Відповідь: Юридична консультація хочу відмовитися від дільничого педіатра, питання стоїть вже десь 3 роки, але все руки не доходять, а зараз можу трохи тим питанням зайнятися, після остаточного переконання, що ця "дохтор" "не наша" лікар. знаю, що офіційно треба написати заяву до завідуючої, цікавлять нормативні документи, якими можу обгрунтувати свою позицію і по яких я сама можу вибрати іншого лікаря, а не вони мені призначити. те, що лікар не відповідає на дзвінки і не передзвонює я ще можу зрозуміти, але коли я з хворою дитиною прийшла відкривати лікарняне, а пані дохтор відповіла, цитую :"в мене прийом закінчився 10 хв тому і ще 5!!! викликів попереду" то я мало не впала:khomyak: я запитала, хто ще може відкрити лікарняне, то вона відповіла, пошукати лікаря по кабінетах. я ввічливо вибачилася і подякувала, а вона навіть не запитала, що з дитиною, тут була остання крапля а через 10 хв вона вже дзвонила до мене на моб, при тому, що карточка в мене на руках, і виходть, що вона добре знала, хто до неї звертався і швиденько знайшла мій тел, але я була в таких нервах, що як би відповіла, то б сказала, все, що про неї думаю. тому питання постало терміново, щоб змінити "лікаря"
Відповідь: Юридична консультація яким чином потрібно оформити зміну позовних вимог? збільшилася сума витрат, справа в розгляді.
Відповідь: Юридична консультація подати заяву про збільшення розміру позовних вимог, в гуглі пошукайте зразок
Відповідь: Юридична консультація вкажіть так, щоб було зручно і зрозуміло, тобто прошу стягнути ще стільки то (поясніть що за гроші+документи, що підтверджують), Варто вказати і загальну суму, щоб було чітко визначено скільки всього разом вам мають відшкодувати
Відповідь: Юридична консультація подала клопотання про витребування документів. на наступне засідання має відповідач принести. Чи мені їх дадуть після засідання чи по завершенні справи?
Відповідь: Юридична консультація Маю питання по трудовому законодавству: відділ, у якому я працювала ліквідовують, але нас не скорочують, а ми пишемо заяви на роботу в інші відділи. Мені також запропонували написати таку заяву, але на нижчу посаду. Коли я спитала, чи в разі моєї відмови писати заяву мене звільнять за статтею "скорочення", то відповіли що ні - за іншою (якою саме я не запам'ятала, здається ст.28). Чи правомірно чинить моє керівництво? І коли я зможу отримувати допомогу по безробіттю в центрі зайнятості, якщо звільнення відбудеться згідно ст.28?
Відповідь: Юридична консультація Solomka, для роботодавця невигідно звільняти Вас за "скороченням", оскільки в такому випадку йому доведеться виплатити Вам вихідну допомогу (2 мінімальні з/п). Стосовно статті, то це, очевидно, не 28 (випробування при прийнятті). Хіба що Ви на випробувальному терміні. За якою статтею роботодавець планує Вас звільнити залежить від того, на що він готовий піти, щоб це зробити (для більшості випадків звільнення з ініціативи роботодавця потрібні вагомі підстави). Для того, щоб почати отримувати допомогу по безробіттю одразу після звільнення найкраще, щоб Вас звільнили за згодою сторін.
Відповідь: Юридична консультація в даному випадку не просто невигідно, а мабуть ще й неможливо - всі заяви мають писатися 3-тім лютого, тобто заднім числом. Виходить, мені всеодно треба написати заяву на перехід на нижчу посаду, а потім звільнятись за згодою сторін?
Відповідь: Юридична консультація Якщо роботодавець більш-менш адекватний, він звільнить Вас в день написання такої заяви і без заяви на перехід. Тобто, розрахунок з Вами буде проведено відповідно до вищої з/п (я так розумію, Ваше звільнення для нього буде вигідним, тому пробуйте домовлятись).
Відповідь: Юридична консультація Тобто, якщо я напишу заяву за згодою сторін, наприклад, завтрашнім числом, то можу писати свою теперішню посаду? Чи мені потрібно її писати 3-тім лютого, коли мав бути перехід?
Відповідь: Юридична консультація Перш ніж писати за згодою раджу узгодити це з роботодавцем, оскільки така заява - двостороннє волевиявлення. В односторонньому ж порядку Ви можете написати заяву за власним бажанням, але після такої заяви повинні пропрацювати ще 2 тижні, інакше Ваш невихід буде вважатися прогулом. Щодо дати написання, я б писала поточну дату. Думаю, Ви по документах числитеся на попередній посаді. Якщо напишете заднім числом, це для роботодавця теж може боком вилізти, так як розрахунок повинен бути здійснений в день звільнення. Зробіть роботодавцю пропозицію: "Роблю вам послугу і звільняюсь, але розрахунок, будьте ласкаві, проведіть відповідно до теперішньої посади". Крім того, Вам краще, щоб в трудовій не фігурувала нижча посада. В будь-якому випадку, якщо Ви вже задумуєтесь над звільненням, у разі нехороших вчинків роботодавця Ви завжди можете звернутись до відповідних органів, а це для нього матиме гірші наслідки, ніж компроміс з Вами.
Відповідь: Юридична консультація Завтра ж зі самого ранку піду до начальниці поговорити і якось все узгодити. Скоротити вона мене не захоче, сподіваюсь погодиться на згоду сторін.
Відповідь: Юридична консультація відпрацьовувати не обов"язково, можна звільнитись за власним бажанням і у той же день (якщо немає змоги працювати, сімейні обставини, тощо)
Відповідь: Юридична консультація Підкажіть будь ласка - при поданні позову про виїзд дитини закордон без надання батьком згоди який потрібно сплачувати судовий збір? Чи згідно з цим я не сплачую судовий збір?
Відповідь: Юридична консультація Судовий збір буде становити 243, 60 грн. (0,2 % мінімальної з/п (1218 грн.) - за подання позовної заяви немайнового характеру). Щодо пункту про звільнення - як в ньому зазначено, він діє "в випадках, передбачених законодавством", а такий випадок, як у Вас, законодавством не передбачений.
Відповідь: Юридична консультація А чи можна в такій позовній заяві просити суд стягнути з відповідача суд збір на мою користь?
Відповідь: Юридична консультація Сплачуєте, у розмірі, наведеному дописом вище, оскільки наведений Вами пункт стосується заяв, поданих до суду щодо захисту прав та інтересів інших осіб - наприклад прокуратура, яка звертається в інтересах особи, яка сама себе не зможе захистити чи служба у справах неповнолітніх для захисту неповнолітнього та ін. Звичайно можна, і не лише судовий збір а й послуги адвоката, на практиці у разі задоволення позову судові витрати покладаються на відповідача. Такі позови зазвичай задовільняють, якщо чітко прописати в позові країну і терміни виїзду і дату повернення дитини, а також надати додаткові докази - наприклад угоду з туристичною агенцією про надання на даний період туристичних послуг, запрошення з відповідної країни чи графік відпустки матері.
Відповідь: Юридична консультація Підкажіть, якщо я печу торти вдома і хочу їх здавати в магазини, то окрім оформлення себе як підприємця ще щось треба?
Відповідь: Юридична консультація Підкажіть будь ласка. Маю прийняти спадщину, приватний нотаріус мені сказав, що за свідоцтво я маю заплатити 700грн. Чому така ціна? Я погуглила і знайшла інформацію, що офіційно свідоцтво коштує 34 грн