Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Йдем, Наталю. От сьогодні закінчились адаптаційні заняття - які інтенсивно тривали цілий тиждень (Джерельце на Сахарова). Основне - моїй дитині дууже сподобалось, вона реально вже давно хоче до школи, тому я і не відтягувала той процес. Сьогодні під час навчань у діток, батьків зібрали на батьківські збори і розповідали про реалії. З мінусів - діток в класах по 30 з хвостиком, приміщення невеликі. З плюсів - ніяких вступних іспитів і співбесід, навчання триває з пів 9 до пів 2, але 3 11 до 12 щоденна прогулянка-перепочинок і зранку пів години - ранкова зустріч, можливість прокинутись і адаптуватись. Такий плавний перехід з садка до школи. Ну і для бажаючих є можливість продовженої групи до 6 вечора, чи до 7.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) дівчата,як вам канікули з19 по 28квітня?прочитала вже,що відпрацьовувати не будуть...я так розумію,що це тільки львівські школи,так?
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) то вже офіційна інформація? а чому так багато вихідних, цікаво...
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Мала також про це щось говорила. А потім ще 1-2 травня вихідні. Так що реально вийде з19квітня по 4травня.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) от і мені цікаво чи офіційно. А коли ж , наприклад 4-то та 9-класники до ДПА встигнуть підготуватися?. І ДПА, наскільки мені відомо, ніхто не переносив ( у травні). А на початку червня у багатьох старших школах та гімназіях, які починають навчання з 1 гімназійного класу, вже вступні ( і там має бути наданий або табель успішності за 4 клас або атестат за молодшу школу). Чи це вже все на самоосвіту і самопідготовку будуть кидати?
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Колись давно для першокласників були ще додаткові канікули під час 3 чверті, яка є найдовшою...Цього року вирішили це поновити, але, оскільки вчимося на тиждень довше в травні, то ці канікули не принесуть шкоди у навчальному процесі)))
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) так, це офіційно, лист міського управління освіти. і так, додаткові Великодні канікули з 22 по 25 квітня, а потім ще державні 1,2,9 травня. останній дзвоник, як плановано, 30 травня. наскільки знаю, це пов'язано з "перебором" навчальних тижнів протягом року і "недобором" канікул. "Тривалість канікул у загальноосвітніх навчальних закладах протягом навчального року не може бути меншою 30 календарних днів" (закон України про загальну середню освіту), а без карантинів/пропусків цього року виходило менше - от і добираємо. (як по мені, то краще б останній тиждень корегували, бо там же вибори, ну але там ще ДПА 11-класників зав'язане, так що може й правильно)
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Так,це рішення міського управління освіти ( хоча,воно мало стосуватись лише першокласників).Пустомитівський район канікул не буде мати ...
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Мамусі першокласників, а у вас вже перевіряли в школі техніку читання? Скільки слів дітки повинні читати в першому класі? Моя Настя прочитала 34 слова. Вроді би непогано, але на фоні інших дітей в класі - не ахті ))). У нас якийсь клас вундеркіндів підібрався ). Одна дівчинка читає 73 слова!
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) офіційно оцінювання техніки читання починається з 2 класу. Як таких норм для 1 класу немає. Тобто перевірка тут ще "неофіційна". Норма для 1 семестру 2 класу- 35-45 слів так всі дітки різні. Хтось читає краще, хтось гірше. Порівнювати свою з кимось- сенс ? ---------- Додано в 19:13 ---------- Попередній допис був написаний в 19:09 ---------- у мене 2 сусідки малих сюди водять ( чи водили). Якраз зараз 4 клас ( тобто їх вчителька набиратиме 1). Можу спитати детальніше, але справа у тому, що тут у двох мам будуть різні відгуки ( бо одна від цієї вчительки дитину забрала і взагалі змінила школу, а для іншої- в принципі нормально. Різні діти, різні мами, різні вимоги , різна реакція на те чи інше )
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Дякую, сніжна! Спитайте, будь-ласка, дуже-дуже потрібно. Поганий відгук і "в принципі нормально" ( це теж недобрий відгук )- вже результат. В 66 школу набирають двоє вчителів цього року. Як розумієте, вибір у мене буде невеликий. Але якщо і інший вчитель буде, скажімо, не найкращий - я не віддам малу в цю школу. Моя дитина дуже здібна ( це я не як мама пишу ), але дуже ранима і вразлива ( тут вже як мама ), переживаю за першого вчителя
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Мій Сашко читає 42 слова, а в класі є дітки, які ще в жовтні 115 слів читали! Я спеціально перевіряла себе- 140 слів швидким темпом. Як ж ті діти читають стільки? Точно вундеркінди. А мій ще й страшно не любить читати, а якраз щоденні читання і виробляють техніку. Хоча вважаю, що і моя дитина - молодець, бо йшов до школи зовсім не вміючи читати, а перед зимовими канікулами вже нормально досить читав.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Я і сама то всім говорю, але воно само порівнюється))). А ми йшли до школи читаючи до 20-ти слів! Ех... Треба читати і ще раз читати... Але, думаю, читати навчиться по-любому. Головне, не відбити охоти до читання...
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Не вундеркінди, просто люблять читати. Або тренуються. У нас в класі вже кілька разів була техніка читання. Малий розповідав, що були дітки, які перший раз читали повільніше, то на другий раз вже були натреновані добряче. Бо перший раз найбільше було 77 слів, а другий вже було поза 90 в деяких діток. Рекорд їхнього класу - 115 слів.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) ок. спитаю прізвище, бо якраз там нюанси у того вчителя виникли саме з цих причин. ---------- Додано в 19:49 ---------- Попередній допис був написаний в 19:45 ---------- 100%. Я у першому класі ( та і не лише у першому) техніку мала вищу за всіх. Але читати надзвичайно любила років з 3. Тобто, йдучи до школи, уся дитяча бібліотека в хаті, призначена для дітей молодшого шкільного віку, уже була перечитана (і деякі книжки не раз). А от мій син- до книжки поза школою- досить лінивий. Тому у нього техніка усі 4 роки у нормі ( трішечки вище норми ), але аж ніяк не особлива.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) В нас точно така ж картина - я ще до 3-х років напам"ять знала півкнижки Чуковського, і на якій сторінці перегортати , а потім вже й читала сама, і дуже багато. Для мого малого читання в принципі не проблема, техніка досить висока, але не надзвичайна, "строчити як кулемет" він не вміє і не любить. І переказує прочитане гарно. Правда, з доброї волі за книжку не сяде, більше любить, коли я йому читаю. То певно в хлопчиків таке особливе ставлення до літератури
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) не у всіх Мій почав читати добре лише літом перед школою. Має улюблені журнальчики, які сам читає, плюс любить і художні книжки почитати, і енциклопедії. Тому читання - це той предмет, який я можу не перевіряти. А от малювати і розмальовувати до недавна не любив, то й письмо у нас поганеньке. (