Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) Ой, мою знайому Іванку, коли вона працювала в Криму, всі кликали Ваня
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) Значення гарне, але.. не обрала би його ніколи, нізащо і взагалі (не в образу нікому, це моє особисте, суб"єктивне і упереджене ставлення. Видно, якісь неправильні Олександри мені траплялися по житті..) Щось мені зараз Левко подобається, і ще Марко (от власне ці форми)
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) Дівчата, були ми в суботу на весіллі. То там дружка називалась Клавдія. Мені сподобалось))). Думаю напишу, може комусь пригодиться...
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) Хм. В мене Мія Повне - Соломія. Тож з якої сторони дивитися.
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) до речі)) давно хотіла тобі сказати, що Мійці дійсно пасує таке скорочення)) Я маю коліжанку Соломію, то вона або Соля, або Солоха. І вона дійсно, Солоха, така як в Гоголя)) А ще маю Мирославу, то вона Мироха. А як Сашко класно їх кликав як менший був)) Совоха і Мивоха, дівки аж мліли
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) Дывчата, а я свого меншого хочу назвати Мирон. Що думаэте??? Ми вже перебирала стільки імен. І зійшлись на цьому, але трохи страшно, що дуже рідкісне. Старший Дмитро.
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) Ви мене, звичайно, вибачте, але Мирон у наш час -- це занадто.... Дитині з цим іменем ще в школу ходити, дівок зваблювати..... Знаю двох Миронів -- одному 75, другому 43... Це зв мною в пологовму лежала дівчинка. У неї 5 хлопців, в усіх імена такі красиві, одного точно пам"ятаю, що Даниїл звати, то найменшого вона хотіла Гавриїл назвати. Ну, може, повна версія імені і звучить, але ж як потім ту дитину будуть назвивати? Гаврило, Гавриш?.....
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) Так то ж файно. На майданчику, як покличете, то до вас прибіжить лише ваша дитина. ---------- Додано в 08:22 ---------- Попередній допис був написаний в 08:19 ---------- Тобто, Даниїл - нормально(бо кожен третій хлопчик Данилко), а рідкісне українське ім*я - то занадто? І мені здається, що навіть, як вам категорично не подобається, то не варто у аж такій формі писати... Людина ж вибрала це ім*я для своєї дитинки...
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) По-перше, ще не вибрала, а тільки розмірковує По-друге, якщо сюди написала, значить радиться, сумнівається А щодо українських імен? Ну їх є повно, але ж то не значить, що всі вони гарні. От просто пару штук до прикладу -- із вікіпедії за запитом "українське православне чоловіче ім"я" Або - м.ч.: січ. 8 (груз.) Авакум (Абакум) - пророк. Дні пам'яті: 2 грудня; мч.: лип. 6 і в неділю праотців - любов Божа (д.-євр.) Августин - блж.'. черв. 15 - величний, священий Авда - сщмч.: бер. 31 - слуга (халд.) Авделай - мч.: квіт. 17 (перс.) Авдикій - мч.: квіт. 10 (перс.) Авдифакс - мч.: лип. 6 (перс.) Авдієс - мч.: квіт. 9 - слуга Ісуса (д.-євр.) Авдій (Овдій) - прор.: лист. 19; мч. (Авид):вер. 5 - слуга Господній (д.-євр.) Авдон - мч.: лип. 30 - слуга (д.-євр.) Авенір - лист. 19 - світоч (д.-євр.) Аверкій (Оверкій) - свт.: жовт. 22; мч.: трав.26 - утримую, змушую до втечі (лат.) Авив - прав.: серп. 2; свт.: трав. 7, лист. 29;мч.: січ. 29, бер. 26, вер. 6, лист. 15 - колос (д.-євр.) Авид (Авдій) - мч.: вер. 5 (перс.) Авим - мч.'. сер. 1 Авксентій (Овксент, Овксен, Оксен) - мч.: груд. 13; прп.: лют. 14, квіт. 18, черв. 12 - примноження (грец.) Авкт - мч.: лист. 7 - примножений (лат.) Авраам - прав.: жовт. 9 - батько багатьох [народів] (д.-євр.) Авраамій - свт.: лют. 14; мч.: квіт. 1; прп.'. лют. 4,трав.23 Аврамій - сгцмч.: лют. 4; прп.: лип. 20, серп. 21, вер. 28, жовт. 29 Автоном - сгцмч.: вер. 12 - самостійний (грец.) Авудим - мч.: лип. 15. Авундій - прав.: черв. 30; мч.: серп. 13 - рясний (лат.) Або - м.ч.: січ. 8 (груз.) Авакум (Абакум) - пророк. Дні пам'яті: 2 грудня; мч.: лип. 6 і в неділю праотців - любов Божа (д.-євр.) Августин - блж.'. черв. 15 - величний, священий Авда - сщмч.: бер. 31 - слуга (халд.) Авделай - мч.: квіт. 17 (перс.) Авдикій - мч.: квіт. 10 (перс.) Авдифакс - мч.: лип. 6 (перс.) Авдієс - мч.: квіт. 9 - слуга Ісуса (д.-євр.) Авдій (Овдій) - прор.: лист. 19; мч. (Авид):вер. 5 - слуга Господній (д.-євр.) Авдон - мч.: лип. 30 - слуга (д.-євр.) Авенір - лист. 19 - світоч (д.-євр.) Аверкій (Оверкій) - свт.: жовт. 22; мч.: трав.26 - утримую, змушую до втечі (лат.) Авив - прав.: серп. 2; свт.: трав. 7, лист. 29;мч.: січ. 29, бер. 26, вер. 6, лист. 15 - колос (д.-євр.) Авид (Авдій) - мч.: вер. 5 (перс.) Авим - мч.'. сер. 1 Авксентій (Овксент, Овксен, Оксен) - мч.: груд. 13; прп.: лют. 14, квіт. 18, черв. 12 - примноження (грец.) Авкт - мч.: лист. 7 - примножений (лат.) Авраам - прав.: жовт. 9 - батько багатьох [народів] (д.-євр.) Авраамій - свт.: лют. 14; мч.: квіт. 1; прп.'. лют. 4,трав.23 Аврамій - сгцмч.: лют. 4; прп.: лип. 20, серп. 21, вер. 28, жовт. 29 Автоном - сгцмч.: вер. 12 - самостійний (грец.) Авудим - мч.: лип. 15. Авундій - прав.: черв. 30; мч.: серп. 13 - рясний (лат.)
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) Гарне ім’я, не заїжджене. Мирончик, Миросик. Як вам лежить до нього душа, то називайте і нікого не слухайте.
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) Маю двох знайомих Миронів віком до 30-ти і одного 65-тилітнього чоловіка. Всі дуже приємні і милі люди, тому в мене дуже теплі асоціації з таким ім'ям. Якщо вам подобається і вашому чоловіку, то яка різниця, що думають інші?
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) А мені так нічого, сказала б цікаво. В нас у дворі є близнята - хлопці. Один Тарас, інший - Мирон. Воно так (на слух) може не дуже звучить/може здається, але коли родичі їх кличуть (а саме Мирончика) дуже класно і оригінально на нині. А взагалі може дитині як раз те і пасуватиме. Ви пробачте за прямоту та от прирівняння немовлят і таких мовних конструкцій типу дівок вабити = як Божий дар і яичница.
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) А що, як немовлятко, то все життя буде за мамину спідницю триматися і Миросиком називатись... От рально, зачепило: щойно купу знайомих набрала і спиталась, як би вони до кавалєра із іменем Мирон поставились... Не буду дослівно, але усі "-", навіть нейтральної відповіді жодної не було ---------- Додано в 09:45 ---------- Попередній допис був написаний в 09:44 ---------- сорі, реально... просто малу годую і ще клацати намагаюсь. от і виходить така єрунда
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) По-перше: дєтьо ще в процесі і батьки можуть передумати. По-друге: А всіх знаєте ? І ті всі - абсолют ? Що можете стверджувати про те, що нікому ото не подобається ? Чесне слово, що вас може зачіпати у чужих вподобаннях (то я при всій повазі до ВАС) ? І взагалі мало б кому в голову прийшла думка питати своїх знайомих про гіпотетичне ім"я майбутньої дитини віртуальної формулянтки. Все більше не офтоплю.
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) Ви так серйозно перейнялись тим питанням, що пів 10 ранку обдзвонили купу знайомих... Цікаво так. Я впевнена, що не всім вашим знайомим подобаються імена ваших дітей. Чи ви перед тим як записати дитину певним іменем теж купу знайомих набрали?)))) Цікаві у вас переконання. Кавалєрів по іменах сортуєте... А що як Даниїл буде все життя за мамину спідницю триматись? Чи то виключено і лише Миросики так можуть? І до теми: З нами на майданчику хлопчик Григорій гуляє. І якось мені то ім'я так почало подобатись, хоч раніше нейтрально ставилась. А ще й малому тааак пасує І ніколи батьки не скорочують. Лише Григорій.
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) Мені подобається дуже Мирон, лагідно Мирончик, Рончик. Мирося, Мироша і т.д. мені такі варіації не подобаються. В мене асоціації з вродливими, серйозними хлопцями якраз. Але я б не хотіла саме, щоб мою дитину називали Мирося і т.д. Є ще варіант Роман (хоч мені значення не подобається, і всі знайомі Романи трохи закладаються спиртним), але Роман звучить, Рома,Ромочка.. А от Ромашка -то це для мене неприйнятно... Теж щось відштовхує... В жовтні вже народжувати, зараз 36 тижнів.. А все ніяк не зважимося. Мені ще дуже сподобалось значення імені Мирон, якраз такі чоловіки мені подобаються.
Відповідь: Вибираємо ім'я для дитинки (2) мені подобається Мирон, але наголос на И, тоді якось і по-іншому звучить.
Мені подобається Мирон, але саме з наголосом на перший склад. так сильно звучить! Хі, одночасно написали)))