Львівські новини

Discussion in 'Що у світі чувати?' started by kati, Jul 17, 2009.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Staff Member

    Відповідь: Львівські новини

     
  2. Tatiana Lev

    Tatiana Lev Active Member

    Відповідь: Львівські новини

    Щось аж щойно натрапила на статтю ще від 08.2013р. Можливо,що всі читали, а я ні.... То прошу не сварити...
    "Андрій Садовий (мер Львова) та Сергій Дідковський: це дуже великий кайф – бути вільною людиною".
    http://bit.ua/2013/08/andriy-sadovyy-mer-lvova-ta-serhiy-didkovskyy/
     
  3. irys214

    irys214 Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Сьогодні у Львові з 14.40 до 15.00 год. буде проведено навчальне оповіщення населення за сигналами цивільної оборони з увімкненням електричних сирен. Так що не лякайтесь, це тільки навчання!
     
  4. casablanka

    casablanka Щаслива особистість

    Відповідь: Львівські новини

    Зараз в центрі страшно гудуть сирени.
     
  5. inka

    inka і.Неrb-то до мене)

    Відповідь: Львівські новини


    виэ.....так моторошно
     
  6. Yulia Lashkevich

    Yulia Lashkevich Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

     
  7. lovikyou

    lovikyou Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    а в нас тиша.... Любінська не пріоритетний р-н для порятунку в разі чого :girl_crazy:
     
  8. Charmel

    Charmel Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Ггг))) теж так подумала) я на Виговського і нічого не чути!
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Львівські новини

    коли і раніше проводилися перевірки систем оповіщення, їх було чути лише в центрі. Так і зараз. На Сахарова- тишина.До речі, ще кілька днів тому було оголошено, що з понеділка на кожному будинку мають бути розвішені сповіщення про найближчі укриття. Хтось бачив на своєму будинку подібне:)?
     
  10. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Ну і Городоцька не в пріорітеті. Ну логічно, бомбосховищ тут нема, ітак нікуди ховатись.
     
  11. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    так бачили, живу на Ч. Калини біля Арсену то вчора розвішали прям на двері на рівні очей , там 5 -6 місць
     
  12. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Львівські новини

    Я Вас заспокою - Санта-барабара теж. Нічого не чула, зовсім:girl_flag_of_truce:
     
  13. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    У Рясне -2 розвішали такі оголошення. Я, чесно кажучи, трішки в шоці була як побачила, відразу нехороші думки появились..
     
  14. рижик

    рижик Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    І в нас сьогодні порозвішували (р-н Коновальця), правда, місця для порятунку навівають ще більший страх - підвал нашого і сусіднього дому. Да уж - це щоб розтягнути "задоволення" чи що - бо як потім у випадку чогось вибиратися з підвалу, думаю більшіть підвалів не проектувалися як бомбосховища.
     
  15. Tequila

    Tequila Well-Known Member

  16. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

     
  17. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Якраз детальніше про це:
    Візз Ейр скасовує кілька рейсів та заплановані нові маршрути
    Візз Ейр Україна вносить зміни в свою маршрутну мережу і потужності у зв'язку із низьким попитом на авіаподорожі в/з України і девальвацією гривні.
    Як повідомляє ЛІГАБізнесІнформ, відкриття львівської бази авіакомпанії, заплановане на 30 квітня, в даний час відкладено до тих пір, поки не нормалізується ринкова ситуація.

    Внаслідок цього, тимчасово відкладений запуск 6 нових маршрутів зі Львова до Барселони Жірону, Неаполя, Кутаїсі, Тель -Авіва, Риму Ф'юмічіно і Валенсію. Рейси на Дортмунд, Мілан і Венецію Тревізо будуть виконуватися. Два рейси з Києва - в Софію і Вільнюс, а також рейс Харків-Кутаїсі, тимчасово припинені.

    Представники авіакомпанії вже зв'язуються з пасажирами, які придбали квитки на рейси, виконання яких призупинено. Їм пропонується повне повернення коштів.

    Акош Буш, генеральний директор Візз Ейр Україна, зазначив, що як тільки буде відновлено попит, достатній для збільшення потужностей, в копанії будуть діяти відповідно.

    "Хочу підкреслити, що зміни, про які ми оголошуємо сьогодні, є тимчасовими, і ми маємо намір повернутися до наших початкових планах розвитку, щойно це стане можливим", - сказав він.
     
  18. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    Хтось вже бачив розклад освячення пасок в львівських храмах?
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Львівські новини

     
  20. Made in USSR

    Made in USSR Well-Known Member

    Відповідь: Львівські новини

    на цей рейс квитки розкупили дуже швидко, буквально за тиждень залишились тільки найдорожчі варіанти і то не на всі дати...
     
Thread Status:
Not open for further replies.