Багатодітна сім'я - коли їх більше ніж нас

Discussion in 'Діти-квіти' started by Liliyah Romanova, Feb 25, 2010.

  1. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Багатодітна сім'я - нормально чи дико?

    І за що так не люблять намарафечених мам.:dntknw: Нема права їх похвалити, як відразу знайдеться маса "але" і причин, щоб вказати що то все ф,,,ня...))

    Йшлося не про вечірні сукні, тринадцятисантиметрові підбори, а про елементарне: порядок на голові, якийсь трошки макіяжик, охайність...
    Я сама так люблю ходити і навіть мій старший мене завжди перед прогулянкою питає " мама, а ти губи намалювала?".:girl_crazy:

    А якщо бачу мамочку, у якої більшенько діток і мамуся така як з голочки і дітки біля неї охайні, відразу око милує.
    Чи зараз почнетьтся, а може в неї баняки не миті, діти не годовані і взагалі, уявляєте, вона їх в садок водить.:biggrin:
     
  2. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Staff Member

    Відповідь: Багатодітна сім'я - нормально чи дико?

    Чому зразу такі висновки? Як не одна крайність, то друга. :boredom:
    То метафора. Що я зроблю, що я по-людськи не вмію пояснювати, а зразу лізу в різні філософські метафори. :girl_crazy:
     
  3. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Багатодітна сім'я - нормально чи дико?

    Навіяли останні дописи...:)
    Ну, та вредна я тоже)))
    А якщо серйозно, то я так і не зрозуміла що тут малося на увазі.
     
  4. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім'я - нормально чи дико?

    Та я не мала на увазі справді як на бал - в сукні, на підборах, а образно)
     
  5. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Staff Member

    Відповідь: Багатодітна сім'я - нормально чи дико?

    Та то зрозуміло, але ж можна і в другу крайність впасти й почати питати, чим вам не вгодили ненамарафечені мами й чим вони гірші. Палка завжди має два кінці. Можна ж шукати середину, а не впадати то в одну крайність, то в іншу.
    То, може, варто перечитати, перепитати, а тоді продовжувати писати?
     
  6. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Багатодітна сім'я - нормально чи дико?

    Знаєте, я про таких мам нічого не писала і не написала б ніколи нічого поганого в їхню сторону, а на мій допис стосовно захоплення однією багатодітною мамочокою була певна реакція. До того ж мені не зовсім зрозуміла. Хоча в кожного своє бачення, не сперечаюсь...
    Перечитала, перепитала, продовжую писати далі.:)
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Багатодітна сім'я - нормально чи дико?

     
  8. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Staff Member

    Відповідь: Багатодітна сім'я - нормально чи дико?

    Мала я одну знайому. Завжди макіяж, марафет, ніколи не бачила її без. І перше, що вона робить вранці - це накладає макіяж, поки чоловік спить. Навіть коли хвора.
    Як на мене, це одна крайність, а інша - нехлюйність.
    Середина - це коли нема страху, що побачать без макіяжу, коли є сприйняття себе, незалежно чи намальована, чи ні, коли природня краса і макіяж ідуть в ногу, а якщо раптом без макіяжу, то це не трагедія.
    Коли я читаю "завжди макіяж, укладка, марафет", то мені в тому бракує природності, бракує того, що людина є просто людиною. І що краса та суперовість мами не в тому, ЯК вона виглядає. Я розумію, що люди схильні оцінювати за зовнішністю, ця мама, схоже, теж це дуже добре розуміє, і можливо, для неї важливо, що люди скажуть, але хочеться бачити не звізду-будь-якою-ціною, а просто людину, чи точніше жінку.
    А нерозуміння виникло, швидше за все, в площині пріоритетів та ідеалів, бо вони різні (не гірші, кращі, просто різні).

    Вся ця розмова мені навіяла історію однієї мами тут. Поки вона була заміжня, то ніколи не малювалася, завжди ходила в чорному, в мішкоподібних лахах. Завжди, ще й сама на тому наголошувала, що вона нічого іншого не носить. У неї теж троє дітей.
    Два роки тому вона розлучилася з чоловіком. Відтоді я її не впізнаю. Завжди намальована, завжди щось інше на голові (в сенсі зачіска:xaxa:), завжди присутній червоний колір в одязі, майже нема чорного, високі підбори, ніяких пласких підошв як колись.
    Для мене і одне й друге - дві крайності. Зараз вона має більше впевненості в собі, що чудово! Але відчувається, що вона далі шукає себе.
    А маю ще одну знайому, в якої 6-еро дітей, і теж розійшлася з чоловіком. То от по ній відчувається, що вона таки себе знайшла. А поки шукала, поки були проблеми з чоловіком, весь час була при макіяжі, вигляд на 200%. Чи до церкви, чи на концерт, чи в гості, чи на пікнік - завжди був вигляд ух! А зараз стала спокійною, гармонійною. То все важко словами описати, але воно дуже добре відчувається, коли людину бачиш, а особливо, коли з нею маєш нагоду поспілкуватися.

    І є ті, хто не мусіли розлучатися, аби себе знайти. Просто класно виглядають. Але є місце і на людські моменти, бо вони в кожного бувають. Коли мама 5-ти дітей приходить до церкви рано й жартома каже до інших мамів, забігши до лазнички: "нині такий ранок, коли в мене не зачіска, а волосся на голові". ;)
    Маю і знайомих із таким старосвітським сприйняттям, що завжди має бути все, як з голочки, вони і в 90 з хати не вийдуть не підвівши брови та губи. То вже виховання таке.
     
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Багатодітна сім'я - нормально чи дико?

    так власне одне з другим пов язано.особисто я ніколи не марафетилася спеціально на вулицю. Просто виробила звичку, як зуби вранці почистити: вмилася, зробила щоденний макіяж , зробила аккуратну зачіску. Все- і для дому і для вулиці на цілий день.
    так ніхто ж не говорить про те, що краса мами у макіяжі. Але і оцінювати це з позиції , що макіяж- значить бракує природності, або люди оцінюють за зовнішністю- це якраз скоріше внутрішнє особисте підсвідоме сприйняття. Та і одна з крайнощів. Кожна жінка для себе сама визначає, як їй краще. Коли є внутрішній спокій ( не залежно від того, "марафетиться" вона чи ні), тоді якось не хвилює те,як ходить інший. Для мене доглянута жінка- це просто стимул для роботи над собою.Ібо "нєт прєдєла совєршенству":girl_smile:
     
  10. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Staff Member

    Відповідь: Багатодітна сім'я - нормально чи дико?

    Дівчата, дискусія зійшла на обговорення дрібниць, подробиць, перекручень, у тому нема кінця-краю і то є даремна трата часу. Розмова "моя правда правдивіша" ні до чого не веде. Як кажуть поляки, в подробицях ховається диявол. Далі продовжувати обговорення марафетів, немарафетів тощо нема сенсу, особливо, якщо дійшло до того, коли читають не для того, щоби почути, а для того, щоби відповісти. :) (Себе теж маю на увазі, бо теж уже заплуталася, про що ми взагалі говоримо. Вертаймося до теми.)
     
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім'я - нормально чи дико?

    ну бо так, один у всьому поможе, а інший ще сам як дитя

    так цікаво читати... для когось марафет це акуратність, для іншого "повне обмундирування" і регулярний спа догляд
    не знаю, мені навіть при повній параді чогось бракує, "свободи пташиного польоту" шолі... недовольна станом волосся, шкіри, фігури, хоча обєктивних причин нема.. певно власне відчувається втрата отого "та вагітна аж світиться"
     
  12. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Staff Member

    Відповідь: Багатодітна сім'я - нормально чи дико?

    Мамусі світяться ще більше насправді й молодшають поруч із дітками. :yes:
     
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім'я - нормально чи дико?

     
    Last edited by a moderator: Mar 13, 2014
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Staff Member

    Відповідь: Багатодітна сім'я - нормально чи дико?



    Розкажу ще, яку систему тут мають багатодітні мами, які не ходять на роботу (і не збираються, попри сімейне фінансове становище, просто живуть за потребами, помірковано) й не мають коштів на няню. Вони "обмінюються" доглядом і вільним часом. Наприклад, я сьогодні пильную дітей своїх і своєї коліжанки, завдяки чому вона має кілька годин на погуляти, піти в перукарню, салон чи просто додому поспати, а вона завтра пильнує своїх і моїх, поки я маю тих кілька годин для себе. Це раз на тиждень зазвичай. Якщо нема взагалі ніякої допомоги в батьків, це дуже мамі допомагає. І дітки мають забаву та спілкування.
    Крім того, такі мами часто зустрічаються посеред тижня всі разом, може бути й 15-20 мамів, може бути 10. Щось на зразок мамських форумівок. :)
     
  15. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Багатодітна сім'я - нормально чи дико?



    Якось розмовляємо з чоловіком про те, яку б ми квартиру хотіли на майбутнє.)) Я кажу, от добре було б трикімнатна. Як діти підростуть, то будемо ми з тобою в одній кімнаті, Святослав з Андрійчиком в другій, а в третій... і здумалась. А чоловік каже в третій Остапчик з Катрусею.:girl_crazy: То звісно був жарт, але я собі так думаю, що якби умови і фінанси дозволяли, то десь так в 34-35 я б ще народила хоча би Катрусю.:girl_blush2:
     
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім'я - нормально чи дико?

     
  17. buhgaltersha

    buhgaltersha електровіник

    Відповідь: Багатодітна сім'я - нормально чи дико?

     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Staff Member

    Відповідь: Багатодітна сім'я - нормально чи дико?

    А на посиденьках? Може, якраз знайдуться мами, яким би такий обмін підійшов.
     
  19. synuchechka

    synuchechka Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім'я - нормально чи дико?

    Багатодітна сім"я-це чудово!
     
  20. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Багатодітна сім'я - нормально чи дико?

    колись читала анекдот про карапуза, запросили сімю на вечірку якусь, от всі збираються, мама теж пішла одягатись. марафетитись...вийшла з кімнати. Син 4-річний на неї дивиться, як вона сукну одягає і каже: Мама. а ты что, девочка?????)))))))))))

    Так що мамам тре інколи урізноманітнюватись)))