Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно. Бо обідає чоловік на роботі)) а я від лопну
Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно. дівчат, прошу не кидати тапками. але у мене таке запитання по поданих варіантах меню: як на мене, там просто дуже багато вуглеводів і мало білків. Але імунна система ( особливо дитяча) потребує для нормального функціонування більше білків, ніж вуглеводів .Плюс потрібні тваринні жири.. Та і для дорослих в основному вуглеводне харчування (макарони. каші, канапки, печенка-кексики-пряники), то не зовсім добре.Та і вітамінів, клітковини теж малувато у таких стравах.Тобто я поки ще не виробила для себе оптимального власне збалансованого меню. Щоб було не лише економно, але і збалансовано. Поки для мене це власне економне, але не зовсім правильне для здоров я меню.
Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно. у мене всі обідають вдома, звідси питання
Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно. Тоді ваш варіант - радянська книга "О вкусной и здоровой пище". Без жартів - ця книга і досі вважається еталоном ідеально сбалансованого харчування як для дітей, так і для дорослих + там подані меню на тиждень
Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно. маю таку книжечку.Ще від бабусі дісталася. І добре знаю її меню - дуже і дуже неекономно виходить. Дорожче, ніж зараз у мене йдеНасправді просто для себе теж намагаюся виробити варіант економного меню. Читаю і підбираю з того, що пропонують. відповідно, аналізую. І так виходить, що або економно, або здорово. Те і друге як більш-менш сумістити?
Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно. Мати село, яке забезпечить свіжими овочами, фруктами, яйцями, м`яском і молочкою Як варіант: багато купляти і заготовлювати з літа, осені
Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно. Села-городів немає. По можливості- купую у селян в селі ( ту ж картоплю-цибулю -капусту на зиму їдемо у село і домовляємося; маю "свою" жіночку на базарі на молочці та зелені). Але то вже варіант "неекономно" . то само собою- ще досі полуниця -чорниця і чорна смородина в морозилці є. зараз це дуже виручає- немає потреб купувати банани-апельсини-мандарини по астрономічним цінам. Та ще і "дозріваючих " за 2 дні вже у нас в постачальників у газових камерах. Овочі- повиїдали
Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно. От з самого початку весни чешеться язик запитатись у дівчат. Редиска, огірки, помідори і т.п. у березні-квітні - це сезонні овочі ? Ви даэте це дітям ?
Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно. Те, що продають бабульки так, а покроплене ні. Капусту по 20грн не купляю
Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно. А Ви шо справді вірите в те, що те шо продають бабці є не кропленим?!
Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно. Я ось що з даного приводу думаю- вкладення коштів в здорове харчування забезпечує хороший стан організму і настрій. А це запорука того, що є чим заробити і на це хороше харчування, і на ще щось зверху. Така собі вигідна інвестиція. За це теж треба платити- або своїм часом або ще чимось. Я краще куплю. Ми з заготовок вжимаємо лише квашені огірки і капусту. Цього року планую ще перетертими помідорами на піцу запастися. Ну і звісно соки. Все. Сильно багато не наекономлю А ти даєш? Наразі ми один раз купили свіжу капусту в три дорога, бо стару я вже їсти не можу. Цибульку їли вроді один раз. Може і з села, точно не знаю. І аж один помідор з огірком на якесь свято. Все. Ну і я то все добряче озоную. А так доїдаємо квашені огірки і капусту. Деколи фіолетову купляємо. Бурячок і морква ще є стара в продажі.
Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно. от власне, знайома живе у селі під Львовом. Місцеві бабульки садять поруч грядки на продажу і для себе. Те, що на продаж, поливаэ хімкою і свято вірить, що поруч грядка э чистенька і корисна бо для себе Я не купляю і не даю того дітям. Недавно купила пучок салату. І мала такі кольки в животі, що ледь не загнулась. Я вже третю весну маю ломку до огірків-помідорів але не купую іх. Я ще молочку домашню не купую. Бабки пляшки збирають по смітникам. Молоко в тих пляшках зберігати не можна. В одноі бабулі ще купляли сир, поки волосся там не знайшла. А начальник лабораторіі шувару раз зробив пробу творогу одніэ бабульки, то самого творогу там майже і не було. А, і сусіди розповідали як одна бабушка в нас за воротами молоко розбавляла. Фермерських точок біля нас немаэ.
Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно. Меню на тиждень , на трьох: пн чайкава, кефір+банан гороховий суп макарони салатка з капусти ( морква, цибулька, зелень) оселедець омлет вт чай, кава, йогурт,макарони суп гороховий ,салат з пекінки( з огірком, редискою, цибуля, зелень) рис з овочами ( заморожені кукурудза/ фасолька ,і морква, цибулька, часник) сосиски кефір. печиво домашнє. ср рис з овочами чай кава, кефір борщ+сметана котлети гречка салатка з капусти і помідорів ( 1 помідорина на салат) фрукти, йогурт чтчайкава каша манна борщ, котлети, гречка ( все зі середи) салат з черемші картопля смажена + кефір птчайкава дом.сир з фруктами ( в п"ятницю беру замовлений сир, весь не з"їдаємо, потім йде на тісто, чи на міні сирнички ) суп щавлевий, печінка з овочами, картопля варена( для малої), пшенична каша. салат з капусти і редиски манник з родзинкаами і сухофруками сбчайкава домашній лаваш з сирною намазкою щавлевий суп, печінка, пшенична каша і картопля) все з пт салат з селери, моркви нд чайкава канапки ( в неділю маємо хліб, по бажанню) зі шпондеру ( сама роблю великий , і частину заморожую)з помідоркою і огірочком, але насправді канапки їмо рідко)). Частіше це знову сир, або омлет. Піца, або вареники,або пельмені. салат ( капуста, огірок, помідор, цибуля) Сир і чай. ---------- Додано в 01:34 ---------- Попередній допис був написаний в 01:19 ---------- Як я рахувала продукти : по максимуму. Тобто частину з того що я прорахувала на закупівлю мало би залишитися частина на наступний тиждень. Н-д кг гречки ми за тиждень не з"їдаємо, отже він нам буде на два тижні , так само з рисом ... на котлети я рахувала 1 кг м"яса, але зазвичай ми купуємо грам 600-700 тобто по максимуму, на отаке ( не шикарне, але цілком адекватне) меню, мало би витрачатися 700 ( вірніше, по ікселю :673 грн)
Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно. то меню на тиждень на 4 чоловік ( ви, чоловік, дорослий син і доня?) ---------- Додано в 23:14 ---------- Попередній допис був написаний в 23:07 ---------- не давала і ще не даю. Для дорослих поки лише двічі редиску брали. Огірки , свіжу капусту та помідори "несезонні" не беру- дорого і несмачно.ніякого задоволення не про бабульок, але про "наші" огірки -помідори і турецькі ( ну бо на базарі зараз продавці люблять написати "Стрий", "Закарпаття" і т.п. як гарантію якості порівняно з Турецько-Іспанськими). Так от, моя близька коліжанка власне займається постачанням імпортних та наших овочів-фруктів на Шувар. Відповідно, продукція проходить перевірки. "Наші" тепличні огірочки-помідори по вмісту шкідливих речовин в рази випереджають імпортні. Тому "для себе" вона з роботи приносить лише імпортні.
Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно. Собі грішимо трохи, старша може хіба зелену цибульку, або трішки огірка, молодша сама правильна - каже так гонорово -огірки я їм тільки з бабусиного городу.
Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно. Я деякий час для себе вивчаю питання ранніх овочів. Та й на роботі з тим трохи зв"язана. То висновок мій такий: найгірше ранні овочі з Закарпаття. Підсипають як хочуть, ніхто їх не контролює. Тоді йдуть наші тепличні, і аж тоді імпортні. Хоч у нас на роботі беруть на аналіз огірки-помідори з теплиці с.Станків (Стрий), все в нормі. Правда ці овочі не мають смаку - купляю хіба на забави.
Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно. наші тепличні овочі у Євросоюзі не пропустили би по нормам
Відповідь: Меню на тиждень. Ділимось рецептами. Готуємо смачно, корисно та економно. Так! Останнє китайське попередження! Писульки про те що де купити і якої якості в іншу тему. Інакше прошу не ображатись на кольорові карточки!
Відповідь: Меню на тиждень! Ділимось ідеями. мала намір також скласти меню по тижнях, але якось ця ідея і відпала одразу, а ця темка знов дає задуматись)) бо дівчата справно так впорались)) але мене цікавить зараз таке меню щоб хоч трішки ваги набрати, тому думаю воно повинно калорійне бути, але занадто часу багато на виготовляння не маю, бо на роботі... може чули про якісь сайти, де такої дієти можна нагледіти, бо я щось і не бачила...все для схуднення пропонують)
Я знов сюди))) Хочу поділитись з вами рецептиком універсального тіста від моєї бабулі 1. Вода 2. Дріжі 3. Сіль, цукор 4. Олія 5. Мука Пропорції беру ,,на око,,. З цього тіста я роблю практично все: піцу(додаю припрпву до піци в пісто), хліб, пиріжки смажені з різними начинками(капуста, картопля+гречка, квасоля). Виходит дуже смачно і економно. Також недавно робила колетки з квасолі: варена квасоля(блендерована), мука(трошки) і яйко. Піца економна: кабачкова ікра(маю домашню не блендеровану), яйко варене, горошок, сир плавнений. Салатик: плавлений сир, сира морква, варене яйко, заправка може бути або майонез, або сметанка. Намазка на канапки: протушена печінка+морка, цибулька смажені+яйко варене+трошки масла. Все подрібнити в блендері.