Школа: влаштування і наука (2)

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем Myroslava82, 9 Листопад 2013.

  1. Fast

    Fast Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Та в свій час всі тягали :) Хіба у нас були легенькі ті наплечники. Це проблєма не одного покоління, але все іде на поправку бо
     
  2. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Ооо, рюкзааааааааак... то взагалі окрема тема.
    Я дитину воджу до школи і забираю. Чому - бо несу її рюкзак. Вчора він був дуже важким навіть для мене, хоча я дамочка у віці 30+ з вагою 70+ і зростом 172 см. До школи нам іти швидким кроком 5 хвилин. За ті 5 хвилин я думала, що мені плече обірветься. Як той рюкзак носити моїй худосочній Яні - не маю поняття. Хоча ми нічого зайвого не носимо. До речі, вчора на батьківських зборах батьки скаржилися на те саме - рюкзаки непідйомні. Пропонували дітям між собою домовлятися, щоб брали по одній книжці на парту, але то таке: або вчителька розсадить, або хтось захворіє і не прийде, або дитина книжку забуде, або ще щось...
    Хотіла купити їй рюкзак на коліщатках. Але як його по сходах на третій поверх затягнути...

    До речі, про урок малювання. Вчора приходила на збори наша "малювалка". Сказала, що в альбомах діти наразі можуть малювати, але... хотіла б, щоб вони малювали на листках формату А-3 і тільки певними пензликами і гуашшю на стільки-то кольорів (відразу сказала, в якому магазині то все купити:girl_crazy:) і тільки олівцями фірми "Marco". В нас олівці не "Marco", але й не найдешевші, нормальні хороші олівці, не кришаться, м"які, нарікань у дитини не було. Таке відчуття, ніби віддала дитину в художній ліцей.
    А ваші діти чим малюють у школах?

    Ну і, само собою, приходили на збори всі три вчительки з англ. мови, з нім. мови і з світ. літ. і, звичайно ж, кожен давав зрозуміти, що їхній предмет - найголовніший.:girl_crazy:
    Ось така "Грицева шкільна наука"...:girl_curtsey:
     
  3. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    У нас було менше уроків і не було додаткових книжечок, принаймні моя ще тягає два орфографічні словники і якийсь довідник.
    В моєї малої (5 клас) зараз виходить два дні по 7 уроків, два - по 6 і в п"ятницю 5, але ще керівничка проводить раз на тиждень виховну годину після уроків, позавчора причапала додому в 4-й годині. Як на мене, для таких дітей щось забагато. Сьогодні нас також чекають батьківські збори, то сказали прийти на 19:30. Відчуваю, прийду сьогодні додому дуууже пізно.
     
  4. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Сприймайте то як рекомедації, а не як вказівки :) Олівці "Марко " є різні, найкращі "Марко раффін", то тре спробувати помалювати шоб відчути різницю. А щодо паперу, то в альбомах не надто добра якість, ліпше купувати папір як для креслення, на ньому краще малювати і простий олівець легше стирається. Ми коли пішли на малювання я спочатку скептично віднеслася до тих рекомендацій але згодом таки оцінила.
     
  5. Зорянка

    Зорянка Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    В 30 ми не попали бо банально не було вже місць(прийшла наступного дня після початку прийому документів, вони тепер мають лише 3 перших класи), тому залишилась 54 і 97 (ми її не розглядали як варіант), томі пішли в 54. Хоча там не погана хіба початкова школа, дальше будемо шось думати.
    Цього року не було взагалі підготовки в школі, але зазвичай вона починається в лютому, заяву я писала в січні, до речі коли писала заяву то сказала що хотіла б до такого то ... вчителя, і вони на заяві відразу собі поставили помітку.
     
  6. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Вчора я прийшла на збори на 18.00, а вийшла о 21.00.
    Цирк на дроті.

    Справа в тому, що такі олівці ми вже мали)
    Справді суперові олівці, але ціна трошки кусь-кусь, та й не думала я, що так усе буде серйозно з малюванням)

    Упс...
    Я щось навпаки думала, що у вашій школі мало б бути легше...
    В нас коли 5 уроків, коли 6, розкладу стабільного ще нема...
     
  7. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    А які ви берете дітям фарби? В нас найбільша проблема - малюнок не встигає висохнути, додому приносить мазню, зліплену між двома сторінками. Пробувала і акварель, і гуаш.

     
  8. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Tutuka,
     
  9. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    по рюкзаках - в нас наразі тютя в тютю (вага рюкзака в молодшого школяра має бути 10% маси самої дитини). Дми 22 кг, рюкзак 2.200 (з водичкою та яблуком) Але я все рівно ношу зі школи його рюкзачок. Везу у візочку, візочку не тяжко :)
     
  10. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    я позавчора мала тест-драйв рюкзака на своїх плечах. До школи і зі школи поки малого возить чоловік ( нам приблизно 2 км напряму пішки, а маршрутка від нас в той район жодна не ходить). Позавчора я забирала малого і ми йшли пішки. Я за ті 30 хвилин кілька разів змінювала плече, а по приході додому- мусила розмасажовувати собі шийну зону. Як мій малий той портфель ще тягає по поверхах- мені тяжко уявити, бо він такий хлопчина хоч і високий, але худий. Малий на мої страждання після рюкзака мило сказав : "ага, а ти що думала?"
    100%. Я з "того часу", коли і близько не було стільки книжок і предметів щодня.
    Просто банальний приклад по сьогоднішньому розкладу нашого 5-класника :
    - німецька мова- це книжка і ламінований робочий зошит, кожен форматом А5 з ламіновиними сторінками, тому важкенні + словник робочий для записів+ зошит;
    - англійська мова- той оксфордський підручник теж форматом А5 і такий самий по вазі ( тут ще немає робочого зошита, який має бути такий самий) + робочий словник+ зошит;
    - латина- підручник на 500 сторінок + зошит;
    - математика- зошит і важкенький підручник;
    - світова література - підручник і зошит;
    - малювання- підручник і всі причандали.
    А ще є щоденник, запасна пара зошитів , блокнот, пенал.

    Ще природознавство я кудись забула пропихнути в розклад на сьогодні :)
    Сочок і канапки не рахую:). Наплічник сам по собі у нас дуже легкий- брали звичайний "Дербі" як для старших школярів .

    На фізкультуру, звісно, є ще окремий кульок з кросовками , футболкою і формою


    у нас 4 дні на тиждень по 6 і один- 7. З урахуванням "робочих субот" виходитеме в той період : по 2 дні на 7 уроків і по 4- на 6

    ---------- Додано в 08:52 ---------- Попередній допис був написаний в 08:38 ----------

    у нас першим завданням із світової було просто підготувати (письмово) доповідь про улюбленого зарубіжного письменника і його улюблену книжку; на природознавство на перше д\з було окрім теоретичних параграфів- ще підготувати доповідь про якесь наукове досягнення ( на другий урок- окрім нової теорії- описати письмово по плану якийсь природничий дослід). Англійська ( а вона у нас 5 рразів на тиждень), то весь час різні д\з- то підготувати письмово твір про себе, то написати певну кількість загадок на англійській, то 4-5 вправ на окремому листку . З німецької- тут вони вчать її "з початку", а оскільки в минулій школі у нас її трохи викладали як другу мову, то наразі тут просто нудна механічна робота- прописати букви. вивчити правило читання і т.д. ( то все ми вже проходили ще 2 роки тому). Поки найлегшими і найменшими д\з є математика ( дають приблизно 4 вправи, але вони дуже прості в тих підручниках Істера, тим більше що поки йде повторення вивченого за минулий клас) і українська мова.Більше часу власне забирає ота теорія і доповіді на літературу, природознавство. ну і англійська забирає трохи часу з тими творчими завданнями. Але, зрештою, коли щодня є 6-7 уроків і кожен з них має домашнє завдання , як теоретичне, так і практичне, , то вкупі це забирає дуже багато часу
     
  11. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Моя мала у 2 класі: в інтернеті всі підручники (мова, інформатика, природознавство, математика, літ.читання) є в ПДФ форматі. Я скачала - і сказала дитині всю домашню роботу робити на групі продовженого дня (книжки в вчительки є), а що не встигне - то вдома з ноутбука. Але ранець всерівно важкий, бо купа зошитів, перезувне, англійська, зошит А4 (нам туди додаткову домашку вклеюють).
     
  12. Arctica

    Arctica Енергійна жіночка

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Вчитель групи продовженого дня озвучила приблизну вартість обіду, це 10 грн., туди входить: перше, гарнір із салатом, чай. Якщо дитинка має бажання, то можна придбати ще щось, типу котлетки, сосиски і т.д., за окрему платню.
     
  13. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    у нас в 5-му класі кожен день по 6 уроків, а в середу 5 (це вже з урахуванням виховної години в п'ятницю), а 7 уроків немає взагалі.
     
  14. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Дівчата, а якої марки електронні книги підходять для навчальних підручників? Просто мені дали завдання підібрати рідер саме з цією метою для 7 класу. Я маю кіндл 4, то він абсолютно не адаптований для шкільних підручників.
    Для молодших класів електронний підручник мені здається взагалі не підходить. Суджу по-собі. Я краще сприймаю паперову книжку.
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    у нас вже 2 дні з 7 уроками :) і 3- з 6 уроками

    ---------- Додано в 13:24 ---------- Попередній допис був написаний в 13:21 ----------

    скажу трошки іншу річ:
    1. Напруження на очі при читанні електронного варіанту у дітей йде більше. І від цього не лише зір падає, а і голова починає боліти.
    2. Електронні гаджети у якості підручника у школу не дуже то і поносиш. Або треба готуватися до вічних немалих витрат на поновлення- діти молодшого і середнього віку мають унікальну здатність їх і губити і просто випадково пошкоджувати.
     
  16. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    а що Ви маєте на увазі?
    шкільні підручники на даний момент здебільшого у PDF-форматі (і то ще добре, коли не SWF чи взагалі якийсь онлайновий стрім) - він в принципі у читалках не надто зручний. PDF, зокрема з кольоровими картинками краще з планшету читається.

    на мою думку, рідер-читалка зручніший для книг, котрі ми власне читаємо (сидимо годинку-другу-третю...ммм), художніх творів тобто.
    підручники - це трошки інший тип читання: часто потрібно підглянути на якусь сторінку чи "по діагоналі" пошукати інформацію - з таким в PDF краще справляється планшет.
     
  17. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    а де ви шукаєте електронін підручники? Бо я щось шукала-шукала, нічого не знайшла. Тобто, знаходила, але не для нашого класу. ( 9 клас)
     
  18. Princess

    Princess Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    http://portfel.at.ua/
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    заряду планшета скоро не вистачить на всі уроки ( якщо носити його в школу замість підручників). Та і доведеться для кращого обзору купувати недешевий планшет ( бо бюджетний для цього не підходить). Мій школяр за тиждень навчання умудрився свій телефон посіяти ( благо, не новий і дешевий). Щось йому я не ризикну щодня в школу електронний підручник давати :)
     
  20. Aster

    Aster Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Багато дітей вже носить планшети замість підручників. Просто треба вибирати саме за такими параметрами - найдешевший (щоб загубити було вже не так школа) і щоб гарно тримав заряд.