Рагулі? (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Svjatkova, 10 Січень 2013.

  1. Sunnylife

    Sunnylife Well-Known Member

    Відповідь: Рагулі? (2)

    Нині їду з роботи, вбита новинами з Києва та ситуацією в країні і тут ситуація в маршрутці:
    Сідає якесь чмо в маршрутку, примою ваняє за кілометр, фізіономія нагла, що капець, коротше - хлопчина літ так 25. Пхався крутився маршрутці і шось собі бурмотів під ніс.... ну най буде.. тут проїжджаємо біля нашої ОДА, людей багацько досить кругом, преса...а він дзвонить по телефону до когось і каже:"Здоров. Шо ти там?...Прикинь вже ті дибіли адміністрацію штурмують. Б...., через той майдан навіть в Київ з дєвками нормально не можна поїхати. Я вже хату заказав!... Замахали з тими мітингими... Ну ладно па".
    Як мене те трафило!!!!! Я не конфліктна людина, но мене порвало так!!! Виплеснула все на нього, все за що наболіло за день...за жертви безневинні, за друзів які на Майдані, за всіх постраждалих від беркутят..... Люди підтягнулись і теж вирішили вправити молодику мозги...
    На все він нам сказав: " Та пішли ви на ... .Мені і так добре, не жалуюсь!" і вийшов..
    Аж таліпає, як згадаю.... Невже ще є такі обмежені.... соромно за таких людей...
     
  2. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Рагулі? (2)

    він хитрий енергетичний вампір. Майстерно Вас спровокував, а Ви піддалися. Ну є такі люди, що зробиш, поки крові не сьорбне - не заспокоїться. Хто домашніми снідає/обідає, а хто собі випадкових жертв знаходить. Які там дєвки, який там Київ, це гра на публіку і все. Хто возить дівок у Київ, той в маршрутках не їздить і Примою не смердить.
    аякже, добився свого, стало йому добре, - і вийшов.
     
  3. Sunnylife

    Sunnylife Well-Known Member

    Відповідь: Рагулі? (2)

    Можливо, Ви праві)) Зараз не той час, щоб провокувати..... Треба країну захищати!
     
  4. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Рагулі? (2)

    є такі...Живе в гуртожитку одне схоже чудо. Ну іншими словами назвати не можу. Хоча можу, існує в українські мові такий фразеологізм "золота молодь", от воно з тої кагорти. Як приходить в кімнату мене аж теліпає. Крім того що святкує кожен день, більше нічого і не робить. А навіщо вчитись, мама "порішає". Чого ти на модуль не пішов - "та мені впадло, мама всеодно приїде, домовиться". Ну то його особисті справи, але отаких дуже багато і ми ще в Європу хочемо. От тільки не завжди буде мама, яка "порішає".
    Ну і що те чудо на рахунок Майдану каже - "ну чисто так попунтуватись можна, але блін стояти з якимісь дідуганами, яким за 70 я не буду. Ну стоїть вот таке ледь живе і кричить "банду геть"- кому то треба". На запитання, а що ти зробив, мене відповідь вбила на повал - "а що треба щось робити, мені і так не погано жилося?Плюс в євромайдані тільки бачу, тиждень пар не було, більше кентів прийшло святкувати". І не вампір він ніякий, просто мажор, пальці вєєром і ми тут всі такі лосі останні, а він найрозумніший!
     
    Останнє редагування: 29 Січень 2014
  5. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Рагулі? (2)

    Ну що ж, мама постаралась зробити з дитини отаке. В таких речах батьки самі винні.
     
  6. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Відповідь: Рагулі? (2)

    В тему про сцикунів. В мене був реальний шок, як 31 грудня ми ввечері зайшли до церкви на Сихові, а потім вирішили піти ще в Сільпо, відповідно обійшли її не з боку вулиці, а ззаду. То капець.. 20 м від церкви стоять 2 хлопи, один спустив штані до колін і вже ніц не робить, а тілько сушить-морозить, а другий так само тупо стоїть і курить. Ми були з дитиною.. Добре, що малий замріявся і не дивився на то рагуйльо, минули його швиденько та й усе. Й..у нема меж..
     
  7. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: Рагулі? (2)

     
  8. MorsImmortalis

    MorsImmortalis мирний атом

    Відповідь: Рагулі? (2)

     
  9. LadyLand Shop

    LadyLand Shop Member

    Відповідь: Рагулі? (2)

    я хочу занести в цей список - людей які паркуються на тротуарі. Була сьогодні свідком , як на Ш. Руставелі якесь "чудо" ось так припаркувалося, що ніхто не може його оминути (вже не кажу про маму з коляскою). Якийсь чоловік звернув увагу водію на це, то у свою відповідь почув ненормативну лексику! Потім цей чоловік я так зрозуміла хотів дзвонити кудись вже скаржитись, і фотографує на телефон номер машини. Той водій вийшов і пішов до того чоловіка розбиратися. Я думала що вони там будуть битися!
     
  10. Valyushonka

    Valyushonka Well-Known Member

    Відповідь: Рагулі? (2)

    Гуляли в суботу в парку І.Франка, на дитячому майданчику багато дітей гралося, а в цей час на одній лавочці мами-рагуліхи сиділи димили як паровози, а на іншій з чверткою, канапками і по цигарці. Сидить воно в одній руці стаканчик з горілкою, в іншій цигарка і лає як собака дика на ту дитину. Жах якийсь
     
  11. smugastik

    smugastik Well-Known Member

    Відповідь: Рагулі? (2)

    Сьогодні в" Арсені" на Чорновола, стикнулася з рагулізмом ( незнаю як інакше назвати) Молода жінка, підійшла до ящика в якому насипано розвісний арахіс і давай той арахіс насипати собі в пакет руками. Я їй кажу: " Що ж Ви робите, для цього є спецальні лопатки або вдягніть на руку кульочок, після Вас той арахіс хтось буде брати і їсти ". Відповідь жінки мене шокувала, ;" В мене руки чисті, а лопатки немає, що я буду чекати поки вона звільниться ".
     
  12. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: Рагулі? (2)

    Пишу сюди, бо то наче сюди найбільше і пасує
    Стою в магазині, з дитиною, вже мені продавець добирає замовлене, заходить мадам зі собакою до магазину, собака з таких страшних - принаймні для мене - в породах не розуміюся, тому для мене просто страшна і велика собака, з агресивних таких... мадам говорить по телефону, той пес скаче на вітрини, і поводиться таки не зовсім спокійно. за мною ще 2 людей, вона за ними стоїть. пес підскакує періодично, вона реагує через раз, бо ж зайнята розмовою по телефону. продавець видно, що обурена присутністю собаки в магазині, але мовчить.
    мені доводиться відійти від прилавку, пес на повідку, але без намордника майже біля моєї дитини, вона боїться йти.
    я прошу, щоб забрала пса.
    вона мені: він не кусається
    мене це обурило, і кажу, що я в цьому не можу бути впевнена, дитина моя його боїться.
    вона: етот ребьонок ему точно ничем не интересен
    я вже не втрималася і кажу, що собаці в магазині, в черзі, нічого робити, і прошу забрати.
    у відповідь чую якісь образи, і шипіння, в прямому розумінні як від гадюки. погрози якісь... на що я вже не втрималася і запитала, чи треба викликати міліцію (ото дурна, на що надіялася).
    і ось питається, чому я маю боятися тепер гуляти по району з дітьми, бо ж невідомо, що тій людині прийде в голову... бо я попросила, щоб забрали собаку, яка би по суті не мала заходити до магазину, тим більше, що довкола купа кіосків, де можна купити усе те саме.
     
  13. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Рагулі? (2)

    О, як я вас розумію. Я одного разу чекала 20 хв на Сихові, поки з*явиться якась людина, щоб мене провела, бо там, куди мені треба було йти, стояв собака. Надійшов якийсь мужчина, я в нього вчепилась двома руками, і він ,з не дуже задоволеним виразом обличчя, провів мене до мого місця призначення. Не можу пройти спокійно навіть біля маленького песика, аж трясе мною.
     
  14. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Рагулі? (2)

     
  15. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Рагулі? (2)


    Але от буквально 1-2 роки тому мій батько у центрі на стоянку заганяв автівку (щовечора після роботи) і там тоді по закутках кожного вечора гуляв мучщина молодий з ротвейлером без намордника і спущений. Ото тому псу одного разу щось в голові перекрутилось і він заатакував мого батька. Ноги йому так покусав, що були ями. Господар утік з тою собакою викрикуючи триповерхові мати, на допомогу ніхто не прийшов. Лишились знаки на пам"ять на шкірі і в душі. Певно він й досі гуляє в ін. місці з тим псом ?!
    Власне дуже люблю собак, але такий вільний вигул великих і бійцівських псів по місту між людими має мати правила, обов"язкові до виконання.
    Шкода, що за цим не слідкують належним чином. Можливо зміни не за горами.
     
  16. Masja

    Masja Well-Known Member

    Відповідь: Рагулі? (2)

    Розпочався сезон попивання пивасика культурними мамами і татами на шкільних стадіонах і дитячих майданчиках:girl_devil:
    Нє, ну як так можна, не думати про здоров"я, розвиток і виховання своїх дітей...То жах якийсь...
     
  17. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Рагулі? (2)

    сьогодні бавились на майданчику. Прийшов хлопчик років 3-3,5 з татком ( татко трохи під шафе), приніс з собою лопатку і руль і поклав на лавку. Мій підійшов взяв лопатку в руки глянути, на що татко видає " дивись, вон вже твою лопатку хлопчик вкрав". Дитина питає, а нащо він вкрав мою лопатку. Прийшлось пояснювати хлопчику, що насправді просто взяв подивитись і одразу ж поверне. ( повернув за 5 секунд, бо мав таку ж іншого кольору). Питання, для чого казати дитині такі речі....вкрав....
     
  18. Siania

    Siania Love Life

    Відповідь: Рагулі? (2)

    Навіть нема де собаку випустити, всюди ті кляті таранки:girl_mad:
     
  19. kraplynka

    kraplynka реалістка

    Відповідь: Рагулі? (2)

    Я з іншою історією. Їхала в автобусі, в якому навпроти мене сів мужик років 35-ти без обручки, трохи неприємної зовнішності, повнуватий зі слідами бурхливої юності певно (мав шрам на лиці), вбраний чисто, але по-старомодному. До чого я той опис зробила - він кожну дівчину, що була відверто вдягнена просто "смакував" поглядом. З його телефонних розмов стало зрозуміло, що працює майстром-ремонтником, і має дуже високу про себе думку. Маю враження, що він тих дівчат змірював обираючи потенційну своїй самооцінці подругу. Гидко то так було.
    І ще - з огляду на те, на що мій співавтобусник особливо звертав увагу. Дівчата, то дуже класно мати гарну фігуру, до якої пасують міні і ботфорди. Але мені видається, що кожне вбрання має пасувати до конкретної події чи місцяперебування. Можливо комусь приємно, що його отак смачно обмацують своїми оглядами отакі рагулі, але тоді не варта ображатися, що зі ставленням як до ласого шматка живої плоті якийсь рагуль не бачить принад вашої душі і гострого розуму...
     
    Останнє редагування: 23 Березень 2014
  20. Іспанка

    Іспанка Super_lovely Moderator Команда форуму

    Відповідь: Рагулі? (2)

    Підтримую. Сьогодні в маршрутці була свідком того, як троє виклично вбраних дівчат (міні, яскравий мейк - і це вдень) їхали кудись разом з фацетом. Дівчата дуже голосно на всю маршрутку обговорювали своїх "подруг", смакуючи подробиці їхнього особистого життя. Вийшли вони на зупинці біля гуртожитку, явно шукаючи пригод на свою п"яту точку. А потім будуть говорити "Які ті мужики козли, я приїхала в гості, а він до мене під спідницю поліз". Часто жінки самі провокують таке ставлення своїм зовнішнім виглядом і поведінкою.