Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Моя сестра дала цього року малого в 1 клас в школу радості ( до речі з твоєю Златою в один клас ходить ). Дуже шкодує. Записала його в 45 школу, щоб цього року піти повторно в 1 клас. На жаль відгуки не хороші про них, і то не поодинокі. Я теж малу записала в школу радості ( як і в 85, 46 ), але точно вже знаю що туди ні-ні. І наперед скажу, не суди школу по успішності Злати. Наскільки я пам'ятаю, вона у вас ще в садочку знала програму 1 класу
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) У нас в різних школах (що 4 роки тому, що цього року) вимагали лише п. 1,2,5. І то заяву лише з одним підписом від одного з батьків, я заносила, то я й підписувала.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) В мене ще в цю школу і мій Руслан ходить)), йому до Златки звичайно далеко)), і це все для мене доказує що дуже ще залежить від самої дитини. Але мій Артур власне теж наполягає вчитися з братом і сестрою ( не знаю як це вплине на рівень знань), але в іншу школу він йти не хоче категорично і наразі задоволений виховатилем і школою, і це мене радує))).
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Дівчатка, а про школу "Світанок" можете сказати щось хороше ?))
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Шановна Lerika , якщо вам і дитині підходить школа , ідіть туди . Бо скільки людей ,стільки думок всім не вгодиш. Ми вчилися в "Джерельці" і були дуже задоволені і умовами і рівнем навчання і поведінкою . Діти тримаються купки вже по закінчені школи . У нас був дуже сильний клас , а відгуки тут на сайті неоднозначні назразок моім сусідам не підходить , вчителі з інших шкіл говорять , це так для загального розвитку . Головне не запускайте , контролюйте процес навчання ы все у вас буде добре . Бо ми теж поступили а академічну, бо всі нахвалювали і рекомендували, провчившись тут можу сказати , що не все так "рожево" . Батьки з сьомого класу переводять в третю і це викладачі політеху . Звичайно знання самі в голову не залізуть , сидить моє чадо до пізньоі ночі -так це добре , але у цій гімназіі є багато але і я не одна "божевільна " мамашка , яка так вважає. ---------- Додано в 17:36 ---------- Попередній допис був написаний в 17:22 ---------- Сніжна , таблички , рейтенги , олімпіади - це дуже неоднозначна річ . Діти навчаються в різних школах і питання "слаба " школа - це сішно . Вчительське сарафанне радіо (ббс) в кожній школі є стільки ж негативного і позитивного потрібно тільки захотіти і знайдеш. Стосовно чому в "Джерельці" не радять "Надію ", бо між директрисами пробігла кішка-банально. Але цьогоріч на представленні шкіл для переходу в п"ятий клас директор з "Надіі" була . Стосовно класичноі був Джала нахвалював джерельчан і говорив , що вони вже багато років є основним кістяком класички ,запрошував випускників. Доречі про вашу молодшу школу неоднозначні відгуки у освітянських колах , зокрема , що дітям після того як вони з маленьких по наповненню класів (10чол) попадають в стандартні класи - не завжди вдається знайти себе в колективі , та й про навчання теж подейкують э нюанси . Стосовно 76 школи -це давно вже не те що було колись. Корумпована школа , ще та .
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) а між "Малюком" і "Надією" що цьогоріч не так? ---------- Додано в 18:56 ---------- Попередній допис був написаний в 18:55 ---------- це справді теж важливо, особливо для малюків. А ось психологічна обстановка у тій же "Радості" для дітей дуже добра так, це є особливістю малих класів. Бо справді багатьом дітям важко адаптуватися в умовах навчання на 30 " з гаком" після класу у 10 чоловік. Дехто "розслабляється", бо бачить, що у великому класі йому легше просачкувати ( щодня ж не спитають, так як це є у класах на 10 чоловік). Відповідно, це може увійти у систему. Так само і з колективом- у невеликих класах діти дуже згуртовані. А коли потрапляють у великий клас, де вже є розподіл на різні групки "по інтересам", свої протистояння- адаптуватися буває важко ( хоча, звісно, це залежить від характеру ще дитини. Інтроверти важко звикають до нових колективів, а у великих їм узагалі некомфортно. Екстраверти легко). Але багато діток йдуть у старшу школу іншу і спокійно там "приживаються". Зокрема, навчаються діти зараз у старших школах у лінгвістичній гімназії, академічній гімназії,Євшані, 2 школі, 3 школі, 5 школі ( це з тих, що я знаю).. школи з чисельністю учнів по їх правилам , де у класах менше 10 не включаються до рейтингів ( аналізу). Тому прослідкувати тут щось важко. Наскільки мені відомо, то лише Перша приватна на Ярославенка включена у всі рейтинги, оскільки тут чисельність учнів за правилами школи у класі перевищує 10, та гімназія Шептицького у рейтинги включена теж по цій же причині. Але тут можу сказати лише те, що випускники принаймні, що ППЕГ, що Шансу вступають до вузів усі , і більшість- без жодного репетитора ( але там система навчання, по суті, і так репетиторська, як на ту кількість учнів). За інші "малі" не скажу ---------- Додано в 19:20 ---------- Попередній допис був написаний в 18:56 ---------- а чому з 7 класу академічної віддають у 3 неспеціалізовану школу? Знаю, що багато "Академістів" чудово здають вступні до фіз-мат ліцею.Зокрема теж можна відкрити статистику . яка є на сайті фіз мат ліцею по результатам минулорічного і цьогорічного прийому з вказанням прізвищ-балів-шкіл з яких прийшли діти. То з академічної там показують непогані результати. Звісно, якщо дитина справді має нахил до точних наук сама, а не за бажанням батьків. Зрештою, "рожевих" шкіл немає апріорі. Основне- орієнтуватися на схильності і можливості власної дитини, а вже далі- ціленаправлено з нею працювати і допомагати у досягненні мети. І зважати на психологічний клімат в колективі. Бо якщо він буде нездоровий, то навіть у талановитої дитини не буде бажання та стимулу вчитися у певній школі.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) ІМХО,не школу(стіни)треба вибирати,а першу вчительку,яка допоможе дитині ПОЛЮБИТИ НАВЧАННЯ,не буде принижувати,а буде підбадьорювати і хвалити,вчасно,але тактовно виправить,пояснить-ВЧИТЕЛЬКУ ЗА ПОКЛИКАННЯМ. І щоб школа була близенько від дому.Обставини в житті часто змінюються,не завжди, можливо, буде можливість водити/возити.Маю двох дівчат,одна тільки закінчила школу,а менша-пішла у перший клас,тож двічі переконалась у цьому.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) від першого вчителя справді залежить 90% успіху. Але, на жаль, усі ми люди. І часом оцей людський фактор впливає- вчитель може звільнитися, змінити місце проживання, захворіти, піти в декрет.... Ми власне йшли у школу за вчителем ( тобто якраз спочатку записалися "за школою", але потім змінили рішення і пішли в іншу "за вчителем", а не школою. Ні разу про це не пошкодувала. Але: через два роки навчання вчитель, за яким ми власне і йшли, змінила місце праці. На щастя, наша нова вчитель теж дуже хороша. Але могло би бути і по іншому. Ще у двох наших ровесників вже у ін. школах були подібні ситуації, коли вчителі, за якими йшли, в результаті змінилися (одна в декрет пішла, інша- виїхала на ПМЖ). А ось на заміну дали зовсім інших. І нічого змінити не можна було ( бо школа загалом влаштовувала, а ось з вчителем вийшло непердбачуване) теж важливий фактор. Якщо така школа неподалік дому є. Коли ж все-рівно до школи доїжджати треба ( будь-якої), тоді вже критерії змінюються
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Нажаль,усього не передбачиш,у нас зі старшою донькою вийшло так ,що була нехороша директорка,але іі з часом замінила дуже толкова.ІМХО,такі несподівані зміни наших дітей вчать прилаштовуватися до нових обставин,показують,що не завжди життя йде за сцинарієм,але це вже починається школа життя!
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Ніхто не говорить про рейтинг молодших шкіл, про вашу школу мені розповідала моя хресна , яка працює в відділі освіті . Так переходять з сьомого класу , причому діти , які добре вчаться , а з дев"ятого в фізмат-ліцей і інші ліцеі . Тиск на учнів дуже сильний є пару хороших вчителів , але іх мало . ---------- Додано в 07:39 ---------- Попередній допис був написаний в 07:36 ---------- Про те що між школами "Малюком "і "Надією" не знаю , бо не маю звички відслідковувати ситуаціі у різних школах . ---------- Додано в 07:42 ---------- Попередній допис був написаний в 07:39 ---------- Доречі з шкіл району Наукова , Володимира Великого пан Березюк радив нам №2 і Симоненка (доречі його син перейшов в гімназію Симоненка після "Джерельця") на Сихові -Шептицького . Звичайно класичну.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) А скажіть, будь ласка, скільки часу приблизно триває заняття з підготовки до школи? Ми нині йдемо на перше заняття у школу №83
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) а хто це? Прийшла я недавно ще в 48-му школу - думала про всяк випадок ще там записати малу. То при вході зустрів охоронець і авторитетним голосом почав заявляти, що вони вже дітей не записують і до директора навіть нема чого йти. отак от, як завжди у нас в країні в будь-якій установі найголовнішим є охоронець А директора на місці не було.
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) нагадалося: йдемо з коліжанкою по центру. Біля відділення банку стоїть жінка-охоронець, такої колоритної зовнішності , палить цигарку. Звертаю увагу коліжанки:кажу, що зараз навіть банки таке враження, що охороняють колишні наглядачі з колоній. Коліжанка повертає голову, дивиться на охороницю, вітається з нею і каже: "А, то, до речі, колишня шкільна охорониця з нашої школи". я говорю про рейтинги старших шкіл. Молодших рейтинги не складають . це хороша приватна гімназія гуманітарного ухилу. Її багато освітян радять розглядати як варіант хорошої старшої школи. Ну і теж тут вчителюють мої хороші знайомі. Єдине, що якщо дитина власне має схильність до точних наук, радять подумати, оскільки все-таки, тут рівень викладання точних наук уступає гуманітарним. А для гуманітаріїв- однозначно рекомендують. Єдине, що не для всіх батьків теперішня оплата у 800 грн щомісяця ( раніше було 450) буде доступна ( це при загальній наповненості класів поза 20 чоловік в дві паралелі з минулого року). Плюсом гімназії є те, що керівництво гімназії здійснюється священником. Відповідно, при потребі він корегує поведінку учнів, як цього потребують. Популярність гімназії зараз дуже висока серед "середнього класу", коли власне батьки через зайнятість на роботі не завжди можуть приділяти достатньої уваги дітям. Відповідно, намагаються віддати дітей до гімназії, де при потребі придялять увагу і виховному моменту. це залежить від школи. В одних- по 1, 5 години, в других- по 2-2,5 Березюк очолює департамент гуманітарної політики міськради. Візуально чи аудіально він знайомий багатьом лікар-психіатр Олег Березюк( ще його знають як Олеся Березюка. який вів передачі на радіо "Люкс" в 2000-х роках) , і який останніх років 7 працює у міськраді. Перед цією очолював Адміністрацю мера)
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) за якою методикою зараз вчать додаванню/відніманню в школах? де можна почитати? бо чула, що в стовпчик вже не вчать. малий цікавиться математикою, то хотіла би вже як в школі йому пояснювати. ми вже записались в школу. сказали мені, що треба директору занести 200 грн за звичайний клас, а якщо в спец. клас хочемо, то 500 грн. хтось з вас таке дає?
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) http://momandkids.net.ua/znana-pro-ditey/1256-xto-navchit-dutyny-raxuvaty.html Ні
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) Дівчатка, в мене подруга дає сина в 1 клас в Світанок на вул. С.Петлюри, просить поради і відгуків про вчителів!!! У 2014-2015 навчальному році буде навчатися 6 перших класів, які набирають наступні вчителі: 1 корпус: Гладких Світлана Борисівна Головніна О.льга Іванівна Кардаш Леся Ярославівна Парпан Галина Богданівна 2корпус: Ленець Ольга Тарасівна Сольська Світлана Миколаївна Хто може допомогти
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) lerika, ми навчаємось в "Світанку" другий рік. Задоволена на всі 99) Дуже боялись, бо малий в садок не ходив. Але вчителька супер, і взагалі настрій у класі і у школі позитивний. Програма сильна, але вона всюди така і це плюс. Надіюсь і ближче до закіннчення в мене думка не зміниться))
Відповідь: Школа: влаштування і наука (2) mamaTimy - дякую за відгук) а ви в якому корпусінавчаєтесь? в 1 чи 2?)