Відповідь: проблеми зі спанням Ой, як і вас розумію. Дівчата, Андрійчик будиться в ночі що 15-20-30 хв і так вже довший час. Я вже грішним ділом накручую собі всякого, хоча в день то цілком нормальна, активна дитинка, яка їсть, спить, повзає, бавиться, носиться на ручках, тобто нічого незвичного в поведінці нема. Але коли наступає ніч- починається от таке. Вкладаємся спати годину-півтори. Поїсть і давай повзати, навчився з дивану злазити. щось собі там коментує. Ну, але то ше пів біди, а після засинання... я вже волію взагалі спати не лягати, бо я вже просто не витримую... тільки задрімаю- крик, тільки задрімаю-крик і так цілісіньку ніч. Груди на ранок мякі, виїжджені, хоч нон-стопу у нас немає. Я за таке безпереривне цицяння руками і ногами в порівнянні з от таким, але він так тепер не зависає. Тільки їсть, відвертається, засинає і за пару хв дикий плач і все по новій. Я от що думаю, це трохи у нас співпало з таким конкретним скачком в розвитку. В подробиці вдаватись не буду, але факт залишається фактом, я мама і я то бачу. Чи може то от так впливати на сон?
Відповідь: проблеми зі спанням Ох і нічка сьогодні була..( Малий крутився, вертівся плакав, цицю брати не хотів. Так пів ночі ходили, колисали. Зубків не видно. Думаю ще на животик. Бо вчора коли тужився аж плакав. Щось я так бачу малий вже перейшов на 2 денних сни. Так принаймі 2 дні вже спить. Але мені так комфортно. Сни стали довші і тривають тепер по 2 години.
Відповідь: проблеми зі спанням і в нас нині була просто жахлива ніч. з пів 2 до 4ї ревіли, носилися на руках, їли-вередували-їли... в результаті я подрімала в позі зю біля малявки 3 годинки і вона в 7й прокинулася. також думаю на зуби, бо так гризла вчора-нині свій светрик і мамині циці
Відповідь: проблеми зі спанням всі нові вчення мають таку *звичку* так шо може бути а як ти з ним спиш? маю на увазі - поза, положення?
Відповідь: проблеми зі спанням Ми спимо по різному. Тобто я можу і до нього бути повернута і від нього і в обнімку і... всяко. Єдине він коли поцицяється чогось сам переважно відвертається в іншу сторону і так засинає. З цицькою в роті цими ночами капризними не спить і щічку на цицю не кладе, як він ото любив.
Відповідь: проблеми зі спанням жанно, надо *понять і простіть* не циклись ну дуже вже ти циклишся правда то не є таке страшне я коли заходжу в тему і читаю про ті тяжкі ночі, то все думаю - і???? ну то є класичні кризові і скачкові поведінки пережити, важко - так, у всіх так (хто каже шо дитина живе без криз і таких скачків - НЄ ВЄРЮ)
Відповідь: проблеми зі спанням Розумію. Просто все якось боюсь щоб його щось не турбувало, він ж не скаже... А то такі плачі, що мені самій плакати хочеться. І виглядає якось не нормально. От чесно, якби не заглядувала в темку і не знаходила масу собіподібних, то вже б напевно робила комплексне обстеження...)))
Відповідь: проблеми зі спанням Для підтримання колективу. В нас останні три ночі веселі теж. Лягаємо 24-1 год. Через годину страшний плач, помагає тільки носіння на руках. Але то або погода, зуби верхі ріжуться, почали самі без опори ходити. Тому треба пережити. Терпіння всім
Відповідь: проблеми зі спанням кожній мамі плач її дитини найболючіший мені як в сусідів мале плаче, хочеться його собі забрати і цицьку дати часто кажуть не порівнюйте дітей, але тут можна, У БАГАТЬОХ ТАКЕ! і всьо ти сама заспокійся, бо дитина чує шо ти переживаєш і плаче ше більше
Відповідь: проблеми зі спанням Пригадую, зы старшим я була страшенно невиспана. Сон був нав"язливою ідеєю і мрією. З цими двома я невиспана була у пологовому тільки і перший тиждень-два. І так мені ціково - двійнятка разом в животі, потім весь час зі мною, тобто однаково я з двома поводжуся, а засинають по-різному. Хлопчик година дев"ята біля грудей за 15хв вирубується. Дівчинка ж любить вечором побуянити - ниє, верещить, хоче щоб її носили на руках, гойдали в шезлонгу. І так до 22.30-23 год. При чому по ній видно, що спати вона починає хотіли година дев"ята. Я так зрозуміла, що мій пацан просто може разслабитися перед сном і міцно заснути, а вона - ні і тими плачами сама себе перезбуджує і вже не може розслабитися. Але поки що я стараюся і сподіваюся, що і вона буде засинати швиденько під грудьми.... ще ж їм тільки третій місяць, а деякі лікарі кажуть, що перщі три місяці життя - це "четвертий триместр вагітності") - дитина призвичаюється до цього світу. ---------- Додано в 10:33 ---------- Попередній допис був написаний в 10:31 ---------- А ще шкодую, що не побачила це відео перед пологовим( Пробувала на хлопчику вдень - його моментально заспокоює. Дівчинку вже ні. Напевно той рефлекс заспокоювання в неї вже зник. Може комусь з мацьопками допоможе http://vk.com/video84556961_159596415
Відповідь: проблеми зі спанням У нас вже ритуал склався, просинаємось в 4 ранку і крихтимо, сопемо, щось там собі говоримо, а ще буває, що хаотично шукає цицю, не плаче, але якось так тикається в мене і сопе! Як даю цицю, то він раз сьомне і вже пропав інтерес! І так ми спимо неспокійно до 6-7 ранку! Це більше мене хвилює цей неспокій, ніж його!
Відповідь: проблеми зі спанням oksumoron, згадую, був в нас такий період. під ранок так крутилась-мучилась, поки не пукала-какала. я тісно притуляла малу до свого живота, вона пригрівалась і далі засинала. то пройшло швидко. встановлюється шкт, то ще всякого буде. але все минає)))
Відповідь: проблеми зі спанням І мій з 3 до 4 не спить. Кряхтить, гудить, гамати не хоче. Так що я часто на дп в 3 ночі)
Відповідь: проблеми зі спанням То якісь зачаровані години з 3-ї по 4-ту, в нас те саме перші 2 тижні було, зараз трошки посунулось ближче до ранку, але таки годину вночі не спить
Відповідь: проблеми зі спанням і я згадую такий період з малим). Памятаю, що часто під ранок клала його животиком на свій живіт або чоловіка і так малюк спав трохи краще і газики відходили швидше)
Відповідь: проблеми зі спанням Їду мозгами не витримую більше Присипляю диитиину з 22:00! То циця, то колишу, то циця, то вона по мені товчеться, то циця, то ше шось, а я не можу вже витримувати то товчіння по мені!!!!!!! Поклала в ліжечко, вона ниє!!! Циці вже в тріщинах, так вона їх реально " жує", а не смокче. Я ледве тримаю себе в руках, але бачу, що скороо зірвуся. Чоловік у відрядженні... Люди, як ви себе тримаєте в руках, як конторолюєте себе, коли такі важкі засипання??? Поможіть порадою, бо зійду з розуму!((
Відповідь: проблеми зі спанням мій вже котрий день засинає в 2-3 Вже ніби на циці задрьомує аж раптом відкриває очі і сну ніби і не було... І давай нас по хаті водити. І так по колу. а що у вас там з зубками? Гризе тільки на ніч?
Відповідь: проблеми зі спанням А мені зараз важко через різний час засинання обидвох дітей. В обід (ой а поняття обіду в нас тепер неймовірно розмите) вкласти одночасно дітей не вдається, а якщо вдається, то дуже пізно той обід настає. старша не дає заснути малому, бо йому цікаво і навіть циця не цікавить, відволікається, хоче бавитися, але в процесі починає нити, бо ж втомлюється швидше за 3-річну дитину. Старша таке враження, що ніколи не втомлюється, енерджайзер. Вкласти її спати, коли не спить малий - нереально, і так по колу, увечері те саме. Я вже сили не маю. Їх не ізолюєш, в обід я з ними одна, думаю, як то вийти із ситуації. Коли вже гуляємо так, що малий поспить надворі 2 години, то він вдома не ляже спати так надовго, відповідно і старша не поспить, і буде капризна. отак наразі і мучуся, донедавна ще якось було, що засинали одночасно, співпадало так, тепер не налагоджу процес ніяк...
Відповідь: проблеми зі спанням Наталю, мені допомогає таке Тебе нервує, бо ти маєш щось робити, хочеш відпочити, спати і т.д. А дитинку болить в разииииииииииии і вона нічого не може для себе зробити, окрім як притулятися щокілька хвилин до мами)))