Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати Я б не бралась стверджувати, що все аж так ненормально. Якщо порівнювати різні традиції, то в нас ще не так погано все. Звичайно структуалізм на якому побудована наша освіта - не найпродуктивніший підхід, але оскільки в нас немає культу успішного навчання, то це ще питання чи інші підходи буть достатньо успішні. В радянські часи багато цікавих, досить прогресивних ( навіть і на зараз) методів і форм навчання перепробували і не дарма зупинились на тому, чому зупинились. Є недопрацювання звісно, але повторюсь сама система не така вже і жахлива. І програма впринципі є досить непоганим балансом між східними і західними традиціями. Японія ( мовлю зараз суто про школи) і Америка, як дві яскраві опозиції.
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати а ви склали про мене враження по одному допису? Пишу ще раз, не всі вчителі хабарники, яким за все треба платити. Але точно не рідкісні і не поодинокі випадки. Хоче хтось подякувати вчительці за прекрасну роботу - будь ласка. Але не добровільно-примусово здати по 200грн, бо ж то 8 березня.
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати мені здається, що наша освіта просто відстала назавжди. Свій рухається, швидко змінюється, а освіта в цьому дууже відстає. Взяти хоча би уроки інформатики - це ж або нормальні завдання перед дітьми ставити, або просто не протирати штани. Взагалі добре було би якби IT включили в шкільну програму як обовязковий елемент - чи то уроки, чи то всі предмети через IT - за цим майбутнє. Фізкультура. Про те, що діти на уроках роблять - то одне, але в якій школі (рахуємо на пальцях) є спортивний інвентар, на якому хочеться займатися? Не тільки мячі-скакалки, але і батути, тренажери, і сучасне покриття? А що ми можемо зробити? заставляти-стимулювати-спонукати дітей ХОТІТИ вчитися, переконувати, що це потрібно. Ми ж уже в іншій державі, чи не так?
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати нічого собі - це ж скільки вийде як навіть половина здасть? Прям 13-та зарплата.
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати вчитель фізкультури- зайнятість 26 годин ( 1,5 ставки), стаж педдіяльності 12 років ( загальний більший), класне керівництво- 3900 грн вчитель сихівської гімназії ( для своїх же учнів ( не випускних класів), але займається з ними вдома)- 35 грн урок. І кажуть, що це дуже дешево, бо інша така ж предметниця бере більше.
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати Я розумію, чому у нас суперечка. Бо кожен з нас зі свого прикладу говорить. От Оллі попалися якісь погані вчителі, то в неї таке враження. Мені чомусь попадалися лише такі вчителі, котрі і цукерки не хотіли брати і ніяковіли від щирої насправді подяки (не бачу нічого протизаконного у прагненні подякувати своєму викладачу, якщо то від щирого серця). В нас ніколи таких сум, як 200 гривень на 8 березня не було.. І не чула від своїх сестер такого, чиї діти вчаться в школах. Але я вірю, що є різні вчителі і є ласі на взятки. Вони просто псевдовчителі, то не їхнє покликання. Шкода лиш, що і в них діти вчаться...
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати вчителі і цей інвентар часом за свої кошти купують. Як і мати. Як і засоби для ремонту спортзалу. І фарбують самі
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати здають всі, інакшого виходу не бачать. Бо хто не здає, про того докладуюють вчительці. І гноблення до 11 класу забезпечене. пи.си. То я не за наш кас писала. Ми на 8 березня не збираємо) ---------- Додано в 16:09 ---------- Попередній допис був написаний в 16:02 ---------- насправді було дуже багато хороших вчителів. Але погане пам"ятається довше Як тільки ввійшла в розклад хімія, мені вона тяжко давалась. Потім я захворіла і місяць взагалі до школи не ходила. То був завал. Я на уроках плакала, бо вчилась гарно. А з хімії ніяк не виходила п"ятірка. тоді вчителька організувала факультатив. Абсолютно безкоштовно, ходили всі бажаючі. Пояснювала по кілька раз, поки не доходило. А от в інституті була така викладачка, яка прямо в очі сказала, що не поставить мені за курсову більше 3, бо я сама її писала. І я погодилась на 3, бо була вже глибоко вагітна. Не хотілось псувати собі здоров"я і щось доводити. І ту курсову до речі я возила на перевірку тричі. Викладачка знаходила смішні помилки, аби тільки не прийняти ми на фізкультуру дещо купляли за батьківські гроші
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати те що не бачать не значить що його нема та ну, в моєму шкільному дитинстві таких поборів не було, але це ж не значить, що мені засліпило і я не знаю як воно зараз є.
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати Ви це серйозно? Я б навіть вдома гаджети дуже сильно обмежувала, а ви ще й школу хочете на цьому будувати.
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати мені здається, чи тема вийшла далеко за межі зарплати, і перейшла в чисто освітні проблеми?
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати На мою думку, то хабар, тому що вчитель до вашої дитини вже не буде відносить неупереджено, а поблажливо. На рахунок 200 грн. Це вчителька сама так сказала, щоб всі здали по 200 грн? Можливо то батьківський комітет хоче так випендритися перед вчителем?
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати та ну. Я оплачую вчительці позаурочний час. Я ж не кажу - ось вам гроші, поставте Яринці гарні оцінки. І як би то був хабар, то вчителька б не вказувала на пробіли в знаннях, а мило б посміхалась і казала, яка гарна в мене дівчинка.
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати Ні, не кажете, але це і так зрозуміло, і вчитель для "своїх" дітей завжди робить поблажки. Це зі слів вчительки, яка займається в школі репетиторством. Тим більше, якщо би дитина ходила до репетитора, а знання би залишались на тому самому рівні, чи платили би ви дальше? До чого я веду: ми даємо хабарі там, де це нам потрібно, де це необхідно: лікарю, наприклад, при складній ситуації; вчителю, щоб позаймалась з дитиною, але не дай Бог, хтось дасть там, де ми не даємо, то це вже неправильно. Як просто себе оправдати і засудити когось.
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати а де я засуджувала когось? Я не знаю як розцінює наша керівничка додаткові заняття, але поблажок точно не бачу, скоріше навпаки. Це як гурток. І, до речі, лікарям теж не даю. Хіба як приватного викликаю.
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати Ну, лікарю ми з вами разом давали в опіковому відділенні...хоча, ні, гроші були в мене в руках, то тільки я давала (((
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати вся наша система добровільно-примусова, моя мама пропрацювала більше 25 років в сільській початковій школі, де не було газу, часами держава помагала вугіллям, а було так що їй з батьками приходилось рубати дрова в буквальному сенсі цього слова, пам'ятаю як кожного літа я з мамою ходила робити ремонт в школі разом із батьками учнів, так як ми жили в сусідньому селі то мамі доводилось добиратись пішки польовою дорогою і в заметілі і осінні болота. Коли школу закрила для продажу (гарна місцина під сихівським лісом), маму хотіли дати під скорочення, та в нас в селі звільнилось місце вчителя початкових класів, коли дійшло діло для працевлаштування вияснилось, що вже прийняли немолодого працівника без досвіду роботи, а маму дали на групу продовженого дня із зарплатою яка нараховується з нуля+ класи на групі з 1-4 до 30 учнів і з кожним індивідуально потрібно працювати, це вибачте приниження як людини так і вчителя- професіонала з вищою категорією, але протекція в нашій державі відома річ. Після того як мама пішла на пенсію за вислугою років групу закрили, бо нікому цієї групи не було потрібно, адже виявляється важко так працювати. Мама має 52 роки і працює нянею, і от тепер вона зрозуміла якою вона була ломовою конякою, за той мізер, і категорично відмовляється розуміти як можна збагачуватись за рахунок батьків, так їй дарували подарунки чисто символічні- цукерки, квіти, вази, її учениці вишили салфетки, найдорощим подарунком є портрет Щевченка, в скрутні часи бувала так, що нічого не дарували, і на тому світ не закінчився. Перепрошую за сентименти, але кожен повинен розуміти, що він робить і як воно зі сторони виглядає, навіть тоді коли його працю оцінюють не по заслугах.
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати а до чого тут то? я пишу за себе і за свою сім"ю, за свої гроші. І то був чужий і складний випадок. А тут в темі почалось все з того, що у вчителів мала зарплата, давайте будемо їм доплачувати. Он у нас двірничка не прибирає, так як реба. Сусідка каже, а що зробиш, яка зарплата, така і робота. Я з такою позицією не згідна. Ту ж двірничку ніхто не силував іти прибирати, правда?
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати Її біда заставила працювати двірничкою, мабуть, не змогла би вона робити більш інтелектуальну роботу. А якщо би я дала двірничці 50 грн., щоб вона краще прибрала біля моєї квартири, ніж біля інших, це хабар чи ні?
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати в кожного своє бачення. Я біля своєї квартири сама прибираю Зрештою, яка різниця. Людина свідомо погодилась на таку роботу із відповідною зарплатою. Якщо у обов"язки двірнички входить гарно прибирати біля моєї квартири. а вона цього не робить, то я б їй не платила. А поскаржилась в жек чи куди там тре. Ми самі вчимо , що за все тре дати. Починається вже з дрібничок, а закінчується серйозними справами. Коли, щоб спасли життя дитини, тре дати хабаря. От зараз у місті є дорожній контроль, самооборона і т.д. Патрулюють з дпсниками. І от уявіть. за ніч ловили 13 чоловік нетверезих за кермом. На всіх склали протоколи. Казав чоловік що офіційний штаф в р-ні 6 тис. І от за добу державний чи міський бюджет поповнився на 78 тис. Якби хабарів не було, тоді б зарплати були більші і пенсії. Але починати треба з себе. Але нам інколи вигідно дати хабаря чи хабарика щоб швидше довідку отримати, купити гарне ставлення і тд.