Школа: влаштування і наука (2)

Discussion in 'Діти-квіти' started by Myroslava82, Nov 9, 2013.

  1. injan

    injan миється в бані

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    а в 24 реально попасти? знаєте щось про умови в ній, бо дуже мало відгуків...
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    а чому? Це ж ніби досить недешева приватна школа і діток у клас там набирають до 20- немає місць?
    А приватна "Шанс" уже закрилася чи просто не влаштовує рівень?
    __

    З приводу якості освіти- програми ущільнюють, придумують нове. А рівень знань у дітей з кожним роком все нижче і нижче
    Лариса Середяк: Щороку рівень знань дітей падає


     
  3. Masja

    Masja Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Навіть якщо і розглядати такий варіант про скорочення предметів, то це вирішується не за два тижні перед навчальним роком. Думаю, кожен з нас зреагував би "не дуже", якби вийшовши з відпустки йому сказали, що він як працівник тепер не потрібен і не ціниться, бо його робота ні до чого.
    Навчальну програму змінила б. Кардинально. Але давайте чесно, все в нашій освіті було ідеально, а в серпні цього року стало зле? Та нє, але всі мовчали, і батьки в тому числі.
    Щодо успішності) Вчитель не записує інформацію на диск і не вставляє учням в голову (не ображайтесь, я не зі зла). Успішність залежить і від вчителів, і від учнів, і від батьків. Не треба перекладати відповідальність на когось одного.
     
  4. injan

    injan миється в бані

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    ні:) просто до Альфи не заходили, але ціна 1800 вже не підходить, тому і не підем! В Шансі, зараз дуже мало дітей, оплата 1000 грн, може і закриють.....
     
  5. sweet sun

    sweet sun New Member

    На скільки я пям'таю, я не незивала ні одного предмета "непотрібним". І, як на мене, такі предмети повинні бути. Тим більше, що моя дитина обожнює малювання і ходить ще й в художню школу. Дуже любить хореографію, фізкультуру. І навіть рада б була, якщо б їх було більше. Але ж ми говоримо про конкретну ситуацію, яка склалася. Про "тимчасові незручності" , які повинні порівну розділити і учні, і вчителі, і батьки, і чиновники і всякі різні люди.

    ---------- Додано в 22:17 ---------- Попередній допис був написаний в 21:56 ----------

    "Вчитель не записує інформацію на диск і не вставляє учням в голову (не ображайтесь, я не зі зла). Успішність залежить і від вчителів, і від учнів, і від батьків" - цілком погоджуюсь, і тут немає на що ображатись. Власне, що учням не вставиш в голову диск, тому ця програма + темп навчаня, який зараз хочуть запропонувати - це просто бомба. І я не хочу, щоб моя дитина перетворилась на зубрилку заради оцінки чи на халявщицю, бо вже не дасть цьому всьому ради чи розчарується.
     
  6. Masja

    Masja Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Не називали. Але якщо пропонуєте відмінити, навіть тимчасово, то вважаєте їх неважливими, другорядними.
    І я про конкретну ситуацію. Не можна забирати у дітей цих уроків, навіть ціною 5-денки і навіть тимчасово.Це негативно вплине на дитяче зоров'я.
     
  7. sweet sun

    sweet sun New Member

    А щодо програми , то зараз, коли все сколихнулося, можна і натиснути трохи всім разом. Раніше я так далеко з тим питанням не доходила, як з сьогоднішьою ситуацією, тоді це був піск в пустелі. А зараз протест трошки масовіший. Але, боюсь, що заглохне.
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    ну как сказать:girl_blush2:... я терпіти не могла жодного з цих предметів ( і при цьому- отримувала велике задоволення від відвідування художньої школи). Мій малий ще з фізкультурою- тако-сяко ( і то при умові, коли вони грають у якісь активні ігри, а не бігають, Але по правді- не любитель фізкультури в школі. А музика-малювання і танці- то одні з найнеулюбленіших ). ну це так- до слова. Ясно, що ніхто не буде скорочувати предметів, просто йшлося до того, що якби мені поставили вибір: відмінити ці предмети, але зберегти вихідною суботу або зберігається все і навчання по суботах, то я би точно обрала перше. Бо виходить так, що тоді всі гуманітарні та точні науки ущільнюють і це теж не на користь вивченню та здоров ю ( бо на уроках все не встигають, якщо потрібні реальні знання, то ще додатково потрібні заняття з репетиторами, а кількість годин на добу- обмежена. При 5-денці і теперішній програмі діти з підручників щодня вилазять пізно увечері. І це-далеко не випускники.).
     
  9. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    у нас трудове навчання, ну але то особливість викладачки. Поки я не принесла тематичного плану на шостий клас, і чітко не пояснила своєї позиції, то у нас було таке враження ніби ми спец клас з трудового навчання.
    Не підтримую навчання по суботах, але якщо забрати всі ці предмети то у дітей залишається в "нерозбавленому" вигляді - алгебра, геометрія, хімія, фізика, англійська, німецька..... Такий варіант однозначно не дуже. Висидіти всі предмети без фізичного виховання, малювання (де дитина якби там не було, все ж розумово трохи відпочиває), музики - було б набагато тяжче. Та й любов/не любов до цих предметів не у всіх однакова. Дуже багато залежить від викладача. У нас наприклад діти не протестують проти цих викладачів. А викладачку з малювання взагалі обожнюють.

    Говоріння на публіку, не більше.
    Ну ніби до його секретаря реально, але якщо це не буде виглядати як звернення численої громади, то мало ймовірно втиснутись зі своєю одиночною скаргою до нього на прийом. Можна попробувати мейлом - лист + підписи, + декілька листів - на це він би мав дати відповідь, принаймі мейлом.
    Ну і ще, так Березюк, є керівником департаменту гуманітарної політики, але в той департамент входить багато різних підрозділів з своїми керівниками. І рішення приймаються з огляду на політику тих підрозділів.
    А взагалі сумно, бо з практики, принаймі у нас в школі, вони і по суботах не будуть вчитись. Так ходження одне - хто прийде, хто ні.
     
  10. Masja

    Masja Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Як на мене, вся біда криється в навчальній програмі. Навіть з тої ж фізкультури. Майже кожне заняття учні здають певні нормативи. Це забагато. Я теж з жахом згадую забіги на 8 кіл:girl_feminist:
    То я висловилася так, в загальному. А конткретно, то справді, кому математика, кому література, а кому - фізкультура і малювання:girl_wink:
     
  11. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Щойно з садочку, то кажуть, що вчора таки прийяли ніби те 6-денне навчання - правда?
     
  12. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    казали, що то на розсуд керівника днз.
     
  13. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    В нашій школі те ж саме. Зараз мала йде в 5 клас, то я не так боюся за математику чи яку-небудь фізику, як за фізкультуру - щоб часом не дали їм вчительку, яка знущалася ще з мого покоління.
     
  14. Masja

    Masja Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

     
  15. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    тобто кожна школа по-різному? - це вже буде "весело"...
     
  16. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    А хтось може розказати про 33 школу? В порівнянні з 44-ю яка з них краща? І ще біля цирку крім російської є ще якась школа, не знаю номера. Про неї відгуки хтось має?
     
  17. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Ми йдемо в 44. Яка краща не знаю.
    В нас на 90% кажуть, що буде 5-денка.
     
  18. Burberry

    Burberry Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Майже офіційна свіжа інформація: Шестиденки не буде. Натомість відмовляться від осінніх і весняних канікул.

    ---------- Додано в 12:58 ---------- Попередній допис був написаний в 12:57 ----------
    http://vgolos.com.ua/news/u_lvivskyh_shkolah_vidmovylysya_vid_shestydenky_154753.html
    Ініціатива провести цього року у школах Львова шестиденне навчання наразі не прижилася. Учням пропонують інші зміни у навчальний план.

    Як пояснила під час брифінгу 21 серпня начальник управління освіти ЛМР Галина Слічна, шестиденна програма навчання була лише однією з ініціатив, яку обговорювали і яка набула найбільш широкого розголосу, – передає кореспондент «Вголосу».

    Утім на сьогодні розглядають вже інший варіант зміни структури навчального року, який і передали на розгляд у навчальні заклади. Відтак, станом на сьогодні управління освіти ЛМР рекомендує школам: І семестр навчання провести з 1 вересня до 5 грудня. З 8 грудня до 25 січня – зимові канікули, а з 26 січня до 29 травня – II семестр.
    Такі тривалі зимові канікули будуть відбуватися за рахунок весняних і осінніх канікул. Окрім того, впродовж року пропонується провести 4 навчальні суботи, однак лише для учнів 5-11 класів. Це будуть дві останні суботи вересня і дві перші – жовтня. У такий спосіб учні відпрацьовуватимуть вихідні, які припали на робочі дні: 9 березня, 1 травня, 4 травня, 11 травня. Решта днів зимових канікул відпрацьовуватимуть за рахунок ущільнення програми. Початковій школі у чотири «робочі» суботи пропонують проводити навчальні екскурсії.

    Галина Слічна наголосила також, що управління освіти лише рекомендує структуру навчального року, а саме навчальний заклад затверджує цю структуру.

    Нагадаємо, у Львові розглядали можливість запровадити шестиденний навчальний тиждень для школярів. Їм пропонують взимку відпочивати на канікулах цілих два місяці, натомість восени та весною доведеться іти до школи ще й у суботу.http://vgolos.com.ua/articles/navchannya_po_subotah_vymusheno_i_tymchasovo_154291.html
     
    Last edited: Aug 21, 2014
  19. sweet sun

    sweet sun New Member

    Masja, Ваші слова про те ЩО негативно вплине на здоров'я дітей, мене трошки насмішили (без образ). Вас потягнуло на філософію і Ви чіпляєтесь до слів. На жаль, сама школа визначила, які предмети є пріоритетними. Я є фізіолог людини, я добре знаю як відбуваються різні процеси в організмі, знаю що на що впливає і як, я вчила педагогіку і проходила практику в школі. Але це не головне. Просто в мене є дитина - учень. І навіть без всього того, що я вчила і проходила на практиці, я знаю ЩО гірше на неї вплине, бо весь цей навчальний процес відбувається в мене на очах. Я ставлю себе на місце учнів, бо хочеться їм допомогти.
    І чому субота асоціюється з телевізором і компютером (хоча і це потрібно)? В нас (як і в багатьох) субота і неділя - це в першу чергу виспатись нормально, вийти/виїхати кудись, провести цікаво дозвілля - це є дуже важливим для дітей. І ще багато мають в суботу гуртки, в т. ч. і спортивні. Не дуже всі вилежуються. Хоча кожен відновлює свої сили по-своєму.
    Не хотілось би, щоб негатив до школи був ще більший, ніж є зараз.
    Виглядає так, що у Вас немає дітей-школярів (чи я помиляюсь)? Тоді зрозуміло, чому так пишите.
    Ще пригадалось таке. Весною було чотири тижні підряд (4 заняття) на праці збиранна-розбирання конструктора, що вже навіть дітям набридло. А зараз можна було б позичити пару годин, для прикладу, для математики, бо замало часу і так є для закріплення матеріалу.
    І ще скажу, що зараз я добровільно-примусово ходжу на роботу три дні з п'яти - відповідно отримую зарплату, і ніхто мене не жаліє. А коли писала про вчителів, то казала про компенсацію (хоча розумію що це на грані фантастики), а не просто їх відсторонити від роботи, а також щось придумати. А може, все буде добре і все обійдеться легким переполохом, діти нормально будуть ходити до школи зимою, тоді можна буде надолужити ці години. А просто все заперечувати найлегше. Які конструктивні пропозиції від Вас будуть?
    Шукати вихід треба. Але це, що запропонували міносвіти перший раз - не може бути апріорі. Діти - не коні.
    P.S. А вислів "тимчасові незручності" не мій, це міносвіти вжило. Давайте, не зручно буде не тільки учням.
    І навіть, якщо додзвонитися тільки до секретарів і залишити заявку зі сфоїм "фе" - це вже має дати маленький результат.

    ---------- Додано в 13:37 ---------- Попередній допис був написаний в 13:26 ----------

    Так, Burberry, їм трохи "виїли мозги" і вони поступилися. А це означає і доводить, що ми можемо і мусимо на них впливати.
    Але це "ущільнення" програми мене лякає. Бо закони природи ще ніхто не відміняв.
     
  20. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Любов Михайлівна? :girl_emo:

    А я боюся за іноземні мови - нелюбимі уроки Яни...

    Так вона ніби російська?

    Tutuka вам розкаже про неї)

    34-та, на Замкненій.

    "Арніку" на Комарова не розглядаєте?