Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Я думаю, що 90%, що ваша дитина проходить. А на рахунок шаблонності, то у всіх школах будуть вчити по певних шаблонах. Дитині важко визначити школу, де їй буде краще по одному дню. А якщо після першого класу дитина скаже, що їй в школі не подобається, що тоді? Вчителі в школі у всіх трьох перших класах були хороші і розуміючі (це не ті, що були на тестуванні). Я живу прямо навпроти 54 школи і ні секунди не жаліла, що пішла в 81. В нас вся група садка в 54-й і я бачу реальну різницю. Тут навіть не у вчителі справа. В 54-й багато батьків яким нічого не потрібно (відповідно дітям також), школа реально слабенька.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Я закінчувала ту школу, якогось негативу не пригадую але то було вже давно Мені з одного боку теж шкода віддавати дитину в звичайну школу, бо вона вже знає пів таблички множення, розуміє добре математику, має хороші знання з англійської, українською читає і пише, а з іншого в 54 -й в тому класі теж будуть добре підготовані діти , з тих кого знаю, і батьки принципово не вели їх в спецшколу через те дурнувате тестування, і вчителька хороша, а після 4-го класу плануємо в гімназію перейти... Наразі відклала те питання до часу визначеності з вчителями, вчора пробували дитині пояснити, шо діти, котрі пройшли тестування мають хороші знання і їй буде з ними вчитися цікавіше, а вона якраз і боїться тої конкуренції, шо хтось буде кращим за неї, в тому, певно, і причина небажання йти до тої школи... маємо над чим працювати
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) дівчатка, а форму шкільну ви де купуєте, і що саме ви брете для дівчаток? брюки, сарафан, чи спіднички? особливо цікавить інформація про форму зеленого кольору дякую
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) я вчора міряла на малу на пл. Петрушевича, є цілий магазин шкільної форми , блюзочок, сорочок, піджаки, спіднички та сарафани в різних кольорах, але ціни як для мене високі, напр. піжачок на першачка приблизно біля 300 грн., сарафанчик тоже від 250-300 грн., спіднички трохи дешевше від 130-180 грн. Тому інше запитання, це все шиє українське підприємство, може організуєм сп, або скажіть де є дешевше))) ---------- Додано в 11:03 ---------- Попередній допис був написаний в 10:46 ---------- а скільки балів набрала? бо ми теж 2 дні тому там здавала правда на щастя з татом, бо мені б нервів не столо. Після істипиту доці з шоку навіть не хотіла зі мною розмовляти та казала що в ту школу не піде. Питали що таке шламбаум та з якою метою його використовують!!! (відповідь що то така палка їх не влаштувала). Зняли бал також що намалювала не чітко пальці на руці та вуха. зняли за напис букв без нахилу!! задача - одному хлопчику 8р. , а другий на 2 роки старший, скільки років 2-му. (ми не вгадали). у правильному порядку відтворити точки - трішки помилилилася. Ну і повторити 10 слів, також розгубилася. Як для мене оцінювання знань до навчання це травма для діток. Чекаєм офіційних результатів.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) у нас 31 в 28, то що є ймовірність що ми пройшли, хоча я також не знаю чи я туди хочу. Також питали що таке виделка, тарілка та ін. (посуд)
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) я свою співбесіду пам"ятаю, хоча пройшло вже більше 20 років. це була звичайна рядова школа. запитували прості речі, давали читати текст, питання елементарні (назвати диких тварин). але то все одно був стрес. і діткам тоді було вже по 7 років.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) наша колишня вчителька. яка тут зараз викладає, про "слабкість" школи нічого не говорила . А те, що у кожному класі є діти, чиїм батькам - так є у кожній школі ( і це не дивно, бо коли в колективі 30 дітей, в будь-якому випадку знайдеться кілька батьків. яким нічого не потрібно). стрес у дітей у будь-якому випадку тестувань. що при вступі до 1 класу, що при вступі до 5 класу. Ми от здавали якраз тести до гімназії . В принципі, моя дитина завжди досить спокійна щодо контрольних, екзаменів, оцінювання. Це я більше переживаю. Але після першого дня тестувань на сьогоднішнє вже йшов з переживаннями. Конкурс цьогоріч у цю гімназію трішки більше трьох діток на місце ( на 52 місця іспити здавали 160 дітей. Їх розділили на 8 класів. В один день здавалася українська мова, в наступний- математика. З української мови було три види завдань, кожне з яких оцінювалося по окремій бальній системі: диктант ( максимум оцінювався у 30 балів), граматичні завдання ( 18 балів), читання - дітям на кілька хвилин давали текст для прочитання і ознайомлення, потім забирали і кожен мав написати відповіді по тексту до 7 запитань ( 12 балів). В принципі, завдання не були важкими ( оскільки навіть мій зовсім не гуманітарний хлопчик , який українську мову, які і читання у школі відносить до "неулюблених" предметів) з ними справився добре і має високі результати). Хоча, коли дивилася загальні результати, то виявилося, що практично більше половини дітей із 160 не набрали навіть 50 балів. Другий день- математика. І хоч цей предмет- якраз улюблений мого малого, він після першого дня іспитів вже йшов на екзамен із страхом. Дітям дали на 2 години часу 14 завдань різної складності.Цьогоріч завдання з математики підібрали більш складні, ніж минулого року ( хоча дитина, яка математику "тягне", то їх виконання не було проблемою. Нюанс був у іншому- як потім вже виявилося, багато діток , які виходили після екзамену до батьків казали, що банально не встигли дійти до виконання останніх, бо дуже багато часу витрачалося на переписування умов задачі.Тобто технічно тих двох годин на виконання 14 завдань вистачило не всім, враховуючи ще і стресовий фактор для деяких) Але для себе я з цьогорічних вступних для гімназії зробила висновок, що дитина, яка добре вчиться у школі, без будь-якої додаткової підготовки і попередньої "перевірки знань" вчителями гімназії, куди вона вступає, цілком успішно може здати вступні іспити . Пиитання лиш у тому, що стрес отримує добрячий. Навіть якщо їй і 10 років. В принципі, якщо відносно "спокійна" до результатів дитина після іспитів починає панікувати, то я собі уявляю, як це переживають занадто відповідальні дітки. Зараз теж чекаємо на остаточні результати ---------- Додано в 00:43 ---------- Попередній допис був написаний в 00:38 ---------- в них молодша школа зараз навчається на Нєкрасова за позашкільне дозвілля не підкажу. а вартість навчання становила 1800 грн на місяць( як буде на наступний рік ?)
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) А у яку школу ідете? До нас так само найближча 4. І з тих же міркувань ми туди не збираємося. От зараз почитала той бред і ще раз переконалася що я маю рацію. Принаймі що до моєї дитини.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Дівчата, а може в когось в 45 дітки поступали цього року? БО коліжанка розмовляла зі своєю знайомою а та їй трішки розказала про ті тести, то я трішки сама в шоці, бо там було наприклад Якщо дитина такі завдання провалює або не має настрою виконувати, то все - прольот? Питаю бо наша Юля не те щоб без комплексів, але і з характером дівчинка, і ніяка комісія для неї не авторитет. На питання типу я більш ніж впевнена що за другим разом на одне і те ж питання ж питання вона не моргнувши скаже " Тьотя, ты что? глупая? посмотри в окно и сама увидишь", бо дитина ні разу не стидлива, і за словом в карман не полізе. І нам одразу діагнозів як наставлять..... п.с. дівчата, може якось окремим топіком винести все до купи оці дибільні запитання зі співбесід? щоб хоч знати до чого дитину готувати і якими ці питання взагалі бувають?
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Ніколь, такі завдання- типові для багатьох шкіл, не лише 45: 10 слів- он дівчата зверху теж про це писали, проводити лінії за вказівками вправо-вліво-вниз і т.п., перемалювати з дошки букви ( оцінюється власне перемалювання) чи намалювати людину, будинок ( власне тут увага приділяється деталям: чи малює дитина пальчики, чи малює віконечка ...) ( до речі, такі завдання були у багатьох школах ще 4-5 років тому, коли в 1 клас йшли ми ( на підготовці наша вчитель батькам наголошувала, що при вступі до різних шкіл будуть саме такі завдання). Так що це не є чимось новим. Скоріше- стандартним. ---------- Додано в 21:12 ---------- Попередній допис був написаний в 21:11 ---------- . Порадять з психологом проконсультуватися ---------- Додано в 21:16 ---------- Попередній допис був написаний в 21:12 ---------- в 4 школі дитина мого брата навчалася перщих два роки ( потім вони повернулися закордон. Але от брат і досі просить передавати підручники з українських шкіл, бо канадська система для них видається дуже слабкою. Додатково займаються по нашим. Доня у нього ровесниця мого сина, тобто закінчила 4 клас)). Враховуючи навіть те, що до школи дитина в Україні менше року провела, то ті вступні тестування все-рівно якось нормально пройшла. Тобто ніхто за малу ні з ким не домовлявся і до 4 школи не готував намірено ( просто територіально найближча була). Ну і у коліжанки мала тут навчається- теж йшли після звичайного садку ( "Дивосвіту", але того "державного" на Сміливих), без підготовки і домовлянь
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Але в той же час я недавно говорила з вчителькою з 45-ї. Вона колишня наша сусідка, якраз зараз свіжий 1-й клас відівчила, то вона казала що в школу діток беруть різних, і читаючих/пишучих, і таких що навіть літер не знають, і да, немає у них букваря, але при потребі вони беруть ті букварі що в них ще залишились з колишніх часів, і що дітки в основному за перші пів року всі вирівнюються до стандартних вимог які є скажімо для першого класу. То для чого тоді ці мудрі співбесіди? Якщо дитину так чи інакше зачислять? Цікаво, чи є хтось на форумі, кому відмовили у зарахуванні через те що дитина замало балів набрала?
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) "бо положено" . В сенсі- правилами прийому дітей до навчальних закладів передбачено, що вступні тести "не положені" хіба до звичайних шкіл. А оскільки "звичайних" шкіл у нас практично не залишилося ( більшість- з якимось "нахилом" чи "поглибленим вивченням"). от і ізощряються. як колись казала наша вчитель, завданням тестувань є виявлення не вміння дітей читати-писати, а готовність власне до школи по іншим ознакам ( малювання по крапочкам- здатність слухати і виконувати вказівки вчителя та орієнтація у просторі; 10 слів- здатність запам ятовувати;- логічний ряд предметів- зрозуміло що; малювання чоловічиків-будиночків- здатність відтворення намальованого і запам ятовування деталей....
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Але от реально, мене теж це питання мучить, а як не "пройде" дитина тест, то значить до школи не готова? І що тоді, якщо по віку час йти до школи, а тест показує, що дитина неготова? Рекомендують ще рік почекати?
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Ніколь, "не так страшен чёрт, как его рисуют". А тут коліжанка коліжанки і пішло-поїхало. .. Напевне батьки більше перелякані ніж діти. За цей рік не скажу, за минулий можу. Спочатку з дитиною в коридорі говорить вчителька, яка вела підгрупу на підготовці, так би мовити виходить з нею на контакт. Потім коли ти заходиш, то всі досить навіть були привітні, чітко вимовляли завдання, не було якихось там криків чи ще чогось. Виділити зайве слово, я думаю це неважко, якщо вони всі з одної області, а одне з іншої. От з повтором 10 слів, тут я сама змогла повторити менше ніж мала . Перемалювати з папірчика щось, не переписати, а саме перемалювати це не так вже і страшно. Намалювати людину. По клітинках по команді 2 клітинки вправо , одну вниз - це ж мала зробить,принаймі ти їй поясниш що від неї хочуть. Об'єднати в якусь групу слова, що чашка, тарілка, ложка- це є посуд. Якщо дитина розвинута, то чого тобі хвилюватись, перестань, не наганяй хмар там, де їх немає. Як правило більше незадоволених тих, хто взагалі не займався з дитиною і відповідно отримав низькі бали, мені здається ти не з тих, тим паче ти вже знаєш що можуть питати, тому такі завдання для тебе буде не новинка.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Ми йдемо в Джерельце, мені їх підхід найбільше сподобався, мінус - саме приміщення, воно древнє і не достатньо просторе, ну і кількість дітей в класі - 32-34, але цього року так усюди.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Одне з запитань і варіанти відповідей на тестах в 46- й школі, шість років тому: "тато молодший від сина" - ніколи; інколи; завжди. Моє дитьо відповіло - інколи, зауч з усмішкою- інколи і таке буває.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) За 45 школу - (з наших найближчих друзів - приблизно 7 діточок у ній навчаються троє- у молодшій, четверо - у старшій) - -тест проходили молодші дітки і лише одному хлопчику відмовили - але одразу наголосили прийдете на наступний рік, слова дотримались і через рік взяли. Мабуть тести дають загальне враження, чи дитинка сприймає хоч якусь інфу. не знаю....А за Джерельце (поруч живу) знаю декілька випадків не проходу по тестам, доречі дітки і в 45, і в 2-ій зараз відмінники, мабуть не причина у підготовці...хочеться думати краще)))
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) золота дитина! Я на повному серйозі. В мене Варвара на мої повторні, або не дуже мудрі питання відповідає, "мама ти що не бачиш/не розумієш?"
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) це значить що у їх школу не готова, а в другу йдіть. НА запитання директору куди йти дитині, якщо з одного боку хати спец. намецька 28 а з другого спец.анг. №4, то куди йти звичайні дитині, відповідь: ну розумієте, щоб йти в нашу школу ви повинні ЖИТИ ДУХОМ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ))) Минулого року сусідська дівчинка не пройшла в 28 по тестах, то мамі сказали купити вікно у клас тоді їх візьмуть)))