Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Так, у малого. В понеділок йдем до педіатра. Боюсь говоритимуть, що він захудий у мене. А що я зроблю, якщо він їсть подекуди ледь не нон-стоп. В напівсні-їсть, газики-їсть, міняєм памперс-знов давай, бо так розбурхується аж температура йому піднімається, ногами дригає зрання-знов їсть. Переднє молочко висмокче-напісяє, зригне. Потім заднім заїдає. Що ж я зроблю, що воно все транзитом по ньому йде. Аж зітхає бідася, так білі циці натомлюється. Подекуди, коли смокче, сопе наче крос біжить.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) а чого боїтесь? те що говоритимуть щось для вас змінить? хай собі говорять.
Ви так описали влучно, я аж згадала наші цицяння в перші місяці. Ну і зараз деколи біля циці так трудиться, що коли розмовляю по телефону, то аж питають мене хто то так сопе))) Amilada, у мого малого теж були припухлі молочні залози. Ніц не робила, пройшло само.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) припухлість сосків у немовлят - це наслідок залишкових маминих гормонів минає, здається, впродовж кількох місяців після народження
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) в нас теж таке було, десь до 4-ох місяців не проходило. а одного вечора та біла штука була вже дуже назовні, то я легенько надавила на сосочок і воно все вилізло. продезинфікувала і все. щодо того, що втомлюється біля циці- мій тепер як їсть, то аж вся голова в нього мокра, так тяжко працює
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Можливо то трохи не в тему, але то вже просто наболіло. Я вже дуже втомилась відвойовувати своє ПРАВО ГОДУВАТИ ДИТИНУ ГРУДЬМИ!!! Що за ненормальне суспільство у нас!! Коли годуєш грудьми і хвилини не пройде, щоб хтось не втрутився з настановами "а ти ще годуєш???? ой зле, вже молоко не корисне і дитину до себе прив"яжеш, не відійде від тебе, потім проблем не оберешся.... і т.д." А на вихідних взагалі до абсурду дійшло, я з 9-міс. дитиною ховалась!!!! по кутках, щоб нагодувати, і щоб того не бачила свекруха, бо вона мені ще місяць тому строго "порадила" завершити грудне годування і цитую "не зацицькувати дитину, бо ніц з того доброго не буде, виросте розмазнею і сама собі в житті ради не дасть! ". А також щоб ніхто з рідних не бачив, що дитина моя засинає з цицею, бо заклюють!!! Я так від цього втомилась!!! Так і хочеться голосно прокричати всім тим "доброзичливцям" : "Дайте нам матерям, які годують дітей грудьми спокій!!! Не лізьте зі своїми "цінними порадами"!!! Ми вже якось самі дамо раду собі і нашим дітям, і повірте, вони виростуть здоровими і прекрасними людьми" Адже грудне годування - це дар!!
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) А треба було так і зробити. Або ще краще, роздрукувати пару екземплярів інфи про ГВ і дати родичам - хай читають, а ви б за той час спокійно собі годували. В мене, на щастя, мама і свекруха лояльні до ГВ. Кажуть, годуй поки є молочко. А всіх решта посилаю в ліс зі своїми порадами.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Мене вже теж свекруха "благословила" до 2 років годувати. Їй навіть цікаво, як це в мене ще нічого не "ПРОПАЛО". Хоча все ще норовить мої груди сховати десь під светр теплий, і щоб вітер не дмухав. Хоча насправді мені якось ті думки оточуючих на рахунок ГВ до одного місця, більше напрягають противники слінгів. Виводять лише повчання чоловіків, бо в жінок є хоч якийсь досвід, чи мінімальні знання, а ті "знавці" взагалі невідомо з чого свої висновки беруть. Народ, мене цікавить відпочинок на озері. Якщо вода не дуже тепла, то купатись можна, але потім зразу не годувати, а почекати, поки груди нагріються? Чи не так? Обмивати соски після купання треба? Вибачте за тупі питання, просто ми ще ніде на водойму не їздили
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Купалась в океані, вода не дуже тепла була, навіть якось не задумувалась, годувала одразу
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Ну озеро не море, воно має бути придатним до купання, я так собі думаю, щоб всяких палок кишкових не було. А холодне чи тепле, думаю не має аж такого значення, все ще залежить від загартованості організму жінки.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) У мене теж дотичне питання про холодне, може трохи дивне. Часом роблю собі трав'яний лід у формочках, щоб протирати обличчя. До вагітності ним іноді швиденько протирала шкіру грудей для тонусу. Зараз такого робити не можна?
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) От не знаю-не знаю. Коли Ромчику було чотири місяці я окуналась в ополонку зимою не задумуючись про холод. Нічого не було ні мені ні нашому ГВ. А от цього разу, в Дарусіні майже два місяці скупнулась в середині червня в холодній воді в кар"єрі. На дворі стояла спека і я без лишніх роздумувань хльопалась весь день в воді. І от не знаю чи через це, чи з чимось іншим пов"язано, але на наступний день мала гарячку 39. Правда ніяких гульок чи затвердіть не було, трошки поболювала грудь в одному місці і все. Температура протрималась пів дня, вночі все пройшло, як і не бувало. Але тепер я трошки жим-жим в холодну воду лізти. Хоча, знаючи себе, напевне при наступній вилазці на озеро я знову не втримаюсь.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Коли є різкий перехід, з теплого в холодне, то це може "зіграти" не на користь, та й купа всяких факторів дотичних, імунітет саме в той час і т.д. Наприклад- одним від кондиціонеру нічого, іншим - капці Тому завжди треба з обережністю до того відноситись і все.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Сьогодні ходила до знайомої з надією допомогти налагодити ГВ! Маленькі дівчинці немає і двох тижнів, мама каже, що сосок брати відмовляється! Коли я прийшла, на всі мої прохання прикласти дитину, мама казала, що чекає до 12, бо мають пройти 3год між годування! В ті моменти, коли дитина шукала їсти і плакала, мама все повторювала "біднятко в тебе коліки", моє зауваження, що коліків на голодний животик не буває вона проігнорувала! Коли дитина таки нарешті заснула, горе-мама витягла груди і тикала ними сплячу дитину, а потім сумно мені повторила "не бере"! А ну і гвоздь програми-дитину вона весь час годує зі шприца, молоком яке зціджує, ну і як дитина має навчитися ссати?! Ну і дівчинка така тендітна, але дуже спокійна, засинає голодна, спить навіть в колисці, моє то щастя, що мій кричав такими криками, якщо не було циці, що я і не їла і не пила, лиш запихувала і запихувала йому груди! А ну і додам, що я була з іншою мамої, дитина на шв, вона бідкалась, що дуже боліли груди, і тому вона і закинула з ГВ вже через 3тижні після народження дитини! Раділа, що її соціальне життя налагодилось, а ще скаржилась, що 7, 50 € вдень на суміші, то є гроші, тому вона рада, що зараз малий ( 9міс) , молока майже не п'є!
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Дівчата поясніть мені, щось ніяк не можу зрозуміти на рахунок зригування та виходу повітря.Це одне і теж, чи ні?. Тобто, після кожного годування потрібно піднімати дитину стовпчиком, щоб вийшло повітря, а як вночі, коли дитина весь час спить з мамою, а також, якщо увесь час "зависає" на циці? А для зригування не потрібно піднімати стовпчиком? І ще, мабуть, дурне питання, як дитина спить біля мами вночі, мама на подушці, а дитина? Якщо в нас з чоловіком одна подушка біля іншої, то потрібно зрообити проміжок і між ними туди класти дитя?
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) Paradise, якщо дитина спить з мамою, то її кладуть нижче подушки, так щоб голівка була на рівні грудей. Так годують - так і спить. То є найзручніше і правильніше (бо дитину на подушку не можна класти). Щодо годувань-зригувань-сну. Якщо дитина заснула на циці і спокійно спить, то піднімати не потрібно. Якщо вовтузиться, крутиться, стогне і тп, то обережно піднімаємо і так поносити щоб повітря вийшло. Мій малий до сих пір зі сну може повітря випустити але спить нормально. А буває таки треба підняти на пів хвилини-хвилину...
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) А як ковдрою накритись, потрібно привикати мерзнути? Тобто кожного разу після годівання не потрібно піднімати дитину щоб зригнула, знаю що голову на бік кладуть? І які наслідки якщо вона не зригне?
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) ну я зимою на довгий рукав щось вдягала і так спала - це коли маля було між нами, а коли скраю - то сама накривалась своєю ковдрою.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) То кому як. Ми окремими ковдрами з Даринкою накриваємось. Ніхто не мерзне і все пучком. Але то в мене впринципі такий пункт, я ковдру нізким ділити не можу, з чоловіком теж кожен під окремою спимо.