Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Зелені чоловічки. І то в липні. Ні, направду, часом батьки перегинають палку зі страхом, що дитина не потягне науку, або що вона недостатньо творчо реалізована, чи що таким чином ізолюють її від "згубного впливу вулиці".. То ще першокласнику треба мати мати здоров"я, добрі нерви і ідеальний послух на 3-х репетиторів, 2 гуртки і одну спортивну секцію. Я не закликаю плюнути на все і виштовхати дитину гуляти півдня чи лишити перед телевізором. Але поміж тим всім, що нібито мало б сприяти всесторонньому розвитку (то ще питання, чи їм аж настільки його не вистачає), не залишається часу на відпочинок і неформальне спілкування з однолітками. На життя, словом. В результаті дитина нервова, виснажена, що науці ніби не сприяє. Я за те, щоб виховувати любов до читання чи ручної праці, але не до окулярів в третьому класі же.. Ну і спорт та музика не кожному даються і не всіма любляться, і через силу водити дитину, "бо он сусідка водить, а я що - гірша мама?".. А стосовно перескакування через клас, моя думка - краще дати зі всіма в 6 років і не скакати. Задовольняти допитливість і розвивати дитину можна і поза школою, і дитина не буде почуватися вундеркіндом між однолітками, якщо ви на цьому не наголошуватимете. А от малявкою (хай навіть розумною) серед старших - дуже навіть ймовірно. Діти - вони такі.. Далі можна в гімназію, наприклад. Або вже тоді на індивідуальне.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Щодо кілька фраз і десятка слів - то виходить, що у садочку у нас уже поглиблене вивчення англійської, і то половину занять моя пропустила. Чи "кілька фраз" у кожного поняття різне?
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Дівчата, які добрі школи/гімназії є в районі Щурата? Можна і більш віддалено (Топольна, напр.), аби лиш школа була хороша.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Сподіваюся, що різне, інакше в чому зміст навчання в спецшколі, всіх цих методик і підручників, ще й індивідуального та "групового" репетиторства? У нас в звичайній - той же результат.. Добре, хоч зачитав і пише вже більш-менш..
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Що до школи в Рудно, то молодша школа більш- менш, правда залежно до котрої вчительки підете. Вам коли йти до школи, можливо пораджу вчительку. А з 5го класу я б хотіла свою дитину і б радила в гімназію чи іншу школу, звичайно, якщо є можливість возити. ІМХО.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) в старшій школі необхідні репетитори з фізико-математичних предметів - -слабенький рівень викладання, ну і звичайно репетитор з іноземної - при бажанні дитини вчитись і готуватись до вступу у ВУЗ.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Цікавлять відгуки за 2 школу на В.великого 55-А. Яка якість навчання, яке харчування і відношення до дітей. На сайті в них пише, що 1-3 класи вчаться окремо, які там умови. Можливо хтось знає коли проводиться набір. Дякую.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Ми переходимо у 2й клас,може хтось має інформацію про приватні школи Львова(бажано Залізничний р-н)Варто чи ні превести туда дитину?
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Так, там перші три класи вчаться в окремому приміщенні (колишній садок). Але побутові умови у тому приміщенні -просто жах. Все обдерте, страшне. Майже перед входом в школу каналізаційний люк, причому його рівень вище рівня землі. Бачила, як діти через нього шпортались. Це було однією з причин, чому ми передумали йти в ту школу. Записують в школу з жовтня і з листопада починаються підготовчі.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Ну не все такий жах....Приміщення початкової школи- це будівля садочка,відповідно у кожному класі велика кімната,власний туалет,роздягалка..Залежить від платоспроможності батьків та рекомендацій вчителя,якими будуть ці приміщення..На початку 1 класу ми почистили килим,купили нову дошку,вішаки на одяг,тумбочки-лавочки на взуття...За кошти батьків зробили ремонт туалету загального на першому поверсі...Але кабінетів всього 6...Набирають 4 класи,тому там будуть вчитись учні всіх перших та два другі класи...Мінус- приміщення їдальні в старшій школі..але діти мають прогулянку,коли ідуть на обід..Коли непогода- приносять їжу до класу..Обирати потрібно вчителя, а не стіни-коридори..але то моя думка...
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Погоджуюсь на 100%, це і для мене основний критерій. І я знайшла таку вчительку,і від якої моя дитина просто в захваті, у 48ій школі. І ця школа мені ближче - просто перейти дорогу. Обирала між 2, 4 і 48.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Цього року до нас прийшла дівчинка якраз зі 48 школи....А хто набирає перші класи у 48? Там один звичайний, а один розвиваючий?Вчителька,яка випустила 4,першого не набирає........Ви до кого ідете?
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Дівчатка, в кого дітки вчаться в 42 школі і перейшли зараз в 4 клас. Розкажіть щось про ваших вчителів. Буду дуууже вдячна!
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) в цій темі ми обговорювали практично усі приватні школи- пошукайте. В Залізничному р-ні з приватних є початкова школа "Дивосвіт" на Південному. У Франківському- територіально розташована початкова "Калинка" від приватної гімназії при ПУБП; в Личкаівському р-ні територіально розташована початкова школа "Альфа" від Першої приватної на Ярославенка,практично в центрі- початкова школа Святої Софії, в Шевченськівському р-ні - початкова "Еколенд"
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Кажуть, що протягом цього навчального року у школах будуть лише одні канікули, зимові, і триватимуть майже три місяці. Окрім того навчатимуться школярі шість днів на тиждень. Дещо про це знайшла у статті: http://like.te.ua/події/новини/20142015-навчальний-рік-розпочнеться-у-термі/ Хтось може спростувати цю інформацію, або підтвердити?
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) були такі пропозиції ( вперше по Тернополю прозвучали), але поки немає нічого затвердженого ( принаймні у Львові). Тобто це поки на рівні "пропозицій" аргументують: "ну ж колись вчилися 6 днів". Ага, тільки 10, а не 11 років і по іншій програмі. Зрештою, ніхто не задумується про здоров я дітей, які мають безперервно по 6 днів на тиждень вчитися 3 і 4 місяці відповідно, плюс ніхто не задумується про те, що перерва у 2 місяці між навчальними семестрами йде не на користь навчанню: діти втягнулися в навчальний процес- тут же за 2 місяці "розслабилися" і частково "забули", а далі- знову треба "активно повторити все, що забули" плюс нагнати все, що передбачено програмою. Сенс тієї шкільної освіти стає все більш незрозумілим.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Воно все так - важко і невиправдано з точки зору навчаня. Проте мені здається, що це більше вимушені заходи - економія газу, відповідно бюджетних коштів, наприклад.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) на здоров ї дітей економія? К-ть уроків на день не буде меншою, а 6 днів на тиждень просидіти за навчанням в школі і один вихідний ( неділю) - за уроками вдома- саме те: хребет в напруженні "нон стоп", очі в напруженні "нон стоп" і до літа- виснажений дитячий організм. А на зимових тривалих канікулах ( кли діти не будуть цілий день на вулиці, як влітку)- це привіт комп ютер та ТБ нон стоп. Плюс дійсно- старші школярі ще самі дадуть раду, а з молодшими , що батькам робити? тут на літні канікули викручуються хто-як ( благо, у когось відпустки чергуються, плюс червень- літні табори працюють), а взимку як? Це батьки повинні 5 місяців у році думати, з ким залишати дитину плюс щоб не втрачати час і уже набуті знання- самостійно півроку займатися освітою дітей ( та і , думаю, що список завдань для самоосвіти на зимові канікули буде значно ширшим, ніж рекомендовані завдання на літо).