Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем viltis, 29 Січень 2010.

?

Моя зарплата

  1. заслужено висока

    26,0%
  2. незаслужено низька

    48,5%
  3. а що це?

    25,5%
  1. Vyruchalochka

    Vyruchalochka Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    може коштувати, якщо з нуля все робити або дорогі буд.матеріали використовувати
     
  2. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    100%
    мало того, вчитель чудово може аргументувати свої дії. Доколупатися до знань дитини не проблема.
    А якщо вякаєш- значить не хочеш докласти зусилля, спихаєш на вчителя свої проблеми, і т.д.
    Дуже тяжко боротися з таким підходом, коли весь батьківський клас дружно киває головою, і говорить, що " я за борщ більше віддам, а тут жиж святе : моя дитина,навчання дитини". Зтикалася з таким дууже часто.
    Коли перевела малого у іншу школу зустрілася з іншим : батьки доколупувалися до кожної зданої копійки, висміювали пропозиції БК і вчителя щодо покупок непотрібних речей, ставили на місце на раз, на екзаменах не було ніяких "столів", загалом батьки відстоювали дітей і захищали свої гроші.
    Нє, не бідося вчилася. Просто нормальні люди.
    Дуже тішать дописи про гарне відношення у школах, сподіваюся , що з навчанням меншої не стикнуся з поганим.
     
    Останнє редагування: 9 Березень 2014
  3. Анута

    Анута Well-Known Member

    А в школі лише один клас?
    Чи може то окремий індивідуальний туалет для певного класу?
     
  4. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

     
  5. MISS SCARLET

    MISS SCARLET Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    Хочу написати про роботу вчителів так би мовити із перших вуст.
    Вдома всі вчителі(крім мене), укр. філологи. На даний час працює тільки мама, бабуся з дідусем уже на пенсії.
    Робота РЕАЛЬНО важка. І найперше тому що навчити потрібно дітей, які не хочуть вчитися(таких 80% у класі!). А це, погодьтесь, дуже важко. Суджу по собі - ще коли була у 8 класі мама радила, пробувала заставити вчити англійську, я кілька разів походила до репетитора, але результату не було, тому що я НЕ ХОТІЛА цього. Недавно (мені вже 30 р.) пішла на курси англ. мови. То зараз буквально ловлю, вдихаю кожне слово викладача - бо розумію, що мені це потрібно.
    По друге - занадто важкі програми! От мама часто каже, що вона не вчить дітей, а калічить, бо заставляє їх вчити те, що їм в житті аж ніяк не знадобиться - хіба тим, хто буде тісно пов"язаний із філологією. Але є програма - і вчитель мусить вимагати.
    По третє - шановні батьки школярів - не женіться за оцінками - женіться за знаннями, а це далеко не одне і те ж. Знову приклад із своєї сім"ї. Дідусь і мама вчили один предмет в одній школі. Дідусь був розумніший, більший досвід і запас знань, але він подавав матеріал, проте сильно не заставляв вчитись(розраховував на свідомість учнів), оцінок теж не шкодував. Мама ж вміла "втовкти" в голову так, що залишалось назавжди. Більшість батьків хотіли, щоб дитина попала саме в мамин клас, хоча в неї оцінки були на порядок нижчі.
    По четверте - якщо Вашій дитині поставили низьку оцінку - це ще не значить, що вчитель такий-сякий і вимагає хабаря. На кожну оцінку є певний рівень знань, і якщо дитина до нього не дотягує, то має те, що має. Вважаю, нехай краще учень має 7 балів і твердо на них знає, ніж Ви занесете хабар, вчитель поставить 10, а знання залишаться ті ж. Наприклад, в універі(заочно) я вчилась посередньо. Звісно, вдома давали гроші, щоб заплатити і мати в заліковці хороші оцінки. В заочників це практикувалось і можна було закінчити з червоним дипломом "без проблем". Але я їх витрачала на банани, цукерки, театр, музеї, відповідно мала і трійки... Зате всі мої оцінки були обгрунтовані. А у деяких "круглих відмінників" рівень знань далеко не дотягував до мого. Дехто з них ще й досі дзвонить консультуватись по роботі!
     
  6. lorelaj

    lorelaj Active Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    Я от що подумала, то навіть вже не про вчителів, то взагалі про все. Хороший сервіс вартує і вартує не копійки.
    Я вчилась в школі, що наче бюджетна, але ми здавали "добровільні" венески ( в рік приблизно 700 грн здається, може трохи більше) , що йшли на потреби школи + надбавка до зарплат вчителів. Ніхто жодних конвертів, сережок і тп не вимагав. 98% вчителів були віддані і справді вчили, навіть на фізру в останньому класі ганяли. Квіти - виключно учнівська ініціатива, хотіли дарували, хотіли ні. Переважно ні, тепер думаю, що дарма.
    Була потреба у лікарі , коли справді дуже розходилось на здоров‘ї, пішла в приватну клініку, заплатила в касу. Ідеальний сервіс ( заплатила приблизно стільки ж, скільки б розклала по кишенях за такий результат)
    Хочу якісну, натуральну річ - плачу більше, ніж за подібну, але з синтетики і яка до 1 прання.
    Всі ми хочемо краще за менші гроші, але це ж можливо лише до певної межі, потім починає страждати якість. От тут вистрибує проблема зарплат, бо роботодавець хоче більше від працівника за менші гроші, але це знову ж можливе тільки до певної межі, в якийсь момент починає страждати якість.
     
  7. shparynka

    shparynka Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    Наче бюджетна, але батьки платили надбавку вчителям?? що це за звір? або така, або така.

    ---------- Додано в 01:20 ---------- Попередній допис був написаний в 01:18 ----------

    Добровільні написано в лапках, значить, все-таки примусові, хабар, і то конкретний.
     
  8. lorelaj

    lorelaj Active Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    Такі були умови, можна було обрати інший заклад. Я їздила в цю школу маршруткою, а не ходила в сусідню абсолютно бюджетну без " добровільних" внесків. Деякі діти аж з Пустомит добирались кожен ранок і також платили ці внески.
     
  9. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    то державна школа? Бо якщо так, я в шоці від .... умов. Аті діти, для яких ця школа була під боком, але не підходили "умови", вимушені десь їздити. Капець.
     
  10. lorelaj

    lorelaj Active Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    От Ви з усього, що я написала взялись до школи. Школа - найблище до тіла, ообливо для мам дітей від 6 до 17. Чому ми приймаємо правила хороший сервіс= хороша оплата в усіх сферах, а там де діло доходить до школи ( часом лікарні) очікуємо хороший сервіс за меншу платню ( а саме податки з зарплати які діляться і дрібляться на багато ще речей, наприклад ті ж вікна в школі і туалетний папір і ще дуже багато усього ніяк не зв‘язаного з освітою)
    Я не оправдую хабарництва і поборів, я просто говорю про те, що проблема породжена економічною системою держави. Вчителі і лікарі не наповнюють бюджет, значить і зарплати їм відповідні...а вище я вже писала,що таке можливе до певної межі, в якийсь момент починає страждати якість. Якість не означає , навіть, що вчитель починає халявити, якість означає, що в освіту йдуть невідповідні люди ( як Холлі писала - вони ж знають на що йдуть, не одобається - не працюйте тут). Це гордієв вузол який ще треба знати як розрубати.
     
  11. Virna

    Virna Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    бо Ви порівнюєте державну школу і приватну клініку. Для мене то трохи різні речі
     
  12. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    ага. і навіть не встидно ( а мало би бути :xaxa:)
    Врахуйте, що не тільки для мам. Найближче то для побудови дитячої системи світу.
    Якщо дитина питає маму ввечері : а чому з трьох робіт вчителька вибрала найгіршу і її оцінила на 7, якщо дві інші зроблені ідеально, але не оцінені? ( питання можуть бути в різних варіантах). А мама не може дитині сказати яскравовиражену причину, яку вчителька називає " ви не хочете йти мені на зустріч". І дитина сама собі робить висновки, ненайкращі і ненайреальніші.
    та я вас прошу. Сервіс і школа - то двє бальшиє разніци.
     
  13. lorelaj

    lorelaj Active Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    я ще раз повторю і певно перестану дописувати тут. Хороший сервіс можливий лише за відповідні гроші. Є критична межа до якої можна знижувати оплату з збереженням якості. Якщо знижувати далі оплату, буде страждати якість наданих послуг. Вчитель від держави (роботодавця) отримує зарпалату Х , а послуг від нього вимагають, як на зарплатню 3Х. Ось тут починаєтся конфлікт. В освіту починають йти люди, які готові на зарплату Х, але й послуги будуть надавати відповідні, чи навіть гірші. А ті вчителі, які справді мають талант до вчителювання ( щоб навчити треба мати дар) йдуть туди, де від них вимагають послуг на 3Х, але й платять в тому ж діапазоні приблизно. І так усюди! В будь якій сфері, основна маса людей ( пишу основна, бо завжди є інтузіасти) на зарплатню в 1000грн не буде виконувати такий обсяг і так добре і з таким пієтетом як за зарплатню в 3000грн. Тому за 1000 від людини вимагають одне, а за 3000 зовсім інше. В бюджетних ж сферах є дуже очевидна невідповідність між тим що вимагають і тим як це оплачують.
     
  14. Анута

    Анута Well-Known Member

    Приватна школа чи приватна клініка з власного фінансування вкладає в приміщення, устаткування, ту ж якість і одночасно платить податки.
    А хабар не оподотковується.

    Спілкувалась з братовою - вчителька інформатики в старших класах. Зараз ще вчилась, щоб взяти математику. Так от коли розмова зайшла про процес навчання я почула у відповідь "кому потрібні знання наймуть собі репетитора". Я мала шок, бо реально вчитель йдучи навчати дітей має установку що ніц їх не навчить, а кому треба наймуть собі репетитора. Нафіга тоді то все? Навіщо діти взагалі на ті уроки ходять якщо з самого початку є установка на репетитора? Я б таких вчителів гнала віником і подалі від дітей! Чому? А тому що я прибамбаханий трудоголік! І я роблю свою роботу ЯКІСНО навіть за малу оплату чи безкоштовно. Бо робити пофігістично я собі МОРАЛЬНО не дозволю. І від інших того ж вимагаю. А не робиш, читай не хочеш, то не роби, але не займай чуже місце. Може для когось покликання з дитинства робити те, що тобі, пробачте, пофігу. А страждає від того, як казали вище, якість.
    І не завжди якість залежить від оплати чи конвертів. Скільки людей підписуються на волонтерство? Багато. І отримують задоволення від своєї роботи.
    Якість послуги багато в чому залежить чи людина працює на своєму місці. Бо бува навіть в дорогій приватній клініці вам трапиться лікар нездара, хоча здебільшого тут оплачуючи офіційно по квитанції вже можна і посперечатись
     
  15. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    Власне через це планую малого вчити екстерном. От тільки де))? Крим я так розумію пролітає. Сімферопольска школа досить хороша в тому плані.Та думаю, за 3 роки в цю сторону будуть позитивні зміни.
    От і я думаю- нафіга вони туди ходять:wacko1:?
    Не плутайте доброчинність з боязню вимагати за свої послуги адекватну плату.
     
  16. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    Не можу второпати, яких то аж таких послуг вимагають від вчителя в бюджетній школі?
    Чи не таких самих, як і від будь-якої просто людини?
    Прийшов зранку на роботу- то зроби її. будь людиною. включи справедливість.
    Багато?
    По вашій схемі то скоро в школи будуть брати моральних уродів, тільки би хтось провів урок.
    І, цікаво, чого то люди так тримаються за держроботу:confused:? може там пільги є, відпускні, великі відпустки, неповна загрузка робоча, оплачувані лікарняні, доплати?
    а офіціант має такий самий пакет? просто цікаво.
     
  17. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    А чо нє?
    Судячи по американських фільмах і розповідей російський школярів і студентів, які у школах практику мають- нормальна практика в державних школах.

    Саму цікавить це питання.
    Якби ж то все було. Пільги зараз мало кому лишили, загрузка робоча в кого як. Мій працює от і до). Доплати? Ага счас.
    Хіба лікарняні і відпускні. Які теж урізати хочуть аж трусяться.
    Ну і щодо лікарняних- вчителі в школі їх рідко беруть чомусь. Цікаво чого?
     
  18. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    Та я не плутаю. Просто мова йде про те, що якби платили б більше, то було б якісно. А я про те, що багато роблять якісно і за просте Дякую, не заглядачи "а що мені за це буде?"
     
  19. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    та от власне, тільки хотіла дописати, що вже й беруть.
    Ой, ніні, то не вони уроди, не треба їх "очорнювати", чи як там писалося. То всі решта нехороші, паплюжать нещасних вчителів.



    недавно вбило, знайома розповідала який подарунок вони своїй вчительці ( 4-й клас) дарували на ....МИКОЛАЯ.
     
  20. lorelaj

    lorelaj Active Member

    Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати

    Я здаюсь:)
    Яких послуг? від бухгалтера - бухгалтерських ( за 1000грн він не буде вести 10 фірм), від офіціанта - офіціантських ( за 1000грн він не буде працювати на всіх змінах і обслуговувати весь ресторан на 30 столків) від касира - касирських ( за 1000грн він не буде калатати на всіх змінах, без перерви на обід) від прибиральника - прибиральницьких ( за 1000грн він не буде мести весь район дено і ночно без вихідних) etc. а від вчителя - вчительських,а від лікаря - лікарських....
    Я гіперболізувала звісно, але це щоб було наочніше. Кожен пакет послуг вартує певної суми. кожна праця повинна адекватно оплачуватись, коли цього не відбувається, система починає викривлюватись. Результат - наявність недобросовісних вчителів і відповідний імідж всій професії.