Для майбутніх мам (11)

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем TinkaMalvinka, 14 Травень 2014.

Статус теми:
Закрита.
  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (11)

    Якщо чесно, я взагалі не дуже уявляю, як то можливо щось купувати після народження дитини.. То хіба вже якісь дрібниці, про які забулося. А великі речі, типу возика, ліжечка, ванночки то просто необхідно вже підготувати до того. Ну возик хіба можна зарезервувати , а потім поїхати вже взяти, бо то зрештою в перші дні не дуже потрібно. А от автокрісло вже з пологового буде потрібне.
    Я лашків трохи маю від сестри, тому хіба то все буду ще перепирати і розкладати, бо там треба по розмірах подивитися. Возик десь в жовтні поїдемо замовляти, там же і ліжечко візьмемо. Для мене то таке задоволення брати щось для своєї дитини, що як можна то на когось іншого перкласти? Я і лашків вже кілька сама купила, хоч буду їх мати, але воно таке гарне все, неможливо втриматися.
     
  2. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (11)

    Я собі уявляю хіба через інтернет замовляти дитині одяг, якщо щось забулось чи виявилось, що не підходить. Мені трохи пробували казати, що наперед не можна або вибрати, а після пологів чоловік купить. Але я не розумію навіщо після пологів чоловіку гнати і все вибране купляти. Поки ми ще з малюком не будемо вдома, то нехай краще всі справи на роботі владнає, а далі він мені буде потрібніший вдома, ніж по магазинах. Але то мої такі уявлення :girl_smile:
    Ще забула запитати, дівчата, хто чекає хлопчиків, колготки також потрібно, так?:girl_blush2: А одяг для хрещення коли вартує купувати? Бо ж до хрестин маля ще встигне підрости? Чи просто обираєте більший розмір?
     
  3. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (11)

    Я одягом вже також запаслась добряче. Замовляла через інтернет. Спочатку, як завагітніла, думала, що трохи мені дістанеться у спадок від оточуючих. Але всі навколо вирішили також "нагло" повагітніти:girl_tender:, тож моїм планам на "поносив-передай далі" не дано здійснитись))) Тому купувала все нове. Думаю до 3 місяців має вистачити. Залишилось хіба купити теплий конвер-трансформер і звичайний теплий конверт. Але то буде трохи пізніше, бо поки в магазинах не дуже великий вибір зимового. Ще замовила багаторазові підгузки і два теплих дитячих пледи, також через інтернет. А от возик, ліжечко, постіл, мабудь, буду вже обирати як вийду в декрет. Тоді зможу спокійно, не поспішаючи, походити, подивитись. Думаю то буде десь за місяць до пологів. А от іграшок поки не планую. То єдиний пункт, який я переношу на "після пологів". Хіба нічну лампу-проектор з Вінні запримітила собі на Амазоні. То хіба швидше замовлю...

    ---------- Додано в 10:17 ---------- Попередній допис був написаний в 10:14 ----------

    от мені домашні те саме кажуть. Але най кажуть, а я своє знаю:girl_wink:
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (11)

    А що, дівчаткам колготки потрібні? Моя сестра якісь мала, але жодного разу не оділа маоій, бо вони на резинці, а то ж таке ніжне тільце. Хіба до фотографії в суконочку.
     
  5. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (11)

    у мене ПДП - 25-27 грудня. Навіть якби хотіла когось кудись погнати))), то все буде закрито на свята.

    ---------- Додано в 10:24 ---------- Попередній допис був написаний в 10:22 ----------

    я щось про колготи навіть і не думала. На перших порах напевно не треба, є ж повзунята.
     
  6. Charmel

    Charmel Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (11)

    Я все буду купувати, хоч в мене теж перший хлопчик і вони йдуть рік за рочком, але я встигла майже все пороздавати. Тому на нового нашого хлопчика буду все заново купувати, тим більше це такий кайф, ходити щось для когось обирати)
    Щодо колготків - ми вперше купували десь на 5-6 місяців. До цього часу потреби в колготах не було.
     
  7. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (11)

    я собі думаю, що поки дійде діло до колготок, то вже можна весною з дитиною піти й купити, бо в перші дні-місяці не будете їх одягати.. може я помиляюсь.. Ну я не купую.
    Щодо одягу - маємо багато в спадок, тому з одної сторони тішусь, а з іншої, звичайно ж, хочеться і самій купувати багато. Тому як щось бачу і не можу втриматись - купую, по інтернету трохи назамовляла :)щодо одягу для себе та інше - залишила такі приємності на час декрету, бо ж таки 1-2 місяці треба буде себе чимось зайняти...
    А таке як візочок, автокрісло - теж маю в спадок від племінниці (всі кольори нейтральні)).
    Дівчат, хотіла запитати - чи на моєму терміні є нормальні твердіння живота? Вчора були в селі, находилась-нагулялась, а ввечері як лягла хоч і зовсім безболісно, але мало не кожні 5 хв живіт на пару сек ставав твердим. Чи не критично це? Сьогодні зранку тільки 2 рази поки затверд і все.
    І ще маю приємність, малюк перевернувся вже вниз голівкою, лікарка казала, що скоріш за все назад не розвернеться, бо голівка важча, тому тішусь))
     
  8. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (11)

    Монополія, тішусь, що малюк перевернувся, вправи допомогли :). Щодо твердіння, то це ж нормально, матка тренується, якщо нічого не болить, то нема чого переживати. Лягти, відпочити і все.
     
  9. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (11)

    маю трошки смішне питання... Досі так і не розібралась з тижнями вагітності. От зараз в мене 26 тиждень і 4 дні...То вважається що це вже 27 тиждень? Чому питаю... Маю до 30 вересня принести УЗД в ЖК. Записана на 29 число, то буде 27 тиждень і 5 днів. Всюди пише, що третій триместр є з 28 тижня. От мене турбує, чи будуть мені робити це УЗД по протоколу другого чи третього триместру. Другий я вже маю, відповідно хочу третій. Чи може між ними немає різниці? Тому й питаю, чи 27 і 5 днів-це вже 28 тиждень чи ще ні?
    ПиСи...Щось я плутано написала)
     
  10. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (11)

    Я також про колготи не думала. А сьогодні на одному з сайтів побачила для новонароджених, то вирішила запитати :girl_smile:
    Сподобався мені комбінезон, але не можу зрозуміти чи він зимовий, чи більше осінній.
    І що на рахунок одягу для хрещення скажете?
    В мене з 20 тижня животик тверднув, правда не так, щоб кожні 5 хв, а 5-10 разів на день. То якраз був час для другого УЗД, на ньому тонусу не було. Проте я все рівно хвилювалась, то лікарка сказала здати прогестерон, бо можливо він падає і є загроза передчасних пологів. Прогестерон також був в нормі. Тоді я повірила, що все добре, очевидно це тренувальні Брекстона-Гікса. З тих пір животик так і твердне, що правда рідко. Головне аби не зменшувався інтервал між твердненням і щоб не було сильно боляче.
     
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (11)

    а ми колготки аж десь в рік купили, але власне тільки по тій причині, що в малого дуже чутлива алергічна шкіра, а колготки навіть повністю котонові облягають ж повністю (навіть я не завжди люблю бути в колготах:))
    але загалом думаю стають зручні дійсно з 4-6 місяців, коли маля стає рухливіше, потім повзати зручніше ніж в чоловічках 100%, ну і не всі штанці, повзунки такі зручні як колготки

    ---------- Додано в 12:34 ---------- Попередній допис був написаний в 12:19 ----------

    ну залежно коли виплануєте хрестини робити, на то і орієнтуйтесь
     
  12. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (11)

    дівчата, а де ви теплі ковдрочки купуєте? мене цікавлять ті, що в ліжечко, але не ті сентипонові, а натуральні шерстяні.
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (11)

    А шерстяні не колючі? Я сама шерстяного не люблю і моя шкіра дуже погано реагує на то, а як то дитині з чутливою і ніжною шкірою?
     
  14. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (11)

    Так то здається і не рокомендовано маленьким діткам всякі шерстяні, ангорові, пухові іт.д. речі
     
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (11)

    А скажіть чого пухові нє? Бо моя свекруха вже там в когось замовила пухове одіялко, мене не спиталась, ну але то в іншу тему. Я наразі сказала, щоб воно було максимально тоненьке і з самого пуху
     
  16. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (11)

    Через схильність до алергій, у нас вона загострилась з використанням пухового одіяла, хоч воно було ніби гіпоалергенне, використовувати почали його тільки після 5-ти років.

    ---------- Додано в 11:46 ---------- Попередній допис був написаний в 11:44 ----------

     
  17. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (11)

    ну так, з натуральними так може бути, так само і з шерстяними. Я взагалі думаю, що вдома накривати дитину буду якимсь бавовняним пледом, бо в нас досить тепло. А то пухове може хіба на прогулянки.

    ---------- Додано в 12:48 ---------- Попередній допис був написаний в 12:48 ----------

    та от я не знаю, якого розміру то одіялко. Ну але то таке.
     
  18. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (11)

    я навіть не використовувала конверт з натуральної овчини перший місяць, дуже боялась щоб якась ворсинка в очко не попала, почала вже з 8 місяців взимку возити..

    ---------- Додано в 11:53 ---------- Попередній допис був написаний в 11:52 ----------

     
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Для майбутніх мам (11)

    Ну вам так вийшло, що зима застала аж у 8 місяців, а нас відразу застане... І придумай тут, в чому то дитину на прогулянки возити
     
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Для майбутніх мам (11)

    в слінгу носити :) стільки питань відразу відпаде :)
    ми з Сергійком "лежачий" візочок розклали, поставили на коридорі, він там чемно відстояв 5 міс - і ми зрозуміли, що нам він не потрібен, склали і вивезли на дачу. А з Вірусею навіть не розкладали.
     
Статус теми:
Закрита.