Відповідь: Кредити, депозити, банки... Дивно, бачу що багато українців забули про подвиги Надрабанк в 2008році: дурив людей і видавав валютні депозити в гривні по курсу банку. Мені як економісту, взагалі дивно, як люди, що мешкають закордоном тримають тут депозити. Так в нас найвищі ставки, але ж ризики ого-го-го які. Якби я мала можливість -тримала б гроші на депозитах країн Євросоюзу, а не України.
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Зважаючи на ситуацію в країні, думаю, чи не перевести гривні в банківське золото? Долари зараз купувати не хочеться, бо дуже вже дорогі. А навіть за найплачевнішого розвитку подій, при яких гривня може остаточно знецінитися, золото залишиться золотом і завжди буде в ціні. Хоча відсотків на ньому не зароблю, це тільки купити і заховати вдома. Що порадите?
Відповідь: Кредити, депозити, банки... це ви про когось зі своїх друзів, родичів чи знайомих написали?
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Золото завжди росте в ціні. Але треба знати, що з ним потім робити. Не всі банки його викупляють в населення. Деякі купляють лише те, яке самі продали, за наявності квитанції; деякі купляють різне. Можна ще ювелірам продавати. Але треба мати знайомства. Іноді бувають депозити на банк. метали. Ставки % там низькі. Але депозити в металах не страхуються фондом гарант. вкладів ФО.
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Перевага золотого депозиту в тому, що Ви не просто отримаєте в кінці золото+вітсотки, а й виграєте на різниці курсу золота. Ну зараз то золото мало кризовий скачок, а загалом, якщо розглидати довгострокову перспективу, то ціна на нього стабільно по трошки піднімається. Мушу з Вам не погодитись. Якщо людина заробляє в гривні і витрачати планує гривню, то в ній і вартує зберігати, щоб не втратити на курсовій різниці та отримати максимальний дохід. А от якщо дохід в валюті, або витрачати плануєте валютою (наприклад, збираєте на авто на втор.ринку) тоді вартує зважити ситуацію на ринку і мабудь доцільніше тримати буде в валюті. Золото можна в нефізичній формі класти на депозит, і так само знімати, зразу переводячи в грн. Або безготівково переводячи з банку в банк. ---------- Додано в 17:21 ---------- Попередній допис був написаний в 17:15 ---------- Хамовиті працівники це звичайно особливість нашого сервісу)))А от щодо затримки з депозитами, то не вина банку. Через кризу і паніку багато банків мають проблеми з ліквідністю. Була б в Німеччині така ситуація як в нас цієї зими, в них би теж центробанк обмеження повводив. Біда не в нашій банківській системі, а в ситуації в суспільстві. А кризові явища вони ж непередбачувані...
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Добре, якщо людина отримує зарплату у гривнях, а планує згодом ( рік, два) купувати авто, чи квартиру, не важливо нову чи б/у, хіба не вартує все ж таки, якщо немає скачків, переводити зразу у валюту? Однаково всі ціни йдуть по курсу. Подивіться, яка ситуація зараз, але це не вперше в нас таке. Був скачок долара від 5 до 8. Спали спокійно ті, хто мав заощадження у валюті. Знаю дуже" веселу історію", як один митник поставив своїх жінці на депозит 100 тис.$. А вона вирішила трохи підзаробити і зняла той вклад, перевела це в 500 000 грн і поклала на гривневий депозит. За дуже короткий час долар стає 8 грн. Хто виграв в даній ситуації? Банк, як і завжди! Я взагалі далека від банківської системи, але моя рідна тітка, яка вже десятки років працює керуючою банку, ще жодного разу не радила мені довго тримати гривню.
Відповідь: Кредити, депозити, банки... саме тому, кошти треба тримати в різних валютах і на різних термінах - заробите може і менше, але й вірогідність втратити зменшується сутєво!
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Згідна, але на гривню треба виділити найменше заощаджень ( на мою скромну думку).
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Стосовно валютних депозитів, то тепер невідомо, коли ми зможемо їх отримати. Не зважаючи, в якому банку... 28-го лютого Національний банк України прийняв рішення про тимчасові обмеження на зняття грошей з валютних депозитних рахунків. НБУ прийняв тимчасову постанову, вона буде працювати до місяця — може тижні два, а може місяць. Достроково повертати вклади в іноземній валюті за всіма типами договорів будемо того ж дня в будь-якій сумі, але це буде за курсом купівлі іноземної валюти уповноваженого банку на день проведення операції. Крім того, зняти з рахунку можна не більше, ніж суму, рівну 15-и тисячам гривень на день. На депозити у вітчизняній валюті обмежень нема.
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Шкода... Тому я і писала раніше, що банкам не довіряю і краще закопати, ніж довірити їм... На рахунок Надра банку: в часи, коли вони не видавали валютні вклади людям, в мене знайомий мав на депозиті 60 тис.$, збирав на квартиру, якраз мав купувати. А банк видавав по 200 в день. Він різними махінаціями витягнув свої гроші швидше, але нервів пішло
Відповідь: Кредити, депозити, банки... в ті часи наше під-во обслуговувалося тут як юридична особа ( причому обслуговувалося довго- біля 10 років, ще з часів його Києво_Печерського статусу). В один прекрасний день, коли було куплено кілька десятків тис. євро для розрахунків по контрактам з іноземними партнерами, банк перевів ці кошти на транзитний рахунок ( як звично), а от і з транзитного рахунку на рахунки партнерів уже не вивів. Для подальшого обслуговування банк змінили, з "Надрами" ж судилися майже 2 роки, залучили прокуратуру, дійшло до Києва, і ,чесно кажучи, на той час, коли я з підприємтства йшла, фаза ще була далека до завершення.Тому навіть не знаю, чим це закінчилося. Але факт залишився фактом- більше 70 тис. євро банк дуже довгий час "прокручував", а мале під-во мусило шукати резервні способи екстренного розрахунку
Відповідь: Кредити, депозити, банки... а що нового з банкоматами? в чоловіка з/п піреус, жоден банк-партнер у Винниках гроші не видав сьогодні.Це що тепер знімати тільки в піреусі?
Відповідь: Кредити, депозити, банки... В Приваті обмеження 1500 грн. через банкомат. Але в касі банку видали стільки, скільки треба.
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Я вже писала раніше, через брак готівки майже всі банки поставили обмеження на банкомати. Обмеження різні:деякі видають тільки за картками свого банку, деякі видають тільки до 1000 грн. на добу за одною карткою і т.п. Знову ж таки це явище тимчасове, зумовлене кризою і проблемами з ліквідністю. ---------- Додано в 11:55 ---------- Попередній допис був написаний в 11:49 ---------- Ок, я працюю в банках до року часу, але моя мама працює вже понад 35 років в банках, і в НБУ була, і в ком.банках, і для мене такі дописи так смішно читати, що Ви собі не уявляєте...Це от для прикладу, якби ви попали до поганого лікаря, який вам зле поставив діягноз і видурив купу грошей, вийшли від нього і кажете:я лікарям не довіряю, більше до них не піду, краще до ворожки, для прикладу))) І ще, тим хто критикує саме укр.банки, а каже що закордоном все так зашибісь, треба гроші там тримати. Згадайте 2008-2009рр. Шарахнули найбільші і найстабільніші світові банки, зокрема американські, хто б міг подумати?І водночас багато малесеньких укр.банків цю кризу пережили з мінімальними втратами. Раз на раз не приходиться. Кризи ніхто не може передбачити, коли і де буде наступна-тільки Богу відомо.
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Думаю, що тим людям, що сьогодні пікетують нацбанк, через те, що вони не можуть отримати свої вклади, не смішно... Відсотки на валютних вкладах такі мізерні, що ризикувати, заради копійок, вважаю, недоцільним. Можна втратити все. А про гривню і так все ясно.
Відповідь: Кредити, депозити, банки... потрібно або розраховуватись карткою або знімати гроші безпосередньо в касі банку. Але при розрахунках теж деякі банки поставили обмеження, знаю точно один банк поставив до 3500 протягом доби по одній картці в торговій мережі. ---------- Додано в 12:33 ---------- Попередній допис був написаний в 12:31 ---------- бачу дискусію можна згортати, бо погляди в нас кардинально різні. Я особисто заробляю, витрачаю і заощаджую тільки в грн і вважаю що тримати в валюті не вартує через постійні обмеження, мізерні відсотки і валютні ризики. А щодо мізерних відсотків, то в Україні вони одні з найвищих в світі. В Європі відсотки в межах 2-3% річних коливаються, в Японії в кращому випадку 0,001% річних.
Відповідь: Кредити, депозити, банки... то попит і пропозиція... якби в нас такі були, то ніхто би гроші в банк не поніс) а з більшими ще хтось наважується
Відповідь: Кредити, депозити, банки... Я б радше сказала, що то визначається не так попитом і пропозицією, як стабільністю, рівнем економіки і рівнем інфляції, які в свою чергу формують коньюнктуру ринку. Іноземні банки (як Європейські, так і ісламських країн) мають ряд своїх особливостей, проте я не сказала б, що вони чимось кращі чи гірші, вони просто інші, як і суспільство та економіка, в яких вони функціонують.