Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати Не бувати більше цьому - антикорупційний комітет працює. Крім того, оці разові "задобрення" були ну просто казково "щедрі", і то навіть хабарем важко назвати. Хоча, може, в окремих школах дійсно нагліють.. І ланцюжки за моєї учнівської пам"яті нікому не дарували, і зараз якось обходимося. Таки інша, я ж не кажу, що всі поголовно святі.. Втім, може, й не інша. Крім голосу, є ще музична грамота, невивчені тексти пісень, історія музики.. Не всі вчителі поблажливі, і для кожного їх предмет найважливіший )
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати ну для мене здати 200грн. привітати вчителів з 8 березням то занадто. Може то і мені почати жалітись на чоловікову зарплату, а вдруг хтось доплатить ггг
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати Дуже різна. ЗП залежить від стажу та кількості годин. Знаю що молоді вчителі мають дуже маленькі зп.
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати Таки занадто, погоджуюся. Може, я ще не усвідомила всієї глибини наших глибин, бо в нас тільки початкова школа і 1 вчитель, + цукерки предметникам..
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати 200??? То явно занадто. От читаю вас, дівчата, і мені аж страшно, бо і мій Артем колись в школу піде... Репетиторство з першого класу, такі подарунки дорожезні, що ж то робиться... Згадую свою школу, ходила на репетиторство тільки в 11 класі, тільки по тим предметам, які були необхідні для вступу в університет. При цьому за невивчений урок мені вчитель, до якого я ходила, могла спокійно поставити 3. Здавали на подарунки по 5-10 грн завжди(десь 2-3 рази в рік), тільки в випускному класі робили більш суттєвий подарунок. Але в мене були просто чудові вчителі і класні керівники, завжди нас підтримували і словом, і ділом, бувало таке що класний керівник купила всім учням на день св. Валентина листівочки і кожному підписала індивідуально в жартівливій формі за що вона нас любить, я ось такі моменти пам"ятаю, а не про гроші, якось питання так не стояло, а з малозабезпечених сімей наш батьківський комітет ніколи гроші не збирав і ніхто потім про те їм не нагадував, якось добріше все було... Маю вчителя в родині. Переїхала до Львова рік назад. Роботу знайти вчителю фізики у Львові неможливо, але якось вдалось влаштуватись в російськомовну школу на пів ставки + запропонували вести там гурток фізичний, ось нещодавно по оголошенню знайшла вона ще 1 роботу в ліцеї теж на пів ставки. Ну і працюючи так би мовити на 3 роботах людина отримує десь 1800 грн (стаж вчительський до 10 років, точно не знаю скільки).
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати то не мусово. Особисто ми віддали, бо самі в тому винні. Ми не планували Яринку давати цього року в школу. Тому троха розслабились з підготовкою. Ну і мені проблематично з нею робити уроки, бо менші постійно лізуть, заважають. А робити уроки у 8-9 вечора, коли є хтось в дома не дуже хочеться. Та й Яринка скоро лягає
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати Перетворення освітніх послуг з державної у приватну (комерційну) сферу. Не більше. Так само і з медициною. І плювати, що там в Конституції написано:
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати Наш класний керівник, навпаки наголошує, щоб батьки не звикали до репетиторів, і не користувалися послугами. П.С. Щодо подарунків, я схильна думати, що в тому є вина батьків.
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати Знаєте, я розумію що кожен своє хвалить, чи то пак жаліє, в нашому випадку, але не вартує так зациклюватись на вчителях, в них далеко не найгірша ситуація в цій країні. Таких "важких""важливих" і "низькооплачуваних" професій багато. До прикладу: рік тому моя коліжанка працювала в школі, мала дуже мало уроків, точно не скажу скільки, і з/п 800грн отримувала на руки. В школі проводила десь в середньому 5 год.на тиждень. Я в той час працювала касиром в банку, 8-годинний робочий день без права відгулу, теж немаленька відповідальність (якшо хтось думає, що підроблені гроші-тільки в фільмах, сильно помиляється, ну і докладання своїх в касу в разі чого, перевірки....-короче, тоже не логко) і 900 грн. на руки. Кожному клієнту посмішка, додатковий продукт, на тебе дивляться 4 камери з усіх боків, і ніяких восьмих березнів, квітів і шоколадок. Думаю оплакувана всіма "важка доля вчителів" трохи стереотипна і заїжджена платівка, таких як вчителі багато-взяти хоча б лікарів. І взагалі, не лише бюджетники мають низькі зарплати, серед тих хто працює на приватників таких теж не бракує...
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати То варто було прийти і поговорити, якраз в прямому розумінні, без лапок. Поцікавитися про причину низьких оцінок, що дитина не здала,не вивчила,які є зауваження. Оцінка за семестр не береться нізвідки, а виставляється на основі тематичних, а ті - з поточних. Тому так не може бути, що раптом вона з'явилася. Так, це вимагає часу і часто нервів, ну але за справедливість треба боротися, якою б "попсовою" ця фраза не здавалася. А ще буває, що власне до музики, фізкультури, обж тощо ставлення не дуже уважне, бо то "неважливі" предмети. Але вчитель не може поставити вищу оцінку, наприклад, через те, що дитина готувалася до к/р з математики, а на біографію композитора вже не вистачило сили. Але то так в загальному, кожен випадок має свої нюанси і обставини. ---------- Додано в 14:05 ---------- Попередній допис був написаний в 13:54 ---------- Це неможливо. 5 годин в тиждень на роботі - то десь третина ставки. Виходить, що при повній ставці мала б 2400? То фантастика. Стільки отримують навіть не всі завучі, при тому маючи вищу категорію і немалий стаж.
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати або ваша подруга вам казала неправду, або вона має багаторічний стаж роботи, бо то нереальна зарплата за 5 годин в тиждень!
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати виходить, що 40грн за 1год - щось закруто)) Тільки-що задзвонила до родички - вчитель нім.мови - повна зайнятість, стаж 5р = зарплата 2200грн на руки. Плюс має ще репериторство, то каже, що ще плюс навіть більше заплатні має в місяць - не жаліється)) але в них поки діток своїх немає, то підозрюю, що репетиторством займається увесь вільний час, щоб на таку суму вийти..
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати Може, ще й як може. Навіть у мої 90-ті роки навчання у школі були такі вчителі, що свідомо занижували оцінку на 1 бал тим, хто нічого не приніс вчителю. таким чином прогульщики і двійочники мали за чверть "4", і також "4" мали деякі скромні і чесні учні, які добре вчились. Мова не про усіх, а про деяких вчителів, яких у кожному навчальному закладі вистачає. Хабарі процвітають всюди вже не один рік, і чим далі - тим гірше. А ще багато залежить від директора школи. Спілкувалсь недавно з однокласницею, у неї донька закінчує 9 клас, так вона вже за голову береться від того, що витворяють вчителі. Каже, "Де я маю набрати тих грошей. Мала добре вчиться, а вони усі хочуть грошей, натякають, занижують оцінки, і все тому, що це 9-й клас - для декого випускний". Що цікаво, що є одна вчителька, яка колись ще нас учила, а тепер дитину її - так вона як тоді хотіла грошей-подарунків, так і тепер. Я от думаю - ми колись вчились без всяких репетиторів, тим більше з 1-го класу, і нормально вивчились, ВИШі позакінчували. Я не знала, що таке репетитор, коли вчилась. Якось все здавала сама, як могла. Чи то тепер діти такі тупі, чи то тепер вчителі так "старанно" вчать, що без репетитора нікуди. Віддаю перевагу другому варіанту. Тоді значить систему тої освіти якось міняти треба, чи що. Поясніть мені, чому всі поголовно до репетиторів ходять, у чому причина? Недостатньо шкільних уроків з 1 класу? та й батьки хіба не можуть у програмі початкових класів самі дитині все пояснити? Чи тепер логарифми вчать з 1 класу?
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати Холлі в мене складається враження, що у Вас якась персональна вендетта. Те про що ви говорите - рідкісні, поодинокі випадки. все стадо міряєм по одній паршивій вівці? Чому ставка вчителя 18 годин? не 40 , а 18? Бо це - тяжкий труд вчити. 45 хв в класі це - постійна напруга, діалог, перебування у соціумі, безперервна розумова діяльність. Я не кажу, що інші роботи менш складні, я кажу, що, мабуть, є причина, чому ставка 18 годин. І відпацювавши уроки в школі, вчитель не зможе, навіть при великому бажанні, залишити роботу на роботі, бо ще уроки треба спланувати, скласти контрольні і самостійні, заповнити гори документації ( перевірка зашитів, то тільки вершечок айсберга.) І за свою складну працю вчителі мало того, що отримують мізерні зарплати, їх ще періодично паплюжать привселюдно. Ви писали про перекваліфікацію і більш оплачувальні роботи. Так от! Власне тому, наша система освіти починає успішно загнивати і випадки, які ви описуєте, впринципі почали траплятись. Професіонал, знавець своєї справи, шукає місце не за 2000 грн ( то я здорово округлила до більшого і це не за одну ставку + ще може група продовженого дня, або щось таке) за які він випрацьовуватиметься геть і йому на чоло наклеять наліпку хабарник, бо на 8 березня мами зібрались коштами і купили торт і тюльпан. Така людина, як Ви казали, йде туди де зарплати вищі і поваги більше. А хто йде до школи? Ті хто не можуть влаштуватися де потепліше. А результат маємо, який маємо. Плюс навчати дітей, то не тільки робота вчителя. Батьки повинні в першу чергу контролювати цей процес. Семестрова оцінка з музики складається не тільки з того як гарно дитина співає ( співати не вміла і не вмію, мала завжди відмінно), а в основному з письмових самостійних і контрольних. Уроки музики не вчать тільки співати, вони ще орієнтовані на те, щоб познайомити з історією музики, піснями різних країн, музичною спадщиною України тощо. А де дитина взнає, наприклад, про Рахманінова ? Тому гарні співи не відміняють невивченого матеріалу і 2 за контрольну. Незадовільна поведінка теж впливає на кінцеву оцінку. Це ж все очевидні речі. І на останок, ми дякуємо касиру, коли той дає нам решту. Лікарю після прийому. Нотаріусу за печатку....вчителям ми дякуємо на перший і останій дзвоник ( і то в кращому випадку) Давайте частіше дякувати вчителями? Не приходити в клас вікривши двері ногою і кричати, чому в дитини 3, а спокійно питати, на що треба звернути увагу і де допрацювати. Як можна зневажати людей, яким довіряєш найдороще?
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати А я за перший, але трішки перефразую: діти може й не тупі, але страшно ліниві. І в разі чого, знають, що батьки можуть за них "порешать" їхні проблеми.
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати Ну для мене наприклад навчання дитини поза школою, теж репетиторство - це одне, тобто коли хтось допомагає дитині зробити уроки, чи в певному предметі розвиває її, ну але народ давайте чесно шо коли дитина ходить на репетиторство до власного вчителя, то в будь якому випадку виникають у неї власні кращі стосунки, ніж з іншими дітьми. Я вважаю шо так не має бути.
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати видно у вас дітей нема в 6 років всі діти ліниві і розбещені, ага. І те що в них зараз програма в 6 років складніша ніж в мене була в 10, ніякого стосунку до справи звісно ж не має.
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати Ох, болюча та тема і для учнів і для вчителів і для батьків. Сподіваюсь невдовзі реформи в галузі освіти проведуть і ті недоліки всеж самі собою з часом зникнуть, бо те що є зараз - не нормально!
Відповідь: Кожному по заслугах,або рівень нашої зарплати самі собою не зникнуть - треба про це доносити чиновникам від освіти всіма можливими (і можна неможливими способами)