Відповідь: "Натуральні" мамусі (і не тільки для мамусь) використовую звичайний білий цукор. Такі смакоти роблю нечасто. І на щодень, до кави-чаю, ми купляємо звичайний. дуже не запарююсь. якщо хочеться чогось солодкого ( яке я взагалі не люблю) то дію по принципу "менше зло". Такий вибір кращий , ніж дуже сильно напрягатися в пошуках чистого " органік" , або купляти те, що вкаже дитина в магазині. використовую і перше, і друге.
Відповідь: "Натуральні" мамусі (і не тільки для мамусь) Менше зло - також зло. Такий вибір не є натуральним. Дівчата писали, що горіхи не надто ефективні. Я маю кілька переписів на домашній пральний порошок, але там складники не українські, тому, на жаль, не знаю, як тут допомогти. ((
Відповідь: "Натуральні" мамусі (і не тільки для мамусь) саморобне звичайно))) я ніколи не купую варення, вдома є свої ягоди і фрукти, гріх не зробити самому)) а згадала, ще сушу сама сливи, мала їх теж любить.
Відповідь: "Натуральні" мамусі (і не тільки для мамусь) теж перу і мию посуд німецькими засобами Клар. Маю надію, що це нешкідлива "хімія".
Відповідь: "Натуральні" мамусі (і не тільки для мамусь) Якщо стосовно льодяників і козинаків, то використання білого цукру є найбільш виправданим бо дає гарну карамельну структуру. Мед- використовувати не доцільно, фруктоза= хз , що краще, чи білий цукор чи фруктоза. Коричневий цукор- не хочу переплачувати і теж, хз ,яка буде структура, кленовий сироп- не бачила такого у вільному доступі( і бігати в пошуках не хочу). П.С. на дровах пекти льодяники теж не пробувала. напишіть, може якісь аналоги можна підібрати, або розібратися що до чого.
Відповідь: "Натуральні" мамусі (і не тільки для мамусь) Теж цікавить питання якісних пральних порошків чи інших засобів, бо маємо схильність до алергій. Стільки усього пробувала (від "Амвеєвського" концентрованого рідкого засобу не в захваті, не дуже відпирає і запах дуже сильний, ще у гель "Персіл дитячий для чутливої шкіри" брали - то від того аромату аж задихались). Непоганий був дитячий порошок Амвеєвський, але дорогий і запах трошки був ароматизатора. Наразі зупинились на "Галлінці" безфосфатній, не викликала алергії, і головне, від нього не задихаємось . А усі Персіли, Аріелі, і особливо "Ушастий нянь" дитячий - то жесть (від того "Няня" аж алергія почалась і бронхоспазм). Думаю ще гель "Фрош" спробувати, але в магазині почула що має досить сильний ароматизатор. Від "Фрош" мені дуже підійшов засіб для миття посуду, гель (добре відмиває і ніяких алергій, аромат не шкодить зовсім, бо до того усі викликали реакцію, може крім Амвеєвського (він щось зіпсувався останнім часом). Певно найкраще користуватись милом господарським, содою і гірчичним порошком. Ще цікавить якими якісними кондиціонерами для білизни ви користуєтесь, бо без них речі дуже тверді і колючі.
Відповідь: "Натуральні" мамусі (і не тільки для мамусь) мені супер, а перед кларом який був засіб в машинці, може конфлікт був?
Відповідь: "Натуральні" мамусі (і не тільки для мамусь) Я зрозуміла, просто це тоді до кулінарних тем, а не сюди. Коричневий цукор так само некорисний. Альтернативою є тростинний цукор, але найкраще без цукру, мабуть. Мені тому й стало цікаво, чи можна використовувати наприклад кленовий сироп для такого. Даремно, то додає особливого смаку. Є тут така штука, як borax (склад: натрій, бор, кисень, вода). До склянки того боракса додається склянка соди (кухонної або до прання) і потертий брусок мила (приблизно 130 г). Використовувати 1 ст л на кожне прання, або 2-3, якщо велика кількість речей або ж вони дуже заплямлені. Натуральні засоби можуть мати запах, але там використовуються ефірні олії, а не штучні ароматизатори. Не треба запахів боятися, треба знати їх походження. Я до свого прання сама додаю кілька крапель олії чайного дерева. Вона особливо помічна у пранні шматяних підгузників. А що то таке?
Відповідь: "Натуральні" мамусі (і не тільки для мамусь) в звязку з я би взагалі не радила чимось таким користуватись. ---------- Додано в 11:10 ---------- Попередній допис був написаний в 11:08 ---------- fabric softener в америці то називають
Відповідь: "Натуральні" мамусі (і не тільки для мамусь) стосовно Клар - щоб краще відпирались речі, потрібно додавати трошки засобу від плям, бо саме він є основним "інструментом" у боротьбі з забрудненнями. Спробуйте. Ну і ви розумієте, що науральні засоби можуть і не відпирати до "сліпучої білизнИ" як якась злосна хімія...
Відповідь: "Натуральні" мамусі (і не тільки для мамусь) Ніколи таким не користувалася, тому не знаю, який ефект воно дає. Мені коліжанка радить узяти валяні вовняни м'ячики для сушки, але я щось не знаю, чи воно мені треба.
Відповідь: "Натуральні" мамусі (і не тільки для мамусь) А перед тим я як раз прогнала машинку з лимонною кислотою, думаю усе попереднє повимивалось. Я, власне, тут на Посиденьках і читала, що це супер-засіб. А спробувала - дуже розчарувалась. Як варіант - купила підробку (купляла у магазині еко-товарів "Майя", що на Городоцькій, не знаю як вони на рахунок аутентичності) ---------- Додано в 18:51 ---------- Попередній допис був написаний в 18:48 ---------- У "Скрині" є. Але там ціна... :khomyak:
Відповідь: "Натуральні" мамусі (і не тільки для мамусь) Щоб вимились фосфати потрібно 7-8 раз промити машинку, я пам'ятаю що перші декілька місяців речі були жорсткі і сіруваті(але різну органіку пробувала). Я останні рази так само беру в Майї
Відповідь: "Натуральні" мамусі (і не тільки для мамусь) Я перу виключно безфосфатними О, тут ви мене підбадьорили Якщо у вас потім ситуація виправилась, то, певно, я зарано сдалась Треба буде ще раз спробувати. Дякую, що поділились досвідом!
Відповідь: "Натуральні" мамусі (і не тільки для мамусь) колись робила таку штуку: терте мило бура сода кальцинована трилон Б ( сильно пом"якшує воду, без нього не так якісно відпирає) Це робила для прання бавовняних речей при т-урі 60-90 грдс. Для синтетики і чорного без бури. На прання 100 грам суміші. Оксиген ( тобто кисень) це скорше всього ( можливо) перкарбонат натрію Думаю, що це десь близько до того що ви описуєте. Треба буде знову зробити, тим більше що мило господарське своє маю. Для пом"якшення одягу після прання можна соду додавати.
Відповідь: "Натуральні" мамусі (і не тільки для мамусь) У складниках пише саме oxygen, але ваш "перепис" виглядає якраз так, як те, що тут господині роблять. На нього ціна всюди така, мабуть. Я купую у фермерів, які самі роблять, то виходить наполовину дешевше, ніж у магазині. Я для себе питалася, наскільки можливо замінити цукор у козинаках на таку штуку. Розумію, що справжній в Україні не коштує дешево. Ми тому з Канади брали сироп, як сувенір, на подарунки. )))
Відповідь: "Натуральні" мамусі (і не тільки для мамусь) Сушка, сушкою, а то пом’ягчувач для води більше ніж для самого матеріалу. Вовняні м’ячики для сушки, щоб знімати електризування, яке утворюється від гарячого повітря. Плюс, сушку треба дуже чистити від порохів які збираються від матеріалу під час сушки гарячим повітрям. Отже ті м’ячики роблять так, що речі не мнуться і не електризуються. Також можна і пластикові м’ячики використовувати. Воно розбиває речі, так би мовити.
Відповідь: "Натуральні" мамусі (і не тільки для мамусь) Вона у нас і так м'яка. Не така, як гірська, але досить м'яка. Хоча мені після львівської води кожна м'яка. Я ніколи не була свідома, що у моїх батьків удома така вода тверда, а вона краща за якістю, ніж була в нашому помешканні. Там не встиг намилені руки під воду запхати, як уже все змилося. Ну, про них чула не найкращі відгуки, тому говорять про вовняні ручної роботи. І ніби з ними краще й швидше речі сушаться. Думаю, що спробую, але мені грошей наразі шкода. ))