Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2 Це вже не царське відношення, а заборона. ;-) Ваш розуміє, а хтось почне плакати, що забрали камеру. Ну і я не мала на увазі, що дитина вміє користуватися. Хіба в два роки вміють? Скажімо, не дам в руки дворічній дитині айфон, навіть якщо заплаче.
Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2 і то, і інше.. звичайно, темперамент/гени грають свою роль.. але, як казала мені одна жінка при розмові про виховання дітей: "Діти - це наша копія" Тобто , ми можемо не замислюватись над своєю поведінкою.. а діти вбирають в себе як губка все, що чують чи бачать. Любов буває сліпою і нерозумною - це щодо вседозволеності.. Важко знайти баланс, але починати треба з себе(батьків). о, знайшла в одної формулянки підпис))
Відповідь: Вырастет из сына свин...? як дитина, вихована на вседозволеності за якоюсь там хитрою методикою (забула назву, боюсь помилитись, перепитаю в мами), цілковито з Вами погоджуюсь. Довелось потім у спішному темпі себе перевиховувати і добре, що получилось. для мене це було не в 7 років, а в підлітковому віці. І зустріч з реальним світом і його правилами була дуже нелегкою. На мою думку, є вік у якому дитині ще нічого не поясниш - і в тому віці ми не забороняємо, а просто огороджуємо дитину від небезпек. А коли вже можна пояснити логічно, чому кудись не можна лізти чи чому треба говорити правду - то треба це пояснювати. Я не проти обгрунтованих заборон. І хоч і стараюсь організувати межі для дітей без частки "не", але в принципі не можу сказати, що для мене сказати "не можна" - це щось неприпустиме. Важливо для мене - щоб "не можна" не зявлялось для моєї зручності, а було тільки для безпеки дитини. Не казати того без реальної потреби. Та і все. Разом жити в реальному світі. Де чогось таки не можна робити. Втім, у кожної мами своє поняття про необхідну міру інтеграції дитини в цей світ, а тому і фраза: quote=Gorda;1784916]Все мусить мати баланс[/quote] для кожної реалізується по-іншому. Щодо того, що молоді батьки не вміють любити своїх дітей - неправда. Хоча, "ти не любиш свою дитину" можна сказати будь-якій матері, це звинувачення не потребує доказів. І якщо мама "мнітєльна", то почне винуватити себе і думати, чого ж то вона не любить свою дитину, вчитись любити (і ніхто ніколи не доведе, навчилась вона чи ні) тощо. А така мама як я пошле доброзичливця на всі букви всіх алфавітів. Головне, що я люблю своїх дітей і вони люблять мене. А вже хто що там каже чи думає збоку - мені по барабану.
Відповідь: Вырастет из сына свин...? А криза 6-7 років в когось почалась? Коли все "не хочу" і "не буду". Їсти, що дали - не буду, ліки приймати - не буду, конструктор зібрати - не буду. І ніякі доводи і наслідки не рішають проблему. Цілий день давай мультики бо я хочу довів до рукоприкладства по філейній частині
Відповідь: Вырастет из сына свин...? Чому? Як на мене, це не заборона, а наслідок на якісь дії. Мама ж пояснила дитині, що камерою можна користуватися якщо не бігати і не стрибати з нею в руках. Дитина на такі умови погодилася. Це було таке правило з яким вона згідна. Порушила правило (з яким сама ж і погодилася) - отримала відповідний наслідок - камера схована. Про що була попереджена. Немає ніякої заборони. Є здорова "дозволеність" і здорові правила, ІМХО.
Відповідь: Вырастет из сына свин...? З категоричними "не хочу" і "не буду" - нам сіє невідомо )) Зате є "ум-м, трошки пізніше", і "Пік-сель, Пік-сель!" Піксель просто спокійно вимикаємо, бо нема на то ради, пояснюємо "Досить, ти вже стільки-то дивився". А з "трошки пізніше - питання "Добре, коли? в 10 вечора, коли ти захочеш спати? Чи в 6 ранку тебе розбудити? Зроби зараз і тоді побавишся-подивишся телевізор-погуляєш". Наразі працює. Взагалі, відколи ходить до школи, з ним стало легше домовитися - напевно, почувається дорослим.. По філейній вже й забула, коли отримував.
Відповідь: Вырастет из сына свин...? А який був зміст цього перевиховання, якщо не секрет? В контексті безумовної любові я б такою категоричною не була.
Відповідь: Вырастет из сына свин...? "одного дня дитина унаслідує твій приклад, а не твої поради". Я мусила міняти себе, щоб мати життя не таке, як мої батьки, а таке, яке хочу я. І крок за кроком досягла своєї мети. Через вседозволеність у дитинстві багато практичних навичок спілкування давались мені дуже важко. Якщо дитині дозволяли не ходити до школи, якщо не хочеться, або не вивчати предмет, який вважала непотрібним, то потім попробуй зрозумій, що на роботу для заробляння грошей ходити треба щодня. Що для того, аби встигнути і з роботою і з навчанням, встати треба 06.00, а не тоді, коли хочеться. Що для того, аби досягти того, що хочеш стратегічно часом треба зробити те, чого не хочеш у даний конкретний момент. дім має бути гаванню для дитини, це так. Але все ж не має рівень дозволеності вдома бути таким, щоб потім це могло зашкодити життю цієї дитини у суспільстві. Не мус виконувати всі правила світу, в якому живеш. І все ж, рахуватись з тими правилами - я вважаю обов'язковим.
Відповідь: Вырастет из сына свин...? в нас після такого бурмотіння починаються "знооов, нічого не дають подивитись, вічно щось хочуть".... я розумію, що він хворіє, але є мінімальні правила, які треба виконувати (зуби почистити з ранку, прочитати ввечері сторінку книжки, прибрати за собою посуду в раковину, одяг скласти хоча б на одну купку, а не по всій квартирі). Чи ні?
Відповідь: Вырастет из сына свин...? Ну, але ж це вже не царське відношення, бо таки ж чогось не можна. Потім дитина таки плаче, бо забирають камеру, хоч правила воно саме і порушило. Бо ж це вже не вседозволеність, а говорили про це.
Відповідь: Вырастет из сына свин...? Дякую. Я зрозуміла, чому я виросла тою, якою виросла. І що мене таки не переконали в тому, що для заробляння грошей на роботу треба ходити щодня. І що для здійснення власний мрій і бажань зовсім не обовязкого робити те, чого не хочеться. Чому я безмежно рада. Піду мамі подякую.
Відповідь: Вырастет из сына свин...? та мене взагалі переконували в тому, що для жінки наявність постійного місця роботи - необов'язково. І що є в житті купа різних опцій типу піти в монастир чи в екопоселення, чи поїхати в навколосвітню подорож і оселитись у Тібеті. Без приколів. І що вища освіта - необов'язкова, а часто - взагалі непотрібна. головне - хорошою людиною вирости. Що логіка - то другорядне, головне - почуття... при вихованні на вседозволеності мама ризикує стати "змякшуючою прокладкою" між дитиною і реальним світом. І якщо для зовсім маленької дитини така ситуація у тій чи іншій мірі припустима, то для дошкільнятка, а тим більше - школяра і підлітка, - потрібна чітка інформація про можливі наслідки умовно-заборонених дій. Тому що коли до школи не хоче і не йде бо не хоче 13-річна дитина - то просто дико, на мою думку. у всіх своя життєва практика.
Відповідь: Вырастет из сына свин...? А що тут поганого? Я зараз теж так думаю. Ну окрім монастиря)). Як для жінки- цілком може бути.
Відповідь: Вырастет из сына свин...? Бозю,тільки тепер розумію чоловікову вдоволену фразу:"Дякуй Бозі,що маємо синів,бо хлопчиком бути легше..нащо їм мучитись,як тобі,жінці"
Відповідь: Вырастет из сына свин...? Дискримінацією попахує аднака. Я рада що я - жінка. Те що дано мені не дано протилежній статі. Вимоги ми самі собі вигадуєм як і правила усілякі, хто що і кому мусить. Чому чоловіки вважають, що як жінка, так зразу "мучиться"? В чому мука? Бути мамою? Мати можливість реалізовуватись в всьому? Ширший вибір для пошуку себе? Не пойняла того твердження про муку, чесно. Ну принаймі себе великомученицею не вважаю. Хоча не раз на стороні чула що в чоловіків "права" а в жінок - "обовязки" Ну але то самі жінки так хочуть значить. Не думаю що то ідеальна модель сімї.
Відповідь: Вырастет из сына свин...? а ми не претендуємо на ідеальну модель... пригадалось просто...говорив тоді,коли я мала серйозні проблеми зі здоровям через ЗВ+дуже непросту вагітність з Марком..мабуть,жалів мене))
Відповідь: Вырастет из сына свин...? підтримую знаю приклад де результатом є дитина=страшний егоїст та шантажист в мене діти знаю що таке не можна, і ще жодного разу не мала випадків коли дитина падає в магазині на підлогу бо щось хоче чи таке подібне