Відповідь: Спільний сон з малятком Дуже цікава тема, не вкладається мені в систему того, як я думаю/думала, що правильно. Я наразі теоретик і вивчаю різні аспекти материнства ( трохи зануда, але без уявлення хоч приблизного, що мене чекає не наважусь точно. ( так і попала в цю тему) Мене, що стосується спільного сну, цікавий наступний аспект практичний. З того, що я начиталась, рекомендють дитячі простирадла, пленки і тп в ліжечку ( тобто малюкову постіль) міняти кожний другий день, максимум третій. Ті практики з яким я можу поспілкуватись на тему діточок так і роблять, одна жінка взагалі кожний день міняє. Дорослу постіль міняти кожний другий день накладніше? її і прати довше і сохнути вона довше буде. Як часто треба міняти постіль при спільному сні з новонародженими? частіши( кожен 2 чи 3 день) чи можна тримати звичний режим і робити це раз в 7/8 днів?
Відповідь: Спільний сон з малятком Постіль міняю як і до того, а от дитячу пеленку, на якій спить малюк міняю часто. Спочатку бувало що і кілька разів за ніч - бо то зригне, то підгузок протече, то молоко з грудей калюжку зробить.
Відповідь: Спільний сон з малятком а ви себе не запитували нащо???? чи дитина так потіє, що постіль не свіжа, чи яка причина то робити? маля купають щовечора, одягають в чисте, ще не повзає, не ходить, само не брудниться. нащо ті рухи ? бо я не розуію, якщо чесно) може є якась в цьому і логіка?.. ---------- Додано в 14:12 ---------- Попередній допис був написаний в 14:11 ---------- ну звісно, коли дійсно брудниться, то є причина міняти при чому відразу. але не все ліжко перестеляти)
Відповідь: Спільний сон з малятком ну дитина не пітніє, але от при спільному спанні є ще, наприклад, добре викупаний тато, який може добряче пітніти, чи мама, яка теж, мабуть, миється не раз в ніколи,але пітніє більше за маля. Тому мене і зацікавило питання постелі, як часто міняти
Відповідь: Спільний сон з малятком Те саме. І зараз, враховуючи що спимо без підгузника, при аваріях міняю. Так то виходить щонайменше раз в 2 дні, якщо не везе, то декілька раз на день. Дорослу міняю в звичному режимі, або якщо промахнеться повз пеленки. Якщо вдягаю багаторазовий підгузник і спимо без пеленки (буває вкрай рідко), то знову ж - звичний режим зміни постілі.
Відповідь: Спільний сон з малятком мене, наприклад, в спільному спанні такі питання не хвилюють. . бо спимо на чистому-свіжому. коли є необхідність поміняти постіль, то робимо. моє питання до дитячих ліжечок більше стосувалось)
Відповідь: Спільний сон з малятком ну знову ж кажу, я теоретик і не знаю, але от чи свіже і чисте ще для батьків те саме, що свіже і чисте для новонорадженого? от це моє питання, а не чи бува хто не спть на брудній постелі
Відповідь: Спільний сон з малятком є прибічники стерильності для дітей. я не з них). і взагалі проти. я за нормальність ну і знову ж таки, в кожного є своє відчуття комфорту. хтось чорні джинси пере раз в рік, бо на них не видно , а є й такі, що дорослу постіль міняють щодня, сплять без дітей, особисто таку сім"ю знаю.
Відповідь: Спільний сон з малятком я на місце, де спить ляля, стелю пеленку. І та пеленка щодня інша. Ковдра моя звична, перу як звично. А назагал - досить часто міняю постіль, бо в нас часом всім малявкам припирає в нашому ліжку потовктись.
Відповідь: Спільний сон з малятком Я малюку стелю пеленочку, більше для моєї зручності, бо коли його годую, лекше його тримати під голову таким чином! Ну і ше може відригнути, якщо не вслідкую! Зараз більше переживаю, що він занадто вдітий в мене!
Відповідь: Спільний сон з малятком наш малий вже не немовля, але спить з нами. то зразу робила як дівчата - стелила пеленочку. тепер спить на загальній постелі. я теж не прихильник стерильності, дитина має звикати до певної кількості бактерій, які трапляються у звичному житті. тож постіль міняємо у звичайному режимі.
Відповідь: Спільний сон з малятком У мене аналогічна ситуація.От тільки як правильно?Чи можна щоб дитина на подущці з мамою спала чи без краще?
Відповідь: Спільний сон з малятком Без подушки. На одушках діткам спати не можна, тим більше немовлятам.
Відповідь: Спільний сон з малятком не розумію отої проблеми з подушкою якби і хотіла то не змогла б малого викласти на подушку, бо його голова на рівні моїх грудей ну а так як в такому віці і неварто з подушкою спати, то питання навіть не виникало навіть якщо й давати дитині маленьку подушку, то зранку вона певно буде десь на підлозі від тої зміни поз малого
Відповідь: Спільний сон з малятком мені якось в голову навіть не приходило малого на подушку класти (хоч подушки і в мене і в чоловіка такі малесенькі, майже "дитячі") Бо:
Відповідь: Спільний сон з малятком Я приблизно розумію форумлянку, що писала про подушку, я в перший місяць дуже переживала, що вночі як засну і потягну на себе ковдру до шиі, то дитина може опинитися під ковдрою повністю, тому після годування перекладала малу вище, на рівні своєі голови, я сплю без подушки, то питання про подушку у нас і зараз не стоіть. А перекладала так малу майже цілий місяць, дуже боялася задусити Зараз смішно з того, але таки так думала
Відповідь: Спільний сон з малятком я теж про то думала, але зараз і не холодно, а коли було то якось робила так що я накрита по вуха, а малий нє ну і завжди або сам спускав ту ковдру або відштовхувався від мене і вже був вище
Відповідь: Спільний сон з малятком Власне в перші тижні немовля ще не зможе спустити ту ковдру, принаймні, моя взагалі засинала і не ворушилася, я в перші дні постійно прислухалася до дихання, бо вона спала багато і нерухомо, а вже потім пішли копняки, рухи руками і чутливий сон, то я швидко збилася з того перекладання, та й ковдрою теж умудрялася накрити себе до шиі, а дитину тільки до пояса До того швидко пристосовуєшся
Відповідь: Спільний сон з малятком Так, ми ще маленькі, тільки 1,5 місяця.то я і бавлюсь поки з перекладанням.і накриваю також постійно.хоча маєм алергію на жару, боюсь,щоб не простудити і тільки потім дивлюсь чи не перегріла.
Відповідь: Спільний сон з малятком я так боялась задусити дитину, накинути на неї ковдру, коли вона зі мною спала (загалом діти спали у ліжечку, а біля себе клала, коли наступали неймовірні, непереборні приступи любові)), що свою голову, ну і подушку відповідно, клала значно нижче -- десь на рівні ніг малятка. Тоді вже не переживала, що накину на неї ковдру. Правда ноги з ліжка звисали, але фізичний дискомфорт -- то ніщо, порівняно із душевним спокоєм від того, що не завдам дитині шкоди