В мене є знайома, яка веде домашню бухгалтерію. Тобто- витрати, доходи, окремо по графам- що з відки прийшло і по яким статтям був розхід. Давно замислююсь сама про таку систему домашньої економіки( не економії, бо що тратимо- те тратимо). Чи доцільно вести такий облік, щоб якось контролювати витрати, зменшувати їх, наприклад в яких магазинах краще закуплятись, в кого яка графа розходів більша в процентному співвідношенні до з/п? В мене так- чим більший дохід , тим більший розхід. Що мене й нервує найбільше. Бо маючи , допустим 50 тугриків- живемо на них, ще й лишається, під"язуєм пояски))), маємо 200 тугриків- і не вистачає! Це тема для того щоб ділитися способами ведення домашнього господарства, бухгалтерії і різними фокусами, які дають змогу економити. Де які ціни на продукти - у відповідній темі. Все решта: прокладки - в темі для прокладок, мешти в мештах і т.д.
Відповідь: Домашня економіка. Як на мене, то шось підозріло низька ціна...Я таких цін не зустрічала ні на базарі, ні у людей, що передають із закарпаття, із Молдови...Чоловік любить бринзу, то ми часто купуємо. Ціна завжди в районі 90 грн/кг
Відповідь: Домашня економіка. але нам вже мізки промили)) замість того, щоб вважати 90 грн/кг нездорово завищеною ціною, то 60 грн/кг ми називаємо "підозріло низька"... люди молоко за копійки здають, а перекупщики і переробники мають надприбутки.
Відповідь: Домашня економіка. Я сир твердий так давно вже не купую... Дорожче виходить, ніж кг полядвиці, тільки фету польську купую постійно.
Відповідь: Домашня економіка. а польський сир твердий? нормальна на нього ще ціна, відносно нашої. і смак в рази кращий.
Відповідь: Домашня економіка. Це точно. Були в Хусті цих вихідних на сироварні. То приймають літр молока 3грн 40 копійок. Сир в них коштує від 120 до 240 грн/кг.
Ну той польський, що біля нас в магазині, продають по 80 грн/кг, тому різниці не побачила, хіба здасте "точку", де не накручують ціну, в бедронці ж реально ціни значно нижчі, і сири смачні (наші мені пахнуть не дуже добре, особливо в піці чи лазаньї, холодні ще більш-менш).
Відповідь: Домашня економіка. Дівчата, нагадайте - десь в цій темі писали, що використовують програму для айфона/айпада для ведення домашньої бухгалтерії. Як називається? Чи будь-яку, яку ви використовуєте назвіть.
Відповідь: Домашня економіка. В темі про сири є купа варіантів плавленого сиру домашнього. Особливо мені підгодить рецепт ситу типу Янтар. Його виходить багато і собівартість мала
Відповідь: Домашня економіка. от і я купувала по 55 грн/кг на смак щось середнє між гаудою та королівським, а тепер ціна під 90(86 здається), брала маздпмер по 90 грн/кг а тепер в районі 120-130 Польські плавлені сирки теж здорощали від 5 до 7 грн/шт, фета від 10 до 14 грн/шт, хоча реально брала її в Польщі по 6 грн/шт
Відповідь: Домашня економіка. Ну бринза ж з овечого молока робиться...Я не вкурсі моніторингу цін на овече молоко, бо не зустрічала його ніколи, мало хто цим займається зараз.
Відповідь: Домашня економіка. А які ціни зараз на горошок? Гину за ним, а бабульки біля нас продають по 5 грн за 100 грамову склянку. Я його і в суп, і в запіканки, і як гарнір кожен день би їла.
Відповідь: Домашня економіка. Де є Фавіта по нормальній ціні? Купувала до стрибка курсу по 10,5, а сьогодні в Ашані по 22грн Щось я не помітила, щоб курс виріс у 2 рази. Здавайте дешеві польські точки
Відповідь: Домашня економіка. На Левандівці Фавіта є різна в синій, жовтій і салатовій упаковці по 13,5
Відповідь: Домашня економіка. Там на вулиці в палатках? Бо знаю, що ще є на ринку польській товари в м'ясному ряді...
Відповідь: Домашня економіка. ага, на вулиці, але то швидше магазинчик, бо є двері і прозоре вікно королівський там брала вчора по 79 грн/кг
Відповідь: Домашня економіка. ходжу на привокзальний або з 13-14 або після 15 год. то завжди чоловік 5-7 коло тих сирів стоять