Вырастет из сына свин...?

Тема у розділі 'Діти-квіти', створена користувачем levandivka, 5 Липень 2007.

  1. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    Вчора мала розмову з одною панею. Вона мені трохи бідкалась, бо її внук маленький страшенно неслухняний. Керує всіма, кому яке взуття взувати, якщо не взуває батько тих мештів, які вибрала йому дитина, тоді в дитини істерика. Не хоче їсти те, що йому дають, а витягує з холодильника те, що хоче. Щоб його одягнути, потрібно його ловити по всіх кімнатах. На комп*ютері натискає все що хоче, батьки його від комп*ютера забрати не можуть. Дитині 2 роки. Питання - що стало передумовою до такої поведінки? Чи це такий характер в дитини, чи банальна вседозволеність?
    Дуже мене муляє це питання, оскільки по сусідству маємо хлопчика, який поводиться так само. Не слухає нікого, робить тільки те, що хоче він. Сусідському хлопчикові 4 роки.
    Маю певні думки стосовно цього питання, але дуже хочу почути ваші думки.
     
  2. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    Я думаю, що то таки розбалували. В чоловіка в родичвв схоже є, там дитина вилазить на голову всім, крім батьків. Батькам істерик не закочує, знає, що без толку. В баби і родичів - не дай Бог щось не так як вона хоче.((

    Надіслано від мого Nexus 7, використовуючи Tapatalk
     
  3. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    Таке може бути тільки через те що розбалували. Забагато дозволяли. Гени,звичайна річ, що відіграють важливу роль, але все ж підхід до виховання я б посавила на перше місце, в такому випадку.
     
  4. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    От і я вперто переконана, що розбалували. Але тітонька так настоювала на тому, що батьки не могли так розбалувати дитину, це ж характер такий, що я сумніватись почала.
     
  5. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2


    Як можна так розбалувати? Тобто цікаво, що вони робили, що дитина стала так поводитись? І що робити, щоб дитину не розбалувати?
     
  6. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    Цілком згідна. Бійцівський характер, вольовий і сильний проявляється трішки по іншому. А вибивання з батьків необхідного дитині ціною диких істерик через, які більше страждають батьки - це є метод дитини отримувати бажане і все. Так його навчили самі ж батьки. Потакали, дозволяли, не пояснювали, а тепер треба зібрати до купи та складно. Ясно, що в два рочки з дитини робити Енштейна і вимагати розуміти все - смішно і не рально, але на рівні його розуміння світу цілком можливо трохи то все коригувати. Хай там, що кажуть, але особисто я переконана, що виховання дитини передбачає застосування методу Кнута і Пряника. Часом є такі діти і такі моменти, що натиск є дієвішим ніж тривале просіння. На то і батьки є, щоб то діло досконало знати і вміло користатись знаннями.
    Та не все втрачено, думаю вони все можуть поправити просто тепер треба докладати зусиль. Бо у такому вільному дусі виховання в подальшому можна отримати не контрольований снаряд.
     
  7. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    В тому то й вся справа, що вони поправляти нічого не хочуть. Їм смішно з того, що дитина каже батькові яке взуття до церкви взувати. Для мене це як мінімум дико. Ця пані всім розповідає який її внучок молодець, що "тримає" всю сім*ю. Отаке.
    А стосовно того як розбалували? Чесно, не знаю, я з ними вкрай рідко спілкуюсь.
     
  8. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    Мало забороняли. Як робили-дитина хоче щось-дали їй. Дитина хоче піти туди-дозволили. Дитина хоче ще щось п'яте, десяте ....мало говорили "ні".
     
  9. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    я колись чула, що то є такий період у дітей, коли вони починають стикатися з певними обмеженнями. Тобто практично від народження дитині дають все, чого вона вимагає (щоправда на початках вимоги мінімальні - їжа, сон...). А коли дитина починає самостійно ходити, трошки більше починає усвідомлювати, то це саме той час, коли її варто познайомити з тим, що не всі бажання в цьому житті збуваються відразу. І це власне є той час т.зв. бунту, бо дитя не звикло, що йому в чомусь можуть відмовити. Тому саме в ці моменти батькам слід особливо втручатися і допомагати здорово перейти цей вік.
     
  10. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    Вседозволеність. Головний принцип "аби не плакала".
     
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    Я напевне також виглядаю мамою, яка "розбалувала" свою дитину, але я проти заборони. Я не забороняла, я просто корегувала напрямки бажань дитини.

    Доречі почула цікаву річ, що молоді батьки не розуміють і не вміють любити своїх дітей. Спостерігаючи за деякими сім’ями переконалась, що це правда. Та не всі дорослі вміють любити внуків/дітей, але є багато які це роблять дуже гарно.

    ---------- Додано в 14:14 ---------- Попередній допис був написаний в 14:12 ----------

    Дитина до 5-ти років цар. Вседозволеність поняття відносне, як і все в цьому світі, за законом Енштейна.
     
  12. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    Як це проявляється?

    ЯК?
    Приклад цієї секунди.
    Артемко хоче складати пазли на комп*ютері, але ще потрібно трохи почитати книжку. Як скорегувати його бажання в сторону читання, без заборони? Він знає, що читати йому потрібно, і він читає і пише уроки без істерик, все спокійно і нормально.
     
  13. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

     
  14. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    То звичайно в іншу тему, але тут вже закладений конфлікт. Не знаю скільки вашій дитині, але цікаво кому і чому важливо почитати книжку? :girl_wink:

    Сильне нав’язування своєї волі, як одне з проявів. :girl_wink:
     
  15. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

     
  16. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    А якщо цар бажаэ побавитися дорогою технікою? Чи сірниками? Чи пхає спиці в розетку? Чи мучить тварину?
     
    Останнє редагування: 30 Січень 2014
  17. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    Ну я також не розумію ту вседозволеність до 5 чи то 6-ти років. Ну що воно виховує в дитині? Які якості? Я не хочу нікого з матерів і їх діток тут образити, ні в якому разі, але на мою думку це виховує більше нахабність в поведінці, а не самостійність у виборі. Для мене приклад моя сестра. Вона свого сина виховувала дуже строго. Але все мусить бути в міру. Якось ту строгість і любов поєднувати між собою. То він дуже чемний і добрий. Ясно що тут багато характер має значення,але все ж виховання є вихованням, які б там фуки в генах не були.
     
  18. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2


    Та й взагалі- ЯК може сама навчитися любити людина, яку в дитинстві не любили\мало любили\виховували на оціночності і тд? Перше правило- долюби себе сам, а потім вже і для дітей любов знайдеться.
    Я це розумію так- дитина має навчитися розуміти своїй власні бажання і відстоювати особисті границі. Ну і мріяти звичайно. І десь до 5-6 років це якраз закладається. А батьки часто це все придушують в корені і треба не треба нав'язують свою думку.
    P.S.:5-6 років- час для забав, а не для читання книжок.

    А про череевики- батьки тут слабші за дитину. Оце треба міняти і все налагодиться.
     
  19. Натуля

    Натуля Well-Known Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    Дочитала пост до кінця, щоб переконатись, що дитині два роки. Нормальна така поведінка дитини в цьому віці. Мій старший таким був в цьому віці і менший зараз пробує сльозами добитись. Це нормально. Тут мамські теми писані-переписані про це. А батьки від комп"ютера дитину забрати не хочуть, а не не можуть. Ну і наприклад коли в мене був лише один син то мені було дуже незрозумілим як це батьки допускають, що дитина може повиламувати кнопки в ноуті, наприклад. Коли з"явився менший - зразу стало все ясно :girl_cool:. За хвилину часу, поки я вийшла з кімнати, малий виламав майже половину кнопок в ноуті. В кожній сім"ї напевно ж є свої заборони і речі, в яких можна поступитись. А про їжу: може мама вважає правильним напхати дитину манкою яку малий не любить, а він, наприклад, лізе в холодильник за котлетою. Нормальний хлоп росте. І взагалі розповіді бабусь завжди варто піддавати сумнівам. Моя свекруха теж розповідала, що я забагато дитині дозволяю і зовсім його не наказую і т.д. А коли я раз поставила старшого в кут при бабусі то вона влаштувала цирк і почала вчити дитину давати мені обіцянку що він ніколи не буде робити чогось там
    Мій цар обожнює бавитись відеокамерою. Я завжди дозволяю при певних умовах. Наприклад, не бігати і не скакати з нею в руках. Правило порушене - камера захована. На сьогодні вона ціла і неушкоджена, а син вміє нею користуватись. Сірниками ми разом бавимось років з трьох напевно. Не знаю скільки кілограм ми їх вже спалили. Була в нас раз така гра, що старший запалює свічку, а менший задуває. При мені звісно. Пів години дітей не було чути. Діти знають, що вогонь це небезпечно, обидвоє обпікали пальці. Я вважаю, що краще задовільнити цікавість під маминим наглядом бо "запретный плод сладок" і дитина буде шукати можливість чимось забороненим побавитись тишком-нишком.
     
  20. Gorda

    Gorda Well-Known Member

    Відповідь: Питання, на які давно хочеться знайти відповідь-2

    Все правильно. Але ж коли батьки дозволяють все. Слова "ні" і слова "не можна" дитина не знає (десь чула чи то читала,що такі слова потрібно заміняти іншими типу "стій", "зупинись" замість "НЕ біжи") , то вона просто почне вилазити на голову. І чому взагалі до 5-6 років?! Дитина розвивається у неї починається криза 2-х, 3-х років, то це більше схоже на якесь відтермінування тих криків і сліз до 5-ти річного віку. Але що гірше, в такій ситуації, дитина старша вже відповідно хитріша, то і поведінку її буде важче виправи, бо мол ти вже доросла тобі вже 7 років. Це ж який стрес для неї. Я не експерт звичайно, але думаю потрібно потрошки всього. Все мусить мати баланс.

    А чого взагалі кажуть "кефірчик" на молодих мамочок в ПБ?