Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) ми були на дн в Аніних 11 міс - Аня страшно хотіла ходити за руку (сама ще не ходила), повзати вже не хотіла - це був кошмар , за тих 5 годин, що ми там були, я не присіла, вона мене виволочила 100 разів по всіх кімнатах, вздовж і поперек дівчата, в мене такий криз, що то капці аж боюсь, щоб не було фініта ля комедія як все почалось: в Ані вночі з неділі на понеділок була Т і почався страшний булькаючий нежить, в понеділок зранку почимчикували до лікаря, діагноз - лізуть оптом зуби (легені, горло - ок) смоктати їй було важко (нежить) і боляче (ясна), прикладалась часто, але ненадовго (якраз ішов прилив, а вона відверталась), зате дорослу їжу їла на ура, в такому режимі пройшов понеділок, вівторок... в середу в мене бідони, я аж підціджувала, бо просто був жах.... і от вчора чи то від того, що вона мало прикладається, чи то від моїх переживань на цей рахунок груди стали м*які-м*які і мініатюрні.... і то я так, пожалітись, бо що робити я в принципі знаю: більше пропонувати, нічні прикладання, тепле пиття, позитивний настрой. але трохи черв*ячок гризе, що не справлюсь і буде всього 1,2 ГВ, а я ж хотіла мінімум до 2
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) ми через це вже проходили..)) я чуть не насильно пропонувала малому цицю і гірко дивилась на те, як в грудях зменшується кількість молока, потім вирішила не зациклюватись і відпустити.. За тиждень малого як переклинило - почав дуже багато прикладатись вночі і вдень мене аж боліли груди від того, що молока вже мало, а він все тягне і тягне.... Зараз в нас якось внормувалось трохи: зациклення зникло, просить цицю сам вдень і вночі, але вже не з перервою в пів години)).
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) В нас якесь дике поїдання циці. Так смокче боляче, сильно, і прикладання правильне. Зубки росли і було спокійніше, а зараз жах, ну знущається прям над цицею. Що це?
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Я швидше понити чи що...мій чоловік, як і швидше не розуміэ гв, після того, як дитина практично все ість. Каже, що то вже просто привичка. Колись, я його пробувала переконати, навіть статті давала читати...ех...відлучати не планую, але така його позиція мене ображаэ чи що.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) проведіть експеримент, не давайте цицю, хай тато присипляє дитину, носить вночі в мого навіть думок не виникає що ГВ непотрібне. бо він бачить як малий до грудей і деколи не міг малого нічим заспокоїти поки я груди не дала
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) О та та! В мого чоловіка така ж позиція і час від часу закидає - ну коли ти вже відлучиш, вона через цицьку в тебе нічого не їсть, груди в тебе обвиснуть зовсім, ну коли вона вже спатиме сама без цицьки і окремо в ліжечку, он твоя Таня в рік і п'ять відлучила вже, а ти?? Обідно, що поробиш. Теж завжди кажу - та будь ласка, тільки вставати вночі її заспокоювати і колисати будеш ти, я не буду, бо лінива і вночі хочу спати. Хоча останнім часом появляється черв'ячок, чи не спала б вона краще без ГВ.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Та спала би, напевно. Я майже впевнена, що Сашко спав би краще без циці. Але чи воно того вартує. Мого Сашка не турбує той сон, бо він по суті спить, лише цицю треба. А турбує мене, бо не висипаюсь. Але я не готова його відлучати щоб виспатись. От і все))
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) в мене таке закидав з першою дитиною, а зараз каже "і що б ми робили вночі, коли б не було твоєї циці для малого"))). Деколи експерементую: даю чоловікові приспати малого, то він з ним возиться годину часу, казочки, колискові і т.п., а в кінці здається і мене кличе, каже "без мами (і гв) ну ніяк не засне", хоча було й таке, що засинав, правда рідко дуже..
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Охо хо.... видно то не лише в мене так. Особливо після поїздки до бабці. Малому видно стрес, ще й п'ятірки останні лізли. то він з циці ну просто цілодобово не злазив. І хоча чоловік ніби і за ГВ, статті всі що треба я йому дала почитати. але все ж закидає що мол як поїсть цицю то вже іншого ніц не хоче, та він тебе вже замучив зовсім, поводить себе як дівка, капризує і тд. Ще й свекруха туди постійно масла підливала. Зла я така. Нє шоб муж мене підтримав перед свекрухою
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) а не факт. Сама ж пишеш - спить, тільки смокче. А так би прокидався, бо не було б циці одразу. Як мому одразу не підсунути, те що йому треба, то такий крик піднімає.... Нєєєє, ну з часом може і звикне, після того як стрес перейде.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) ТА тільки так. А як ще може відбутись відлучення в такому віці, якщо дитина така цицяна? Покричав би трохи, ніч, другу, а там би і прокидатись перестав.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Юль, далеко не факт, що то закінчилось би через одну-три ночі і не факт, що не відбилось би на його поведінці вцілому... Імхо, як немає вкрай важливих причин відлучати, то нема чого. До 2,5-3, швидше за все, дитина зможе вже вдень обходитись без циці (за умови якщо не сидіти вдома, бо тоді вони від нудьги чи що починають просити). А цілком можливо, що і як в сусідки дитина самовідлучилась в 1,10. Всяке буває.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) ой, не завжди так... подружка відлучила свою дитину в 1 рік і 7 міс. також лише через те, що вночі вона не висипалась, бо мала постійно цицялась... тепер бігає вночі варить дитині кашку, бо та прокидається через кожних 2-3 години, або просто дає пити, як тільки мала починає вертітись. І так вже місяць, тепер жаліє, бо не спить зовсім. А я плачу... мене так дістали родичі, точніше, моя баба з дідом... виявляється я мучу свою дитину цицею, дала б дитині пляшку з манкою на нормальному молоці (для них трагедія, що дитина ще не пробувала коров'ячого молока), тоді б дитина поправилась, бо ж худенька на їхню думку, всі дітки, яких вони бачать, в три рази повніші від Каролінки, і вони спеціально питають їхніх мам, чим вони годують, всі тільки і говорять, що манкою. Як мене це вже дістало, допомоги від них нуль, навіть 5 хв. з правнучкою не побудуть, а от такі бздури мені кожного дня говорять На мої пояснення не реагують зовсім
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Мирось, в тебе мала дуже мамо-залежна. Тому не рівняйся на тих, в кого з тим простіше. Я дуже сумніваюсь, що якщо в Марти забрати той зв'язок який дає гв, вона заспокоїться. А навіть, якщо й так, то першочергово буде стрес і не ясно як то на ній відіб'ється. Ну але ви мами, вам вирішувати, чи воно того варто.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) 21 століття на дворі, а люди ще досі вірять в користь манки, невже так тяжко просвітитись корисною інформацією....Я своїх близьких ще під час першої вагітності налаштувала на те, що ніякої манки в нас не буде)), тепер з другою дитиною набагато легше - вже з цим питанням не чіпають
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Цей міф настільки міцно засів в головах деяких мам, що і з другою дитиною все те саме. Наш одноліток їсть вночі манку Питала чому не якась нічна (типу ситніша)суміш, все таки більш адаптована для діток, то нє, там ж певно сильна хімія, а манка на молоці то файно. До слова хлопчика їв цицю до 7 місяців, а далі молоко пропало, ну і дурник присутній. Коли слухаю такі бздури, то важко стриматись, щоб по пунктах не пояснити, які дрова мама наламала. А чоловіку свому я безмежно дякую за підттримку нашого гв Бо іноді бувають моменти,що може б менше циці давати, то чоловік сміється і каже до малого, що я тримаю маму, а ти їж цицю
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) У нас якраз вчора із знайомою був міні конфлікт, на рахунок манки та коров'ячого молока. Нічого я їй не довела ,одна відповідь " Ми ж на тому виросли" В мене чоловік всі наші кризи стійко переносить, і всім хто щось нам говорить за гв втирає носа, дуже-дуже йому вдячна. А на рахунок того, якщо відлучати і дитина буде спати, справді не факт, одна мамочка відлучила в 1,5 , то цілу ніч калатає каші, ходить як зомбі, зла як чорт, молока мала купу ,мало пропасти за 0,5 таблетки, не пропало навіть за 4 таблетки. Чоловік приклав зусиль по відлученню ,йому бачите, не подобалось, що малий впаде/зуби/капризує зразу до циці, казав, що не хоче маминого синочка, що то має мужик рости. От так росте тепер...
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) от тепер той розумний чоловік нехай встає вночі і сам каші калатає))
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) ой циця для доні то все, дитині рік і два, вона анс рятує і в поїздках і вночі, так дитина часто прокидається,але спить біля нас т оя буває і не чую коли вона смокче, сплю та й все, зараз то приставили її ліжечко до нашого то я до неї підкочуюсь,годую і далі сплю. Страшно уявити якби прийшлось вставати готувати суміш і це все певно під її плач,брр.Про те що це ідеальне заспокоєння я мовчу. Сьогодні впала зі сходів, плач стяв страшний, але цицю взуби і дитина через 2 хвилини щаслива як нічог оі не було. Дуже радує підтримка чоловікА, ще рік тому він казав,що до року треба відлучити бо вона буде вже доросла нема чого груди смоктати,а за рік щось змінилось, тепер сам каже що б давала груди,хоч я іноді намагаюсь переключити увагу. Зараз навіть від оточуючих відбивається, коли питають чи я ще не збираюсь відлучати,каже що до 5 років, а атм як сама схоче,і чомусь відразу всі питання відпадають.