Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

Тема у розділі 'Дитяче здоров'я', створена користувачем jalla, 12 Листопад 2013.

  1. Pulupjak

    Pulupjak Active Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Ну, там же ж на Орлика є чергові лікарі. Відразу, якщо буде потреба призначать лікування.

    Надіслано від мого GT-S7272, використовуючи Tapatalk
     
  2. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    А до свого лікаря не маєте номера?
    І доречі, я в суботу викликала лікаря з поліклініки. Прийшла чергова.
    Ну і звичайно, якщо вже будете бачити, що аналізи не дуже, то в будь-яку лікарню можна звернутись.
     
    Останнє редагування: 26 Квітень 2014
  3. Bulbashka

    Bulbashka Active Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    ми як здавали аналізи сечі, то нам самі лаборанти сказали, що білок завищений, що свідчить на нирки.
    Ми їздили до чергового лікаря. Його рекомендації підпали під сумнів, то видзвонили педіатра, ну а вона вже нас направила до уролога.
    Якщо сеча в порядку, значить можна відкидати варіант захворювання нирок.
     
  4. mamasha

    mamasha New Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Дякую вам за поради. Нічку пережили нормально. До 4 ранку малюк почувався дуже зле, засипав і прокидався з плачем кожні 15-20 хвилин. Весь час на руках. В результаті ми вже були настільки виснажені з чоловіком, що не втримались - поставила малюку пів свічки ефералгану, малюк заснув біля грудей. Хоча Т не спала відразу, але ми хоч трошки задрімали. Десь біля 6-7 ранку температура трохи знизилась. Малюк з 8 ранку активно бавиться, повеселів. Температура тримається близько 37.5 (на дотик). Картаю себе страшенно за ту свічку, бо була переконана, що Т збивати не треба... Навіть підозрюю, що то не від свічки вона впала... але як витримати, коли дитина в такому стані півтора доби, що аж страшно дивитись. І не спати стільки часу батькам також дуже важко(( Сподіваюсь більше не підніматиметься. Були готові вранці їхати здавати аналізи, але коли малюк прокинувся веселий, як зазвичай, - то питання відпало саме по собі. Дякую всім форумчанкам за поради та підтримку. Це так страшно, коли немовля хворіє(((
     
  5. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Немає чого себе картати за свічку! Дуже добре температуру не збивати, якщо дитина нормально переносить. А якщо дитині явно зле, то для чого мурдувати. Я переконана, що не збиваючи температуру, вірус організм поборить швидше(якщо вірус) ну але треба теж мати розум і до кожної ситуації індивідуально підходити.
    Я сама при 39 вже на ногах не тримаюсь і доводити до жахливого виснаження дитину теж не варто.
     
  6. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Моя малявка теж така, після того як збити Т., тому рано тішитись, свічка ж збила Т. і малюк активний, потім може знову піднятися, як закінчиться дія свічки.. Варто було все таки здати аналізи, щоб вже точно бути впевненим.
     
  7. Bulbashka

    Bulbashka Active Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    І я б радила поїхати здати все таки аналізи.
    В нас при нирках температура вище 37.8 не піднімалась. При тому мали гнійний запальний процес.
    Лишня безпека не зашкодить.
     
  8. mamasha

    mamasha New Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Здали аналізи. Сеча в нормі, білку не виявл. Кров також норм. Лейкоцити в межах норми. Багато паличок в п/з. За словами лаборанта - це свідчить про вірусне захворювання. Хто що може сказати з цього приводу, бо я в цьому мало що розумію.
    Тепер найголовніше. Т зараз піднялась аж до 39.8. Малюк заснув в чоловіка на руках. В мене паніка, бо ніколи з таким не стикалась. Притримуюсь думки, що збивати не треба, але дуже переживаю... Хто має такий досвід високої температури без збивання, потребую вашої підтримки! Дякую за розуміння!
     
  9. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    якби я так панікувала як ви, то вже би давно дала дитині свічку.
    треба дивитися по дитині: лежить , стогне , погано переносить-то дайте свічку(рекомендують дати половину дози, щоб не збивати повністю, а лише до "комфортної" темп.). свічка то не аб, аж такої шкоди вона не зробить, то нашо мучити дитину..
    а як дитина переносить її більш-менш адекватно, то можна почекати з збиванням темп.
    п.с. : я б на вашому місці дала половину свічки(ляля маленька, темп у вас вперше, та й темп висока. імхо!
     
  10. mucjkaNinjka

    mucjkaNinjka New Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Дівчата, знову я до вас за порадою!у малого нестача кальцію, що мені такого чи прийняти чи може з'їсти щоб йому з молочком передалось?його не хочу ще пічкати вітамінами штучними, але переживаю щоб те що вживаю я не забирав мій організм, а йому в молоко не попало!
     
  11. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Будь що з кальцієм http://legscorrection.ru/plastic/health_1.php і спочатку усе необхідне забирає дитина, а потім решта лишається мамі. А як Визначили нестачу кальцію?

    ---------- Додано в 08:48 ---------- Попередній допис був написаний в 08:43 ----------

    Перше без паніки, друге багато теплого пиття і обтирання мокрим рушником або своїх я під душ ставлю тепленький 37 градусів. Аналізи нормальні, а при вірусі маленьки діти завжди реагують високою температурою, в мого до 1,5 року взагалі до 41 стабільно при вірусі було
     
  12. mamasha

    mamasha New Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Дуже Вам дякую! Пити нічого крім грудей не хоче. Я вже не змушую, бо одразу починає плакати.. Груди приблизно раз на 3-4 години їсть зараз. Частіше не хоче, коли пропоную також капризує. Температура відчутно знизилась, по відчуттям десь 37.5-38. То вже майже 3 доби. Малюк зовсім не в дусі. Я от зараз думаю, чи варто викликати лікаря, щоб його оглянув? Бо симптомів так ніяких і нема. Переживаю, щоб сьогодні знову наніч не підскочила так, бо то вже 4 доба піде
     
  13. Kucheriava

    Kucheriava Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Звісно, що вартує.
     
  14. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    В нас було ідентично, без симптомів, лише горло червонувате. На 4-ту добу висипало животик, а потім і спинку.... Може й у вас буде так.

    Хоча той же Комаровський каже, що якщо в дитини добрий імунітет, то інших ознак може і не бути, тобто організм не допускає до нежиті, кашлів...
    Зараз дуже багато діток розеолу мають, а лікарі її чомусь не ставлять, а спихають висипку на алергію на ліки. Хоча наша лікар після аналізів сказала, що схоже на розеолу.

    Ну і температура в мого малого другий раз в житті була. Але перший раз (теж 3 доби) переніс чудово. А цього разу дуже його виснажила хвороба. Такий в'ялий і капризний був ще 2-3 дні після одужання.

    Лікаря викличте однозначно. Нехай огляне, послухає, горло подивиться, та і вам спокійніше буде.
     
  15. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Прокинувся малюк сьогодні з температурою. Міряла в попі 38,2 , а біля шийки 37,6. Ніби не висока, переносить поки нормально, тільки в"ялий. Маємо набрякші верхні ясна. Найбільше мене турбує, що на губі є червона плямка, схожа на простуду на губах. Начиталася про герпес, то аж погано стало. От думаю чи це через вірус герпесу піднялась температура, чи це вже через температуру той пухирець з"явився? Просто в мене дуже часто буває простуда на губах, особливо після температури.
     
  16. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Вірус має право повних 3 доби на високу температуру як що вона вночі піднялась висока то цієї ночі і впаде, головне щоб на ранок впала, пити потрібно, хоч з шприца давайте по трошки бо зневоднення то погано, можна навіть посадити в тазік з теплою водою трошки солі добавити
     
  17. mamasha

    mamasha New Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Повних 3 доби буде сьогодні ввечері. Температура піднялась ще ввечері з четверга на п"ятницю. Начиталась, що якщо більше 3 діб - бити на сполох. Але що я буду робити посеред ночі в неділю.. Стовно зневоднення переживаю, бо не дається допоюватись нічим взагалі... про тазік то взагалі не наш випадок. Він не піддається ні на які маніпуляції. А я боюсь провокувати той істеричний плач при такій високій температурі, щоб не спровокувати в дитини судоми. Бо він якось раптово починає кричати і зразу заходиться. не дається заспокоїтись чи відволіктись чимось. Ну і плюс організм і так зовсім знесилений і тратить ресурси не на виздоровлення, а на крики. Якби давався обтиратись, допоюватись, міряти температуру спокійно - було би набагато легше.
     
  18. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Дівчатка, хотіла запитати як сплять ваші дітки? Ті, кому вже півроку і більше..Мій от може прокинутись і з закритими очима встати навкарачки, тільки щось заспокійливе скажеш - на животик і далі спить..Ну тобто у вас дітки можуть прокидатися вночі, або якщо ще не дуже сильно заснули?..Щось мені здається, що якось чутливо спить..Плюс час від часу оте "ні ні ні" головою робить, якби киває..не часто - але ж..І зубчиків в нас досі немає..Це я все до чого - хто знає як проявляється рахіт і чи може таке бути? Власне проблема що маємо алергічну реакцію на Аквадетрим, тому і не давала..
     
  19. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Дівчата чим полегшуєте малому стан при сопельках, ллються рікою і температура 37,8 38,2, далі поки не піднімалась. Їсти не хоче, пити також цицю тяжко бере, бо носик забитий, промиваю хюмером, але ефекту нема, дуже тяжко той нежить переность. І взагалі, як часто можна дитині промивати носик? І чим ще можна полегшити отой ниючий стан?
     
  20. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Здоров’я малятка у перший рік життя 3 (продовження)

    Дівчата, розкажіть мені на рахунок вітаміну D! Моя педіатр мені кожного місяця видає бутилку(приймати 2рази/день по пів піпетки), і то так треба перший рік життя! Ще перший місяць то він трохи навіть ковтав з тої піпетки, а тепер набирає в рота і помало то все йому витікає!
    Чи то направду така є необхідність в цьому заливанні дитини?