінкою* не підійшов би, бо малий любить простір).
Відповідь: Спільний сон з малятком Гм, у нас так від самого початку стоїть, але мала в своєму не спить з 4 міс. Вона любить до мене міцно притулитися, ноги на мене закласти, та і я вночі засинаю в процесі цицяння. А як в тебе то все організовується в ліжечку? Правда в нашому дивані та її ліжку рівні різні, може того мені тяжко так.
Відповідь: Спільний сон з малятком Коли малий засина, то найчастіше вже напівсонним в ліжечко переповзає і на животі засинає. Як прокидається пісяти/цицятись, то з цицею до нього трохи залажу. Коли наїстся (то в нього зазвичай недовго), то відкочується-відвертається. І я також Мені от навпаки не вистарчає обіймашок нічних... Вдень то спить лиш з цицею, а тоді поза мені не зручна, не то((( А як саме у вас рівень не співпадає? Що нижче?
Відповідь: Спільний сон з малятком У дитячого є два рівні - один вище нашого дивана, другий нижче (не так суттєво, але частина боковинки, яка вже не знімається, все одно лишається вище нашого дивана...)
Відповідь: Спільний сон з малятком Я щось отого не зрозуміла зовсім. Дивись, якщо нижче не надто суттєво, то поклади ту боковинку, яку зняли, під матрац. Ми так зробили, щоб закрити зазор між ліжком і ліжечком. Рівень спального місця ліжечка піднявся см на 2,5-3. Нам то не дуже підходить, бо без того було ідеально, але була велика щілина між матрацами(((
Відповідь: Спільний сон з малятком В нас так само було, то чоловік пересверлив ті отвори і виставив на рівні з диваном, тобто боковинка нижче дивану, а матрас на рівні з диваном. В ліжечко почала малого класти недавно, десь після року, бо почав біля мене сильно крутитися і будитися. Але теж по різному спимо: трохи в ліжечку, трохи біля мене.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Дівчата, мушу написати, бо щось мене та ситуація муляє. В нас (я так надіюсь) правильно організоване ГВ - циця на вимогу (деколи і на мою вимогу)), вдень прикладаємосчь дуже часто, чередуємо груди що 1,5 - 2 години, молочка дуже багато, спимо всі троє, вдень також декілька снів з цицею ( без мене міцно спить тільки на нічний сон), звичайно, що без дурника, сумішей і спання у ліжечку. Ситуація така - Соломійка купається десь в 19:30-20:30. На нічний сон засинаємо десь в районі 22-23 з цицею в ротику. А от вночі ми їмо аж в районі 3-5 і потім щопівтори години, ранок починається в нас 7:30-8:00. Знаю про те, що найкраще для пролактину годування саме в такий час, але беруть сумніви. Ще й до того від 22 до 5 (максимальний період між годуваннями), груди таааак набирають, що в молоці і я і Соломійка і половина ковдри. Що робити - заспокоїтись і насолоджуватись, що висипаємось чи будити вночі на годування? Хоча не знаю чи це можливо зараз, бо в місяць одного вечора дуууууже набрали груди і я її будила, то так і не добудилась, рятувалась теплим душем, молочко витекло без зціджувань.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Все у Вас добре з нічними годуваннями )) найбільш важливим є період з 4 до 8 ранку, а саме тоді Ваше маля їсть. Тож та велика перерва не шкодить. Спіть на здоров'ячко ))))
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) В нас теж так було, молочко текло, як тільки якась довша перерва! Але груди з часом звикнуть до годування, підтікати молочко буде рідко! От зараз у нас теж часте прикладання до грудей, був період, що вночі спав 5-6 год підряд, то дійсно ті груди були такі, молоко цвіркало, але такий період тривав недовго, буквально кілька тижнів! А тепер прокидається вночі 2-4 рази через 2-3 год - під"їсть і далі спить! А як якась довша перерва (недавно заснув на 5 год), то груди набрали, але вже не так текло молочко рікою, а декілька крапельок! Саме так, не факт, що це надовго, бо то вік такий ще, що режим малючка може помінятись і не один раз! Аналогічно, як маля хоче спати - то фіг розбудиш, щоб посмокав, груди впхнула, а воно 1-2 смокнуло і далі спить От якби мали застій в грудях, то тоді вартує будити і частіше прикладати, щоб не набирали груди!
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) напишу і я так як бідьшість дівчат - заспокойтесь і насолоджуйтесь)). Я от, наприклад, вже підзабула що таке спати підряд 5 годин. Деколи як виходить поспати 3-4, то вже тааааке свято і я вже така виспана-привиспана зранку почуваюся))