Відповідь: Юридичні квартирні питання я так розумію, що головна проблема в тому, що щоб комусь віддати тре спершу в когось забрати.
Відповідь: Юридична консультація дівчатка, ніхто останнім часом не визнавав права власності на реконструйовану квартиру? знайома з кінця 2013 року не може дати собі з тим ради. рішення суду є, все ок, а свідоцтво про право власності не дають. радять, знову ж таки через суд замутити або дарування, або ще якусь штуку, при якій сводоцтво про право власності на реконструйовану квартиру просто необхідне. кажуть, що аж тоді його видадуть. якийсь брєд сивої кобили, чи що.
Відповідь: Юридичні квартирні питання Мені потрібна допомога! я проживаю в квартирі зі своєю бабусею, прописана тут більше 10 років, але спільної мови ми не знаходимо, харчуюся окремо за свої кошти, одягаюся теж за вланий рахунок, тобто від неї не залежу!! коштів вона мені теж давно не дає!! саме із-за того, що ми не вживаемося, вона говорить, що її не влаштовує мій шампунь, бо він воняє, парфуми, тобто придерається до всього!! все життя вона живе сама, бо зі своїми дітьми-моєю мамою та дядьком теж не знайшла спільної мови-вигнала!! мене чекає таж участь, але йти мені нікуди, квартиру знімати дорого!! може шось піскажете!!!??(на переговори вона вряд чи погодиться)
Відповідь: Юридичні квартирні питання Єдиний "юридичний" спосіб для вашого виселення - це позов вашої баби до суду про вашу виписку (визнання вас такою, що втратила право користування житлом). Але, якщо ви постійно і безперервно проживаєте там протягом 10 років та ще й є членом сім'ї, шанси, що такий позов задовольнять невеликі.
Відповідь: Юридичні квартирні питання а які документи мені потрібні для підтвердження того, що я живу там? ---------- Додано в 11:22 ---------- Попередній допис був написаний в 11:21 ---------- щоб було що пред*явити в суді
Відповідь: Юридичні квартирні питання Паспорт зі штампом про реєстрацію, довідку з Жеку про склад сім'ї та прописку, акт довільної форми з підписами сусідів про те, що ви постійно і безперервно проживаєте протягом 10 р., квитанції про сплату комунальних послуг, покази свідків..... Не проживати ви повинні більше року. В баби теж є обов'язок довести, що ви не проживаєте.
Відповідь: Юридичні квартирні питання Підкажіть, будь ласка, для того щоб виписатись з квартири, потрібно обов"язково прописатись в іншому місці?Чи може людина не мати приписки? Ми продали квартиру, до місяця часу чоловік має виписатись, а самі ми квартиру орендуємо. Прописуватись в батьків не хочеться, чи можна не мати ніякої прописки і чи створить це якісь труднощі?
Відповідь: Юридичні квартирні питання Це створить труднощі при покупці іншої. В нас була ситуація: В мене прописка в батьків була. А в чоловіка в його власній квартирі, плюс там був малий прописаний. То при продажі, я малого перепрописала до себе, а чоловік просто виписався в нікуди. Без прописки чоловік не зміг орендувати банківську ячейку, щоб покласти туди гроші до покупки іншої квартири. А як дійшло до покупки, то чоловік не міг без прописки відкрити рахунку в банку, бо перекидання великих коштів (поза 150 тис. грн.) іде тільки через банк. Тому мені довелося екстренно прописувати чоловіка до своїх батьків.
Відповідь: Юридичні квартирні питання synuchechka, почитайте http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/z2109-12/print1404206801814182 коли виписуєтеся, заповнюєте талон, в якому маєте вказати куди вибуваєте і відповідно приписатися маєте протягом 10 днів, якщо ні-штраф, здається, 170 грн (будете сплачувати при наступному звернені в Міграційну службу, при прописці, наприклад)
Відповідь: Юридичні квартирні питання Мучає мене один страх. Тато з нами не проживає вже від 2008 року, але досі прописаний і має частку власності на цю квартиру. Відносини у нас складні. Хоч спілкуємось, але починати розмову про те, щоб він виписався і написав дарчу чи якось оформив відмову від частки (він коли йшов від нас, то хотів на мене написати, але брат з мамою протестували і тепер шкодують, бо на словах то він відмовився, а документально ні) боюсь. Боюсь, що його жінка намовить потребувати його частку. Таке ж можливо? Як я розумію без нього його не виписати і, в разі портеби, квартиру не продати/обміняти. Так?
Відповідь: Юридичні квартирні питання Не зовсім квартирне, та все ж сюди: Близькі знайомі надумали купувати хатинку в селі. Власником хатинки була бабуся, яка померла. В бабусі є донька і син. Оголошення про продаж розмістила донька, з сином теж розмовляли, нічого проти даної угоди не має. І аж вчора "вилізла" додаткова обставина - донька ще не вступила в спадщину, і каже, що буде продавати хату по довіреності. Перший раз таке чую, попахує якимось лохотроном. Хто орієнтується в таких питаннях - проясніть, будь-ласка ситуацію.
Відповідь: Юридичні квартирні питання поки не мине 6 місяців і поки спадкоємці не стануть повноправними власниками- вони дану хату продати не можуть. Донька може прийняти спадщину ( як і син), а можуть написати відмову на коисть іншого. Але спочатку мають вступити у права спадкоємці, отримати свідоцтво про право на спадщину,потім- переоформити усі документи на себе як власників і лише тоді- виставляти квартиру на продаж. При цьому, оскільки є два співвласники- потрібна буде згода кожного з них і в угоді про купівлю-продаж відступ частки буде відповідно щодо кожним своєї. А от документи на продаж квартири вже після вступу спадкоємцями у свої права донька може збирати самостійно при наявності довіреності від ін. співвласника. В той же час- угода купівлі-продажу буде посвідчуватися лише при безпосередній участі кожним із співвласників. Тобто продавати вони будуть обоє, брати участь у посвідченні угоди- обоє. По довіреності угоду купівлі-продажу не буде посвідчувати жоден нормальний нотаріус.
Відповідь: Юридичні квартирні питання Якщо мені потрібно купити і зареєструвати нерухомість на себе, потрібен дозвіл чоловіка? Дякую за відповідь в карму. Ще одине питання: це обов'язково посвідчувати при укладенні угоди чи може бути в формі довіреності оформлено в іншому місці?
Відповідь: Юридичні квартирні питання А як в нас зараз з заповітами на нерухомість на чужу людину, якщо є законні спадкоємці і діти? Все сумно? Діти запросто можуть оскаржити заповіт? Є порядна одинока жіночка, яка допомагає моїй сусідці. Але в сусідки є син-алкоголік, який живе десь поруч, але часто приходить до бабусі, б'є її, відбирає пенсію (коли проп'є свою), коротше, просто зживає її зі світу. Син-алкаш розлучений, має дочку, яка бабусею не цікавиться. Питання два. Як відгородити бабусю від сина-алкаша? Чи має шанси та жінка успадкувати квартиру?
Теж квартирне, навіть два. Сестра отримає від одинокої тітки квартиру через заповіт після її смерті. 1. Чи буду я мати вплив на власність сестри? 2. Чи можу я якимось чином заборонити, щоб ця квартира була продана/віддана комусь без моєї згоди? Боюся, що сестра, з її "талантами", квартиру з часом профукає і в один прекрасний день прийде до мене жити
Відповідь: Юридичні квартирні питання якщо сестра повнолітня і вступить одноосібно у права власності згідно заповіту - то жодного впливу на її власність чи можливість продати ту квартиру впливу не може бути (хіба визнавати її недієздатною і брати опіку її та її майно). є варіанти два: - попросити тітку щоб вона склала заповіт на двох (наприклад 2/3 сестрі, 1/3 - тобі) - оскаржувати заповіт після смерті тітки та доводити право на частку від спадщини (також отримувати певну частку, тоді дії з продажу без згоди співласника будуть неможливими, хоч і буде реально подарувати-продати частку)
Відповідь: Юридичні квартирні питання А може краще подарувати квартиру тій жіночці з умовою, що квартира повністю перейде у її власність тільки після смерті дарувальника. Дарчі, вроді, не оскаржуються, а заповіт - можна...