Модератор: Дитина засинає біля грудей. Дитина після року самостійно піднімає одяг мами, щоб прикластися до грудей. Дитина під час годування крутить, щипає іншу грудь. Дитина у віці 1-1,5-2-3 роки постійно вимагає цицю. Відповіді на ці і багато інших питань стосовно повединки дитини біля грудей в статтях за посиланнями: ****************************************************************** Чи бувають лактаційні кризи через півтора року годування? Болить грудь внизу, але не схоже ні на лактостаз, ні на що. Ніби мася стукнула, болить, як синець, що з тим робити? І ще- останнім часом доця мало того, що все молочко висмоктує, вона бере одну грудь, посмокче 3 секунди, потім іншу. Можливо, напір молока став меньшим, їй не вистачає чи просто лєнь добувати молочко, от і чергує. Спочатку то виглядало, як гра, я не змогла то припинити, тепер це перейшло в звичку, на нічний сон дуже нервується, коли наполягаю щоб вона їла тільки з одної. Чи важливо після півтора років годування щоб мала добиралася до заднього молока? Можливо, що цей біль в груді, який в мене зараз і є наслідком такого годування? може, то заднє молоко там накопичелось і згорнулось, чи щось таке? дякую всім хто відізветься.
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей Зорянівонька, у вас звичайна відмова, яка дуже часто зустрічається у дітей вашого віку. Не хвилюйтесь, перейде, якщо годуватимете лише грудьми і не даватимете замінників циці. Забирайте пляшки, дураки, ромашки, якщо хочете годувати і швидше побороти ту відмову. Якщо сонний бере то це вже добре, годуйте в сні побільше. Якщо проснувся, побавився, бачете що хоче спати, а циці не бере, треба трохи поколисати, а тоді цицю в рот, якщо так вдається. Не робіть великих перерв між годуваннями, щоб дитина не була сильно голодна, бо як хоче їсти то і вколисати важко. У візочку з дурником засинати то не вихід. Хай засинає в слінгу. Носіть побільше в слінгу, пропонуйте груди час від часу, але не силою, якщо за перші рази не візьме то на 10тий раз присмокчеться. Поексперементуйте з позами і слінгу теж. Не опускайте рук, у вас все вийде, головне заспокойтесь, наберіться терпіння. ---------- Додано в 11:25 ---------- Попередній допис був написаний в 11:22 ---------- Слінг вам єдиний вихід, щоб дитина заспокоювалась біля мами і тоді з ГВ поступово все наладиться. ---------- Додано в 11:33 ---------- Попередній допис був написаний в 11:25 ---------- Така особливість дитини. Як пісяє достатньо то причин для хвилювання немає. Можливо пізніше навпаки почне довше їсти, або більше висмоктувати молока. ГВ не звернеться швидко, якщо ви не почнете догодовувати. Поексперементуйте трохи з позами і зі слінгами.
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей Зорянівонька, в нас була подібна ситуація до тої, що ви описуєте приблизно в малюкових 5-6 міс, вже точно не пам"ятаю. Так само викручувався, коли брала на руки годувати. Ще навіть не нахилила його, а він вже в писк і вигинався дугою. Лежачи те саме було, зразу відвертався. Їли вночі і під час денних снів. Брала колисати, коли вже дууже хотів спати... носила, трошки підколисувала, а коли вже починав дрімати - цицю в рот і так влягались з ним... уві сні добре смоктав. Так десь 2 чи 3 тижні, а потім все налагодилось. В мене якесь таке враження склалось, що я йому набридла з тою цицею, він не голодний, а я йому тицяю і тицяю її без перстанку)))) От я перестала пропонувати під час активності, а тільки уві сні і все пройшло.. Не знаю, чи то добре я робила, але якось так інтуїтивно в мене вийшло..
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей скажіть і мені шось адекватне, бо я стараюсь бути спокійною, але трохи мене то гризе з середини.. я вже писала, що вже довгий час нормальне їдження в нас лише вночі та іноді на вулиці, як добре нагуляється і зголодніє. всі решта годувань вдень виглядають так- приклався, 1-2 хвилини посмоктав нормально, все. далі кожні 10 секунд випльовує, плаче, вивертається, вигинається в дугу, махає ногами, знов цямкає кілька секунд і все по колу. я так пропоную разів 5-6 разів, далі мого терпіння не хватає, бо виглядає так наче я його змушую. відповідно я не розумію, чи може він так скоро наїстись чи все-таки щось йому не так.. поправляється слабенько з трьох місяців, в півроку має 6100... молока достатньо то точно, груди набирають відчутно до сих пір, пісяє багато, правда я не знаю чи то ще показник в такому віці одним словом, я не знаю.. загалом претензій до дитини не маю окрім малого набору і отих постійних викрутасів під час їжі
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей в нас таке саме, як каже Орман, я вже відростила дзен пропоную за 15 хв., нє то нє, вже тиждень раз в день даю до 50 мл каші чи зупки, але на вагу то не сильно вплинуло. Після каші молоком запиває, якби день не їла.
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей може не важте дитину. Взагалі. Як з дитиною щось не так - ви побачите і без ваги. це не я придумала, але да відрощуєм, бо нема на то ради.
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей ото певно так і треба робити. бо мене зараз кожного!! дня дохарюють- ну шо, скільки він вже важить
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей Юль, я тебе розумію Мене теж тріпало від нервів від такої поведінки, я холила, підколисувала і пхала ту цицю, бо голодний був, а лишній звук, предмет і всьо лише тепер він спокійно їсть, не вивертається, сам просить і довго їсть. Раніше їв 2-3 хвилини і баста Зараз мена турбує, те, що він вночі не хоче належачи годуватись, зовсім. Вдень теж. Вночі трохи виматує то.
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей я теж писала - в нас так десь з 1,5 міс і дотепер, хоча останні кілька днів зявилось покращення, може трохи посмоктати коли не спить, але може 1 хв, може 5 хв, а може просто 3 рази потягнути. я роблю як дівчата радили - головне не дотягувати до того моменту, коли дитя вже хоче плакати - тоді нізащо вже не всуну, поки трохи не приколишу. Пропоную тепер їй часто коли не спить, а проміжки між спаннями в нас 1-1,5 год, не більше. от сьогодні жахливо спала всю ніч, хникала часто, їла-кидала, в 4 ранку почала орати, аж хрипнути, і так до 8, а зараз вже 2,5год спить на руках, а я маю час на ДП. зате ні помитись, ні поснідати ще не змогла, добре що печенько знаходиться в межах витягнутої руки. підозрюю що животик болить бо тиснеться, пукає і бурчить в ньому. ---------- Додано в 10:48 ---------- Попередній допис був написаний в 10:33 ---------- і взагалі в нас з тими газами в животику вічні проблеми - буквально ще тиждень тому какала по 3-4 рази на день бульками, зараз нарешті раз в день і густішим, але від того себе не краще почуває, навіть навпаки. я думаю що ті гази якраз від такої поведінки біля грудей - смоктання з плачами, викручуваннями. Хоча і піднімаю часто щоб відригнула, і нічого шкідливого не їм, а її все пучить і пучить вже більше 4-х місяців. А я так надіялась що до 3-х місяців пройде( ---------- Додано в 10:55 ---------- Попередній допис був написаний в 10:48 ---------- модератори, виправте хтось той тег неправильний , бо дуже очі ріже, особливо з телефону.
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей А на животику часто лижите? Я крім тих викладань вдень ще на ніч так спати кладу. Пів ночі на животі спить. Бо як не викладу, то теж мучиться-тиснеться, а як на животі - то пропукується на ранок як паровоз. Вона не полюбляє просто лежати на животі так я їй або масаж роблю, або гладжу-постукую легенько і так засинає.
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей ага, в тому й проблема - з народження ненавидить лежати на животі, тільки покладу відразу кричить. і стовпчиком також не любить носитись. я вже думаю як просто на ліжку не хоче на животі спати, то хай на мені так спить - та де там!! тільки кладу відразу будиться і плаче. лише перших кілька днів на моїх грудях животиком спала.
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей Я знаю, як то важко, але потерпіть ще трохи. Воно перейде. Така поведінка дітей під час годівлі дуже часте явище, особливо в активних дітей. Дитина викручується, бо хоче бути в русі, відволікається, не може довше сконцентруватись щоб поїсти, це нормально. Дитина вже наїдається і за 1-2 хв. Довше їдять на сон, під час сну. Спробуйте інші пози, але не колиска, бо діти в такому віці часто відмовляються їсти лежачи колискою. а як у вас тече молоко, чи немає гіперлактації? Чи не закашлюється часто? Годуйте більше вночі, під час денних снів. ---------- Додано в 14:39 ---------- Попередній допис був написаний в 14:27 ---------- Вам допоможе слінг, якщо дитина не любить на животі лежати. Примотаєте до себе, живіт до живота, шкіра до шкіри, , дитині буде тепло від мами, вона розслабиться, пропукається і животик перестане боліти.
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей Як пояснити 2 місячній дитині, що сосок зажимати деснами і тягнути не можна? Робить так переважно, коли добирається до заднього молока
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей ну фонтанів нема, але молока достатньо, досі іноді підтікає. закашлюється дуже рідко і то швидше від того, що головою вертить у всі боки та й сам крутиться як дзига. в позах інших крім колиски взагалі не їсть, та й то в нас і не колиска в принципі, він по суті сидить в мене на колінах, при цьому теліпає ногами і махає руками загалом, переживаю лише, щоб він наїдався, а так то мені та поведінка не сильно заважає, вже звикла))
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей і моя так робить, але коли вже наїлась і має гарний настрій, починає тягнути і посміхається) я з жахом думаю в той момент "а якби були зуби??"
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей Таке саме буває, я забираю. Тоді така істурика з ним стається. В той роззявлений ротик вже й нормально цицю запихаю. Чи не зле роблю?
Відповідь: Поведінка дитини біля грудей Палець між щелепи, забираєте цицю, потім даєте лише у широко відкритий рот. Дивіться щоб ареола була добре захоплена і щоб дитина не сповзала на сосок.
Відповідь: ГВ - ще один дар природи (2) в нас якась непонятка з Анею чогось останній тиждень живе дитина на циці між прикладанніми проходить хвилин 20... тоді капризулі, плачі, лізе руками до циці і так цілими днями до того було 2-2,5 години перерви (ну часом і година, коли вона нудилась, або в спеку) і що думати? педприкорм маємо, їсть зі мною, не так щоб аж багато, але нормально, як на мене зараз у спеку п*є і водичку, яасом компотик то може на зуби, чи що? (бо я по верхніх взагалі не розумію)