Школа: влаштування і наука (2)

Discussion in 'Діти-квіти' started by Myroslava82, Nov 9, 2013.

  1. Ная

    Ная Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    а що тоді людям казати в котрих робота форми щодня вимагає, не думаю, шо всім подобається але ніби психічно здорові :) Але погоджусь, що сприйняття форми є індивідуальним
    Я сама відівчилася в школі всі роки в коричневій формі з фартухом, поганих емоцій не пригадую, хіба те, що в спеку в ній було страшенно душно :)
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    написала вище стсовно форменного одягу на роботі. А про психічне здоров я і його зв язок із формою- то не до мого допису:) Я писала про особисте індивідуальне психологічне несприйняття форми . Кому у школі в наші часи було у формі комфортно, ті і зараз будуть її сприймати нормально. Мені було некомфортно ( через її "кусючість" і мою алергію на шерсть, додатки якої були в радянській формі; через депресивність кольорів ( а у нас ще обов язковими і банти були відповідного кольору у кожному класі. У нас в класі дівчата мали ходити у синіх бантах); через необхідність отієї примусової "зрівнялівки". Он у мене малий такий самий. Я собі не уявляю. як зараз , наприклад, у старшій іншій гімназії його можна буде "упакувати" в щоденну уніформу, якщо він одяг. який буде носити змалечку сам собі обирає. Це при тому, що зовсім невибагливий у таких речах.

    Якщо вже уніформа, то уніформа для всіх- вчителів теж запакувати у форму . Немає чого випендрюватися костюмчиками і платтями :). Здається. в приватному Ерудиті так є- є для дітей дрес-код і вчителі теж мають свій форменний одяг. А то дітей з 6 років запаковують, а самі прикладу колективізму не показують :)
     
  3. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Щось в тому є )))
     
  4. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    І я ту форму ненавиділа через кусючість, а банти в нашому класі взагалі були коричневими. Хоча коли в старших класах ввели вишневу синтетичну форму, ми якось більше ту коричневу з фартухами зацінили, бо вишнева з її піджаками-спідницями виглядала ще гірше (і чорнило на ній було видніше, ніж на чорному фартусі :) ).
    В малої поступово до четвертого класу діти перестали носити форму, але на різні директорські контрольні і відкриті уроки все-таки заставляють одягати. Виходить, що той сарафан купується на чотири рази. Ну і взимку та форма взагалі ні до чого, бо тоненька і синтетична.
    До речі, ваші діти нормально носять блузки? Бо моя більше любить трикотаж, їй так комфортніше.
     
  5. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)


    У мене в малого що піджак, що штани мають певний вміст шерсті. Зимою нормально ніби. Але зараз ходить в джинсах. Саме штани (коліна) у нас зношуються, бо в дітей ще й була розвага - їздити на колінах по підлозі. Бачу, що для багатьох форма - це лише піджак.
    Ну а під піджаками вже таке різноманіття як у хлопців, так і у дівчат.
     
  6. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

     
  7. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Ой, як згадаю ту коричневу кусюку і ненависні банти.. Ще з білим мереживним фартушком нічого, а з буденним чорним і до того ж нейлоновим - страх якийсь.. Добре, хоч банти можна було брати будь-які..
    В малого зараз також форма, обирала найгладшу, взагалі не кусючу )). Правда, турецька, але ті вкраїнські кашлаті і жорсткі форми мені зовсім не подобаються. В цьому відходили 2 роки, і піджак далі як новий, не парить і ніяких алергій. Піджак носить тільки поки не треба куртки - рання осінь і пізня весна. А так - вишневий трикотажний кардиган або безрукавка. Брюки - тільки на урочистості, на щодень - джинси. Сорочки малий обожнює, тому з цим проблем нема. Єдине, що мені не подобається - це кількість уроків фізкультури на тиждень.. В ці дні, щоб швидше превдягався, вдягаю його в трикотаж і спортивну курточку. Вже не той вигляд, звісно. І ту спортивну форму тільки знай пери..
     
  8. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Це звідки такі висновки ?????

    Я дуже люблю шкільну форму, вважаю її важливим атрибутом школи, особливо молодшої.
    До речі, вагаючись між 46 і 85 школами, шкільна форма була одним з критеріїв в сторону 85.
     
  9. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Я теж за форму,проте не з піджаками,краще вже светерики...Ну чесно-незручно/непрактично,тому маємо кілька комплектів,а піджак використовуємо не так часто...я б від них взагалі відмовилась...
     
  10. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    так в 46 теж форма.

    Маю питання, то у всіх так діти виснажилися під кінець року? Мій останні тижні ну вже такий ніякий, ніяке навчання йому в голову не лізе. Розв"язує приклад 25-15=0. ))
     
  11. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    усі....мій "відмінник" умудрився за минулий тиждень і 8,і 6 за контрольні дістати,ледве не зіпсувавши собі табель...ніц вже не хоче,і ніц в голову не лізе
     
  12. Svitlanka

    Svitlanka Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Психологи кажуть) Я вірю :)тим більше, коли згадую себе...бррр..
     
  13. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Та в них як не самостійні, так контрольні, як не прості, так директорські просто щодня були.. Зрозуміло, що діти вже виснажені. В них напевно годинничок на 25 травня був виставлений, а треба ще тиждень доходжувати-досиджувати-домальовувати.. Мій вже 10/1 писав 0.. ))
     
  14. Альона

    Альона Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Ви не помилились? В 46 школі дітей у формі нема. Питала вчительку, яка набирає 1 клас- сказала що форма не обов'язкова, за бажанням.
    Про старшу школу і говорити не буду, там ідуть змагання чиї каблуки вищі, чий одяг модніший...
     
  15. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    та, власне, вона мене і зацікавила тою гімназією, але хочеться почути відгуки батьків учнів)

    ---------- Додано в 13:23 ---------- Попередній допис був написаний в 13:14 ----------

    а нащо тіді та форма взагалі? тільки для того щоб була? ))))
    нещодавно гооврила з коліжанкою про форму шкільну. Однозначно, то зайве. Дівчатам ще більш менш нормальні фасони пропонують, а хлопцям? Ну як можна 6-7 річну дитину одягати щодня в штани на кант і піджак? Взуття тоді теж має бути класичне. А взувають те, що практичніше і дешевше, тобто кросівки. Ну і рюкзаки дитячі далеко не класичного стилю. Получається якийсь дикий фюжн.
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    в принципі, у багатьох школах де немає форми просто наголошується, щоб діти ходили без голих пупів і широких резинок замість спідниць ( тобто щоб одяг був пристойний). По правді, дівчатам не зручно щодня ходити на каблуках чи ще особливо ізощрятися. Тому спочатку тим "бавляться", а потім переходять на звичні джинси і мокасини. Щодня спостерігаю за сусідськими дітьми , які зі мною їдуть в одну сторону і навчаються у 2 , 48 та 45 школі, де форми у старшокласників немає- джинси , светрики і балетки їх звичне вбрання :).

    Прсто спосіб "повипендрюватися" при відсутості форми- це скоріше був у ті часи, коли не було планшетів-мобільників і т.п. Зараз у дітей інші варіанти "хто кого". Тут і при формі є чим позмагатися: крутістю мобільного, крутістю планшета, крутістю рюкзака, крутістю машини, на якій батьки вранці у школу привозять, крутістю відпочинку на канікулах...
     
  17. Provizor

    Provizor Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Дівчата, потребую поради. Не можу визначитись зі школою. Вагаюсь і переживаю, бо дитина дуже вразлива, сором"язлива, важко йде на контакт. Але в той же час допитлива, має велике бажання вчитись. Дуже хочу, щоб перша вчителька була вчителькою за покликанням і доброю людиною. Велике прохання, якщо хтось з форумлянок може таку вчительку порадити (нам в школу у 2015), напишіть.
    Територіально найближчі 43 школа та 91. Розглядаю також спеціалізовану 81 і там же дошкільну підготовку "Горішок". Цікавилась 53, все, що почула - школа для "мажорів". Це справді так? Не відкидаю варіант приватної школи "політехнік-еколенд". Ну і ще зовсім протилежний напрямок - район проживання моїх батьків і нашої прописки. "Джерельце" і 50 школа. 50 школа приваблює тим, що я там навчалась :) Перевагою для мене також є неформальне середовище в школі, вивчення російської мови та польської. По рейтингах школа сама звичайнісінька, набираються невеликі класи, що теж плюс. "Джерельце" приваблює методикою і підходом, але читала, що набирають великі класи. А як в таких умовах реалізувати індивідуальний підхід? Дівчата, допоможіть визначитись, бо вже кілька ночей обдумую, що для моєї дитини краще обрати.
    Ну і трохи філософії, чи насправді невдала школа, "не та" вчителька, може завадити дитині реалізувати свій потенціал? Чи виправдані великі навантаження в гімназіях? Чи краще більше часу на друзів, гуртки, розваги? Кажуть, якщо дитина хоче вчитися, їй ніщо не завадить. Буду вдячна за думки і коментарі.
    Натрапила по темі ще на таке: (багато тексту)
     
  18. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    Підписуюся під кожним словом ))
    Школа - навряд чи аж так критично, а от вчителька - дуже навіть. Малій дитині зневіритися в своїх силах - запросто.
    В 7-8 класі - можливо. Принаймні логіку у вступі в фіз. мат. ліцей у цьому віці та відповідних більших навантаженнях я бачу. А те, як навантажують в принаймні окремих спеціалізованих школах і гімназіях з 1 класу, мені видається навіть трошки сумним. А ще як батьки оцінки та заняття (також і додаткові) ставлять на чільне місце, то дитина відчуває супертиск. Скільки там того дитинства, насправді...
    Краще розвивати комунікативні навички (це так, як в оффтопі )) ), а гуртки теж чудово сприяють загальному розвитку. Було б бажання і можливість їх відвідувати. Щодо розваг, то знаю хлопчика, який виходить гуляти, коли ми вже йдемо додомцю спатки. До того в нього гуртки, заняття... Все має бути збалансовано. Ну і друзів треба добрих підбирати, і розваги також різні бувають, треба вважати. Зрештою,
    а як не хоче, то й не змусиш. Це я про "високий рівень", бо на "достатній" (чи "середній", який там з них вищий) при певних зусиллях витягнути цілком реально.
     
  19. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    81 школа то рівень середній, а "панти" вище голови. така моя думка. "Горішок" як варіант підготовки відкинула, оскільки оплата немала, а в розкладі крім основних предетів малювання музика і.т. Ми маємо це в садочку безкоштовно.
    недешеве задоволення. з літа ціна на садок там зротає на 20 відсотків, а з вересня обіцяють підняти до 50. Оплата за навчання в школі швидше за все теж зросте...
     
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Школа: влаштування і наука (2)

    то Анута може знати :)
    музика є в розкладі практично усіх підготовчих шкіл:1. дітям, які мають 4-5 уроків потрібна "розрядка"+ в програмі 1 класу все-рвно є музика, а принцип підготовчої школи не лише навчити писати-читати, а і адаптувати власне під режим і вимоги школи. Тому розклад занять і їх тривалість приближені до першокласників.

    ---------- Додано в 16:12 ---------- Попередній допис був написаний в 16:07 ----------

    вчителька- так. Бо від першої вчительки залежить дуже багато. школа- частково ( ну бо від контингенту дітей -однокласників теж частково залежить те, як дитина буде почуватися у класі.