Відповідь: Кредити, депозити, банки... Це засоби застороги, тому що ті гроші які ви зняли з банкомату іншого банку, мають бути поверненні банком емітетном, тобто Вашим, в часи кризи 2008 року так, багато банків довго чекало на гроші, які мали б їм повернутися.
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Якось так у Вас панічно то прозвучало... ну по-перше, , тобто,за якийсь час депозит ви заберете, все просто залежить від суми і по-друге тобто, якщо сума конче значна і терміново потрібна, по за рахунок тих самтих відсотків можна перекрити курсову різниця і просто їх купити одразу. і по-третє, - лишилось максимум 3 тижні. Взагалі, сама постанова - річ дуже розумна і продумана в плані обмеження кількості спекуляцій на ринку, що мають суттєвий вплив на курс і заходи впливу на тих, хто на тих спекуляціях "впіймається". Якби то не було, заради врегулювання курсу і хоча б відносної стабілізації банківської системи ці жертви є відносно мінімальними.
Відповідь: Кредити, депозити, банки... ТАК! І дієвими. Хто б як не нарікав, але відтік коштів і паніка ще не закінчились, а курси валют вже стабілізувались, отже обмеження НБУ дали свої результати.
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Пишу не трагічно, а реально. Дай Бог, щоб ця постанова закінчилась у місячний термін. Однак ситуація дуже двояка. Висловлюю суто свою особисту думку. Як людина, яка цікавиться і трохи орієнтується в подібних речах, скажу - це неправомірно, тому що повертається депозит у валюті вкладу, форс-мажорні події не відбулися, отже міняти умови договору немає підстав. Як бухгалтер-економст розумію, що відповідні заходи потрібні і дієві. Як потенційний покупець вторинної нерухомості я не підтримую постанову, тому що втрачаю більше, ніж по гривні на кожному доларові. А ціну на квартиру мені ніхто не спустить у зв"язку з тим, що в країні криза. Сумно... Чекаємо до кращих часів!!!
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Я, до речі, теж вже десь читала, що дана постанова не була зареєстрована в юстиції, а отже носить не примусовий, а рекомендаційний характер. Кажуть, що якийсь банк вже судиться з цього приводу з НБУ. Але поки суди закінчаться, сплине термін дії тої постанови...
Відповідь: Кредити, депозити, банки... знаю, що приват видає в доларах(тобто в валюті вкладу), ніякої конвертації вони не роблять
Відповідь: Кредити, депозити, банки... На днях йду забирати і поновлювати свій маленький депозит. Відсотки у порівнянні з минулорічними суттєво виросли. Будемо бачити що з того буде
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Відсотки в час кризи завжди виростають. Але чи багато людей несе гроші в банки - попри високі ставки, акції та інші способи заманювання... Вчора в моєму банку були такі черги, яких я в житті не бачила - і всі гроші знімали, попередньо їх замовляючи за 5 (!!) днів. А про вторинний ринок нерухомості - зараз люди які навіть збиралися продавати - вже не продають, чекають стабілізації ситуації...
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Значить, я буду перша. В мене сума невелика і не страшно Окрім всього я вважаю, що треба бути патріотом і не сумніватися в гривні - тоді ми швидше поборимо кризу
Відповідь: Кредити, депозити, банки... саме так! Гуртом і батька легше бити, а попит породжує пропозицію - якщо буде 100 бажаючих купити дол.по 10, то він в процесі виросте до 12, а якщо бажаючих буде 5 - то ще й впаде. До речі, Ви вже були в банку?
Відповідь: Кредити, депозити, банки... а от тут питання: це пов язано із курсом гривні? А якщо продають і так лише за у.о, не розглядаючи варіант грн і не застосовуючи банківські розрахунки при переведенні коштів? чи це пов язано із коливанням цін на нерухомість ( але нижчими вони не стали)? І питання до тих, хто безпосередньо займається нерухомістю ( чи має хороших знайомих маклерів): яка реально ситуація зараз на вторинному ринку у нашому місті? Повністю стоїть чи якісь операції продажу-купівлі все таки йдуть?
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Сьогодні була. Депозит на 6міс "Вільний" (зняття і вкладання грошей в будь-який момент і це вже було перевірено на практиці) під 15,1% в гривнях. Минулого року такі самі умови були 11,3%. ---------- Додано в 21:37 ---------- Попередній допис був написаний в 21:36 ---------- Нарахування відсотків помісячно.
Відповідь: Кредити, депозити, банки... можливо пов'язано з обмеженням готівкових розрахунків (до 150 тис. грн)? якщо за оцінкою майна, його вартість більша, ніж 150 тис. грн, то розрахунок має відбуватися безготівково і зрозуміло що в грн.
Відповідь: Кредити, депозити, банки... а в реалі - валюта з рук в руки, 2 квитанії гривневі і усьо :confused:
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Ну так вже не буде. Мені важко уявити квартиру, яку б оцінили менше, ніж у 150тис. грн. І кошти справді зараз переводять через безготівковий розрахунок. Ми мали продавати квартиру влітку, то всі маклери дуже поспішали продати до початку дії нової процедури.
Відповідь: Кредити, депозити, банки... І ми мали в той час ще більшу халепу, проте швидко справились і без всяких махінацій і без втрати активів. Нам тоді допомогла юридична обізнаність, - ми швидко зреагували і написали звернення в НБУ та прокуратуру, склали судове звернення, з яким пішли прямо до керівника обласного відділення (90% вкладу отримали відразу ж, 10% - через 2 місяці). Стосовно того, що пишуть про тотальну недовіру до українських банків та високі ризики, раджу дотримуватись кількох важливих пунктів для нівелювання вище описаного – 1. Різний кошик валют (%-співвідношення залежить від поточної ситуації на ринку) 2. Різні банки 3. Сума вкладу не більша ніж еквівалент 150 000 грн. в одному банку (хоча сума, котра покривається фондом гарантування вкладів зараз дорівнює 200 000 грн., я закладаю дельту на можливі курсові коливання) 4. Постійний моніторинг банків, в котрих розміщаєте вклади, наскільки це можливо робити з доступної інформації – фінансові форуми, фінансові звіти, рейтинги, прогнози. 5. Розміщати на триваліші депозити тільки такі суми, які вам не критично важливо отримати точно в термін закінчення депозиту (я завжди закладаю можливу "похибку неповернення" в районі 2 додаткових місяців).
Відповідь: Кредити, депозити, банки... деталізуйте, бо я шось слабо собі уявляю описаний вами варіант хіба, якщо оцінка менша, ніж на 150 тис. інакше-тільки по перерахунку про дві квитанції, то радше для уникнення фін.моніторингу
Відповідь: Кредити, депозити, банки... ага, і ще мені важко уявити покупців, котрим принципово зекономити на сплаті податків, і тут я маю на увазі не тільки моральну сторону питання, а й надто високі потенційні ризики - якщо, раптом договір купівлі-продажу визнають недійсним чи попередній власник буде мати поважні причини, щоб відкликати продаж об'єкту нерухомості (він може мати на це право впродовж 2 років після дати укладення договору купівлі-продажу; і такі випадки інколи бувають), то покупець може отримати назад власне тільки суму, вказану в договорі - наприклад, на податках "зекономимо" 10 тис., а можемо втратити 1 млн.)
Відповідь: Кредити, депозити, банки... та в тому то й справа, що розрахунок і далі відбувається звичайною передачею валюти, а для "дотримання процедури" про безготівковий обіг і з"являються ті квитанції. Ніхто валюту не міняє, на рахунки не кладе. Зайдіть в пару банків, спитайтесь Вам кожен видасть свою "схему", які між собою ненадто різняться. ---------- Додано в 23:28 ---------- Попередній допис був написаний в 23:26 ---------- а що потрапляє під "поважні причини"?
Відповідь: Кредити, депозити, банки... а можна детальніше? Скажімо, реально вартість 50 тисяч у.о. Гривневі квитанції на яку суму тоді проводяться?.