Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) він не новий, він він існує більше 20 років ( моя колишня однокласниця, нині сама вчителька, сюди перейшла навчатися ще у році 1991, тоді цей заклад тільки відкрився під назвою греко-католицького ліцею ім. Шептицького і набирав на навчання лише на 9-11 класи). Але за цей час змінювалася його концепція ( спочатку цей заклад не був платним, приватним став вже за кілька років), змінювалося неодноразово його місцерозташування (бо на Хоткевича це вже їх власне приміщення ( чи орендоване), а до того вони і в центрі орендували і ще в ін. місцях). Ну і з 5 класу навчання там йде тільки останніх кілька років ( здається, нещодавно був випуск перших колишніх 5-класників першого набору). А до того він років 15 існував лише для 9-11 класів
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) наїздилися сьогодні по школам купа вражень, всі і не написати! були і в приватних і звичайних. Скажу однозначно в звичайну школу не підемо, бо мені потрібен варіант, де за навчання відповідають вчителі і в мене не буде необхідності товкти вечорами уроки, або наймати репетитора! знов стою перед вибором між Ерудитом і Шансом В Ерудиті звичайно побут чудово налагоджений, але оплата для мене на разі завелика, хіба, що щось зміниться по роботі... В Шансі скромно, приміщення стареньке але атмосфера дуже позитивна, Про рівень знань судити не можу, кожен себе хвалить звичайно Тому буду і далі читати відгуки... Бо в приватну можна в любий час подати заяву, тому маємо ще достатньо часу! А, ще чула краєм вуха, про школу "Альфа" (ніби), що у них на Некрасова є початкова школа? Хто що знає?
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) якщо я не помиляюся, то це зараз тут знаходиться початкова школа від Першої приватної гімназії ( старша школа - на Ярославенка. а молодша змінила дислокацію на Некрасова в частині приміщення, що раніше належала чи то 16 школі чи то бувшому дитсадку).Вартість навчання трішки нижча від "Ерудиту", але значно вище, ніж у тому ж "Шансі" ---------- Додано в 17:48 ---------- Попередній допис був написаний в 17:44 ---------- а які звичайні відвідали?
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Ой де ми тільки не були! 88 на Лисинецькій, 83 на Шафарика, 73 на Дністерській, 63 на Личаківській, 6 на Зеленій...
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Донька моєі знайомоі закінчує цього року 4 клас "Альфи" дуже неоднозначні відгуки :по перше дівчатка і хлопчики навчаються окремо (у різних класах) ,навчаються майже до 5 години , лише уроки . Є притензіі до керівництва , але це вже не до винесення на загал. Хотіли йти в класичну , але були певні обставини , які відрубали бажання туди поступати -непрозорість при поступі іх збентежила . Ідуть в 4 школу , просто територіально близько. Сніжна а ви куди ідете?
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Дівчатка, мені не те щоби ті школи не сподобались, а я мала на увазі, що формат навчання приватної школи обираю для нас
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) на Шафарика 82 за приватні гарно писала раніше Сніжна (здається) Приватна школа це не на місяць і не на два. Тут треба бути певним у фінансах на досить тривалий період часу. Якщо завтра щось обломиться, не станете ж терміново переводити в школу з меншою платнею?
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Мами четвертокласників підкажіть мені таке: весною пишемо ДПА, у зв’язку з цим поступила "вказівка" від голови батьківського комітету здати n-ну суму грошей на "подарунки адміністрації". На скільки я в курсі, наша вчителька була проти цього. Чи в інших школах теж практикуються такі підношення?
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) я вже писала про це- ми закінчуємо 4 клас приватної школи. Формат приватної освіти мене влаштовує від "А" до "Я"- від підходу до викладання та пояснення кожної дрібниці ( не зрозумів учень- будуть пояснювати йому доти, доки зрозуміє) та перевірки знань ( щодня, з кожного предмету, детально, а не "галопом по Європах". Не вивчити або вивчити "поверхнево"- не вийде) до організації позаурочного часу ( виконання домашніх завдань+ перевірка кожного + гуртки. Тобто, забираючи дитину зі школи о 18-18.30 - уроки вивчені, гуртки пройдені ( наразі особисто у нас працює три гуртки- плавання, дизайну та танців- діти відвідують по бажанню, хто який обрав чи усі три). Кожна негативна оцінка, отримана учнем одразу доводиться до відома батьків і вона "пропрацьовується" з учнем ( що не зрозумів, що довчити, що пояснити ще). Відсутність нездорової психологічної атмосфери між учнями- діти-дітьми, буває усяке, але немає конфліктів між учнями. Першокласники сміливо з четвертокласниками на перерві чи після уроків спілкуються на спільні теми і мають спільні ігри ( мій малий з хати теж перетягав в школу усі "Монополії" і т.п.). Вчителі до всіх учнів відносяться абсолютно рівно, не виділяючи нікого, і усіх учнів тримаючи " в межах". Немає поборів, батьківських комітетів і підношень до свят і без свят ( хто хоче- на День вчителя чи 8 Березня приносить квітку чи коробку цукерок вчительці. Хто не хоче- не несе нічого. Відношення від того не змінюється). АЛЕ:віддаючи дитину до приватної школи, батьки, по суті, входять у систему, подібну до кредитної. З тієї різницею, що тут прострочення і реструктуризації не буде. Тобто незалежно від обставин, статків на певний момент і т.п. , батьки повинні розуміти, що є щомісячна оплата, яку вони зобов язані оплачувати. І якщо завтра станеться так, що будуть непередбачені інші витрати, чи узагалі не буде роботи- за школу все-рівно доведеться платити. Тому що для малої дитини ( якщо брати до уваги хоча б початкову школу) стрес від раптової зміни обстановки ( якщо батькам раптом доведеться посеред навчального року перевести у звичайну школу) - це не те саме, що той же стрес, але для старшої дитини ( хоч і тут нюанси можливі. Просто старша дитина вже більш психологічно стійка). Для дитини сама школа на початках є стресом, новим етапом у житті. Відповідно, приватна освіта- це величезна ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ батьків , до якої треба бути готовим, не залежно від фінансового стану на сьогодні, і прораховувати бодай хоч трохи , різні нюанси на майбутнє. А так, в загальному, особисто для мене, плюсів у приватній освіті більше. Тому, при можливості, я обома руками "За".
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Ми теж в четвертому класі і будемо писати ДПА, але ні за які "подарунки адміністрації" нічого не говорили: ні вчителька, ні батьківський комітет. Ви попитайте теперішніх 5-тикласників про таке, можливо так заведено у вашій школі.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Ми писали два роки тому, жодних коштів на презенти для адміністрації не здавали.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) А які приватні школи хороші в Франківському р-ні ( Кульпарківська-Наукова ) ? Вже починають мене гризти сумніви за 85 школу. Не потрібна продовжена група, аби умови і атмосфера хороші були. Sent from my iPhone using Tapatalk
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) У Львові не так багато діючих приватних шкіл.У Франківському р-ні з приватних тільки "Калинка" при ППЕГ є. Була колись ще "Еврика" на Сахарова, але закрилася років 6 тому. Далі по приватних: Сихівський р-н : - гімназія Шептицького ( з 5 кл.) на Хоткевича; - єврейська гімназія на Довженка; Галицький : - Перша приватна ( Софінської)- старша на Ярославенка, їх молодша "Альфа"- на Некрасова у Личаківському р-ні Шевченківський р-н: - християнська шокла "Перлина" ( тільки початкова школа є ) на Лемківській - "Відродження " на Липинського; - "Політехнік- еколенд" ( тільки початкова школа є) на Плуговій - Перспектива" на Липи Личаківський : - Шанс на кін. Личаківської; - Ерудит на Зеленій. Ніби з функціонуючих зараз це все. Ще десь минулого року відкрилася приватна школа Альберта Енштейна, але тут не скажу точно де.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Цікаво про цю школу написано У міжнародній школі імені Альберта Ейнштейна вчать англійською мовою У Львові відкрили міжнародну школу ім. Альберта Ейнштейна. Такий заклад — єдиний в Україні. Подібні школи є в Нідерландах, Сполучених Штатах Америки та на Мальті. У трьох навчальних приміщеннях на вул. Хмельницького, просп. Чорновола та пл. Петрушевича з 10 вересня розпочалося навчання. Проте набір дітей триватиме протягом року. Міжнародна початкова i середня школа ім. Альберта Ейнштейна — це приватний некомерційний заклад зі світовим іменем. У школі роблять акцент на відмінному засвоєнні матеріалу в енергійному навчальному середовищі. Дітей від 1,5 до 19 років посилено вчать математики, фізики, природничих наук, близько 10 іноземних мов, музики та мистецтв. Усі заняття проводять англійською мовою вчителі з ученими ступенями та сертифікатами про закінчення курсів першої медичної допомоги. Випускники отримують міжнародні сертифікати про загальну середню освіту. У школі ім. Альберта Ейнштейна всіх дітей готують до вступу в Гарвардський, Оксфордський, Кембриджський та інші вищі навчальні заклади світу. — У нашій школі по 7-10 учнів у класі. Навчання триває з 9.30 до 16.30. Діти безкоштовно забезпечені підручниками, напоями протягом дня, транспортом. Діє інтенсивна прискорена програма навчання, для дітей з уродженими та набутими вадами — спеціальні прискорені програми, — каже директор закладу Фрітс Грюнефелд. У початковій і середній школі для учнів є навчальний план, акредитований у Великій Британії. Загальна кількість навчальних годин на рік — 1440-1500. В усіх класах є комп'ютери та оргтехніка. Записати дитину до школи і почати відвідувати можна протягом року. Вартість навчання визначають індивідуально. м. Львів, вул. Хмельницького, 176 ---------- Додано в 13:55 ---------- Попередній допис був написаний в 13:53 ---------- Ще тут стаття детальніша http://doshka.info/doska-8-21545.html
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Підтвердження доходу від обох батьків є обов`язковим. Якщо підтвердження доходу не є можливим, оплата за навчання становитиме 3500$ В оплату входить: • навчання з9.30 до 15.00; • виконання домашньої роботи з15.00 до 16.30; • позаурочна діяльність (гуртки, заняття спортом) з 16.30 до 18.00; • безкоштовний транспорт протягом одного місяця; • безкоштовнa навчальна література • безкоштовні напої, соки, молоко, мінеральна; Гаряче харчування: обід і вечерю можна купитизі знижкою, для нас вартість обіду або вечері в ресторані становить 40 грн. Ланч пакет, із фруктами, соком учень бере з дому. До початку шкільного року потрібно мати: · 10зошитів (5 в лінійку і 5 в клітинку) · 10папок для начального матеріалу · Щоденник англійською мовою (речі надає школа, вартість оплачують батьки). Приймається лише одна сторінка в один день. · Лінійка · Ручки, олівці · Резинка · Серветки для рук . Так нехиленько виходить- 3500 дол. в рік без харчування. Одноразове харчування- 40 грн в день ( бізнес ланч в кафе дешевше виходить).
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) По приватних школах додам: є приватна школа Дивосвіт на Південному. Біля Добробуту теж є приватна школа, здається, Софія називається. В Софії працювала коліжанка давніше, а зараз працює на Південному.