В мене є знайома, яка веде домашню бухгалтерію. Тобто- витрати, доходи, окремо по графам- що з відки прийшло і по яким статтям був розхід. Давно замислююсь сама про таку систему домашньої економіки( не економії, бо що тратимо- те тратимо). Чи доцільно вести такий облік, щоб якось контролювати витрати, зменшувати їх, наприклад в яких магазинах краще закуплятись, в кого яка графа розходів більша в процентному співвідношенні до з/п? В мене так- чим більший дохід , тим більший розхід. Що мене й нервує найбільше. Бо маючи , допустим 50 тугриків- живемо на них, ще й лишається, під"язуєм пояски))), маємо 200 тугриків- і не вистачає! Це тема для того щоб ділитися способами ведення домашнього господарства, бухгалтерії і різними фокусами, які дають змогу економити. Де які ціни на продукти - у відповідній темі. Все решта: прокладки - в темі для прокладок, мешти в мештах і т.д.
Відповідь: Домашня економіка. Та то мабуть для всіх так. Дешева фарба дуже псує волосся. Я мовчу вже про печінку. Так, я згідна, що ціни на послуги для жіночої краси у нас просто зашкалюють. Дуже мене турбує це питання. Бо то не є нормально, що якісний догляд за собою собі можуть дозволити одиниці.
Відповідь: Домашня економіка. якщо порахувати по найзвичайнісінькому рецепту "хліба з нічого": 500 г муки ( 2,50-2,70 - пшенична)+ дріжджі ( сухі чи живі) 0,80-1,80 + сіль+цукор+олія ( я то не рахую, бо там по дрібницям)+ електроенергія хлібопічки за 2 год роботи ( замісу, відстоювання випічки). Це най-най-простіший хліб. Якщо пекти з солодом чи здобний, чи бородинський, то витрати зростають. Можна, звчайно і вручну замісити і в духовці спекти, але все-рівно вартість газу чи електроенергії ( у мене духовка в плиті 2 кВТ "їсть". Практично на одне з роботою хлібопічки виходить). Найпростіший домашній виходить дорожче магазинного
Відповідь: Домашня економіка. Сама працювала з проф.косметикою, і знаю, що якісний догляд коштує шалених грошей(((( А ще в наш час...ціни виросли мало не втричі(((
Відповідь: Домашня економіка. Ви купуєте проф.фарбу і самі фарбуєтесь чи як? Напишіть детальніше, бо мені теж актуально. До звичайних фарб повертатись не хочу, а професійною в салоні дуже дорого виходить.
Відповідь: Домашня економіка. і в нас- 69 грн. Причому це я вже змінила провайдера. був дешевший і просто жахлива якість послуг. У цього хоч послуги нормальні. І у нашому р-ні є можливість лише між ними двома ( Діалект і Астранет)
Відповідь: Домашня економіка. Дуже рідко купляла "фабричну" курку - переважно філе на відбивні, бо мала колись домашні ... Тепер такої розкоші немає, нажаль(((( Підкажіть будь-ласка, чи вигідніше купляти цілу і самій розбирати чи брати окремо частинами на різні види страв? І яку ТМ рекомендуєте?
Відповідь: Домашня економіка. Ой, дівчата, я вже не пам`ятаю коли косметику останній раз купляла. Як завагітніла мала алергію на косметику, то дитина маленька-нема часу... А зараз... я би знову малюватись почала, але ціниии... І гардероб бажає кращого... Але нє судьба. Ото думала хоч пару, більш-менш, порядних шмоток куплю перед виходом на роботу. А зараз думаю, що то мені не світить
Відповідь: Домашня економіка. Мені тоже треба все це оновлювати, ціни шалені... Мені теж треба щось прикупити новеньке. Ще й крім того, з наступного тижня буду шукати роботу, то треба хоча б мати якусь білу блузку і т.д...то пройшлася по магазинах, ціни веееликі, а якість ніяка(
Відповідь: Домашня економіка. Спробуйте купувати великий об'єм (я про шампунь і бальзам) - так вийде економніше (або за ту саму ціну якісніше) і не треба купувати щомісяця.
Відповідь: Домашня економіка. Я щось не можу пригадати чи навіть у тому Ватсоні продають великі об"єми бальзамів, чи шампунів(
Відповідь: Домашня економіка. Порадьте бальзами в об"єних банках. Мені неважливо який, я просто без бальзаму свій блонд не розчешу)))
Відповідь: Домашня економіка. я раніше ніколи не готувала з купованої курки нічого, крім відбивних, а останнім часом відкрила для себе гомілки. Мої дуже полюбили запечені (попередньо замариновані на ніч) гомілочки, просять ще і ще. Виходить економно. А цілу курку особисто мені не дуже вигідно, бо бульйон люблю з домашньої, а не фабричної, а до супів/борщів теж не даю м"ясного. Цілу хіба що запікати, і то нам краще вже гомілки. Я Нашу рябу брала, а тепер то вже Галицька свіжина.
Відповідь: Домашня економіка. купую Нашу Рябу у їх фірмових упаковках.Купую різні частини . А от востаннє чоловік привіз 4 цілі курки. Розділила кожну на 2 частини. І половинками запікаю на солі на вечерю.Половинки вистачає на трьох чоловік.
Відповідь: Домашня економіка. також рахую цілу курку (1шт) невигідно купляти. Філе там мало, ще 2 ноги)), а решта на суп (ми не дуже любимо, а якщо обібрати м"ясо також мало), а 45 грн заплати. За ці гроші береш більше 1 кг філе і виходить чи відбівні, чи крученики, чи котлетка багато. Доречі надзвичайно смачні котлетки чи тефтелі з фарша індика. Береш 500 грам фарша і 500 грам капусти, карусту на комбайн в кашу, з"єднати, дати 2 яйця, цибулю, спеціі- вийде близько 18 ши великих котлет (надзвичайно соковитих та ніжних). Про капусту в складі ніхто ніколи не здогадається- гарантовно. (рецепт з дієти Дюкана). Ще дуже багато виходить кручеников з філе курки, бо достатньо малого шматочка і відбити через кульок тоненько (для начинки пару печериць чи сушені гриби). Вигідно готувати плов (береш 500-700грам м"яска)- на 3 дні ситне блюдо, ну і голубці......як капуста дешевше за 20 грн стане. А також мені здається, що дотримуючись розумної економіі потрібно шукати додаткові прибутки, бо молодість швидко плине і неможна себе в усьому обмежувати, буде або діпресія, або зрив, або апатія до життя. Сумно-але факт на відпустку за кордоном- немаючи нормального прибутку (більше 4 тис) не наекономиш і певно за рік не наскладаєш.
Відповідь: Домашня економіка. я ті залишки використовую для лазанії (чоловік макарони не їсть, то я замість макаронів даю ряди капусти, якої маю, чи залишки від голубців чи суцільні листки).
Відповідь: Домашня економіка. Я останні 3 роки користуюся крем-масками Serical. Об'єм великий -1 л. Ціна була 50-55 грн. Зараз незнаю.Вистачає на довго, та й ефект від нього бачу. Їх різновид дуже великий. Але має 2 мінуси: не у всіх магазинах (колись на роботі в себе замовляла, то проблем не було) і треба дуже добре промивати волосся.
Відповідь: Домашня економіка. а хто навчив? брати щось з собою з дому наперед куплене (не всі ж Ваші покупки дитина знає), може якісь аскорбінки або вітамінні батончики, можна спробувати кожен день приносити з собою розмальовку надруковану на листочку (хтось з дівчат радив), також напевно можна спробувати знайти в неті якусь цікаву історію чи казку, теж друкувати і видавати порційно (типу мама - Шахерезада). Перечитала вже все і побачила, що подібне вже писали. Але не видаляю
Відповідь: Домашня економіка. плюсуюсь- того банячка на рік хватає. їх є пару видів. є в звичайних базарних магазинах.
Відповідь: Домашня економіка. Можливо десь у Львові є по магазинчиках, а у нас в Винниках тільки в двох точках. Най більше люблю медовий та голубенький (не пам'ятаю що то таке) в нього такий запах.....ммммм...я б його з'їла.