Відповідь: проблеми зі спанням Я тему закрию і більше не буду коментувати. Просто напишіть тут так десь за деякий час, як у вас справи, де хто спить, і саме головне чи ви на ГВ. Здоровя вам і малечі)))
Відповідь: проблеми зі спанням не пам"ятаю де, Наторелла кидала історію мами, яка привчала спати дитину в іншій кімнаті. там йшлось про те, що не завжди дитина хотіла залишатись на самоті і часто плакала, але як радять виховні книжки, мамі треба вичекати паузу, не бігти відразу заспокоювати дитину, так ось, одного разу мама застала дитину в своєму ліжечку всю оббльовану, блювотиння було настільки багато, що якби ще якийсь час, дитя могло б захлеснутись. страшна картина правда? не хочеться вдаватись в крайнощі, але безпорадне маля залишати на самоті - по меншій мірі небезпечно. ну і згадуючи свій ще теплий досвід - материнське серце не дає.
Відповідь: проблеми зі спанням то жуткий баян))) ту історію переповідають всі двоюрідні цьоці у всіх дорогих родинах)) а загалом, не знаю, чого ви так образились і так почали захищати свого чоловіка... адже порада мамі спати з дитиною була лише для вашого комфорту, щоб мати сили і гарний настрій, а також, щоб дитя себе почувало в безпеці під маминим крилом. (спеціально не пишу під грудьми, бо бачу, то вас якось дуже зачіпає)))
Відповідь: проблеми зі спанням Нічого не маю проти порад щодо ГВ, але питала я зовсім про інше, і дуже я сумнівюся що коли дитина буде спати у колясці чи ліжечку моє молоко пропаде. Повторююсь маю багато реальних прикладів дитини в іншій кімнаті, і на ГВ вже 2 роки, і так само таких що сплять під грудьми цілу ніч і молока нема за місяць. Звязку в тому наприклад я не бачу. І хватить коментувати мої погляди, вони і так не співпадають і з половиною що тут є , але це не означає, що я погана мама, і не люблю свою дитину, або ще ліпше як писали тут деякі, що я до дитини як до тварини. Про що мова? Кажу якби знала навіть не питала нічого тут у вас, бо явно перебор!
Відповідь: проблеми зі спанням Я думаю тут навіть такого не буде. Тут і без пояснень зрозуміло, що ГВ не таке важливе. Якщо і буде годувати то лише пів року. А для чого? А просто так! Для галочки! Розуміння для чого молоко потрібне дитині нема. Тому нема чого і сперечатись. На рахунок спання з дитиною. Коли ходила вагітна, була впевнена, що моя дитина буде спати окремо в своєму ліжечку, ну принаймі після 2 місяців її життя. Але нам ось уже 6, і ми гарно спунькаємо під боком. Стереотипи мої розвіялись, і я зрозуміла(в певній мірі завдяки саме форуму), що нічого страшного в тому, що дитина спить з батьками нема, а навіть більше...дитина задоволена, мама спокійна та виспана. Все приходить з часом, головне розуміння того, що дитина перш за все. А гарні американські картинки, де дитинка спить цілу ніч в окремій кімнатці потрібно трішки фільтрувати, і розставляти приорітети в правильному напрямку.
Відповідь: проблеми зі спанням Ну та то вам як "жарт" написали. Naama, не зліться, тут зла ніхто вам не бажає, чесно-чесно. Вам не варто нервуватися, вагітні такі емоційні, ще по собі пам'ятаю. Просто дівчата переймаються, щоб ви не зробили помилок і хочуть вас застерегти, порадити як краще. Загалом з народженням дитини часто змінюються і пріорииети і бачення. Може і ви ще поміняєте думку, як побачите солодке немовлятко. Я теж раніше планувала і окремий сон і годувати до року-півтора. Після народження малої зрозуміла що то нереально (ГВ то взагалі окрема тема, вже рік насолоджуюся ним не менше ніж моя мала і навіть думати не хочу що колись прийде час відлучати )
Відповідь: проблеми зі спанням Ага і спати в коридорі, де ходить з 3 ночі бабця хвора і старенька, от там йому буде комфортніше, коли я це написала всі накинулись на мене, і пішло за ГВ ітд. Я писала про варіант я, дитина , чоловік в одній кімнаті, але дитина не в ліжечку а у візочку, а ви що писали? а от мій чоловік такий прекрасний спав на розкладушці, а мій ще прекрасніший у іншій кімнаті. Ніхто мене не ЧУВ. Ех дівчата.....ладно проїхали, дискотуйте далі. Жесть просто ---------- Додано в 00:09 ---------- Попередній допис був написаний в 00:06 ---------- Ви мене не знаєте, в очі не бачили, але вже зробили висновок, знаєте як таких людей характеризують? не буду падати до вашого рівня, ви ж краще знаєте за мене
Відповідь: проблеми зі спанням 9 О. От бачите. "Молоко пропаде" то вже з роду фантастики і перлів. Воно не може щезнути, але зменшується від недостатньої кількості і тривалості прикладань. Ви про це читали? А в перші тижні зачасту і цілодобові прикладання мають місце. То в 90%. Не ображайтесь на дівчат. В них просто є досвід, практика. А в вас лише здогади по розповідям. Читайте читайте...а після пологів вже робитимите висновок, чи вартують ваші переконання на існування взагалі. А може щей самі дивуватись будете своєму колишньому уявленню про побут. Бо те що вам зараз видається важливим насправді таким може не виявитись за два місяці.
Відповідь: проблеми зі спанням Naama, не можу стримати емоції і вибачте, але мушу написати. Коли я була вагітна,- я свято вірила, що дитина буде спати окремо і ми з чоловіком разом на любовному ложі в темці про дитяче ліжечко я задавала подібні питання на рахунок дитячого ліжечка, мене всі переконували, що то не потрібна річ, а я потім півдня чоловікові " возмущалась", що як то так, я не буду спати з дитиною, то небезпечно ітд, ітп, короче думки мої були схожими на Ваші, правда в мене не вистачило сміливості їх озвучувати на форумі) От народила я свою доню, відразу мене як ошпарило холодним душем) я три доби в пологовому не могла залишити її навіть на 5 хвилин, щоб вийти в туалет! Я мріяла, коли вже нарешті мене випишуть, бо була страшенно знесилена, не спала три доби... Приїхали ми додому, а тут на моє здивування нічого не змінилось) я півтора місяці не могла відійти від дитини більше, ніж на 10 хв, я забігала і вибігала з душу/ туалету/ кухні як куля і так півтора місяці, єдине місце, де дитина спала 1,5-2 год і не плакала - у візочку на вулиці. За тих півтора місяці не було жодної ночі, щоб я чи чоловік виспались, жодної. Перші дві ночі ми перекладали: груди, візочок, ліжечко, руки, груди, ліжечко, руки, груди.... На третю ніч ми плюнули і вирішили спати з малою. Тих півтора місяці спали при включеній настільній лампі, втрьох на ліжку, так ми дуже боялись, що можемо нашу красуню задушити чи лягти на неї, тощо, але принаймні так хоч " мелкими перебежками" нам вдавалось поспати. Через півтора місяці закінчились коліки, трохи звикли до дитини, ми видихнули з полегшенням з того часу і до тепер ми півночі спимо разом з чоловіком, півночі - втрьох. Коли дитина просипається на перше годування- беремо її до себе і так спимо до ранку. Саме так ми висипаємось. Якщо спимо втрьох всю ніч, то я спочатку ніяк не можу заснути, а потім зранку шалено болять всі кості; а якщо всю ніч перекладаєм, то потім зранку я як побита від перевтоми. Тому ми обрали для себе саме таке спання: пів-напів. Але оце "саме так" воно для кожної дитинки і сім'ї індивідуальне. Дівчата на форумі, які вже стали мамами, радять Вам слушні речі. ГВ і спання разом/ окремо дуже взаємозв'язані. Зрозумійте, бувають різні дітки. Бувають такі як в форумлянки Mazerati, які вночі їдять 1-2 рази, а бувають такі як в glasses, що всю ніч висять на циці. Ви наперед не знаєте, якою буде саме Ваша дитина, тому моя Вам порада- сприймайте те, що пишуть дівчата як " food for thought", а не наїзди чи критика, чи клініка, тощо. Навіть якщо ви не плануєте ГВ, все- одно перші місяці не обійдеться без недоспаних ночей, злого та не виспаного чоловіка, змученої мами, бо ви будете звикати до дитинки, вона буде звикати до вас, до понять день/ніч, будуть коліки, зубки... І велике прохання: відпишіться тут в темці через пару місяців після народження дитини, як Вам вдалось організувати Ваш сімейний нічний сон
Відповідь: проблеми зі спанням Ого, нас попустило через два тижні педіатр сказала, що вночі має бути темно, бо з двох тижнів діти починають розрізняти день/ніч і я їй повірила стали вимикати світло і всі стали спати краще. Мені самій, чесно кажучи, при світлі спати тяжко було, хоч і воно було дуже приглушене.
Відповідь: Спільний сон з малятком Про світло - моїй малій нічник на розетці і зараз не заважає, як і чоловікові, а мені - тим більше. День і ніч не плутали ніколи. Про спільний сон - я, як і багато форумлянок, до народження донечки була впевнена, що спати вона буде в своєму ліжечку. І вона спала. Перший місяць. Було дуже важко, я була схожа на зомбі. Спільний сон дає мені можливість поспати. Ну і так, ГВ... Мені легше дати цицю, коли вона вовтузиться, ніж чекати, поки розплачеться, а тоді заколисувати. А взагалі, справді, рішення варто приймати тоді, коли малеча вже народиться. Бо під час вагітності я і наполовину не уявляла собі тих мамських днів, а особливо ночей.
Відповідь: Спільний сон з малятком Ой ну ще я напишу, як у нас було Вагітною була, так само казала, що дитина буде спати окремо, в іншій кімнаті. Ми з чоловіком разом батькам говорили, що будемо робити для малої кімнату.....вже їхали шпалери купувати ті з нас сміялися, і казали що дитина взагалі перший рік буде з вами спати це на всі 100%, а я злилась що вони мене не слухають. Ну і що ви думаєте?! Приїхала з роддому...дуже хотіла щоб дитина спала в своєму ліжечку. Перекладала...вночі вставала 10 разів якщо не більше......в результаті "квадратна" голова, шумить, болить і вся зла. То потім вже плюнула на то всьо. То тепер виспані всі і я з чоловіком, і дитина. То людина мусить сама через то перейти. Зрозуміти. Що дитина не може спати окремо від мами, котра тим більше на ГВ. Бажаю всім гарних виспаних ночей, з тими нашими тепленькими ангеликами під боком. Бо це найкращі миті, які тільки можуть бути у житті......
Відповідь: Спільний сон з малятком цитуйте коректно, бо я такого не писала! лише запитала про можливі варіанти, і впевнена, що крім коридору і метрового ліжка, в кімнаті є ще хоч трішки місця. а відносно коридору і розкладачки писали дівчата зі свого життєвого досвіду - і життя їхнє на тому не закінчилось, і стосунки з чоловіком також, бо то є життєві реалії нашого сьогодення, в когось є можливості, в когось нема, але всі пристосовуються як можуть. ---------- Додано в 08:37 ---------- Попередній допис був написаний в 08:34 ---------- багато то скільки? бо мої знайомі довгогодуючі мами форумом і закінчились, ну ще на майданчику є 2-3, які до 2 років дотягнули. а решта - зовсім інший досвід. п.с. тих, в кого дитина спить в іншій кімнаті не знаю ні одної, ну хіба після 3 років))
Відповідь: Спільний сон з малятком Я рекордсменка, мене попустило тільки через 5! місяців. Але в мене був ледь-ледь нічничок, тільки щоб малого розрізняти і бачити де та солодка бузя. Було й таке, що я його потилиці цицю пропонувала . Тільки з пологового - малого клала вдень окремо, і вночі спав окремо до першого годування, а далі на всю ніч з нами. Тепер він просто всю ніч спить з нами, а зранку я сплю, а він вже сам снідає. Я не знаю скільки разів вночі його годую - тому що навіть не прокидаюсь при тому.
Відповідь: Спільний сон з малятком Навряд чи можливо когось переконати, "наїжджаючи" на нього своїм досвідом. Людина має отримати власний досвід, через власні відчуття прийти до певних всновків. Дивно виглядає, що більшість тут таки починали з окремого спання, а потім зробили вибір, а зараз дівчину "зацькували" своїми висновками, не даючи їй можливості зробити вибір самій. Вже й за неї вирішили, яке її ставлення до ГВ.(( Я теж починала спати зі старшою дитиною окремо, і теж боялась придусити грудьми (а в нас, як раз на дільниці у 2006р на сихові був такий випадок). Пам"ятаю, як я ревіла, співчуваючи тій жінці. Але вставала до малого дуже часто, і таки моя втома перемогламій страх - дитина почала спати зі мною. А менша дитина одразу спала зі мною, і не тому, що я хотіла висипатись (мала їла донедавна тільки 2 рази вночі), чи боялась втратити ГВ без спільного сна, а просто бо одразу сприймала дитину як частинку себе, без якої я не хочу бути. Але то мій досвід, мої відчуття. Ніхто на мене не тиснув, не намагався в чомусь переконати.
Відповідь: Спільний сон з малятком Ну хто ж не дає? Все рівно зробить по своєму, так як захочуть. А тут їй запропонували варіанти, показали як моде бути. А не тільки "як в Євпопі дітки окремо сплять і всі щасливі". Та і за гв ніхто не вирішив ща неї. Сама пише "збираюсь годувати до 6 місяців тільки". А це ознацає, що вона майже нічого не читала про гв. Ну і ше варіант на роботу збирається вийти після 6 (і то гв можна зберегти при бажанні)...
Відповідь: Спільний сон з малятком ніхто не наїжджав просто деколи форумчанки хочуть щоб їх жаліли чи підтакували і не правильно пишуть свої запитання, думаю всі зрозуміли після такої дискусії, що пані переживала чи не привикне дитина за 2міс. спати з ними в кімнаті і чи можна її потім переселити без проблем в ліжечко та ще в іншу кімнату? якщо хочете, щоб вас не цькували пишіть зразу правду без ніяких відмазів і всім буде добре....
Відповідь: Спільний сон з малятком Ми ще досі спимо з нічником Щось я вже так привикла, але треба попробувати без, бо вночі навіть не пам"ятаю як годую малого, тому явно нічник мене не допомагає, але і не заважає.
Відповідь: Спільний сон з малятком Ну, та в правильне русло думки можна направити, але не сказавши "а, з тобою все ясно." Ну і як правильно пишуть, що після народження дитинки всеодно багато чого переосмислюєш і відчуваєш інакше. Я за правильну, вчасну підказку, а не критику з діагнозами. Тоді не переконаєш, ще й відіб"єш бажання звернутись за порадою, коли буде у цьому потреба.