Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) я хотіла написати, що часом розумію фразу "втомилась від ГВ". Про занямцяні майки, про зависання на циці в поїздках... але поки писала, зрозуміла, що попереду все життя в "негодувальному" одязі і все решта. А оцей період маминих_маминих солодких молочних бурундучків під пахвою - він дуже швидкоплинний. Так, занямцяні майки. Але яке ж щастя!
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) та ше й який, не тарабаниш з собою купу банок-склянок, все свіженьке і тепленьке, і з собою
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) не знаю як в кого, але в мене ті майки ще й не відпираються, лишаються жирні плями від молока , може через те що перу свій одяг, той що близько до тіла, лише дитячим порошком... а от поїздки то навпаки в кайф - машина то єдине місце де доця спокійно гамає, а не вертиться і викручується. і з прикормом не дуже хочу швидко починати, щоб потім ті банки-склянки з собою не тягати, тим більше влітку в таку спеку.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) я погано висловилась. Мала на увазі не Вірусине їдження в транспорті. А постійне навязливе прикладання Сергійка в селі і в родичів, у яких ми гостюємо. Кидається на мене щоразу, як чує, що айяйяй, який дорослий хлоп, а грудний. ми вже стійкіші до таких нападок. Але мене все одно часом така кількість прикладань добиває. Але я вже не жаліюсь, я тішусь тим даром природи!
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) А в мене халепа, мала коза вигризла своїми зубчиками мені кавалок шкіри, тепер тою груддю годувати не можу, білизна до рани присихає, вкладки теж, а гола на двір не вийдеш. тоятакчистопонити
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Дівчата, така ситуація в сестри. Юстинка вдень їсть різну їжу, нормально (21ого їй буде 10 місяців), циця тільки часом по бажанню, але гострої залежності нема. А от вночі без циці не може. Засинає тільки з цицею і всю ніч її потребує. Сестра в якомусь такому настрої, що може просто перестати взагалі годувати, бо каже, що не висипається взагалі, якщо Юстинка з нею спить, зранку як поламана, бо з дитиною спить в одному положенні і так далі. Все ускладнюється тим, що за кілька днів в неї репетиція вечірня буде, до 23ої години, як має приспати дитину тато я і сама не знаю, бо це нереально. Що їй порадити я не знаю, хотілося би її таки переконати ще давати дитині груди, тим більше як вона того так потребує. А сестра переживає, що така залежність від грудей буде тільки погіршуватися і їй страшно. З чим пов'язані такі часі прикладання до грудей вночі? То не поїсти, а просто посмоктати. Я ніби розумію, що то психологічний комфорт дитини, але як в їхній ситуації можна зробити, щоб і трохи полегшити сестрі життя, і ГВ зберегти? Не виходити на роботу не розглядається, Польща не Україна, тут таких довгих декретів на жаль нема, а коли квартира в кредит, за який платять обоє, ну то таке життя.. А по розмові з сестрою я чую, що вона хоче ще годувати, але їй страшно від того, що не справиться з ситуацією, а тут мами їй радять просто відмучитися кілька ночей (типу не давати дитині, най кричить) і мати спокій. Але я знаю, що вона таке просто не зможе зробити. І вона мучиться від того, що просто не знає як полегшити їм обом то.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Люди добрі, скільки вже раз говорено... Ви ніколи не націдите те, що з`їсть дитина. Зовсім інший принцип діставання того молока. Я як пробувала сцідити(коли груди дуже розпирало), то може мілілітрів 20 сцідила, а може ні. А хлопчик росте! А про ригання... в нас то взагалі окрема тема. Бо хто бачив, той в шоці був. Калюжами, фонтанами, після кожного їдження. І так до місяців 9-10... ---------- Додано в 12:22 ---------- Попередній допис був написаний в 12:18 ---------- МІй Олександр такий. НІколи не був цицьозалежним, а останні 2 місяці то караул повний, особливо під ранок... Він просто не відпускає цицю і не забереш. А вдень йому циця тільки на сон треба... Я пов`язую з зубами, бо в нас активно жувальні лізуть. Іншого пояснення не маю...
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Я не консультант, але з мого досвіду то так виглядає, що вночі дитина компенсовує собі кількість прикладань, які неотримала вдень. Тобто вона хоче насмоктатись. А чому сестра не дає вдень? На рахунок спить в одному положенні, то чому не міняє груди? В поміч ще подушки під спину, щоб розслабитись. Щоб ввечері дитину вклав тато - нам допомагав звичайний візок в хаті, почав возити задовго до сну, дитина собі каталась, "закомарилась", і так заснув. Потім прийшла мама, переклала в ліжко і відразу дала цицю.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Я думала, що мій Сашко без циці не засне на нічку. Але от на днях спробували... Чудово в тата на руках заснув. Якби я була вдома, то таке б не пройшло, напевно. Треба спробувати
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) думаю в такий період просто не можна відлучати від грудей, але й якось змінити ситуацію теж неможливо я так розумію.. пережити? Воно ж напевно не буде так постійно? Сестрі просто тут постійно капають на мозги мудрі мами, що то тільки гірше буде, що дитині після 6ти місяців циця потрібна не для їжі і чим далі, тим гірше буде дитина вимагати цицю.. ---------- Додано в 11:28 ---------- Попередній допис був написаний в 11:26 ---------- дає, але дитина не постійно на циці, як вночі, я це мала на увазі. Зранку як просинається то смокче цицю довго. Потім має снідано з каші і до обіду вона циці і не просить. Після обіду часто цицяються і ввечір. В такому віці хіба треба примусово давати, чи коли дитина хоче до циці? ---------- Додано в 11:31 ---------- Попередній допис був написаний в 11:28 ---------- може тому в них не виходило що сестра вдома була, але вони вже бояться, бо кілька разів пробував чоловік приспати, то нічого не вдалося взагалі , ну і ясно прийшла сестра і сама вклала.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Може то і справді зуби? Маю приклад знайомої, яка відлучила насильно (завезла до бабусі) у 1,4р. Потім сама про то пошкодувала, казала, що дитина стала дуже нервова, "просто псіхована". Тому я б не відлучала. Вірю, що сестрі важко, але я (вічний песиміст) завжди кажу, що діти все малі не будуть. Потім буде фізично легше. Перевірено. І ще, діти вже можуть асоціювати цицю і маму, тому можливо, якщо мами не буде, вона спокійно засне в тата.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) А навіть якщо так, то тим більше циця потрібна. Як не для їжі, то значить для психологічного комфорту. А нє, краще забрати, хай дитина свої психологічні потреби сама якось задовільняє.... В нас циця до 8 місяців була їжею, бо пізно почали прикорм. Але і зараз він їсть на стільки мало, що циця то його основна їжа поки.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) тут мами взагалі вважають дітей егоїстами і прямо вимагатєлями, і то не про старших мова, а прямо від народження... Ну але це вже в перли, просто шкода, що вони ше й дуже мудрі поради роздавати.
Так, так. Ми були в Польщі в гостях, то мене дуже жаліли, що я весь час мушу бути біля дитини, і є фактично прив'язаною до неї. На що я поосто казала, що так все не буде. Шкода, що так думають. Та що там Польщі дивуватись, в нас теж основна маса так думає. То лише на дп дбають про гв. А так - не було молока. Сумно то. Нє, примусово не треба. Треба не забороняти.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) я не знаю, в нас все не як в людей, малий їсть цицю ще дуже багато, фактично як до першого прикорму до обіду, тобто до першого сну рідко хоче дорослої їжі, от сьогодні все випльовував після сну пропоную йому всі категорії дорослої їжі, які йому можна, їсть з перемінним успіхом, всерівно в проміжках циця, або запиває нею, деколи надиво кожну ложку хоче запити молочком ,як по книжці, але то рідко потім ввечері ще щось може доїдати, що не зїв, але всерівно цицю хоче, наніч нею нормально заправляється але в основному я сама пропоную, щоб не був голодний бо їсть дорослу їжу як деякі 7місячні.. часто не тому що не хоче, а тому що не можна йому багато чого, а хоче так капець (бачив би хтось як мясо лопає за дві щоки, ттт) то я все розписала, бо є дітки нашого віку які тільки зранку і наніч їдять груди, або ще до і після денних снів, нам до того ще далеко, тобто все індивідуально може через те що є достатньо денних годувань, а може особливість дитини, його приспати без грудей не є важко, деколи біля циці не міг заснути то чоловік присипляв, разок бабуся у візку приспала, коли ми на весіллі були, але перед тим дитина добре їла дорослу їжу, мами не було))) ну і всерівно я знаю що через годинку дві прокинеться бо захоче дозаправки, і так може бути ще декілька разів поки не засну подовше наніч
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) В нас теж молоко поки на 1 місці. Їсть прикорму, так щоб порцію повну, 2 рази в день. все решта в нас перекуски і циця. якщо ми на дворі то грудей не просить. Хватає мамі зайти додому як в терміновому порядку вимагає їсти. Сидіти мамі теж не завжди виходить. Починає просити про перекус. В мене знайома годувала до 2 років, то казала що в рік дитина вдень вже не смоктала груди, тому відлучення в них вийшло дуже плавне і не травматичне. В мене в планах годувати до 2 років, так як планую виходити на роботу. Так от як зі зменшенням годувань? Переживаю щоб потім не було істерик і плачів за цицьою.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) щодо егоїзму польських дітей)) чомусь багато хто сприймає дитину як тваринку якусь, яка нічого не розуміє а вимагає забагато це ж окрема людина.. чомусь коли чоловік хоче їсти, то жінка йому смачно наготує, хоче її обійняти то обіймає, цілує і тд. бо чоловік фактично може захистити свої інтереси, а дитина ні ну от що було б якби жінка не звертала на чоловіка уваги, прикрикувала, наказувала, всі його потреби (власне потреби, а не прихоті) зводила до егоїзму і уникала їх задовільняти.. скільки б такі стосунки продовжились? ну або й жінці уявити, що чоловік повністю відмовився її цілувати або цілує раз на день, бо вирішив що потреби більшої нема.. ну або жікна хоче щоб чоловік її вислухав чи щось порадив, а чоловік втикнувся в телик.. ідеальні стосунки)) я це не говорю суто з ідеологічною метою, я просто себе памятаю з дуже юного віку і памятаю що багато родичів (добре що не близьких) абсолютно не поважали мене як особистість, розмовляли зі мною зверхньо як з якоюсь нижчою істотою, брехали нагло мені в лице і підсміювалися з того вони напевно думали що я то все забуду.. але насправді вийшов злий жарт, я тоді нічого не зрозуміла, але память зберегла, а зараз то все можу проаналізувати і побачити хто чим дихає ну і звичайно ще так співпало що я просто дуже чутлива до такого всього людина
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) та думаю то просто оточення таке, не вірю, що власне в Польщі таке ставлення до дітей, думаю у нас також таких мамочок достатньо.. Он моя сестра ходила вгості до сусідки, котра в липні народила дитину. Сказала, що буде кормити до 3х місяців і то типу багато і кормити буде грудьми тільки тому, що акушерка переконала, що так швидше її тіло в норму прийде. При тому дитя кричить, а мама пхає їй воду, дурник, все що завгодно, але не груди. Сестра каже-та дай цицю. А та каже-я кремпуюсь при людях годувати і взагалі в Польщі не прийнято на людях годувати, типу можуть накричати і таке інше. І я задумалась і знаєте, то брехня. Бо я не раз бачила мам, які годували, при тому от кілька днів тому на пляжі бачила маму, яка нормально витягла цицю і доця їла, і то така вже досить не маленька дитина, точно після року. Так само колись бачила в галереї посеред холу мама сіла і годувала дитину і нічого ніхто не робив навколо. Так що то ще мухи кожної окремої жінки. На жаль чомусь коло моєї сестри власне отакі негативні приклади живуть
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) В нас те саме. Лук"ян зараз їсть менше ніж в 8міс, коли починали прикорм. Вже десь місяць така відмова від дорослої їжі, тому циця в нас 99% їжа. Я все спихаю на то, що було жарко, бо і самій не дуже хотілося їсти, а ще зуби (напевно ). Чоловік часто присипляє малого на фітболі, він в нього швидше засинає, ніж в мене, але потім циця має бути обов"язково, хіба якщо добре перед тим вже поїв, то буде вже спатки міцно.