Відповідь: Для мамусь і татусів (3) Та ясно, як ше він може предмети дослідити? Хіба що сміття не дозволяю підбирати, ну або урочисто несемо папірці в смітничок. В калюжах дозволяю паплятися, котів гладити. Руки витираю хіба коли їсти щось даю, і то тільки коли вже конкретно брудні. Вважаю, що дитина має познайомитися і з брудом і мікробами в тому числі. А піймати таким способом якогось реально небазпечного мікроба імовірність мізерна.
Відповідь: Для мамусь і татусів (3) А буває в дітей пост-відпусткова депресія? В нас якийсь жах, мала після моря просто невиносима, постійно ниє, і ниє і ниє.....Я вже не витримую, я розумію що на морі було багато цікавих нових розваг, а вдома стільки всього не придумаєш,але оте ниття мене доводить просто до сказу.
Відповідь: Для мамусь і татусів (3) Скажіть, як навчити дитину падати на дупку, а не пластом. Ми вже ніби гарно топаємо, але деколи втрачає рівновагу і падає. Тому постійно за ним ходжу і лапаю при потребі. Якби втратила пильність на секунду, то головою би впав на землю. Я просто впевнена, що він знає, що мама злапає. відпускати, щоб падав і робив висновки, явно не варіант. Чи з часом сам навчиться?
Відповідь: Для мамусь і татусів (3) приєднуюсь з питанням. І ще: як вчити пити з горнятка, бо п`є тільки з пляшечки, з непроливайки не хватає сил тягнути, а тут дівчаткам менше - а малята вже з горняток п`ють. Як то навчити, щоб не давився?
Відповідь: Для мамусь і татусів (3) Я наливала трошки (чайну ложечку, дві) компотику в маленьку :o стопочку, потім 4 ложечки в маленьке горня, а зараз з півлітрового п'єм ну і відповідно більше компотику, бо там Ко-ко і Мууу є намальовані.:D А з поїльничок і непроливайок нам не цікаво, ми "по дорослому" п'єм, не розливаючи
Відповідь: Для мамусь і татусів (3) Методом проб В нас навчився коли забували десь поїлку і йшли в гості. Нахиляти стакан, щоб вода ледь-ледь торкалась губ, і він сам потяне. Зараз як бачить, що я щось п"ю, то просить попити саме з кружки, так цікавіше))
Відповідь: Для мамусь і татусів (3) Спробуйте коли малюк падає і Ви його ловите, садити в цьому процесі на дупку, якщо це можливо. Нашим знайомим це допомогло.
Відповідь: Для мамусь і татусів (3) Щодо падання, то ніц не скажу. Я свого малого ніколи не страхувала, він повзати почав сам, вставати почав сам, кроки робити сам і падає теж сам Він одразу на руки падав, або на попу. То ж рефлекс, а не вміння. Того не навчиш, мені здається, просто здобуде, ну чи зрозуміє... А щодо пиття, то просто пробувати давати. Мій малий мав сильний інтерес до горнятка. Та і зараз має. Тільки при ньому шось п'ю, одразу "НЯ!!!"(то в нас "дай"))) От і давала, спочатку закашлювався сильно, потім менше. Зараз теж ще часом не піде йому і не може нормально напитись з горнятка, а часом гарно поп'є і ні краплі не пролиє. Але з пляшки чи з требочки йому зручніше пити, тому найчастіше п'є так.
Відповідь: Для мамусь і татусів (3) слухайте, заспокойте мене....нам 2,4..дуже мало говоримо лише к-ка слів, хлопчик-друг на місяць старше уже знає всі букви, мама малює йому, а він називає...сам так собі захотів, мама читала абетку і малювала на асфальті... якесь відчуття неповноцінності в мене... я розумію, що всі дітки індивідуальні..але..
Відповідь: Для мамусь і татусів (3) Про "мало говоримо" не знаю... А про читання: в знайомої малий в 3 роки читає слова. А бавитись з дітьми категорично не хоче. В садку сам собі сидить, на контат не іде. Водять до психолога і сподіваються, щоб то не аутизм був... Тому раннє читання - відносний показник
Відповідь: Для мамусь і татусів (3) заспокоюю. Все у вас нормально. ага, сам прийшов в два роки і сказав "мама, намалюй абетку" *прям і сам знав, що та абетка буває* ---------- Додано в 21:28 ---------- Попередній допис був написаний в 21:24 ---------- для хлопчиків , та й для дівчаток, два з копійками, це не той вік щоб робити висновки про "мало говорить". Ще надоїсть )))
Відповідь: Для мамусь і татусів (3) От власне, що так. Коли йому буде потрібно, тоді й заговорить. В моєі подруги син - одноліток моєі дочки. В неі рот не закривається ще з року, а він тільки зараз почав внятно розмовляти аж в 4 роки, а так розвинена, жвава дитина. Навіть якщо моіх дітей порівнювати: дочка в 8 міс. вже говорила всі перші слова, розуміла можна-не можна, а малий говорить іноді мама, баба та й усе. Він у нас хлопець серйозний, не багатослівний Так що не переживайте, все буде, коли має бути.
Відповідь: Для мамусь і татусів (3) Коли зайшли в книжний магазин мала виявила зацікавленість(почала кричати ,,то мє,,) до плакату з абеткою)) ми купили і повісили на стіні. Сьогодні цілісінький день показує букви)) не дуже в попад, але питає ,,а то то?,, їй цікаво, то чому б і ні? Також дивмся мультики на англійській, мала старається повторити. Рахуєм. А маєм коліжанку якій 2,8 то вона взагалі!!! не говорить. Всі ємоції виявляє криками)) Мама хоче вести до психолога. Всі дітки різні...
Відповідь: Для мамусь і татусів (3) Якщо це маму дуже хвилює то нехай краще спочатку слух перевірить. Знайомі так в дитини часткову глухоту виявили. А взагалі, от мій Дімулік говорить давно. Буває краще, буває гірше. А останнім часом його прикольнуло мичати - показує рукою що дати і мичить, ніби зовсім не вміє говорити.
Відповідь: Для мамусь і татусів (3) Зі слухом все гуд, вона на все реагує. А може то бути через напружену ситуацію в сім"ї?
Відповідь: Для мамусь і татусів (3) і батьки, ага не буду коментувати в нас теж таке було. Кажу - не мукай скажи словами, що ти хочеш. А раз вона сидить на горщику і кличе "мама", а я замучена та й кажу "мммм", мол "що тобі", а вона "мама не мукай, скажи словами" ))))
Відповідь: Для мамусь і татусів (3) Cама так колись думала. Але дитина реально виявляє інтерес. То шо ігнорувати? Я не стих батьків, що ганяється за успішністю...
Відповідь: Для мамусь і татусів (3) Та йой, хай собі бавиться тим плакатом, чи то злочин називати букви буквами? Тим більше в магазині він їй сподобався не через букви, а тому що яскравий В пісочниці зазорно перейматися природністю, на ДП успішністю, хоч йди і роздвоюйся Я за золоту серединку в тих питаннях. Моя мала знає з десяток букв, рахує до скількись там, ще багато чого знає. Я сприймаю то просто як факт, а не привід хвалитися чи переживати. А ваша от в садок піде, її там ще й не такого навчать (може навіть англійської)
Відповідь: Для мамусь і татусів (3) Я не хвалюсь. Я констатую факт: діти виявлюють інтерес до букв самі, а не через те,що батьки їх ,,штурмують,,)))
Відповідь: Для мамусь і татусів (3) Та я не до вас, я взагальному про такі речі. Просто не розумію, чому батьки роблять собі з того такі різні проблеми: одні переймаються, що дитина виявляє інтерес, інші - що не виявляє. Виявляє - підтримати, я вважаю.