Відповідь: Спільний сон з малятком Не погоджусь. Я не знала, що є така опція як спільний сон. І якби не ДП, то, мабуть, так і мучилася би з перекладаннями, бо ж "мама має спати з татом, для дитини є ліжечко". Я була в цьому переконана. Тому я тішуся, що ДП саме такий форум "злосних мам, які заставляють годувати цицькою і спати разом до школи" Sent from my iPad using Tapatalk
Відповідь: Спільний сон з малятком "Не погоджусь. Я не знала, що є така опція як спільний сон. І якби не ДП, то, мабуть, так і мучилася би з перекладаннями, бо ж "мама має спати з татом, для дитини є ліжечко". " А я, якби не ДП, то не б знала, що існує таке твердження, що "мама має спати з татом, для дитини є ліжечко" О_О. В нас дитина народилась і все/всіх розставила на місця) На ДП теж багато в чому просвітилась але є власне життя, досвід і пріоритети
Відповідь: Спільний сон з малятком ну а як у вашому оточенні було? в батьків, родичів, друзів? це часто і має суттєвий вплив, відкарбовується в памяті такий порядок речей ну або може у вас все природньо склалося + підтрималося чоловіком, близькими (в них теж є своя "система" в голові)
Відповідь: Спільний сон з малятком То раз. А ще треба знати про його переваги. То два. А дехто буде вперто класти окремо. Бо так треба і не знають що може бути інакше.
Відповідь: Спільний сон з малятком Мама мене не годувала і дня, тому я певно спала відразу в ліжечку, точно не знаю- спитаю) Друзі- в кого як. Хто спільно, хто окремо Ми з перших днів жили окремо, тому раду давали собі самі, як вміли. Чоловік- як я, тут без обговорень) Але в нас якось так склалось саме по собі, прийшли з пологового і дитина спала зі мною, інакше я не уявляла(вже писала). Хто там що собі казав, то я навіть і не пригадаю зарас тих "аргументів", бо значення їм не надавала, як такого. Нам так добре і все Про тих, хто вперто кладе окремо) В брата народилась третя мацьопа, вони відразу побігли за ліжечком, я тихенько сміючись, кажу "ще побачим хто в ньому буде спати". Так і є- тата набок, дитина під цицею)
Відповідь: Спільний сон з малятком аж всплакнулось... то я в перший місяць В мене зі знайомих одна лише кума спала разом з малим, всі інші знайомі мали і використовували ліжечка. Мало того, після того, як мене осінило, і Аня переїхала до нас в ліжко, мене ще й СОВІСТЬ мучила - як так, свекруха ліжко купила недешеве, а я не користуюсь? Я спочатку їй говорила, що після закінчення кольок назад переселю, а потім вона десь передачу подивилась про користь спільного сну, і навіть похвалила Зараз я так собі думаю, що колись Аня ще буде в ньому спати... але не в найближчі рік-два точно
Відповідь: Спільний сон з малятком Малий-перший рік в ліжечку і Увага-в іншій кімнаті ( був на ШВ, а мама була без розУму). Потім спав зі мною аж до дня коли поїхала в пологовий. Мала- від 2 дня життя зі мною на одному ліжку-починаючи від переведення з післяопераційної в звичайну палату. Ліжечко маєм і вже десь 2міс. спить в ньому на післяобідній сон. Часто і синочок, і донечка сплять зі мною. Поки планую спати з дітками доооовго-предооовго- то такий кайф! п.с тато від мами вже 5р. "відселений" в іншу кімнату і це лише на користь (храпить страшенно ) та й у "гості" є куди піти)))
Відповідь: Спільний сон з малятком Я думала, я одна така непутьова дружина, якій чоловік виспатися не дає Ну реально, за 5 років, поки в нас не було дітей, я певно частіше схоплювалася по ночах штурхати його, відсувати і т.п., діти якісь послушніші в плані спання
Відповідь: Спільний сон з малятком хе, ото я, яка до пологів категорично заявляла, що дитині НЕМА місця з батьками в ліжку ага, вистачило на перший тиждень... потім консультанти по ГВ казали, що тільки спільний сон для лактації!..... моя мама, яка не визнає такого, і тому вона зараз навіть не знає, що ми спимо всі разом ( ми з сестрою були на штучному, і іноді задумуємось.. а чи багато нас цілували???? от чесно....вчора мама зізналася мені, як вона нас до режиму привчала, як спеціально будила, якщо засипали невчасно... і т.д... але то такий час був,залишала кричати в ліжку... Спок і т.д...) зараз спимо разом, сплю іноді на бильці, і дитина може бути між нами, все ок, ніяких явних незручностей так солодко її вночі цьомати!
Відповідь: Спільний сон з малятком Ми першим ділом купили матрас шириною 1.8. Причому 2 штуки, бо з першим по твердості прогадали. А вже потім докупляли все решту. Життя на коробках- взагалі цікава штука. Зразо видно пріорітети. Та чого дивно? Бажання стабільності- воно одне з основних. Особливо для жінок. І особливо в наш час. Я би сама не хотіла щось міняти)). Просто голову інколи таки треба включати. Особливо, коли це стосується дітей.
Відповідь: Спільний сон з малятком о-о, у далекому 2006 році не було ДП. І нічого, якось я спромоглася і ГВ налагодити після ШВ, і до сну спільного дійти (і без лактолога - не змогла знайти), і прикорм не почала у 4 місяці, а тоді так багато медпрацівників це радили. Хі, ще й хотіла слінг собі зробити, бо в одному журналі знайшла інструкції. Але тут не вдалося. Не заперечую потрібність інформації, сама людей на форум відправляю, але є ж внутрішні відчуття, мамський інстинкт, у більшості. Керуючись ними можна багато корисного для дитини зробити, навіть, без інтернет підтримки.
Відповідь: Спільний сон з малятком А моя мама, не дивлячись на свій совковий досвід, як на дивол дуже з розумінням ставиться до спільного сну і до ГВ. Я коли народила, вона постійно мені торочила "Наталя, пильнуй груди, то так добре для дитини". Нажаль мій досвід ГВ з різних важких обставин був невдалим. От, на днях мама каже "Може , Оксані(невістка) вже кидати ГВ(10 міс), вона така худюща, дитина все висмоктує з неї". Я кажу " Мам, що Ти знаєш про ГВ, крім того, що то корисно для дитини? А в Оксани проблеми зі здоров"ям(післяпологова травма, мало не інвалідом залишилась) пов"язані не з ГВ, тому так виглядає". Мама засміялась і погодилась) Тому, не всі совкові мами мислять однаково)
Відповідь: Спільний сон з малятком як на мене, то треба керуватись своїми інстинктами (перш за все материнським) і звичайно ж думати як буде краще для дитинки! ми спали разом до 1 місяця, а потім так склались обставини, що я попала до лікарні з маститом, і довелось малого перевести на ШВ. Зараз ми на змішаному годуванні, вночі гамаємо цицю - встаємо 1-2 рази, тому й спить малеча окремо. хоча відчувати біля себе дитинку і бачити зранку її посмішку - це неймовірні відчуття, незабутні спогади)
Відповідь: Спільний сон з малятком Якщо в майбутньому плануєте наладити лактацію і повернутись до повного ГВ, то у вашому випадку спільний сон є вкрай важливим...
Відповідь: Спільний сон з малятком дійсно, якби не ДП, то я б і не знала про спільний сон. А зараз всім коліжанкам товчу, щоб спали разом з малятком. Спочатку слухають як неадекватну, але потім подякують, я точно знаю ))
Відповідь: Спільний сон з малятком перебор.. явний перебор!! це не особисто до вас совковий досвід асоціюєте з ШГ. Буквально на днях знайшла свою мед.картку. То здивувалась, коли читала, БО там в кожному записі було рекомендовано ГВ і свіже повітря. І заставляли мам приходити на огляд не так як зараз.. прийшла - добре, а не прийшла.. ну так і бить. Тому казати, що в Радянському Союзі все було погано, а зараз дуже добре... Багато, якщо не все, залежить від самої мами, її бажання і свідомості. ІМХО
Відповідь: Спільний сон з малятком Зарас на кожній пачці суміші теж написано, що материнське молоко найкраще для дитини але таким непримітним шрифтом А на рахунок совка, то пишучи, мала на увазі свою маму, бо такі поняття в неї є з того часу. Хоч тепер поняття таке теж є в людей, а стверджувати звідки ноги ростуть...хз про Союз можна багато згадати ,навіть таке, що сексу не було в той час))
Відповідь: Спільний сон з малятком я б Вам дала почитати медичну карту Сашка))) поки вона була в лікарки, то та писала все що хтіла, я аж потім почитала багато цікавого. бо виявляється моя дитина і була на ГВ, і годування на вимогу, і ніяких порад щодо печеного яблука в 2 місяці. але те що написано, і те що дійсно було то "двє бальшиє разніци". Хоча, може, і тоді були адекватні лікарі
Відповідь: Спільний сон з малятком Тут справа в багато чому. По-перше, окреме перебування мами і дитини ще в пологовому- перший цвях в ГВ. А тоді в ПБ тримали довше як зараз. Допоювання малят (всіх без виключення) глюкозою, чи чим там ше в тому ж пологовому- другий цвях в ГВ. Годування по годинах, мамі приносили і забирали, і ще купа всього для невдалого старту в грудному вигодовуванні. Ніхто і в уяві не мав, що кашу можна 6-місячній дитні їсти з ложечки. Активне використання пляшечки- ще один цвях. Список можна продовжувати довго... на жаль. З тим всім набором і відсутністю достовірної інформації молодим мамам важче було собі давати раду, тому майже у всіх ГВ або не було взагалі, або було дуже короткотривале.
Відповідь: Спільний сон з малятком та, хотіла теж то написати, але вроді як не по темі))) дивно це все.... питаю часто маму також для порівняння. Є випадки, коли медицина(чи то некомпетентність лікарів) була безсилою і тупила жостко... але таке є і зараз. Стосовно ГВ, то і мене, і брата мама кормила до садочка, але в садок ми пішли в 1,5 року. І казала, що ніхто не пропагував суміші ніколи! Навпаки зараз це більше розвинуто у зв'язку з приходом "ринкових відносин" після совка))