Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (6)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем famenlviv, 24 Серпень 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (6)

    Христос Воскрес!
    ми повернулись з села, де мої діти 2 дні безбожно місили бруд по коліно Вірусю покропили на посвяті пасок так, що по личку текла водиця :) але Мурах не плакав, тільки набубурився ще смішніше. Головна пасочка моя :)
    Надворі весна, до холодіни у хаті вже звикли. Люблю приїжджати до себе додомцю після гостювання. Люблю спати на своєму ліжечку.
    хочу десь вигуляти наші з Вуциком сині сукні :) але напевно поїдемо на дачу.
    в селі мало часу проводили з чоловіком, в суботу майже не бачились, бо мали роботу далеко один від одного. ось так, їздили разом і скучили один за одним. Нині ніде його від себе не відпущу :)
    вариться їжача ячмінна каша, починається чудовий день!
     
  2. Mammy

    Mammy Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (6)

    А в нас вчора було трохи розчарування :) приїхали з церкви, чекали гостей, а їм не вдалось добратися до нас( А я вперше так серйозно готувалася до свят :girl_blum:
    Але ми покликали до себе свекруху, файно посиділи, поспілкувались, ввечері ще з дітками погуляли... А сьогодні з самого ранку чоловіка викликали на чергування в Самооборону, так що десь там в центрі, з міліцією, дивиться за порядком, так горджуся ним :girl_claping:
    Ввечері поїдемо до моєї мамусі, завтра щось класне придумається... Одним словом, все добре, тихо, мирно, з Божим благословенням)))
    Хороших вихідних вам!
     
    Останнє редагування: 21 Квітень 2014
  3. Мацьопа

    Мацьопа Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (6)

    В нас гарно пройшли свята! В п"ятницю заїхав до нас брат з братовою, племінничкою і татом. Малюки так гарно бавились разом, ділились іграшками і гладили один одного по голові:) Це так мило:) Тато залишився в нас на свята. Ще одна врочистість п"ятниці - забрала сві новий телефон, який мені чоловік замовив на д.н.:girl_in_dreams: Так він мені подобається. В суботу готували кошик з татом, освятили його, закінчили всі приготування з допомогою чоловікової мами. В неділю вибрались до церкви, замерзли, встигли дйти додому до дощу, і заснули з малюком на 3 години. Прокинулись, а за вікном вже сонечко) Вечір закінчився гарно в компанії двоюрідних братів та їх наречених. І сьогодні цілий день гуляли в Шевченківському Гаю. Правда, прийшлось пропустити 2 маршрутки, поїхати в іншу сторону на кінцеву,але воно того вартувало. Обожнюю такі насичені дні. Тиждень теж мусить бути таким ж цікавим ;)
     
  4. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (6)

    Третій день свят - день для того, щоб відпочити від вихідних :)
    Дмитрик, коли не йде в садочок, дуже довго спить зранку. От і зараз вони дрихнуть усі троє, а я п'ю каву у спокої і тиші...
    вчора були у Стрийському парку і на дачі. Ввечері приїхали додому, до нашого прибраного помешкання :) один з плюсів святкування-не-вдома - це, однозначно, те, що хату розносимо комусь іншому, а в нас - лєпота.

    в нас ще одна невеличка солодка врочистість - піврочку нашій Вірусі. Солодка ляля моя спить на бочку на нашому ліжку точно так само, як півроку тому, тільки удвічі збільшилась і така стала цікава і гарна дівчиночка. Рости здоровенька, Мурашечко.

    З нагоди дрібної дати маємо показати її у поліклініці. Ну ладно, сходимо вже, і так були всього двічі. Тим більше, що в таку погоду не в напряг зовсім.
    Ще маємо багато гуляти, трохи їсти бо ще є всяке смачне :) ладно, не трохи, признаюсь чесно :)
    можна ще мою маму ввечері запросити до нас - на свята ми ще не бачились.
    загалом, класний день починається!
     
  5. iriwa

    iriwa Особлива мама

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (6)

    Вже змучилася від свят, морально чомусь дуже складно, оті родини-гостини-застілля... і всім треба всміхатися, і робити вигляд що все фано коли зовсім не так, і то якийсь такий цирк, нема іншого слова...
    В хаті за тих пару днів повний жах, лахів брудних назбиралося море, вже в корзину не влазить... Посуду брудного море та й взагалі бардак... І то мене вбиває в святах, що не можна мити-прати бо свято, але сидіти в бруді то є саме те і є нормально.. Нормально?
    А ще я зрозуміла, накінець, що левова доля сварок у своїй сім"ї то є через мою маму, бо вона хоче помогти, але в неї то не виходить, а результатом тої помочі то є вічний наш напряг.
    Були в куми на вихідних. Назюзюкалася так що давно не була в такому стані.Зате дуже втішив синочок, гарно сам їв, ходив у туалет без всяких проблем, і гарно грався з малим куми. (хоча я не одобрюю гри з пістолетиками, але він з ним лиш бігав і не стріляв)
    А щойно подзвонив чоловік з садочку і сказав що в групі лиш 2 діток, і що його з нашим сином відправили додому :girl_cray: бо сидіти з 2 дітьми їм нема сенсу... Ну але як то так? То хай бавляться, займаються, то ж їх робота! Брак слів...
    Отакі то в мене свята...
     
  6. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (6)

    Зранку в церкві,потім на цвинтарі,помолились,запалили свічки....Діти обливались( небагато,бо холодно).Ех,де ті часи,коли я з відрами води бігала з 7 ранку...?

    Були вчора в Шевченківському гаю.....Вражень маса- сподобався виступ на Співочому полі.Мухи і Табакова..А виконання "Червоної рути"..це щось незвичайне...Багато людей у вишиванках-ледве встигала роздивитись...З негативного-тітоньки,що посідали біля своїх хатинок за столамиі вже з настроєм ,на високих тонах дерли горло(бо то не спів )....Ввечері посиділи з друзями...Шкода,що не були на гаївках...Може,сьогодні ще кудись виберемось,чи ввечері донас хтось прийде(холодильник майже повний)..
     
  7. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (6)

    файні свята.
    ми ходили вгості, гості ходили до нас. кльово було.
    якби не попсута мужом субота- було би взагалі ідеально.
    Пасочка моя цього року вийшла просто ідеальна. Але, незважаючи на те, що я її пекла кулька разів - вчора закінчилась :) я, щира душа, пороздаровувала всю випічку. і дуже тішусь, що вчорашні гості принесли купу смакоти з собою. Тішусь, що мої тортики вийшли смачними. і я що змогла повторити неочікуваний успіх - вдруге готувала крем-брюле, і вдруге вийшло ідеально. Так-так, вся моя врочистість - суто господарська зараз.
    а ще, розкажу вам, ходила на співбесіду, але вирішила тим не займатись. нарешті розставила пріоритети в голові. і надумала собі що я хочу робити (по секрету скажу, що нічо не хочу робити. і я з цим змирилась. тому пошуки додаткової роботи припинила :))
    а ще вчорашні гостяки підкинули мені ідею, чим я буду займатись (одну гру я мужові вже зробила, тепер руки чухаються вже на другу)
     
  8. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (6)

    А я нині дала собі слово разом з закінченням свят зав"язувати з обжираловкою. Бо по-перше, мій шкт від перевантаження трохи хандрить, по-друге талія і попа, ну, і мордочка, так замітно розплилися. А я себе так не лю такою, шо просто капець.:girl_cray:. І того нині з ранку я чемно поїла з дітками рисової кашки, і що би ви думали, щойно все таки знову впорола кусень торта з чаєм.:girl_crazy:

    Зара мене чекає така файнезна купа роботи і то не можу сказати, що в свята собі так сильно відпочивала. Діти в хаті дорівнює вічний бардак, а коли ти не хочеш в тому бардаку жити, то майже увесь свій час треба тратити на прибирання і щосьроблення)). Принаймі в мене воно якось так виходить.:girl_impossible:
    Ну, а так проза... До свекрухи ми святкувати не їхали, бо в неділю погода була не та, в понеділок ми багато гуляли з мамою і старшеньким в центрі, вчора муж був на роботі. Ну, але то не біда, в цю ж неділю ми всі файно здибимся на святкуванні ДН мого старшого синуська. Вирішили всіх бажаючих привітати зібрати в один день, а тепер думаю як то всіх помістити в нашій крихітній халупці...:scratch_one-s_head:

    Ай, треба йти щось робити, бо то зараз малятко встане, а я тільки ліжка встигла застелити...:girl_crazy: Щось я нині забагато сачкую.
    Всім файного дня.:)
     
  9. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (6)

    А я, як тільки прийшла на роботу, то відразу вже засумувала за святами. Всі свята ми по гостях так і проходили, весела компанія - веселі свята:girl_claping:. Мда, єдине що справді мінус у таких святах це переїдання, не знаю як мій шлунок то все витримав (м"яско закушувала сирником, а сирник -м"яском, і так по колу:nyam2:). Вчора вирішила не йти на роботу, прогулялись з чоловіком по магазинах, в таку гарну весняну пору ми вирішили купити ще одну для чоловіка на зиму лижну куртку і термобілизну:girl_cool:. Все ж розпродаж не дарма придумали. А на вечір зустрілась з коліжанкою і великодні свята закінчились в япона-хаті. Дивне поєднання, але зі своїми смаковими рецепторам я нічого зробити не могла, ломка вона по-іншому не виглядає.
    Середина тижня, а я вже чекаю вихідних і уявляю себе на шашликах. Можливо зі мною щось не так...:scratch_one-s_head:?
     
  10. Shamna

    Shamna Мамуся

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (6)

    Ніяк не можу відійти від свят, просто не віриться, що то вже по всьому. Стільки часу готувалися, а ті три дні злетіли дуже швидко. В результаті треба знов робити порядки, ще є купа речей до прання Були сьогодні в поліклініці на зважуванні, моя доця вже файний карапуз, за свята наїла багато та виросли від народження вже на 10 см, каже муж що ще рівно 1 м і буде зростом як мама :)Зараз допиваю свою каву і йду вішати попрані речі, а тоді беру доціка і йдемо гуляти Всім гарного весняного дня!!!
     
  11. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (6)

    Ага, в нас тут такі хмари чорні! Якраз для гуляння. Ще трошки і до вас долізуть.
     
  12. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (6)

    Хаха, я таки провидиця)) вчора мама з насолодою чекала, що сьогодні піде на город, а я візьми і скажи- та не підеш, завтра дощ буде. Всі- а де ти читала, в неті погоду? Та де, просто так сказанула. І прошу- грім гримить, дощ падає ггг
     
  13. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (6)

    Що може бути краще, як те, що я прибігла з філармонії додому поїсти і їхати на роботу в школу, а мені раптом пишуть, що там ще в них нині вихідний і їх просто нікого нема ( в мене всі там в гуртожитку живуть з інших міст), а то значить, що я нині вііііільнааа вже!!! А погода клааасна! І хоч мені зле, але то ще краще, бо зараз їхати і щось робити то було би дуже не легко. А так я вільна!!!! Скільки то треба для радості..
     
  14. panikvarts

    panikvarts Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (6)

    От і невеликий плюс в тому, що Пасху святкували ми в нашому маленькому сімейному колі. Нічого не готували більше, ніж зазвичай на вихідні, єдине, що меню було підлаштоване під свято. Тому все, що мали на свято, з'їли за два дні, навіть пасочки:xaxa: які нам цьогоріч нууу такі вже смачні вийшли, що чоловік постійно мені докучає, чому більше не спекла.
    А вчора був такий гарний вечір - посмажили на мангалі м'яско, еххх, який то смачний запах диму:blush:нагадалися мені постійні гостювання в наших друзів, так заскучали за ними. Ще й Злата постійно ниє, що хоче до бабці летіти на літачку... а я що? А я не проти, лиш би хто дав добро:)
    З прози - кашель мене вже дістав(
     
  15. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (6)

    а я нині молодець!
    і на тренуванні була, і на роботі була, і конспекти впорядкувала, і уроки провела, і матеріали до уроків в папках перескладала. Єдиний трабл - 100 грн загубила. Не знаю де. вчора принесла в наплічнику додому точно. нині нічо звідти не витягувала і не докладала. а грошей там не виявилось. ну, думаю, може комусь вони потрібніші були, ніж мені нині, то хай так і буде.
    а ше чекала дощу, чекала, погриміло, і де той дощ? нашо я тягала ту гігантську парасолю?
    Ах, хочу доброго чаю і миру у всьому світі.
    Гарного вечора, дівчата!
     
  16. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (6)

    Отак бац! і середа сьогодні! Свята як завше, промайнули на раз-два :girl_yes2: І ми були в гостях (на рідних селах), і дорогі гості (майбутні свекор і свекруха) були в нас. Одним словом, всі гостювались, при чому культурно :drinks:
    Сьогодні я раптом помітила, що до нас підкрадається літо :girl_claping: Дерева вбрались у зелені крони (каштани взагалі казка!), за вікном теплота і красота, пташки співають, а я оділа футболку, взула балетки і готова зустрічати все найкраще! :girl_curtsey:
    По плану читання книги на гойдалці, редагування статті, вибір красивої літньої сукні та вечірній перегляд фільму :girl_wink:
    Настрій, як писала квВІтКА - всіх люблю! :kiss:
     
  17. Lelihelija

    Lelihelija Няшка

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (6)

    А я щаслива! =))
    Дуже радію, що спекла файну пасочку! Дуже переживала за неї, бо вперше робила. =))) Навіть прикрасили з чоловіком гарненько, "посадили" на неї зверху пару "гамазинних" ціпочок. :girl_in_love:
    І взагалі, настрій хороший, все прагну звершень. По-трохи розтягуюся на поперечний шпагат (потім правда "кривулькаю" наступного ранку :girl_crazy:).
    Костюми по-трохи шиються, хоча виступ все ближче.... Знову чекають мене "довгі ночі пошиття"...
    Ще й до всього того, витягнула вчора свій альбом для малювання та до першої ночі творила.. То напевне щось таке у повітрі літає, що до всього натхнення знаходиться :girl_dance:
     
  18. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (6)

    Свята якось цього року промайнули дуже швидко, але і були для мене трохи іншими, ніж я звикла, і навіть з дечим змирилася (наприклад з тим, що паску сама не спекла, бо були на це причини...) все інше то більш, то менш урочисто.
    Донечці було справжнє свято, бо набавилася за ті всі дні гостювань то тут, то там, то ще десь на місяць вперед. По денний сон мова не йшла, увечері вона вже ледь на ногах трималася, але ще кудись бігла :girl_curtsey:
    Гарно так було майже постійно надворі і для меншого. Не знаю, як то вдалося, але де ми тільки не були, і навіть наш тато з малим у лісі побували.
    А врочистість таки продовжується, бо вихідні нашого татка тривають. І вчора я вже думала, що денного сну донечки більше не бачити, бо не спаа всі свята, проте ми всі дружно вдома вклалася до ліжка. І донечка вимагала казки ) нашого тата понесло на казку "власного виробництва"
    Погода якась сьогодні не певна, то ж гуляє знову ж наш тато з дітьми по одному, тільки приходять поїсти, а мама, тобто я, випробовує на кухні новий прилад, який ще не впевнена, чи такий вже потрібний, але вже є, і може навіть піду у Вихвалялки :girl_smile:.
     
  19. Shamna

    Shamna Мамуся

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (6)

    А в мене все навпаки, нема ніякого натхнення, взялася трохи вишивати, але доця встала і моя робота на тому закінчилася. Все на що мене сьогодні вистачило, то прибрати в кімнаті і випрати речі, правда вже з донечкою прогулялися трохи, їздили до мами. Зустріли по дорозі Марусю Іванову:) Мама мене напоїла кавою і щось мене зовсім зморило, зараз одне бажання - лягти спати, але знаю, що Аня мені точно не дасть прилягти хоч на пару хвилин, не хоче вона спати в хаті. Як гуляємо, то спить весь час, а в хаті хвилин 20 і підйом. Купила собі рибки в’яленою, буду гамати, чоловік прийде з роботи і скаже, що кімната знов рибою пропахла, не любить він в мене рибки:girl_crazy:
     
  20. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Звичний день: проза і врочистість нашого сьогодення (6)

    Я сьогодні сходила на співбесіду. Послухала, що за робота, з чим її їдять. Вийшла звідти задоволена, сподіваюсь що знайшла собі роботу, і більше не потрібно буде бігати шукати роботу дальше. Аж в мене настрій піднявся)))
     
Статус теми:
Закрита.