Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) №8 трохи задалеко, та я і не ставила пріоритетом німецьку, просто хотіла те що ближче додому, але в нас час напевно цінності вже залежать від товщини гаманця (((
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) то цікаво виходить - школа до котрої належите територіально спеціалізована і ви туди не потрапили, а в звичайні школи переважно беруть лише дітей, котрі живуть на закріпленій за школою території, і що робити дітям в такому випадку ? Ми в спеціалізовану так і не пішли, хоча і маємо прохідний бал на тестуванні, я вирішила прислухатися до своєї дитини. Часом те тестування допомагає побачити і негативні сторони школи
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) ще раз тихенько запитаюся про 58-му школу зовсім не маю ніякої інфи(((
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Не зовсiм так)) Оголошення даю з власної iнiцiативи, з метою популяризацiї закладу, який вважаю дуже хорошим, порiвнюючи з iншими. Я вчилася сама в усiм вiдомiй спецшколi, тому порiвнювати ставлення до дiтей маю з чим) А найбiльше, власне, рекламую через чудове мiсце, в якому знаходиться гiмназiя - жодна школа Львова не мае такого саду, як в нас. Можливо, для когось важливо, щоб дитина бiльшу частину часу проводила в екологiчно чистiй частинi мiста, без шуму машин, пилюки та загазованого повiтря. Кiлька краевидiв: http://ic.pics.livejournal.com/anderver/15872572/206289/206289_original.jpg http://niceplace.com.ua/sites/default/files/places/galuckuj_rajon/DSCN6516.JPG http://www.g.halycka.shkola.lviv.ua/wp-content/gallery/velykodni-hajivky/p1010704.jpg В гiмназiї про цi оголошення навiть нiхто не знае.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Підтерджую Моїй дитині ця школа дуже сподобалася, хоча були ми лише в канцелярії, прогулялися коридорами школи і садом. З вікон чудові краєвиди, затишне подвір"я і дуже приємне ставлення від тих з ким ми спілкувалися в школі.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) пішла погуглила, а на сайті пишуть, шо приймають з п"ятого. То не те знайшла? http://www.g.halycka.shkola.lviv.ua/umovy-vstupu/
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Гiмназiя - це з 5 класу) Це i е 1 гiмназiйний. Для вступу у школу (1-4 класи) конкурсу нема. Просто заява вiд батькiв. Пiдготовка 5-рiчних дiтей також е, вже з вересня заяви приймають, заняття десь з жовтня починаються, безкоштовно. Набиратиме вчителька з майже 30-рiчним стажем. На конкурснiй основi лише вступ до гiмназiйних класiв (5, 10 класи загальноосвiтньої школи) Додам ще важливу iнформацiю) Гiмназiя знаходиться майже в самому центрi Львова - 10хв вiд Оперного театру - але через особливостi розташування, фактично, е вiдстороненою вiд житлової /дiлової частини мiста http://mapia.ua/ua/lviv/addresses/str-zamkova-4
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Донька старша навчалася 5-7 клас в школі "Надія". Тепер вступила в ЛФМЛ. Молодша-в СШ № 3. Про обидві школи лише найкращі мої відгуки наразі. Але кожен вибирає за тими критеріями, які вважає домінуючими. І ще... Важко шукати тут інфо про школи. Краще було б розбити по школах підгрупи---кожен би читав там, де цікаво найбільш
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Директором там наша колишня завуч. Наша випускниця, до речi, теж)) http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=1919494&postcount=11
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) цьогріч мала нагоду наочно бачити, як випускники "Радості", які здавали іспити в Класичну гімназію та Євшан набирали мінімальні бали, що по українській мові ( українська ще більш-менш, але далеко не кращі результати, враховуючи, що іспит був луже легким) і, що по математиці ( так, математичні іспити, особливо в Класичну були досить важкі, але щоб набирати по 5-18 балів із 60 ?). Оскільки "Надія" приймає випускників "Радості"без іспитів, вони у ін. гімназії пробували свої сили, але оскільки не проходили по балам, то батьки казали, що йдуть у "Надію". Чесно кажучи, хоч сама спочатку теж розглядала "Надію" як найбільш зручну територіально , то щось цьогорічні іспити показали, що туди пішли ті, хто не пройшов у ін. гімназії і тому, що "Надія" приймає без іспитів випускників "Радості", "Джерельця". "Світанку" , "Малюка " .
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Надіюся, що школа під її керівництвом буде щороку ставати кращою.Це людина- оптиміст. СНІЖНА, я про початкові ті школи не можу нічого сказати-- ми там не вчилися. А от діти зі "Радості" в нашому класі були( і там є далі) дуже класні і хороші діти. Одні вчаться краще, інші трохи гірше. Зрештою, як і в кожній школі. Те, чи буде так комфортно дитині в ліцеї, як в "Надії"-- покаже час. Але ці три роки, що минули, вона згадує лише як позитив в усіх аспектах. І я теж.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Tatiana Lev, а до фіз-мат ліцею ви вступали виключно по шкільних знаннях, отрманих в "Надії", чи додатково дитину готували репетитори до вступу? ( Тобто чи достатньо в "надії" дають підготовку власне з фіз-мат дисциплін, які не потребують додаткових занять)
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Та то я вже в пп відписую, хто питає. Щось не здогадалася відразу написати тут. Отже. Без репетитора. Знання в школі по звичайній програмі + вчитель математики , що дітям доступно пояснювала матеріал. Жодна школа не готує до ліцею так як треба. В ліцеї були підготовчі курси з профільних предметів щосуботи. Раджу дітям , навіть якщо до ліцею не збираються йти. Лютий-травень.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Сьогодні була в 46 школі. Яка вона страшна! Дітей нема, кругом пусто і чітко видно ту убогість. Сусідська 66- кралечка в порівнянні з 46. До речі, 66 набирає чотири 1-их класів, а не два, як тут писали форумлянки, і відгуки про неї значно кращі. Вдалося мені поспілкуватися із вчителями 46 ( предметниками ), кажуть іноземну мову знають ті діти, які займаються з репетиторами. Про ці школи тут явно застаріла інформація. 66 залишила 46 добряче позаду ( освітяни з Франківської адміністрації це підтверджують. ) Я вже задумалась, чи не віддати туди доню , молодша школа виглядає дуже привабливо ( далі ми в гімназію втікаємо )
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) дякую. Цікавилася власне чи можна за "чисто шкільними знаннями з Надії" йти, бо в принципі, у мене діти друзів до ліцею проходили без репетиторів і без підготовчих ліцеївських курсів ( з 5 англ. спецшколи і ще двоє- із звичайної 63). якщо ви точно знаєте, що не будете продовжувати навчання у старшій школі, то обирайте не школу , а шукайте просто хорошого вчителя молодших класів у будь-якій школі , яка вас територіально влаштовує.Бо по власному досвіду- вчитель молодших класів для дитини- це 90% успіху в майбутньому ( навіть стосовно подальшого навчання у інших гімназіях-ліцеях). Мало того: цьогоріч у відомі львівські гімназії найкращі бали отримували учні найзвичайнісіньких шкіл, а не "модно-розкручених" ( які навпаки показали цьогоріч не кращі результати). Тобто якщо обирати школу на 11 років- це одне. А якщо обирати власне лише молодшу школу- обирайте вчителя. А школа- це вже другорядне.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Легко сказати. Чула гарні відгуки про вчителя, яка набирає цього року в 46. Але умови негарні. Дуже. 66 симпатична школа, але про вчителів нічого не знаю. 85 територіально моя, люблю її, але німецька мова, точніше відсутність англійської в молодшій школі- проблема.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Я теж так думала, але насправді, то не є такою вже проблемою. ) ---------- Додано в 00:44 ---------- Попередній допис був написаний в 00:34 ---------- маємо трьох знайомих, які поступили цього року до класичної гімназії. 2 зі звичайної школи і 1 з джерельця. То дітки зі звичайної мали кілька занять індивідуальних з вчителем з математики, відповідно, і результат - одні з кращих. Але ті діти і так дуже розумні, основний їх інтерес саме наука та наукові факти і мають високий дух суперництва.