В мене є знайома, яка веде домашню бухгалтерію. Тобто- витрати, доходи, окремо по графам- що з відки прийшло і по яким статтям був розхід. Давно замислююсь сама про таку систему домашньої економіки( не економії, бо що тратимо- те тратимо). Чи доцільно вести такий облік, щоб якось контролювати витрати, зменшувати їх, наприклад в яких магазинах краще закуплятись, в кого яка графа розходів більша в процентному співвідношенні до з/п? В мене так- чим більший дохід , тим більший розхід. Що мене й нервує найбільше. Бо маючи , допустим 50 тугриків- живемо на них, ще й лишається, під"язуєм пояски))), маємо 200 тугриків- і не вистачає! Це тема для того щоб ділитися способами ведення домашнього господарства, бухгалтерії і різними фокусами, які дають змогу економити. Де які ціни на продукти - у відповідній темі. Все решта: прокладки - в темі для прокладок, мешти в мештах і т.д.
Відповідь: Домашня економіка. так у вас також виходить дорого я ще раз перевірила у себе, чуть вже інші показники, але полюбому за 75 грн вигідніше
Відповідь: Домашня економіка. це взагалі супер, шкода, що в нашому селі такого "невідать" (тож як "небо і земля") , але якщо у Львові, то це мабуть найкращий варіант.
Відповідь: Домашня економіка. Все- я ввела в оману- подивилася у мене тариф 40 МБ за 69 грн ( тариф на 10 коштує 49 грн ). Тоді виходить, що реальна швидкість- в 4 рази занижена. Я щось весь час думала, що у мене 10 Мб. А зараз глянула- має бути 40 . Правда у мене на вай-фай мережі одночасно 3 комп ютера працювали в той час ( чи це не впливає на швидкість?) Зараз заміряю ( при працюючому одному через вай-фай- 17 Мб)
Відповідь: Домашня економіка. перевіряйте на основному, через вай-фай втрачається швидкість, або підключіть кабель в той комп на якому перевіряєте. Якщо швидкість суттєво менша, зробіть прінт скріни кілька разів і покажіть провайдеру в мене вся робота на інтернеті, в Липниках це тааааааааака проблема, що капець. Свого провайдера додовбала до обіцяного ідеалу.)
Відповідь: Домашня економіка. за моїм рецептом в мене виходить 1200г хліба. коштує 5-6грн, скільки зара коштує батон? за 400г останній раз коли бачила, то був 4 грн. і того на ту ж вагу треба 12 грн. своє - вполовину дешевше якщо говорити про бородінський і тд, то і порівнювати тре з цінами на такі хліби, та і складом))) я навіть не знаю їх, бо вже давно не купляла. і мука житня і цз мені в ашані обійшлися в районі 5-6грн/кг. по-моєму, не катастрофа ---------- Додано в 05:39 ---------- Попередній допис був написаний в 05:37 ---------- шампунь колись взяла професійний, чи то за 300 чи щось таке. він мене вже задовбав, я вже інший хочу, 2 рік вже не закінчується! інколи мию вдома маминим простеньким найдешевшим, то ппц, як тим можна голову мити, потім така жирна, не дивно, що мама по 5-6раз на тиждень миє. капу теж купила, ото найсуттєвіша економія)
Відповідь: Домашня економіка. Я теж користуюсь професійними шампунями, але щось на так довго мені їх не вистачає
Відповідь: Домашня економіка. Якщо пекти в хлібопічці- то виходить дорожче ніж куплений, якщо в духовці- то дешевше(особливо якщо купити мішок муки на гуртовні). В мене- хлібопічка- то до вартості інгредієнтів на кілограмову буханку хліба ще +коло 2 грн за світло. Але хлібчик однозначно получається смачніший, ніж куплений
Відповідь: Домашня економіка. Дуже дорого. В нас Фринет О3, швидкість - 27,64 і 57,46 відповідно. Платимо 55 грн/місяць і все....супер)
Відповідь: Домашня економіка. В Airbites пишуть в договорі не 100Мб, а до 100.. тобто 75 - то цілком нормально. Ми також платимо 75 грн. за 100 Мб, то через кабель дає 80-90-100... через "Ві-Фі", звичайно, менше, але вище 50.. Ну і зараз акція 5 місяців безкоштовний IPTV, так як у нас ні сателітки, ні кабельного немає, то прикольно. Потім буде 100 грн. До швидкості звикається, бо колись памятаю, навіть фільм треба було викачувати по півгодини, як не більше, а зараз 3-7 хв., і готово. Щодо хліба, колись, тільки купили ХП, рахувала - однозначно дорожче. По-перше - через собівартість, а по-друге ще тому, що домашній хліб ніколи не лежав 2 дні... А магазинного вистачало.
Відповідь: Домашня економіка. Хтось шукав дешевший за 100 грн інтернет в центрі. Оцей нет в мами на Лисенка. Брату повністю підходить пакет за 80 грн. http://www.eksi.net/
Відповідь: Домашня економіка. майже центр. Домашній інтернет від інком. 200 грн підключення, а далі по 50 грн в міс. Швидкість добра, фільми/мультики в онлайні на запросто. Повна безлімітка. На противагу бездротовому нету, економія суттєва, ну, і якість...
Відповідь: Домашня економіка. власне, що мені хліб з хлібопічки більше схожий на булку, і йде він швидше. колись я зїдала за раз пів батона, тепер більше 3 кусків хліба - нєа, просто не лізе)
Відповідь: Домашня економіка. Ну бо там технологія витримується набагато краще, ніж вручну. Всі оті підйоми\відстоювання і т.д. дуже добре впливають на його пухкість))).
Відповідь: Домашня економіка. ну вот сьогодні купила собі черговий баняк того бальзаму, взяла знов голубий, були ще червона, оранжева та зелені банки, ціна 35,50 ))) впринципі я не думала що він дефіцит і його треба ще шукати, але якщо комусь цікаво, то це є р-н провесня, окремі магазинчики побут.хімії але не зі сторони кн. ольги, а з іншого боку провесня. Власне той магазин стоїть спиною до закручених труб атракціонів аквапарку.
Відповідь: Домашня економіка. Врахуйте ще таку банальність як крадіжки! Їдуть на розвалюсі, бо інакше просто небезпечно лишати той ровер в центрі! Крадуть в мах, перемальовують і вже на наступний день продають!скільки таких роверів 'втратили' мої друзі! (Міліція каже, що нічого зробити не може, бо неможливо довести право власності):eek: :o А загалом, ті хто живе в центрі таки надають перевагу вело-транспорту- це швидше і явно дешевше з точки зору -пальне\парковка!
Відповідь: Домашня економіка. от тому пропоную вже ближче до осені організувати на посиденьках систему взаємовиручки - хтось може підкинути на роботу, а хтось оплачує частково бензин)
Відповідь: Домашня економіка. так можна і на закупи разом їздити. навіть в той самий Ашан ми всі така велика економна сім"я
Відповідь: Домашня економіка. ну та) а потім в гості на кекс))) це краще, ніж в маршрутці з торбами) мали би машину, обов"язково так би їздили))
Відповідь: Домашня економіка. Я би ше робила СП на продукти. Тільки от за темку постійно 100 грн платити якось не той во. Як я заімею- будем разом їздити. Кекси я люблю.