Євромайдан (8)

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем Furiya, 26 Червень 2014.

Статус теми:
Закрита.
  1. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    по-моєму, це вже перебільшення. Стресове. Я з чоловіком розмовляю українською, але з мамою - по-російськи. Мову не поважати через щось - це дурість. Це так само і німецькою мо не розмовляти - бо ж колись нею фашисти розмовляли, а італійською - бо нацисти.
    ото вже брєд, ну то люди - такі люди.
     
  2. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан (8)

    Вибачте,але не можу зловити вашої думки. Я мала на увазі, як і автор цього листа, що хлопці які зараз воюють, коли повернуться не будуть закривати очі на те що чиновникі які при владі і надалі беруть взятки, працюють на себе, а не на державу, тому що вони ризикували життям і їх друзі гинули для того щоб змінилась наша держава щоб ми змінились. Ви пишите "все це змінює людину, незважаючи на те, чому вона була там", тобто що сеператист воював за гроші, що наші хлопці за захист України, з війни вони вийдуть однаково зміненими?
     
  3. Ari

    Ari Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан (8)

    багато люду російськомовного ненавидять рашу і все що з нею пов'язано, і коли з ними спілкуватись можуть гнобити москаляську мову, я часто запитую, а якою тоді вони мовою розмовляють, відповіді немає зовсім, і переходять на ламану українську.
     
  4. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан (8)

    Для чого дівчат обзивати курами, коли я була на майдані було багато хлопців, дівчат зі Сходу які розмовляли російською, в тому числі російськомовні київлянки носили нам на барикади чай, цукерки, допомагали чим могли, багато добровольців, які зараз воюють на Сході, в тому числі з Миколаєва, Одеси, розмовляють російською, і ви цих людей називаєте курами, та ці люди російськомовні роблять набагато більше для України, і набагато більше люблять Україну, ніж багато запеклих україномовних українців, просто так склалось історично, що їх діди, прадіти, батьки говорять російською і вони так говорять.
    Нічого в нас в державі не поміняється, якщо ми будем запеклими українцями, але ненавидіти один одного.
     
  5. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан (8)

    а я розумію ваше обурення, не знаю, у якому магазині ви замовляли подарунок, але у нашій компанії, де я працюю, обов'язковою умовою є етика спілкування з клієнтом, не залежно, чи це телефонна розмова, чи особисто. Завжди, коли телефонуємо до клієнта звертаємось до нього лише тією мовою, на якій він розмовляє, або перепитуємо, на якій зручно йому розмовляти. Навіть між співробітниками в нас діє таке ж правило спілкування.
     
  6. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Євромайдан (8)

    покажіть мені хоч одну згадку про сепаратиста і де я ото таке писала.
    читайте уважно, і не вигадуйте те, чого немає. Я писала що різниці між травмою яку отримає доброволець чи мобілізований немає, і їм доведеться повертатись і бачити як продовжується життя, як закриваються закрутки, звучать салюти і беруться взятки...
     
  7. mirishka

    mirishka Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан (8)

    Я в кінці поставила знак питання і запиталась чи це ви маєте на увазі, бо не зрозуміла вашої думки. Ви написали що незалежно хто за що і коли воєю, в кінці всі будуть одинаково змінені.
    Я нічого не вигадую просто запиталась що ви маєте на увазі, чому ви зразу так відповідаєте.

    ---------- Додано в 15:08 ---------- Попередній допис був написаний в 15:05 ----------

    Дуже надіюсь що залишаться тільки закрутки і салюти, для мене зараз ті люди що дають і беруть взятки прирівнюються до вбивць, саме вони винні в стількох смертях наших хлопців.
     
  8. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Євромайдан (8)

    повна цитата ось:
    не всі воюють бо добровільно туди пішли, декого забрали повісткою від вагітної дружини, з кредитами, з найманим житлом та непрацюючою дружниною та малими дітьми...
    Їм же також доведеться повернутись, покаліченими (дай Боже) лише психічно і побачити все те, що діється і далі? Там вони голі-босі їм на все-все рідні та волонтери збирають, а тут новий ресторатор собі пів тротуару відідбрав під заклад....
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Євромайдан (8)

    банально: у мене є абсолютно, 100% російськомовні друзі. Але такі патріоти, яких ще пошукати треба. І , наприклад, коли деякі щирі українці думають, якби то від повістки "відкосити", оці 100% росіяни зі Львова, маючи медичну освіту та відповідну практику, були і на Майдані добровільно і зараз- добровільно у зоні АТО . Банально: коли один із наших "спільних колишніх", нині громадянин РФ під час всіх цих подій ополчився проти українців, саме оці 100% росіяни відстоювали українські інетереси.

    і у нашій компанії ( між іншим, іноземному представництві), і у чоловіковій - аналогічне правило. І я вважаю це правильним.

    ---------- Додано в 12:52 ---------- Попередній допис був написаний в 12:50 ----------

    ну і я так вважаю Вдома щодня розмовляємо обома мовами, бо російська- рідна у чоловіка і виріс він у Росії. Аналогічно і в колі друзів- є і росіяни, є і українці ( не лише у нас змішаний шлюб). Спілкуємося при зустрічі обидвома мовами.

    ---------- Додано в 12:56 ---------- Попередній допис був написаний в 12:52 ----------

    Премьер-министр" "ДНР" рассказал о договорных случаях сдачи украинских объектов под контроль "республике"



    "Премьер-министр" самопровозглашенной Донецкой народной республики Александр Бородай сообщил о договорных случаях сдачи украинских объектов под контроль "ДНР". Об этом он сказал в интервью «Газета.Ru».

    Говоря , в частности, о штурме аэропорта Донецка и погранпункта "Мариновка", Бородай пояснил, что "ДНР" пыталась "играть с украинской стороной по определенным правилам, в которых главным было не допустить дальнейшего развязывания конфликта".

    "И происходили, грубо говоря, договорные сдачи. Расчет был именно на это, признаюсь вам, и в случае с аэропортом, и в случае с "Мариновкой". Эти расчеты по ряду причин не оправдались, к сожалению. Назвать эти операции провальными с военной точки зрения сложно, но можно. Другое дело, что причина неудач этих операций не в военном планировании и не в отсутствии каких-то талантов у Ходаковского (командир батальона "Восток" – "ОстроВ"), а в том, что мы пытались соблюдать негласные правила игры. Эти правила игры нарушались другой стороной", - заявил Бородай

    Он также прогнозирует, что этих правил сейчас уже нет. http://www.ostro.org/general/politics/news/449739/


    Иностранная пресса: почему молчит Путин?

    Почему молчит Россия?

    Россия поощряла и поддерживала выступления сепаратистов, но почему-то нехарактерно промолчала, когда украинские военные заставили их оставить свои позиции в Славянске в субботу, пишет Wall Street Journal.
    "Господин Путин публично проигнорировал все более отчаянные призывы боевиков отправить к ним тысячи солдат регулярных войск"
    Wall Street Journal

    "Господин Путин публично проигнорировал все более отчаянные призывы боевиков отправить к ним тысячи солдат регулярных войск, скопившихся на границе, ту силу, которая, скорее всего, легко отбросила бы украинских военных, численность которых растет, но которым не хватает опыта", - отмечает издание.
    По мнению Financial Times, выбор Путина сводится к тому, "оказать ли помощь сепаратистам, тем самым удерживая Украину в нестабильном состоянии и укрепляя собственное националистическое реноме у себя дома, или закрепиться на достигнутом - главным образом, на крымском полуострове Украины, который Россия аннексировала в марте, - и предотвратить угрозу более жестких санкций со стороны Запада, из-за которых российская экономика могла бы понести серьезные убытки, а также риск дальнейшей международной изоляции".
    "Измена" Путина?

    "Колебания" Владимира Путина о предоставлении военной поддержки пророссийским повстанцам на востоке Украины могут привести к внутриполитической реакции против него, рассказал в интервью Christian Science Monitor (CSM) Александр Дугин, которого издание называет ведущим крайненационалистическим философом России, а также "мозгом Путина" .
    "Он объявил о единстве русского мира, и лидеры восточной Украины поняли это так, что Россия будет помогать им. Но после тяжелой борьбы в Кремле, решение о помощи было отложено"
    Александр Дугин
    По мнению Дугина, война между Россией и Украиной неизбежна, пишет CSM. Решение Путина кинуть на произвол отступающих повстанцев в восточной Украине может быть истолковано как прямое предательство, что лишит российского президента поддержки ключевой группы избирателей "патриотических" россиян, считает он.
    "Он объявил о единстве русского мира, и лидеры восточной Украины поняли это так, что Россия будет помогать им. Но после тяжелой борьбы в Кремле, решение о помощи было отложено. Это рассматривается как признак измены патриотов... Я бы не назвал это изменой пока. Однако Путин изменил сроки, и это создало очень критическую ситуацию", - считает он.
    Долгая кампания

    Пророссийски настроенные повстанцы не собираются легко сдаваться, поэтому правительственные войска ожидает длительная кампания, предсказывает Independent.
    "Оккупационная армия и карательные методы, которые нравятся некоторым в киевской власти, не варианты"
    Independent
    "На самом деле, "добровольцы" и оружие продолжают течь через границу с молчаливого согласия, если не при активном участии Москвы. Повстанцы остаются хорошо обеспеченными, поэтому украинским войскам будет гораздо труднее отбить Донецк и Луганск [...] Например, им придется отказаться от мощных артобстрелов, если они не готовы к значительным жертвам среди мирного населения", - пишет издание.
    По мнению газеты, беспорядки стали следствием того, что многие на востоке страны ощущали и продолжают ощущать удаленность от Киева, и именно эту проблему придется решать президенту Петру Порошенко.
    "Оккупационные армия и карательные методы, которые нравятся некоторым в киевской власти, не варианты", - пишет газета.
    "Раздутая" угроза

    Сэр Ричард Дирлав, бывший глава Секретной разведывательной службы Великобритании, считает угрозу радикального исламизма "раздутой", а освещение в прессе экстремистской деятельности контрпродуктивным, пишет Guardian.
    Он посоветовал игнорировать британцев, которые распространяют в интернете сообщение, "от которых стынет кровь", чтобы не давать экстремистам "кислород публичности", в котором они очень нуждаются для распространения своих идей.
    По его мнению, после "арабской весны" исламский экстремизм претерпел кардинальные изменения, создав большую политическую проблему для Ближнего Востока, но не для Запада, который только "зацепило краем".
    Дирлав утверждает, что, в отличие от Аль-Каиды, для радикальных фундаменталистов, которые создали Исламское государство Ирака и Леванта, Запад не является главной целью. Это, скорее, конфликт "мусульман с мусульманами", считает он.http://www.bbc.co.uk/ukrainian/ukra...tml?utm_source=twitterfeed&utm_medium=twitter
     
  10. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан (8)

    Про болюче питання мови. Дівчата, не плутаймо те, хто якою мовою спілкується вдома з чоловіком чи при зустрічах з друзями з тим, якою мовою з вами говорять працівники держустанов чи сфери обслуговування.
    Якщо вам пропонують вибір, якою вам буде зручно, щоб до вас звертались - то це одне, а якщо з ходу вам відповідають російською, не надаючи права вибору - то це інша справа і це є неповага до клієнта і до держ.мови спілкування.

    Знаю, що у столиці дуже важко почути в кафе-ресторанах від обслуговуючого персоналу укр.мову. Розповідали знайомі, як ще під час майдану працівники закладів гром.харчування відверто сміялись з відвідувачів, які спілкувались українською, називаючи прямо в очі їх бандерівцями...
     
  11. Mammy

    Mammy Well-Known Member

  12. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Євромайдан (8)

    не розумію, чому ці люди не можуть вивчити українську мову? Чому не розмовляють нею? Чому їм близьке все українське (пишете, що патріоти), окрім мови?
    Завжди пригадую собі футболіста Андрія Шевченка. Він прожив 25 років (приблизно) в Україні і не навчився розмовляти українською (бо ті його поодинокі спроби висловитись державною мовою просто жалюгідні...). Але як тільки переїхав в Мілан, вивчив італійську настільки добре, що міг нею розмовляти з колегами, тренером і давати інтерв'ю! Хоча українська і італійська нічого спільного не мають, на відміну від української і російської. Що це - небажання? Зневага? Не розумію...
     
  13. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан (8)

    От мені можете не казати того. В мене батьки обидвоє російськомовні, свідомо мене віддали в україномовну школу. Я з ними зараз говорю українською, хоч вони - російською. Бо для мене питання мови є ключовим. Якщо мені так не дуже пощастило і я металась між двома мовами, то моя дитина буде російську знати хіба як далеку іноземну. А тим, що ви називаєте діди-прадіди спілкуються, то лиш підкріплює оте "непонятношо" з народився в 4 поколінні в Україні, а якогось бена російська рідна. Вибачте, але для мене це неповага до землі і держави. І кидайте хоч капцями, хоч мінусуйте, НЕПОВАГА. І толерувати таке - себе неповажати. А ми зараз всі кинулись той схід толерувати. Вони бідаки не могли мову вивчити бо схід, бо діди, бо прадіди, бо оточення, бо зобмбують. А може просто занадто толерували, а вони не хотіли? Ну то може доста вже толерувати? І це стосується тих, хто живе вже незнамо в якому поколінні тут на Україні, а російська і далі "рідна". Ну чесно, ну от мені від того тошно. Одне діло, коли людина переїхала і спілкується мовою, яка є рідна, а інше коли живуть вже тут понад 100 років і далі чогось мова рідна будь-яка, лиш не українська.

    Я дуже рада, що вони такі хороші. Але все ж таки, питання лишається відкрите: чого мову українську не вивчили? Півкиєва певно і 3/4 сходу до нас лиш роки 2 тому переїхали, ну бо ж як інакше пояснити те, що ще не спромоглись мову вивчити?
    І ще одне. Ще на побутовому рівні гаразд, можна зрозуміти (хоча ні, я таки не зрозумію певно), а на державному???? Розуміючи державну мову розмовляти з клієнтами ппринципово іноземною??? Мені їх, мабуть, варто було по голівці погладити і в солідарність теж російською заспівати?
     
  14. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан (8)

    Знання мови держави де проживаєш - беззаперечно потрібне
    Українська діаспора у Канаді теж ненормальні на ваш погляд? Вони зберігають українську мову у родині з покоління в покоління, від дідів прадідів. Це нормально зберігати мову родини, спілкуватися нею з дітьми, розмовляти між собою цією мовою на вулиці серед людей, не боючись травмувати чиїсь нерви.
     
  15. Neverland

    Neverland Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан (8)

    По-перше не плутайте грішне з праведним. Українська діаспора то геть інше. І про "з покоління в покаоління" ви перебільшуєте. Максимум 2 покоління. Далі діти вважають себе корінними американцями і ніхто вже тою українською не говорить. Хіба би дуже затяті українці видались. Але затяті не виїдуть з України.
    А я говорю про людей, котрі тут народились, тут народились їх батьки, бабці і діди. Чому вони говорять російською? Яким боком вони росіяни? І це не є якийсь особливий трепет до мови чи культури, то просто тупо звичка. Якби я побачила хоч одного російськомовного в якого б було якесь особливе ставлення до держави Росії, до традицій, до культури, я б сказала, що ок, молодець, коріння не забуває. А це тупо люди без коріння, вони ні там ні тут. Зависли. Та визначайтесь вже, хто ви, що ви. А нє, ми будем дупцею на 2 стільцях сидіти: мало лі шо. В мене батьки російськомовні виключно через радянський союз. І батьки їх тут народились і діди. То яким боком та мова мені рідна, поясніть? І більшості з таких, як ви кажете, діаспороподібних укроросіян?
     
  16. Люша

    Люша Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан (8)

    Я, мої рідні та російськомовні друзі та знайомі не сидимо дупцями на двох стільцях)) ми - українці. Коріння - у кожного своє, і мова тут ні до чого. Коріння - це пам'ятати історію родини, пишатися своїми дідами-прадідами та переказувати про них дітям. Ніякого тремтіння російська мова, якою я спілкуюсь з рідними у мене не викликає - занадто люблю українську мову, щоб тремтіти від російської. Тремчу від італійської ще сильніше)). А також не люблю радикальних та ортодоксальних поглядів на будь-що, вони засліплюють тверезе мислення людини. Якось так. На істину - не претендую, маю таку думку.
     
  17. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан (8)

    То ви вже трохи загнули з російською мовою в Києві, ніхто там не сміється з української. Ну і до чого тут прово вибору - вам відповіли російською, але не заставляють неї розмовляти.
     
  18. Sjanjka

    Sjanjka New Member

    Відповідь: Євромайдан (8)

    Та питання ще й в іншому. Чому російськомовні, коли потрапляють жити в іншу країну - Англію, Німеччину, Іспанію та інші, чудово розуміють, що потрібно вивчити мову країни, розуміти її і спілкуватись на побутовому рівні з жителями країни і в держустановах. Хоча згодьтесь - англійська, німецька, іспанська тощо, набагато важчі для слов"ян мови. Але це нормально ними розуміється і ніхто не кричить там, що його притісняють, заставляють і принижують чужою мовою. А тут??? Величезна частина російськомовного населення клято не хоче ні вчити, ні говорити українською і істерично верещать, що їх тут примушують і притісняють, і що вони "нікагда" на будуть говорити на "хахляцкой мовє". Що це по вашому? Принципи, тупість, деградація, зневага, шизофренія? Це притому, що ніхто ж не заставляє їх говорити українською вдома, з рідними, з друзями - це, вважаю, їхня глибоко особиста справа. Але прожити 40 чи більше років в Україні, на українській землі, їсти український хліб і так відкрито і люто ЗНЕВАЖАТИ і НЕНАВИДІТИ все українське - це мабуть вже діагноз.
     
  19. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан (8)

    То ж треба було так добряче лдей прозомбувати. А якщо чесно, то я розчарована діями Німеччини, це ж практично "серце" Європи, а так виступає за переговориз сепаратистами, лояльні до Рашки, коротше, кожен за себе. Ще було образливо чути сьогодні в новинах, як люди пікетували за присвоєння звання Героїв загиблих рідних на Майдані, багатьом обіцяли це, та що вулиці назвуть на їх честь, а на ділі , виявлється, про них вже забувають:girl_cray:.
     
  20. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Відповідь: Євромайдан (8)

    Та ні, не загинала, передала слово в слово, як сказали мені люди, які приїжджали на майдан. Ну, трапились їм такі, що посміялись...

    Чекайте, а в мене як клієнта не мають запитати спершу, якою мовою мені зручно спілкуватись, чи мені зрозуміло буде, якщо звернуться до мене іноземною (російською) мовою? Ми ж розглядали ситуацію, коли україномовна людина звернулась у компанію, а їй з ходу відповіли російською. У нормальних компаніях (до прикладу на багатоканальних тел.лініях треба відповідну цифру обрати) завжди запитують спочатку, якою мовою спілкуватись з клієнтом.
    Так що я маю мати право вибору не лише якою мовою говорити, а й якою мовою, державною чи іноземною, в моїй країні мене будуть обслуговувати, хіба ні?

    ---------- Додано в 23:08 ---------- Попередній допис був написаний в 23:06 ----------

    Одного не збагну - як Азіров там за кордоном спілкується? В Австрії чи де то він був?.. думаєте, шпрехає на якійсь мові?
     
Статус теми:
Закрита.