Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків і у нас часом буває кінчик розовенький, що це може означати?
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків подразнення. чи то від сечі , чи то просто запарюється у памперсі.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків Пускай більше голопопити. Я саджу на горщик..і десь 30-40 хв можу бути спокійна, що не попісяється. Даю трусики і гайда лазити по хаті...
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків от у нас відкривалось наче потім він вже не давав туди мені лізти, а зараз знову не можу відкрити((( через к-ка днів до хірурга на медогляд..певно буду получати втик....
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків Смійтись з мене Але поясніть мені будь ласка, що означає, що головка має відкриватись. Як зрозуміти чи вона відкривається чи ні
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків дивіться тут фото закритої і відкритої голівки. Перше фото- закрита голівка ( у малючків вона узагалі ще більш схована буде і її не видно)http://znaimo.com.ua/images/rubase_5_1509269497_18794.jpg . А ось тут- коли "відкрита" http://znaimo.com.ua/images/rubase_5_1509308799_7102.jpg ( крайня плоть за голівкою тепер знаходиться).У хлопчиків при народженні голівка власне закрита і коли спробувати порухати нагору крайню плоть- вона "не пускається " ( голівка не оголюється- вона всередині цієї шкірки). Виглядає це так, як виглядає зараз у вашого малюка, якщо ніц не рухати. Якщо ж порухати крайню плоть і "голівка відкривається", то вона виглядатиме ось так як на фото 2. З віком, при таких "тєлодвіженіях голівка спокійно виводиться.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків я очіквала побачити дитячий екземпляр))) але нічо страшного) я от на дорослому бачу, а на тому мацьопику не так то все видно мені от цікаво, як то має бути правильно.. нам різні лікарі різне рекомендували.. одні час від ччасу відкривати підчас купання, інші не трогати до року взагалі.. ну ми вибрали варіант не трогати, але тепер думаю коли таки має починатися той догляд?
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків а вийшов екземпляр "дорослої дитини" Ну ось вам ще дитячу схему знайшла , правда після процедури обрізання ( після цієї процедури голівка уже не ховається узагалі), але суть ясна, як виглядає закрита, і як відкрита голівка, яка спокійно виводиться http://im1-tub-ua.yandex.net/i?id=589023123-21-72&n=21 в 10 місяців рано там особливо рухати. якщо нічого не турбує- краще до 3 років узагалі не лазити. Лише після 3 років глівка поступово починає сама відкриватися. І то довгий процес. При надірванні крайнї плоті ще гірші спайки утворюються. То або вже принципово у лікаря роз єднувати спайки і тоді постійно не забувати голівку при купанні раз-два на тиждень виводити, або не чіпати до того часу, поки фізіологічний фімоз почне минати сам і голівка поступово почне відкриватися сама . Бо зараз самостійним відкриванням можна лише неповністю повід єднувати ті спайки, що до рубцювання приведе.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків ну так, то вже навіть зараз зовсім інше просто при огляді малого новонародженим лікарка там все дивилася і виводила (не знаю чи повністю, бо таке воно вже все мацьопке там було), казала що все норм (тепер думаю що може не треба було їй дозволяти, ну але просто повністю їй довіряю)
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків та й собі неможна повністю) тут не малася на увазі сліпа довіра, швидше що не зробить нічого такого, чого б не зробила свої дітям, а компетентність це серйознепитання, але і її ні в кого з нас нема на 100%, десь пішов за теорією і вже шось напартачив на практиці
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків Подскажите. мед.осмотр в дет. садик хирург обязательно будет смотреть малчишке писюн. То я тоже 3 года туда не лезла и похоже у нас не открывается головка полностью, очень не хочу, чтоб ему кто-то дергал. А мы тоже в 5й МПК
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків Дивиться. Але я ще з дверей попередила що в нас не відкривається і що ніяких лишніх рухів їй робити не дозволяю.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків такс, ділюся досвідом. побачила десь на межі шкірка-пісюн щось червоне і трохи білого нальоту. малий особливо роздивитися не дав, думала, може не купали пару днів, от і набралося. помила милом + марганцовка. на другий день вже його потримали, то був білий прищик (або схоже) + червоне. тут в хаті - календула на самогонці і йод))))) але ризикнула після всіх водних процедур пшикнути хлорофіліптом. на ранок взагалі нічого не було. проконсультував по тел дит.уролог - ванночки з ромашки і мазь левоміколь. зробила тільки раз, бо вже не було особливо чого.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків Я теж від лікарів різні рекомендації чула щодо догляду в хлопчиків. то 1 раз на тиждень порухати, то кожного дня при купанні. Сама вже не знаю, кого вартувало слухати. в малого голівка не оголюється... малесенька щілинка тільки є. наразі ще робити нічого не треба чи оте надривання є неминучим? всі мої знайомі мучили хлопчиків, щоправда кожного в іншому віці, хтось в 1,5 роки, хтось перед школою, хтось в 3 роки. Я вже починаю переживати,хоча ні почервоніння, ні інших незвичних симптомів немає.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків і я так само... Я сама сказала, що фімоз є, але нам це не заважає. Лікар подивилася і з посмішкою сказала щось типу: "до пори до часу...все-одно треба буде відкривати." І на Орлика дитячий уролог -хірург (мали іншу проблему в 4 роки) сказав, що до 5 -ти років треба відкрити, бо з 6-ти тільки оперувати . Я помахала головою і більше туди не ходила. У дитини в 6 років явний прогрес із тим ділом без зайвих рухів відносно того, що було в 1 рік.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків Дівчата, тут раніше писали, що нема проблем з фіз. фімозом, якщо під час пісяння не гм.. як би то точніше описати... не набухає чи що. А я от помічаю, що в малого часто так є: перед тим як починає пісяти трохи ніби набухає, а вже в процесі все норм. То нормально? Більше нічого не турбує ніби. Я нічого йому там не рухаю взагалі.
Відповідь: Особливості гігієни хлопчиків Ага, в мого теж) І навіть тоді,коли не пісяє, а просто так набухає)))