Відповідь: Бавимося з дітьми Моя теж полюбляє пробувати все на зубок (сьогодні навіть пальчикові фарби хотіла зїсти), то гідрогель не їсть. Ним цікавіше кидатися А щодо шкідливості - одні статті пишуть, що то нетоксичні речовини, інші - що шкідливо. Мала має китайський мячик для вулиці (і нічого їй від того нема) - то думаю, по шкідливості той гідрогель +- такий самий.
Відповідь: Бавимося з дітьми ото мама "псіханула", будемо вирізати і клеїти і бавитись.....ретропередплата журналу "Мамине сонечко 1 -3 р. " за весь 2013 рік + в подарунок 3 журнали 2-5 р. + доставка безкоштовна ітого 108 грн.
Відповідь: Бавимося з дітьми О, Аня теж дуже любить бавитися аквагрунтом, але в руки брати ті слизькі штуки моїй панянці чомусь не подобається, бавиться так - посадить кругом себе ляльок і звірят, понаставляє іграшкового посуду перед ними і кожному насипає черпачком з іграшкового банячка тоті кульки В мене вже все подвір"я, особливо трава, там де вона бавиться на килимку, в тих кольорових штуках))) До речі, теж в інтернеті вичитала, що діти ту забавку дуже люблять і оскільки у Винниках не знайшла, то замовила на Кідстафі, там по 3 грн пакетик, з якого виходить 500г "готового продукту" + пересилка укрпоштою 8 грн
Відповідь: Бавимося з дітьми о, я балдію ,як тепер нам, мамам-татам, полегшили життя). нині натрапила на 3д аплікації, картинки чудові, кольори гарні, клеїться легко і цікаво. а головне - не треба нічого вирізати . ціна 8 грн/шт.
Відповідь: Бавимося з дітьми на ринку "Старий лицар" на Чорновола є магазинчик з дитячою літературою "Школа". думаю, що можна дивитись за ними по аналогічних магазинах поміж розмальовками і схожими аплікаціями від "Глорії". бачу, на аліекспрес таке є.
Відповідь: Бавимося з дітьми з листочків і кретків можна робити класні роботи з дітками, може комусь пригодиться
Відповідь: Бавимося з дітьми Трішки фантазій з листочків, якраз на Осінь. діти дуже люблять вигадувати різне, якщо з початків їм дорослий допоможе, покаже на практиці, зробить з дитиною. Я з 3х річними дітьми зробила метелика, кораблика, ріпку з листочків, то вони потім кожного дня просили, давайте ще щось зробимо і їхній творчості не було меж..... і хмаринку і дерева і сонечко вирізали з жовтого листочка і промінці до нього
Відповідь: Бавимося з дітьми Як на мене, досить цікаво з дитиною попробувати зробити, але думаю, що це з 6-7років починати, можу помилятись. Квіти з осінніх листочків.
Відповідь: Бавимося з дітьми І ми бавилися нині з листочками, клеєм ПВА і крупою Якраз по силі для 2хрічної дитини, купа ентузіазму і нових вражень. (Спочатку збирати листочки, потім викладати їх на лист паперу у квітку, далі клеїти, а потім посипати крупою на клей. Сьогодні була проба, думаю за осінь натворимо безліч таких шедеврів)
Відповідь: Бавимося з дітьми В Антошці, Ашані, та в багатьох дитячих вони в принципі є. Або в Інтернеті. Крайола ніби непогані. У нас такі, добре змиваються. ---------- Додано в 01:17 ---------- Попередній допис був написаний в 01:13 ---------- А в мене питання по гідрогелю. Купила і я собі таке, зробила і думаю чи не зарано нам? Дівчата, що на попередніх сторінках писали, ви в якому віці його почали давати бавитися? Бо я думала кульки будуть трохи більші. А вони досить невеликі і слизькі, як візьме в рот раптом, то може й проковтнути. І як його зберігати? Я воду злила, скільки кульки без води можуть бути? Які є варіанти гри, крім розкидання, пересипання і кидання як мячиків?
Відповідь: Бавимося з дітьми Постою послухаю ))) Теж купила, але ще не заливала. Сказала продавець, що місяць чи навіть до двох можуть бути. А як трохи підсихають, то додати ще трішки води.
Відповідь: Бавимося з дітьми В мене гідрогелеві кульки стоять у вазі уже кілька місяців, інколи промиваю і підливаю води, нічого ім не є. Після гри перебираю і викидаю ті, що деформувалися, та й по всьому. Бавиться Аня ними переважно в пісочному столику, нам так найзручніше. Дуже любить набирати різними ложками і черпаками в різні ємкості, іноді прошу вибрати мені кульки певного кольору( якщо колір більш насичений, то виходить, якщо слабенький, то ні) Ще вона любить бавитися ними в " гості" - понасаджувати ляльок і звірят, дати кожному по тарілці і насипати як страву з іграшкового банячка іграшковим черпачком Моій дитині чомусь руками не дуже подобається іх брати. Бавимося під наглядом, хоч в рот, ту каку вона в мене точно не візьме, але судячи з того як кульки легко подрібнюються і розчиняються у мене на подвір'і в траві, то подавитися ними мабуть не вийде, хіба отруітися. Почали бавитися в рік і 8 місяців.
Відповідь: Бавимося з дітьми Ми мали такі кульки, особливого ентузіазму до них не було. Я теж думала, що вони більші за розміром. Мала пересипала їх з баночки в баночку, але вони дуже легко тріскаюсь, коли сильніше натиснути, і вона почала їх давити, сподобалось. Тому я їх сховала, той гель по підлозі, фу.
Відповідь: Бавимося з дітьми А не пробували вдома з дітками бавитися кінетичним піском, або місячним?
Відповідь: Бавимося з дітьми Tempernice, а що за пісочний столик? Ми нині таки взяли жменьку тих кульок на вулицю на пробу. Мала в захваті, їй подобається їх брати в руки, кидати і дивитися як вони стрибають. Не знаю, як то їй вдома дати, бо вони ж будуть по цілій хаті розкидані, не позбираєш.
Відповідь: Бавимося з дітьми Малій подарували отакого плану За прямим призначенням не використовувала, бо маємо пісочницю на вулиці, а от для бавлення в хаті з різними сипучими (крупи, макарони, горіхи) і дрібними (конструктор, мозаіка) ну і гідрогелем то він супер. Та власне, ми теж здебільшого на вулиці бавилися, вдома я не дозволяю їх розкидати, тільки пересипати кудись. ---------- Додано в 14:33 ---------- Попередній допис був написаний в 14:18 ---------- Ого, я вперше про такий прочитала, ви маєте/бачили? Розкажіть, будь ласка, враження
Відповідь: Бавимося з дітьми В старшого був той "місячний пісок". То таке як вологий пісок - класно робити різні пасочки, той пісок не висихає, не розпорошується по кімнаті. Зараз, бачу, він є кольоровий і різні набори з ним як для хлопців, так і для дівчат. А кінетичний того ж типу, але щось новіше, кажуть, ніби, краще, але й дорожче.